نرم افزاری برای از بین بردن قفل هر نوع فایل pdf

;);)
دوستان برین دانلود کنین همین الان آپلودش کردم
خیلی جالبه دیگه از این به بعد اگه بخواین قفل فایلهای pdf رو بردارین کافیه این نرم افزار رو که رو یک سرور ایرانی گذاشتم download کنین بجنبین که جا نمونین .

http://persiandrive.net/74476

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

p.ebrahimi

عضو جدید
سلام

سلام

دوست عزيز همشهري، من يك سي‌دي قفل دار دارم هركاري ميكنم نميتونم كپي كنم خيلي هم برام ضروريه اگه تونستي كمكم كني ممنون ميشم

جواب دو تاپیک بالایی

جواب دو تاپیک بالایی

والله در جواب شما بایستی عرض کنم که بنده نمی دونم چه جوری میشه قفل یک تاپیک رو باز کرد البته اگه بخوام می تونم روشش رو از دوستام بپرسم ولی یک چیز رو بایست همه ی ما ها قبول کنیم که اگر تاپیکی بسته میشه از نظر admin یا Behtashk حتماً مشکلی داشته و ما به عنوان افراد این گروه بایستی مطیع نظرات اونها باشیم .خلاصه شرمنده نمی تونم کاری براتون بکنم.

در جواب شما P_ebrahimi بایستی عرض کنم که من تبریزی نیستم فقط تو دانشگاه تبریز درس می خونم ولی هر کمکی از دستم بربیاد ازتون دریغ نمی کنم مطمئن باشین.
اگه CD شما قفل داره با Clone CD یک باره دیگه Write اش کنین به احتمال خیلی زیاد می تونین ازش استفاده کنین ولی اینم در نظر داشته باشین که بعضی از CD ها واقعاً قفل های عجیب غریبی دارن و به این راحتی ها نمیشه قفلشون رو بشکنیم.;)

chelchele

عضو جدید
اگه نمونه pdf رو بهم بديد ميتونم بشكنمش
اگرم شركتي هست مشخصاتشو بديد در خدمتم

Atropatkan

عضو جدید
دوست عزيز همشهري، من يك سي‌دي قفل دار دارم هركاري ميكنم نميتونم كپي كنم خيلي هم برام ضروريه اگه تونستي كمكم كني ممنون ميشم

سلام عزیز
به گفته دوست عزیزمان می تونید از Clone CD استفاده کنید.
Image سی دی رو می گیرید.(چون رایت نمیشه.)
ممکنه این Image گیری شما چندین ساعت طول بکشه و نامید بشید.
اما این نرم افزار کارش اینه.
من Cd های قفل دار زیادی باهاش شکستم به این طریق.(مثلا 13 ساعت طول می کشه.)
وقتی شما Image رو گرفتید می تونید چندین بار رایت بزنید.
اما اگر پاک بشه باید دوباره Image بگیرید.
:twisted::tooth::twisted:

در ضمن می تونید Imagr را با نرم افزارهای زیادی مثل Deamon Tools که کارش ایجاد درایو مجازی هستش باز کنید.

موفق و موید باشید.:thumbsup:

zaga

عضو جدید
elomp password recovery قفل اکثر نرم افزار ها را مانند مجموعه آفیس اتوکد و.....را باز می کنه اگه کسی کمک خواست بگه تا راهنمایی کنم و لینک دانلود را بهش بدم.

almehdi2008

عضو جدید
elomp password recovery قفل اکثر نرم افزار ها را مانند مجموعه آفیس اتوکد و.....را باز می کنه اگه کسی کمک خواست بگه تا راهنمایی کنم و لینک دانلود را بهش بدم.

اقا پايه نرم افزارتم خفن !

اگه ميشه لينک دانلودش رو بزار. ممنون.

Johnsoft

عضو جدید
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع http://www.www.iran-eng.ir/%5C%22http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif%5C%22 در پایین و کنار هر پست کلیک کنید.\r\nلطفا فقط فارسی تایپ كنید.

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
یکی به منم لطف کنه .... من یک نرم افزار میخوام که بتونم روی PDF قفل بذارم.... دستتون درد نکنه

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
یکی به منم لطف کنه .... من یک نرم افزار میخوام که بتونم روی PDF قفل بذارم.... دستتون درد نکنه

لطفا یکی جواب منو بده...... خیلی وقته سوال رو پرسیدم... کسی نیست کمک کنه ؟

da_irg

عضو جدید
این کار هم می تونه راحت باشه هم سخت.
اولا شما یک فایل آماده را می خواهی رمزگذاری کنی یا اینکه فایل را در حال ساخت را می خواهی کنی از نظر چاپ یا تغییر؟
در مورد دوم که به سادگی می تونی از ADOBE ACROBAT تنظیمات امنیتی را تغییر بدی و رمز گذاری کنی.
در مورد ائل هم همین فیل را در این برنامه باز ،پسورد گذاری و محدود کردن را انجام می دی و فال را بایک نام جدید SAVE می کنی

mosafer kuchulu

عضو جدید
آبا میشه از این نرم افزارها برای ازبین بردن قفل cops safe pdf reader استفاده کرد؟
میشه راهنمایی بفرمایین برای اینکار از چه روشی استفاده کنم؟
باسپاس

niloohg

عضو جدید
دوست عزیز پستتون واقعا عالیه اکثر دانشجوها به همچین برنامه ای نیاز دارن ولی تو این لینک که میرم همچین فایلی نمیاره امکانش هست فایلشو برام ایمیل کنین؟

AZADEH255

عضو جدید
;);)

دوستان برین دانلود کنین همین الان آپلودش کردم
خیلی جالبه دیگه از این به بعد اگه بخواین قفل فایلهای pdf رو بردارین کافیه این نرم افزار رو که رو یک سرور ایرانی گذاشتم download کنین بجنبین که جا نمونین .

http://persiandrive.net/74476

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
:gol:
جون من راست ميگي .مطمئنين؟اخه بعضي ها عكسن نميشن ها

fsghazal

عضو جدید
سلام
من چطور این نرم افزار قفل شکن پی دی اف رو دانلود کنم
لطفا تمام مراحلش رو بگید

fsghazal

عضو جدید
سلام
نرم افزارقفل شکن PDFروچطور دانلود کنم
لطفا کامل توضیح بدی

Schneider

مدیر بازنشسته
روی PDF ها دو نوع قفل میتونه قرار بگیره
یک مورد هست که نتیجش اینه که کاربر نمیتونه متن رو copy کنه یا print کنه(ولی میتونه فایل pdf رو باز کنه و بخونه)

و اما در حالت دوم فایل pdf برای باز شدن نیاز به پسورد داره
این حالت هیچ تفاوتی با فایل rar ی که نیاز به پسورد داره برای باز شدن نداره!

برای حالت دوم تعداد زیادی نرم افزار هست که عملا هیچکدوم بدرد نمیخوره!
چون این برنامه ها یا از شیوه حدس زدن یه تعداد پسورد پیشفرض برنامه استفاده میکنند یا اینکه تعدادی حروف و کرکتر رو پشت سر هم randomize میکنند وتست میکنند تا برسن به پسورد صحیح که بسیااااار بعیده این اتفاق بیفته!
بعنوان مثال:
اگر پسورد 7 کارکتری باشه
و فقط حروف کوچک انگلیسی در اون بکار رفته باشه
4 ساعت زمان لازمه که به پسورد صحیح برسید
درصورتیکه حروف بزرگ انگلیسی هم در اون بکار رفته باشه این زمان به 23 روز تبدیل میشه!!!
حالا تصور کنید که در اون عبارت پسورد 7 کرکتری عدد یا حروف نامتعارف(از قبیل %$&...) بکار رفته باشه....................

بالا