نرم افزارهای فضای سبز

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام

اینجا محلی هست برای قرار دادن لینک دانلود نرم افزارهای مرتبط با طراحی فضای سبز، و احیاناً راهنما و آموزش این برنامه ها... لطفا درخواستها و سوالهایی که در این رابطه دارید در تاپیک سوال و درخواست مطرح کنید و از ارسال پستهای اسپم در این تاپیک خودداری کنید.
امیدوارم سایر دوستان هم بیان کمک. پیشاپیش ممنون از همکاریتون :gol:

Phyto

مدیر تالار
Garden Planner

Garden Planner

Design your dream garden. Arrange plants, trees, buildings and objects using an easy- to- use drag and- drop interface. Use simple tools to crate paths, fences and paving. Then produce a high quality color print out of your design. A quick way to produce a professional garden plan. Version 2.3 adds dynamic styles which allow you change the style of fences and paving after you have created them

برای دانلود نرم افزار Garden Planner روی لینک زیر کلیک کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Phyto

مدیر تالار
اینم یه فایل آموزش نرم افزار Garden Planner

اینم یه فایل آموزش نرم افزار Garden Planner

دانلود فایل آموزشی

Phyto

مدیر تالار

نرم افزار Smart Draw امکان طراحی حرفه ای و دقیق مناظر و فضاهای سبز را برای شما فراهم می سازد.
این برنامه رایگان از مجموعه نرم افزار های Easy Landscape Design بوده و کار کردن با آن آسان است.
برای دانلود روی لینک زیر کلیک
کنید:

Phyto

مدیر تالار

نرم افزار سه بعدی
Landscape for Everyone نیز از برنامه های مفید و رایگان برای طراحی فضای سبز است که از طریق لینک زیر قابل دریافت است.

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
دوستان این نرم افزارهایی که معرفی کردید خوبن بیشتر جنبه کاربردی دارن تا زیبائی. اما به نظر من اگه می خواید کاراتون رئال باشه می تونید از سمپل های فتوشاپ استفاده کنید. من ازش رازی هستم انواع درخت گیاه گل و بوته از نمای پلان و نمای روبه رو داره. اینم نمونه کارائی که با این سمپل ها انجام دادم.

detail2.jpg

detail7.jpg

ورهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان ممنون از این برنامه هایی که برای دانلود گذاشتی فقط یه چیزی من ریل تایم رو هم دوست دارم داشته باشم یعنی دارم اجرا نمیشه کار کردن باهاش خیلی هم راحته
اگه میشه یه توضیحه کلی هم راجع به این برنامه بده

Lina!

عضو جدید
کار با نرم افزار garden planner خیلی آسون و راحته... شاید 15 دقیقه طرز کار باهاش مید دستتون. اما مشکل اساسی ای که داره و باعث می شه دور این نرم افزار خط بکشید اینه که هیچ ورودی ای نداره. یعنی هیچ فایل و طرح قبلی ای واردش کنید.
پس از نطر من فقط برای طراحی حیاط خونه ها و فوقش ویلاهای ساده قابل استفاده است.

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معرفی نرم افزار Real time land scapeing

معرفی نرم افزار Real time land scapeing

طراحی فضای سبز بخش مهمی از طراحی معماری بوده و کمتر کسی در این زمینه فعالیت دارد زیرا تاکنون نرم افزار حرفه ای مناسبی برای این منظور ارائه نشده بود.

این نرم افزار که در حال حاضر بعنوان بهترین نرم افزار در دنیا شناخته شده است قادر است بصورت حرفه ای ایده شما را مدل کرده و بصورت نقشه های CAD ، تصاویر RENDER شده و سه بعدی قابل حرکت به شما نشان دهد.
برخی از قابلیت های این نرم افزار عبارتند از:
1- طراحی سه بعدی فضای سبز و تجهیزات مرتبط مانند :ساختمان ، آلاچیق ، پیاده رو و ...
2- طراحی بر روی تصاویر دو بعدی
3- بررسی اثر نورهای واقعی
4- انتخاب گیاهان مناسب هر منطقه ، هر فصل و مشاهده رشد آنها
5- ایجاد کوه و تپه
6- مدلسازی استخر ، آبشار ، چشمه ، فواره ، رودخانه ، آبنما و ...
7- ایجاد درخت ، گل و گیاه ، چمن کاری و ...
8- دارای 12800 شئ بمنظور مبله کردن فضا
9- انتقال مدل از نرم افزارهای SketchUP ، 3Ds max ، به این نرم افزار
10- انجام شیت بدی و چاپ آنها
11- انتقال پروژه نهایی به 3Ds max ، Auto cad ، یا تهیه PDF و...

منبع : www.mehregan.us

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار با نرم افزار garden planner خیلی آسون و راحته... شاید 15 دقیقه طرز کار باهاش مید دستتون. اما مشکل اساسی ای که داره و باعث می شه دور این نرم افزار خط بکشید اینه که هیچ ورودی ای نداره. یعنی هیچ فایل و طرح قبلی ای واردش کنید.
پس از نطر من فقط برای طراحی حیاط خونه ها و فوقش ویلاهای ساده قابل استفاده است.

آره دقیقا ! سطحش مبتدیه ... محدودیتی هم که داره ورودی نقشه س .

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درخواست نرم افزار شناسنامه گیاهان و گلهای فضای سبز و آپارتمانی

درخواست نرم افزار شناسنامه گیاهان و گلهای فضای سبز و آپارتمانی

سلام. ممکنه نرم افزاری رو معرفی کنید که درباره گیاهان و گلهای آپارتمانی و فضای سبز توضیحاتی داده باشه. یه چیزی شبیه دائره المعارف. توضیحاتی راجع به خود گیاه همراه با عکس.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز با Garden Planner..

دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز با Garden Planner..

سلام ... من نمیتونم فایل پی دی افشو بگیرم ...

[h=2]
دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز با Garden Planner..[/h]
Garden Planner Home Edition 3.0.0.37 نرم افزار طراحی پلان هوایی از فضای سبز خانگی و باغ از محدود نرم افزارهایی میباشد که مناسب مهندسین عمران ، معماران و طراحان فضای سبز جهت کامل کردن طرحها و پروژه های مورد نظر خود میباشد. به طو ر یقین بسیاری از عزیزان که از نرم افزارهایی مشابه Home Designer و یا AutoCad برای نقشه کشی ساختمان و یا کلا با گرایش عمران استفاده مینمایند به ضعف عمده این فبیل از نرم افزارها برای آخرین مرحله طراحی ، ( که غالبا در ایران قسمت فضای باز و یا فضای سبز میباشد ) به خوبی واقف میباشند. گرچه برای بسیاری از قابلیتهای طراحی ساختمان در نرم افزار های عمومی طراحی ، Plug-in های فراوانی ارائه گردیده است با این حال و متاسفانه طراحی فضای سبز همواره مورد کم لطفی توسعه دهندگان نرم افزار های مذکور بوده است.

-پسورد فايل فشرده : www.rasekhoon.net

استفاده از نرم افزار Garden Planner 3.0.0.37 بسیار ساده و آسان میباشد . کافی است پس از نصب نرم افزار با استفاده از سریال موجود نرم افزار فعال گردد. پس از آن با شروع یک طرح میتوانید از امکانات نرم افزار به طور کامل استفاده کنید. در این نرم افزار برای کلیه اشیا که شامل درختها ، بوته ها و بلوکهای متعدد میباشد امکان کامل ویرایش در نظر گرفته شده است . مثلا میتوان در هر نقطه درختی با اندازه ، رنگ و زاویه دلخواه تعبیه نمود. نرم افزار به عنوان مثال دارای چند طرح از پیش آماده شده میباشد . همجنین یک تصویر متحرک کوتاه مدت Animation نیز به منظور آموزش استفده از نرم افزار در آن موجود میباشد.

دریافت فایل برنامه (6.64 مگابایت ) (303بار دانلود شده ) http://www.rasekhoon.net/software/download-6564.asp

ساینا اگری

عضو جدید
سلام دوست خوبم ببخشید مزاحمتون شدم من دنبال یک نرم افزار طراحی فضای سبز می گردم به نام Realtime Landscaping Pro 2013 اگه در اطرافتون کسی رو دارید که این نرم افزا رو داره یا به لینکی بر خوردید که این نرم افزار برای دانلود گذاشته برام ارسال کنید ممنون می شم متشکرم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم ببخشید مزاحمتون شدم من دنبال یک نرم افزار طراحی فضای سبز می گردم به نام Realtime Landscaping Pro 2013 اگه در اطرافتون کسی رو دارید که این نرم افزا رو داره یا به لینکی بر خوردید که این نرم افزار برای دانلود گذاشته برام ارسال کنید ممنون می شم متشکرم

سلام/.
تویِ سایت هایِ خارجی هست که پولیه و باید بخریدش... ولی مشابهش رو تویِ سایت هایِ ایرانی دیدم. مجانیم هست. بذارم؟! :huh:

این پست هم که یکی از ورژن هایِ همین برنامه س!

آخرین ویرایش:

landscape3

مدیر تالار مقالات علمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نرم افزار ConceptDraw Office یک نرم افزار اداری آفیس و مدیریت پروژه که به عنوان ابزاری جامع طراحی شده است هدف دارد به کارکنان پرعلم با هر میزان کار روزانه ای کمک کند تا مقدار رقابت خود را با دیدگاهی هوشمندانه به روند کاری و مدیریت اطلاعات افزایش دهند. نرم افزار کاربردیی ConceptDraw Office ابزاری مناسب برای استفاده در امورات روزانه در کارهای پروژه ای و غیر پروژه ای که با مقدار زیادی برنامه ریزی، منابع و مدیریت کارها درگیری هستند است.نرم افزار ConceptDraw Office یک نوآوری برجسته در توانایی ارائه اطلاعات به صورت بصری است و میتواند موقیت کار را به صورت بصری نشان دهد که مطلوبترین حالت برای هر روندکاری است. ConceptDraw MINDMAP, ConceptDraw PROJECT and ConceptDraw PRO ابزاری کامل ساخته اند که تمامی ملزومات مدیریت روند کار یا پروژه را در خود دارد..

نرم افزار ConceptDraw Office یک نوآوری برجسته در توانایی ارائه اطلاعات به صورت بصری است و میتواند موقیت کار را به صورت بصری نشان دهد که مطلوبترین حالت برای هر روندکاری است. ConceptDraw MINDMAP, ConceptDraw PROJECT and ConceptDraw PRO ابزاری کامل ساخته اند که تمامی ملزومات مدیریت روند کار یا پروژه را در خود دارد...دریافت ایده ها
برنامه ریزی و زمانبندی
سازمان دهی عملیات
نگه داری ارتباطی مناسب
پیگیری عملیات و مدیریت[h=3]خصوصیات کلیدی ConceptDraw Office Pro 8.0.7.4[/h]-آخرین نسخه محصولات ConceptDraw برای شغل شما.
- ConceptDraw Office 15سال تجربه در تولید نرم افزارهای شغلی، تکنولوژی اطلاعات بصری، راه کارهای مدیریتی در پیشرفت پروژه.
-یکپارچگی بی نظیر، پشت زمینه موفقیت را در ابتدایی پروژه فراهم می سازد.
-تکنولوژی InGyre این امکان را میدهد که بتوانید ایده های را با ساده ترین روش به پروژه تبدیل کنید. اطلاعات را از ConceptDraw MINDMAP کپی کرده و در ConceptDraw PROJECT به عنوان پروژه یا منبع paste کنید.
تصویری از محیط ConceptDraw MINDMAP
-ابزاری برای گسترش پروژه در جزئیات.
-با استفاده از ابزار ConceptDraw میتوانید به سرعت از اطلاعات موجود پیش نمایشی بسازید.
-مدارک چند پروژه ای ConceptDraw PROJECT میتواند در ConceptDraw MINDMAP به پیش نمایش پروژه چند صفحه ای تبدیل شود.
-پیش نمایش نمایشی مصور از پروژه و کارهای آن ارائه می کند که کار گروهی برای توسعه جزئیات پروژه را بهبود می بخشد.
-درک بین اصول عملیات و روند کاری را بهبود بخشید.
-اول پروژه های مختلف ممکن است دارای مزیت و اولویت های متفاوت از چگونگی ارائه اطلاعات پروژه را داشته باشند. به شکر ConceptDraw MINDMAP و ConceptDraw PROJECT با ConceptDraw Office این اطلاعات را میتوان به صورت پیش نمایش و یا نمودار گانت نشان داد.
-عملیات برنامه ریزی را روشن تر کنید.
-برای روشن کردن کار مورد نیاز و تفکیک آن به قسمت های قابل مدیریت روش WBS (تفکیک ساختار کار) را اجرا کنید. یک WBS خوب میتواند در توسعه پروسه های پیچیده کمک کند. ConceptDraw Office این اجازه را به شما خواهد داد تا از اطلاعات ConceptDraw PROJECT در محیط ConceptDraw PRO فقط با یک کلیک گراف WBS را ایجاد کنید.
تصویری از محیط ConceptDraw PRO
-ارتباط هوشمندانه تیمی بسازید.
-ConceptDraw Office این اجازه را میدهد تا بتوانید کارهای پروژه ای را به صورت پیش نمایش به دیگران ایمیل کنید. شما همچنین میتوانید در مورد وضعیت کار ایمیل دریافت کنید.
-سیستمی راندمان از تصویربندی روندکار ایجادکنید.
-یکی از راه های راندمان بودن پروژه، تمرکز داشتن در قسمت های مهم پروژه است. با استفاده از ConceptDraw Office میتوانید گزارش های گرافیکی برای نمایش روند و موقیت پروژه را ارائه کنید که برای حاضرین مورد نظر بسیار مناسب باشد.
-پیش نمایش با شخصی سازی شدن و تصویر پیش نمایش به صورت اتوماتیک ساخته شده و ارسال می شود. اطلاعات دریافت کننده ها از برگه منابع ConceptDraw PROJECT دریافت میشود. درصورت پایان قسمتی از کار، گزارش آن به صورت اتوماتیک ساخته و با پیوست به ایملی از ConceptDraw MINDMAP ارسال می شود.
تصویری از محیط ConceptDraw PROJECT
-از سیستم عامل های MAC و Windows پشتیبانی میکند.
-تمامی مدارک های ایجاد شده را میتوان بین انواع سیستم عامل ها تبادل کرد.
[h=3]سخت افزار مورد نیاز برای بهترین حالت اجرا[/h]
  • پردازنده: Intel Pentium 4, 1,8 GHz یا بالاتر
  • حافظه رم: 1024 مگابایت Mb
  • فضای دیسک مورد نیاز: 540 Mb

alone_girl1

عضو جدید
سلام دوستای گلم .خوبین؟
اگه میشه فایل آموزشی نرم افزارِ real time landscape واسم بذارید،ممنون میشم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم .خوبین؟
اگه میشه فایل آموزشی نرم افزارِ real time landscape واسم بذارید،ممنون میشم.

سلام.ممنون.
شبیه به این نرم افزار رو پیدا کردم،به آدرس این لینک برید.
ببینید که برای شما قابل استفاده هست یا نه؟!

کلیک کنید.

تهمینه .

عضو جدید
سلام

اینجا محلی هست برای قرار دادن لینک دانلود نرم افزارهای مرتبط با طراحی فضای سبز، و احیاناً راهنما و آموزش این برنامه ها... لطفا درخواستها و سوالهایی که در این رابطه دارید در تاپیک سوال و درخواست مطرح کنید و از ارسال پستهای اسپم در این تاپیک خودداری کنید.
امیدوارم سایر دوستان هم بیان کمک. پیشاپیش ممنون از همکاریتون :gol:
من برای لند اسکیپ خیلی نیاز دارم ولی چیزی پیدا نمیکنم بتونم نصب گ