نرم افزاري قوي براي برنامه ريزي توليد(نرم افزار POM)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rkhos

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوست عزيز به اطلاعتون مي رسونم اينجانب به عنوان مديربرنامه ريزي توليد يك شركت بزرگ با سيستم سفارشي كه تنوع توليد زيادي داره الان 11 ساله تجربه كاري دارم اين نكته رو به شما وساير دوستان وهم رشته هاي عزيز مي رسونم كه در مورد برنامه ريزي توليد مديري موفقه كه بتونه بر اسا س خط توليد كارخانه اي كه در اون كار مي كنه خودش برنامه بنويسه در غير اين صورت در اين خصوص هيچ نرم افزاري نمي تونه كمكش كنه. به عنوان تجربه كاري اين رو هم مي گم كه من واسه سه خط توليد مجزاي شركت مجبور شدم سه پكيج مختلف بنويسم.ضمنا الان برنامه توليدي موفقه كه بتونه دلايل عدم تحقق برنامه رو باخش كد كذاري كنيم ودسته بندي لازم رو در پايان ماه به منظور تجزيه وتحليل به ما ارائه بده تا بتونيم با اقدامات اصلاحي بهبود مستمر رو در سيستم داشته باشيم. آيا كسي از دوستان هست كه اينطور برنامه آماده اي سرغ داشته باشه.

سشا

عضو جدید
سلام .من دانلودش کردم .ممنون .لطفا در مورد کارکردش هم توضیح بدید. ممنون;)

asgari.farhad

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوست عزيز به اطلاعتون مي رسونم اينجانب به عنوان مديربرنامه ريزي توليد يك شركت بزرگ با سيستم سفارشي كه تنوع توليد زيادي داره الان 11 ساله تجربه كاري دارم اين نكته رو به شما وساير دوستان وهم رشته هاي عزيز مي رسونم كه در مورد برنامه ريزي توليد مديري موفقه كه بتونه بر اسا س خط توليد كارخانه اي كه در اون كار مي كنه خودش برنامه بنويسه در غير اين صورت در اين خصوص هيچ نرم افزاري نمي تونه كمكش كنه. به عنوان تجربه كاري اين رو هم مي گم كه من واسه سه خط توليد مجزاي شركت مجبور شدم سه پكيج مختلف بنويسم.ضمنا الان برنامه توليدي موفقه كه بتونه دلايل عدم تحقق برنامه رو باخش كد كذاري كنيم ودسته بندي لازم رو در پايان ماه به منظور تجزيه وتحليل به ما ارائه بده تا بتونيم با اقدامات اصلاحي بهبود مستمر رو در سيستم داشته باشيم. آيا كسي از دوستان هست كه اينطور برنامه آماده اي سرغ داشته باشه.
با گفته های این دوست عزیز کاملا موافق ام.قبلا هم عرض کرده بودم نرم افزار های برنامه ریزی تولید عموما سفارشی هستن.نرم افزار کلی برای پاسخگویی به همه نیازهاو تطابق با تولید در صنایع ایران وجود نداره.
این نرم افزار که در این تاپیک مطرح شده اصلا کاربری نداره و یک نرم افزار آموزشی و ابتداییه.و در واقع نمود اجرای جزوات !!
اما خوب برای دانشجویان در شروع امر میتونه مفید باشه .جای تشکر داره.:gol:
من یک نرم افزار MRP دارم.خیلی سبکه(فکر کنم 2مگابایت!!).البته جدیده.زیاد کاربردی نیست اما برای دانشجویان میتونه خیلی مفید باشه.تحت ویندوز.ورژن 2007.اگه کسی خواست اطلاع بده. asgari.farhad[at]gmail.com

آخرین ویرایش:

ققنوس2

عضو جدید
با سلام
واقعا ازتون بابت اينكه سعي مي كنين كه سايتو بهتر كنين ممنونم
حالا اگه ميشه لطف كنين اين نرم افزارو واسه من هم بي زحمت ميلش كنين
البته جسارت نباشه اقاي ...
ممنونم
aseman_m1388@yahoo.com

KARA_DENIZ

عضو جدید
منم با نظر شما موافقم:w11:

mashmilak

عضو جدید
با سلاملطفا برای من نیز نرم افزار برنامه ریزی تولید را ارسال نمایید.با تشکر

از دوستان ميخوام نظرشون رو راجع به اين نرم افزار بگن و اگر نرم افزار جديد تر و قويتري دارن اونو به اشتراك بزارن:gol::gol::gol::gol::gol:
سلام علی جان من نرم افزار را دانلود کردم اما نتونستم چیزی ازش بفهمم اگه ممکنه روش اجرا وکار کردنش را هم برامون بزار متشکرم;)

isaeslami

عضو جدید
سلام دوست عزیز من دانلود کردم اگه ممکنه توضیحاتی در موردش بزارین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا