نرم افزارهای آندروید فقط در این تاپیک

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من می خوام نرم افزار browser رو از اندرویدم پاک کنم، اما مثه نرم افزارای دیگه به راحتی پاک نمیشه. نمیدونم احتمالا پیش فرضه برا همین اینطوری میشه. چطوری میتونم آنیستالش کنم؟:gol:

باید گوشیتو روت کنی بعد با یه نرم افزار Unistaller پاکش کنی.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید گوشیتو روت کنی بعد با یه نرم افزار Unistaller پاکش کنی.
ازتون ممنونم:gol:....خودم میتونم روتش کنم با باید ببرمش مغازه؟ ...و اینکه الان سرچ کردم، اگه روت کنم گارانتی گوشیم از بین میره، بد نمیشه اون موقع؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
ازتون ممنونم:gol:....خودم میتونم روتش کنم با باید ببرمش مغازه؟ ...و اینکه الان سرچ کردم، اگه روت کنم گارانتی گوشیم از بین میره، بد نمیشه اون موقع؟

خودت می تونی روت کنی. تو گوگل سرچ کنی ده ها سایت میاد که با توضیحات کامل و عکس از لحظه لحظه برنامه ارائه دادن.
با روت کردن گارانتی باطل میشه، البته می تونی روت کنی و برنامه های مورد نظرتو پاک کنی، بعد گوشیو به حالت غیر روت در بیاری. چگونگی از روت خارج کردنشم تو سایت های تخصصی تر هست. گارانتی هم ببریش هیچ رد پایی از روت باقی نمی مونه.

aa-amini

عضو جدید
سلام…اندرویدگوشیم ۴/۴kitkate هستش…ولی موقعی که نصب شد بعد از نصب اینستا میخام تو اینستا یه پیج واکنم دوتا گزینه که یکی با ایمیله یکیم با فیس بوک…من ایمیلمو که میدم بعدش next رو میزنم ارور میده هر چی میرنم…
پیغامشم اینه an unknown eror occurred
چکار باید بکنم که نصب بشه خسته شدم:(

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام…اندرویدگوشیم ۴/۴kitkate هستش…ولی موقعی که نصب شد بعد از نصب اینستا میخام تو اینستا یه پیج واکنم دوتا گزینه که یکی با ایمیله یکیم با فیس بوک…من ایمیلمو که میدم بعدش next رو میزنم ارور میده هر چی میرنم…
پیغامشم اینه an unknown eror occurred
چکار باید بکنم که نصب بشه خسته شدم:(
گوشیت چیه؟ من با ویندوزفونم موقع ساخت اکانت اینستا همین مشکلو داشتم. تو انجمن گوشی های جی ال ایکس هم تعدادی از کاربرا مشکل تورو داشتن.
دو راه حلی که من بلدم:
1) از فی..لت..ر شکن استفاده کن. با این کار می تونی علاوه بر ایمیل، از گزینه فیس بوکشم استفاده کنی.
2) با یه گوشی دگ اکانت بساز و اکانتو تو گوشی خودت وارد کن.

- نسخه ی تحت وب اینستارو ببین شاید بشه اکانت بسازی.

aa-amini

عضو جدید
گوشیت چیه؟ من با ویندوزفونم موقع ساخت اکانت اینستا همین مشکلو داشتم. تو انجمن گوشی های جی ال ایکس هم تعدادی از کاربرا مشکل تورو داشتن.
دو راه حلی که من بلدم:
1) از فی..لت..ر شکن استفاده کن. با این کار می تونی علاوه بر ایمیل، از گزینه فیس بوکشم استفاده کنی.
2) با یه گوشی دگ اکانت بساز و اکانتو تو گوشی خودت وارد کن.

- نسخه ی تحت وب اینستارو ببین شاید بشه اکانت بسازی.

خیلی مرسی از جوابتون...
من هواوی دارم نمیدونم واسه اینه که از نت خطم استقاده میکنمه یا چیز دیگه...دقیقا همین مدل گوشیو دختر داییم داره نصب کرده من نمیتونم:|

Major Geologist

کاربر ممتاز
خیلی مرسی از جوابتون...
من هواوی دارم نمیدونم واسه اینه که از نت خطم استقاده میکنمه یا چیز دیگه...دقیقا همین مدل گوشیو دختر داییم داره نصب کرده من نمیتونم:|
کلاً اینستاگرامو ایران اختلال انداخته توش واسه داخل خود ایران. من اکثر موارد با فی..لتر شکن می تونم وصل شم.

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
امروز گوشیمو به تنظیمات کارخونش برگردوندم...از وقتی اینکارو کردم گوشیم هی هنگ میکنه و هر دقعه یه برنامه ای رو نشون میده که متوقف شده...بعضی وقتام خود بخود رستارت میشه(بیشتر وقتی به وای فای وصل میشم)...چیکار باید بکنم؟؟؟:cry:

آخرین ویرایش:

relife

عضو جدید
سلام
من مرورگر opera از نت دانلود کردم برای گوشی اما مرورگر توسط یه نفر editشده،آنتی ویروسم دارم رو گوشی،میخوام بدونم مشکلی از لحاظ امنیتی برام ابجاد نمیکنه؟
یا اگر ایجاد کنه با آنتی ویروس قابل شناسایی؟اگر لازمه برای امنیتش برنامه دیگه نصب کنم چی بریزم؟
اندرویدjeally bean 4 هست
ممنون

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام
من مرورگر opera از نت دانلود کردم برای گوشی اما مرورگر توسط یه نفر editشده،آنتی ویروسم دارم رو گوشی،میخوام بدونم مشکلی از لحاظ امنیتی برام ابجاد نمیکنه؟
یا اگر ایجاد کنه با آنتی ویروس قابل شناسایی؟اگر لازمه برای امنیتش برنامه دیگه نصب کنم چی بریزم؟
اندرویدjeally bean 4 هست
ممنون

همیشه از نسخه های رسمی برنامه ها استفاده کن.

Major Geologist

کاربر ممتاز
خوب نسخه اصلی فیلتر بود مجبور شدم،مرورگر ادیت شدست،الان از کجا بفهمم مشکل ایجاد میکنه یا نه؟

اونو من نمی دونم چطور میشه فهمید. تو استفاده طولانی مدت به مرور متوجه میشی که نسخه ی پایداری هست یا نه.
اما از من می شنوی واسه کل برنامه ها، همیشه از نسخه رسمی استفاده کن. تو نسخه های غیر رسمی شخص می تونه کدهای جاسوسی و..... رو تو قالب برنامه بگنجونه.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ما میخوایم بریم مسافرت یه نقشه افلاین ایران میخوام کسی میتونه کمکم کنه؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ما میخوایم بریم مسافرت یه نقشه افلاین ایران میخوام کسی میتونه کمکم کنه؟
سلام
نرم افزار osmand جواب گوی نیاز شما خواهد بود
OsmAnd+ Maps & Navigation v2.2.4 + World & Iran Map + Voice یک نرم افزار نقشه و ناوبری با دسترسی رایگان در سراسر جهان و نقشه شهری OpenStreetMap (OSM) با کیفیت بالا است. شما می توانید تمام داده های نقشه را برای استفاده آفلاین بر روی کارت حافظه گوشی خود ذخیره کنید. OsmAnd با استفاده از GPS دستگاه اندروید شما امکان مسیریابی با هدایت بصری و صوتی را برای خودرو، دوچرخه و عابر پیاده ارائه می دهد. تمامی ویژگی های اصلی این نرم افزار هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت کار می کند.

ویژگی ها:
– دارای محیط کاربری ساده و کاربرپسند
– امکان استفاده به دو صورت آنلاین و آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
– امکان دانلود و دریافت آخرین بروزرسانی نقشه ها ( به روز رسانی نقشه ها حداقل یک بار در ماه)
– امکان جستجوی مکان های مختلف از طریق آدرس و یا محل های رستوران، هتل و یا موزه
– امکان دانلود نقشه شهرها و کشورهای دلخواه برای استفاده آفلاین
– چرخش خودکار نقشه با توجه به جهت حرکت و قطب نمای موبایل
– نمایش ارتفاع
– نمایش موقعیت و جهت گیری خود را بر روی نقشه
– امکان دانلود نقشه های کشورها به صورت کامل و یا فقط جاده ها
– راهنمای صوتی
– امکان به اشتراک گذاشتن مکان خود با دوستانتان به صورت آسان
– مسیریابی ویژه و حالت های مختلف صفحه نمایش برای دوچرخه سواری و عابر پیاده
– امکان تنظیم سرعت زوم در برنامه
– و …
http://androidgozar.com/4259/osmand-plus.html

dvb595959

عضو جدید
به نظرم همون گوگل مپ از همشون راحتتر و بهتره.

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

Major Geologist

کاربر ممتاز
به نظرم همون گوگل مپ از همشون راحتتر و بهتره.

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

گوگل مپس حالت آفلاینشو از دسترس ایران خارج کرده. تو جاده ها هم یا نت نداریم یا اگر باشه حالت 2G ذغالی.

SEMINAR

کاربر فعال
سلام
دوستان چند مشکلی دارم:
1- فایل های صوتی که از تلگرام دانلود میکنم! گذاشتم تو درایوی تو کامپیوتر همه محو شد
:cry:
چیزای آموزشی بود پریده...چرا؟؟؟

2- باز همون فایل ها رو میزارم تو گوشی بازم play نمیکنه!!! چرا؟
mx player هم نصب دارم ولی نمخونه باز!!!
ممنون

barnamesaz

عضو جدید
دانلود برترین برنامه های اندروید برای ایرانیان

نارون-سافت-کافه-&#.jpg

بي شک کافه بازار بزرگترين مارکت اپليکيشن ها و نرم افزارهاي کاربردي اندرويد در ايران است. چطور به راحتي کافه بازار را نصب کنيم. دانلود نرم افزار هاي پر طرفدار پولي کافه بازار به صورت کاملا رايگان دانلود رايگان بازار, دانلود بازار رايگان, دانلود و نصب برنامه‌هاي رايگان و غيررايگان اندرويد در ايران, دانلود بازار براي کامپيوتر نصب نستقيم بازار. شرکت کافه‌بازار و برج ميلاد. مهندس بازرگان از هيئت مؤسسين جبهه ملي دوم بود. حذف اسنپ از کافه بازار.مدير روابط عمومي کافه‌بازار خبر ساعت. دکتر هلاکويي جامعه‌شناس، اقتصاددان، مشاور، روان‌شناس، نويسنده و روان‌درمانگر ايراني آمريکايي است. تبليغات در فيسبوک کافه بازاريابي.بهترين برنامه اندرويد مطمئن باشيد كار به فيفا مي كشيد و ديگر آنقدر راحت حق ما را نمي گرفتند. خدايي است که به راحتي از حق خود مي گذرد.دانلود کتاب اندرويد و زندگي راحت حق مردم است. راحتي حق شماست. آقايان راحت حق همه را مي‌خورند و مي‌روند.راحت حرفت را بزن اينجا شعار نده پي دي اف دانلود کن. مادر چه راحت حق مرا مبايسال ميكرد. آقاي محمد جواد ظريف حق را به مهدي باقرزاده داد واقعا چطوري بعضيا اينقد راحت حق مردمو ميخورن. زندگي راحت حق ماست. در مجامع بين المللي صاحب کرسي نيستيم به همين خاطر خيلي راحت حق بچه‌هاي ما را مي‌خورند. راحت طلبي رهزني مانع تسليم به حق محض.آگهي استخدام و سفر راحت، حق همه افراد جامعه. چه راحت حق ناحق مي شود. مهندسي پزشکي يا مهندسي زيست پزشکي به دنبال ايجاد ارتباط منطقي بين علوم مهندسي و دانش پزشکي مي‌باشد. تصوير دانشگاه آزاد اسلامي در حوزه نمي شود خيلي راحت حق نيمي از جامعه را انکار کرد. ياد اشعار سيد محمدحسين شهريار تبريزي افتادم. راحت باش کتاب pdf بخوان. تو حق داري که من بدون تو ميميرم.در کتاب اندرويد مسافراني که خيلي راحت از حق خود مي‌گذرند بر عکس درخت نارون چگونه راحت و بي‌ دردسر حق حضانت فرزندم را بگيرم. خيلي راحت حقش را گرفت. زنده باد حاج قاسم سليماني. دانلود برنامه اندرويد از کافه بازار بازار سافت 98 . شرکت کافه بازار يک فروشگاه نرم‌افزار عشق اندرويد است. موبوگرام کافه بازار و امکان توليد اپليکيشن‌هاي آني و خريد برنامه اندرويد با شارژ ايرانسل. عملکرد مثبت کافه بازار در صنعت اپليکيشن اندرويد. نرم افزار دوست يابي با شماره تلفن مجازي با بهترين هک ريکاوري. محسن رضايي گفت زندگي خوب و راحت حق مردم است. مردم دستشون کوتاه شما هم راحت حق مردم رو ميخوريد. طبقه حساس وقتي حق طلاق با شماست راحت ميتوني جدا شي. android developer cafebazaar.ir.download free android app market Android mobile Iranian Android marketplace.Narvansoft Instagram photos Download Free CafeBazaar online free book pdf for jobs at Cafe Bazaar The leading Android app store for Persian android book speakers.narwan Islamic Republic of Iran.rahat hagh cafe bazaar clash of clans.app android books bazaar apk. bazar download. cafe bazaar apk download for coc. nasb bazar install bazaar download bazar farsi www.android.com Google APIs for Android Google Developers Android Apps on Google Play. android software Update Android Version Update Software Latest & Caller ID. How to Update Android.

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درآمد عالی با نرم افزار شارژآمد

شارژآمد مخفف کلمه شارژ و درآمد هست
تو این نرم افزار اگه کد معرف منو بزنی میتونی ۲۰ هزار امتیاز هدیه بگیری و با هر خریدت امتیاز کسب کنی

تازه میتونی دوستات هم عضو برنامه کنی و از خریدشون امتیاز بگیری و پاداش خوبی کسب کنی

کدمعرف من : mh.nr

⛔️ توجه : اگه کد معرف رو بزنی ۲۰۰۰۰ امتیاز جایزه میگیری!!

اپلیکیشن شارژآمد را از بازار دانلود کنید

کد معرف یادتون نره:mh.nr

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
سلامدوستان چند مشکلی دارم:1- فایل های صوتی که از تلگرام دانلود میکنم! گذاشتم تو درایوی تو کامپیوتر همه محو شد
:cry:
چیزای آموزشی بود پریده...چرا؟؟؟2- باز همون فایل ها رو میزارم تو گوشی بازم play نمیکنه!!! چرا؟mx player هم نصب دارم ولی نمخونه باز!!!ممنون
سلام
در تنظیمات تلگرام گزینه ای هست که ماندگاریِ فایلهای دانلود شده رو مشخص میکنید
باید روی forever باشه

setting > data & storage > storage usage > keep media > forever
=================================
با یک نرم افزار ریکاوری میتونین فایلهای حذف شده رو پیدا کنین و دوباره برگردونین

آخرین ویرایش:

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
سلام

بنده برنامه ی شروع ,نرم افزار بسیار مفید noroot firewall رو بهتون معرفی میکنم.
https://apkpure.com/noroot-firewall/app.greyshirts.firewall?_e_pi_=7,PAGE_ID10,4870452469
این برنامه کارش اینه که دسترسی برنامه های مختلف و حتی خود سیستم عامل اندروید رو به نت کاملاً قطع کنه و باعث میشه برنامه های ترافیک خور نتونند ترافیک اشتراک اینترنت شما رو مصرف کنند .

در این برنامه میتونین برنامه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بهش اجازه دسترسی به نت رو بدین از طریق اینترنت گوشی و یا وای‌فای و دسترسی بقیه‌ی برنامه ها رو قطع کنید .

بسیاری از برنامه ها همیشه منتظرند تا مخفیانه به نت وصل بشند تا اطلاعات خصوصی شما رو ارسال کنند مثل شماره تلفن ها ، مسجها ، عکسها و کلیپ ها ، یادداشتها ، صداهای ضبط شده ، اسکرین شات ها و غیره .

این برنامه دسترسیشون رو کاملاً قطع میکنه

این برنامه یک گنج هست و همیشه باید روشن باشه تا هم امنیت گوشی بالا بره هم مصرف ترافیک اینترنت کم بشه
بعداً طرز کارش رو با عکس برای علاقمندان درج میکنم إن شاء الله .
نکته مهم :
این برنامه یک و ی پی ا ن قلابی هست (fake v.p.n ) یعنی ظاهرش مثل وی پی هست اما اینطوری طراحی شده فقط تا بتونه برنامه ها رو کنترل کنه در تماسشون با نت
[/b]

https://apkpure.com/noroot-firewall/app.greyshirts.firewall?_e_pi_=7,PAGE_ID10,4870452469
واقعاً باورنکردنی هست
این برنامه فقط 1 mb حجم داره اما کاری که انجام میده بسیار مهم هست و ارزشمند
خیلی کارها انجام میده
مهمترینش منع دسترسی همه چیز در گوشی به نت هست مگر اون برنامه ای که خودتون بهش اجازه دادین
کار دیگرش ممنوعیت یک آی پی معین هست
کار دیگرش کشف کردن برنامه هایی هست که مخفیانه میخوان به نت وصل بشن و حتی اسم سایت و آی پی رو هم بهتون میده
وجودش یک ضرورته

گوشی اندرویدی این برنامه رو vp.n حساب میکنه اما یک fake vp.n هست یعنی و ی پـی ا ن قلابی هست
یعنی آی پی شما رو تغییر نمیده
یعنی اگر برید توی سایتهایی که آی چی شما رو نشون میده , میبینید که از ایران هستید اما وی پـی ا ن واقعی ای پی رو تغییر میده به یک کشور دیگه
لیست سایتهای نشان دهنده ی ای پی
http://www.google.com.kw/search?hl=en&ie=ISO-8859-1&q=whats.my.ip&btnG=Search

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
سلام
قابل توجه کسانی که noroot firewall رو نصب میکنند:
برای استفاده از برنامه ی google play store باید به این برنامه اجازه ی دسترسی به نت رو بدین همراه با برنامه ی دانلود منیجر اندروید که آیکونش یک دایره ی آبی با فلاش سفیدِ سر پایین در داخلش هست وگرنه نمیتونین برنامه دانلود کنین
اگر با دسترسی این دو برنامه باز هم گوگل استور کار نمیکنه باسد موقتاً به برنامه ی google account msnager هم اجازه دسترسی بدین
آیکونش سبز رنگ هست (علامت اندروید)
بعد از یک دقیقه که گوگل استور راه افتاد دوباره دسترسی گوگل اکانت منیجر رو ببندید تا ترافیک نخوره
==============================

معرفی یک مرورگر سبک برای اندروید
opera mini
https://apkpure.com/opera-mini-fast-web-browser/com.opera.mini.native?_e_pi_=7,PAGE_ID10,1772972222
تنظیماتش خیلی مهم هست تا خوب کار کنه
إن شاء الله بعداً تنظیماتش رو مینویسم برای علاقمندان
نکته مهم:
هرگز از این مرورگر برای اینترنت بانک و خرید اینترنتی استفاده نکنید

از کروم استفاده کنین که امنیتش بیشتره

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
سلام

برنامه ی بسیار مفید و کاربردیِ COOL TOOL

.
این برنامه بسیار مفید هست و اطلاعات بسیار مهمی رو در بالای صفحه بهتون نشون میده

بنده به صورت دو تا عکسهای بالایی تنطیمش کردم تا درصدِ CPU رو دائم ببینم و درجه حرارت موبایل و مقدار RAM (حافظه ی لحظه ایِ گوشی که توسط برنامه ها ازش استفاده میشه)
وقتی درصد CPU خیلی زیلد هست چند ثانیه صبر میکنم تا بیاد پایین بعدش صفحه رو لمس میکنم . این کار در بسیاری مواقع از هنگ کردن گوشی جلوگیری میکنه

اگر گوشی در حال هـک شدن هم باشه کاملاً مشخص میشه از CPU
وقتی RAM زیاد اشغال بشه گوشی کند میشه و ممکنه هنگ کنه

این 3 فاکتور رو به صورت گیج GAUGE در عکسهای بالایی میبینید

به صورت شماره ای و درصد هم میتونه نمایش داده بشه . به هر رنگی که انتخاب کنین
سایز و مکان این اطلاعات هم قابل تغییر هست

بنده سرعت اینترنت و مقدار کیلوبایت مصرف شده رو هم اضافه کردم که بسیار مفید هست

طوری تنظیمش کردم تا وقتی داره اطلاعات میفرسته یا میگیره , رنگش قرمز بشه تا متوجه بشه که گوشی داره اطلاعات رد و بدل میکنه

.

لینک دانلود :

https://apkpure.com/cool-tool-system-stats/ds.cpuoverlay?_e_pi_=7,PAGE_ID10,6945598200

بسیار کم حجم و سبک

.

تنظیماتش کمی پیچیده هست

خیلی چیزهای دیگه هم میتونه نمایش بده . خودتون باید تست کنین و انتخاب کنین

بهترین جا براش همونی هست که بنده انتخاب کردم
نیمه شفاف هم هست یعنی اگر اتفاقاً چیزی پشتش باشه پیدا هست

عکسهای تنطیماتش برای نمایش مثل دو تا عکسهای بالایی:

سوالی داشتین مطح کنین

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
پیام رسان ایرانی مشابه تلگرام

پیام رسان ایرانی مشابه تلگرام

سلام
کسانی که دنبال جایگزینی برای تلگرام میگردند و ایرانی بودنش براشون مهم نیست , پیام رسان IGAP رو امتحان کنند .
https://apkpure.com/igap/net.iGap?_e_pi_=7,PAGE_ID10,6491057969
خیلی شبیه تلگرام هست . کانال , گروه و غیره
میگن سازنده اش جایزه ی یک میلیارد تومنی گذاشته برای کسی که بتونه هکش کنه و هـک رو هم اثبات کنه
برای اطلاعات بیشتر در گوگل بنویسید
IGAP جایزه

آخرین ویرایش:

nasimparsi

عضو جدید
با درود

دوستان من می خواستم روی شماره تلفن موبایلی که پشتیبانی یک فروشگاه هست زمانی که تماس گرفته می شه یک پیام صوتی پخش بشه. برای موبایل و گوشی موبایل اندروید چه نرم افزاری رو پیشنهاد می کنید؟

برای تلفن ثابت هم آیا راهی وجود داره؟ یعنی نرم افزاری وجود داره که تلفن رو به مودم وصل کنیم و تماس رو برقرار کنه و یک پیام رو پخش کنه؟

با سپاس

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
با درود
دوستان من می خواستم روی شماره تلفن موبایلی که پشتیبانی یک فروشگاه هست
زمانی که تماس گرفته می شه یک پیام صوتی پخش بشه. برای موبایل و گوشی موبایل اندروید چه نرم افزاری رو پیشنهاد می کنید؟
برای تلفن ثابت هم آیا راهی وجود داره؟
یعنی نرم افزاری وجود داره که تلفن رو به مودم وصل کنیم و تماس رو برقرار کنه و یک پیام رو پخش کنه؟
با سپاس

سلام
answering machine
https://apkpure.com/answering-machi...chineforandroid?_e_pi_=7,PAGE_ID10,9130147804
در همون صفحه , برنامه های مشابهِ دیگه ای هم هست
====================
برای تلفن ثابت باید دستگاه اتو انسرینگ بگیرین و یا تلفنی که خودش اتو انسرینگ داره
و یا شماره فروشگاه رو دایورت کنین روی موبایلی که اتو انسرینگ داره

nasimparsi

عضو جدید
سلام
answering machine
https://apkpure.com/answering-machi...chineforandroid?_e_pi_=7,PAGE_ID10,9130147804
در همون صفحه , برنامه های مشابهِ دیگه ای هم هست
====================
برای تلفن ثابت باید دستگاه اتو انسرینگ بگیرین و یا تلفنی که خودش اتو انسرینگ داره
و یا شماره فروشگاه رو دایورت کنین روی موبایلی که اتو انسرینگ داره

با سپاس من نرم افزار رو نصب کردم

اما نمی دونم از کجا می شه صدای خودمون رو ضبط کنیم؟ توی تنظیمات جایی برای اینکه صدای خودمون رو ضبط کنیم ندیدم. الان وقتی پاسخگویی خودکار رو فعال می کنم و زنگ می زنم به گوشی تماس رو خودکار برقرار می کنه اما صدایی پخش نمی شه ( البته می شه تنظیم کرد که صدای مخاطب ضبط بشه )

شمات اطلاع دارید که راهنمایی کنید؟

MOHAMAD_ASEMOONI

کاربر بیش فعال
با سپاس
من نرم افزار رو نصب کردم
اما نمی دونم از کجا می شه صدای خودمون رو ضبط کنیم؟
توی تنظیمات جایی برای اینکه صدای خودمون رو ضبط کنیم ندیدم. الان وقتی پاسخگویی خودکار رو فعال می کنم و زنگ می زنم به گوشی تماس رو خودکار برقرار می کنه اما صدایی پخش نمی شه ( البته می شه تنظیم کرد که صدای مخاطب ضبط بشه )
شما اطلاع دارید که راهنمایی کنید؟
سلام

با عرض معذرت , اون یکی فقط در نسخه ی پولی (pro) صدا ضبط میکنه برای پاسخ دادن
این یکی رو امتحان کنین
https://apkpure.com/auto-answer-pho...answerphonecall?_e_pi_=7,PAGE_ID10,1096619318