نحوه کار با کارگزاری مفید و کسب جایزه های خوبش

e.69a_h

عضو جدید
:eek:
یه لحظه اجازه بدید الان همه رو توضیح میدم
خب این کار نیازمند اینکه که اول بدونیم باید برای فعالیت داخل بورس ابتدا نیازمند کد بورسی هستیم............................برای گرفتن کد بورسی باید به یکی از کارگزاری ها مراجعه کرده و کد بورسی رو دریافت کرده(لیست شعب و سایت کارگزاری مفید رو پایین مینویسم):confused:...........من خودم با کارگزاری مفید کار میکنم .....کارگزاری های دیگه رو نمیدونم ولی مفید برای کاربرانش یه حقی که قائل اینه که میتونند در طرح پلکان کارگزاری مفید ثبت نام کنند و امتیاز جمع کنند .......................................جوایز زیادی برای امتیازات بالا در نظر گرفته..........مثل گوشی.....دوربین .....جوایز نقدی.........و.............................................

:w33:
:w33:
:w31:
:w32:
خب برای ثبت نام در پلکان نیاز به کد معرف دارید تا 2 امتیاز کسب کنید و شروعی بشه برای کسب امتیازهای بعدی تا گرفتن جوایز گفته شده در بالا:w28:

کد معرف من برای شما دوستانی که میخواهید در بورس شروع به فعالیت کنید>>>>>>>>>>>>> L002423<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

برای دیدن لیست شعب کارگزاری مفید توی شهر های مختلف >>>>>>>>>>> http://www.emofid.com/AboutUs/Branches

سایت خود کارگزاری مفید >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>http://www.emofid.com

شاید بپرسید نحوه ثبت نام به چه صورت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب باید بگم که دوستانی که توی شهرشون کارگزاری مفید شعبه داره میرن به شعبه مراجعه میکنند ولی اونایی که شعبه توی شهرشون نیست چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
باید بگم که میتونید بدونه مراجعه به کارگزاری میتونید ثبت نام کنید و به بورس راه پیدا کنید.....برید به سایت کارگزاری مفید و در سمت چپ قسمت بالای سایت روی افتتاح حساب کلیک کنید و مراحل رو کامل کنید...................البته کسانی نیاز نیست که به کارگزاری مراجعه کنند که مفید اینترنتی رو راه بندازن ولی دوستانی که بخوان بصورت آنلاین معامله کنند باید یه آزمون رو پشت سر بزارن که نیازمند مطالعه در زمینه بورس داشته باشن ...................البته خودمونیم;););););)....آزمونش الکی فقط بخاطر قانون این آزمون رو میگیرند..

امیدوارم که توضیحاتم خوب بوده باشه و بتونید به راحتی در بورس ایران کار کنید و سود کنید.

.fsg.jpg

آخرین ویرایش:
بالا