نحوه ورود به دانشگاه علمی کاربردی؟

KAYBA

عضو جدید
سلام
من به خاطر یه داستانی از رشته قبلیم انصراف دادم رفتم فنی چند وقت دیگه دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده فنی حرفه ایم دستم میاد میخواستم بدونم دانشگاه های علمی کاربردی چطورن؟
زمان ثبت نام تو اونا چه وقتیه؟ امتحان ورودیشون کی میفته شروع ترم کی میشه
برای ثبت نام چکار باید بکنم و چه مراحلیو طی کنم
شهریه این دانشگاه ها معمولا چقدره؟
[FONT=tahoma, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]اگه اشتباه نکنم ترمی میتونیمعافیت تحصیلی برای سربازی بگیری درسته؟
[/FONT]خلاصه کاملا منو متوجه کنین.
ببخشید زیاد سوال پرسیدم خواهشا کمک کنین
:cry:

KAYBA

عضو جدید
کسی نیست به من کمک کنه یه سوال دیگم داشتم
این دانشگاه ها هر کدوم زیر نظر یه سازمانه مثل هلال اهمر مخابرات کارخانه فلان اینا چه فرقی با هم دارن؟

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهادمیکنم دفترچشوازسایت سنجش دانلودکن توضیح کامل داده.
بله همه مراکزعلمی کاربردی اعم ازهلال احمر،وزارت کشور،وزارت جهادکشاورزی تحت نظردانشگاه جامع علمی کاربردی هستند.

KAYBA

عضو جدید
ممنون راستش من یه سری اطلاعات بهتری از دفترچه میخواستم زیاد اطلاعات تو دفترچرو نفهمیدم
بله همه مراکزعلمی کاربردی اعم ازهلال احمر،وزارت کشور،وزارت جهادکشاورزی تحت نظردانشگاه جامع علمی کاربردی هستند.
منم میدونم همشون زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردیه فرقونو میخواستم بدونم فرق اونی که مال هلال اهمر با اونی که مال کارخونه فلانه چیه

devil002

عضو جدید
سلام
دوستان منم دقیقا چنین مشکلی دارم
از اموزشگاه دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده رو گرفتم حالا برای ورود به دانشگاه یکم کیج شدم راستش هرجا میرم یه پاسخی میدن میشه کمکم کنید دقیق قضیه از چه قراره ایا ما رنگ دانشگاه میبینیم با نه؟؟؟؟

سلام
من دیپلمم برج 11 آماده میشه
حالا یه سوال یه چند وقت دیگه زمان ثبتنام علمی کاربردی بدون کنکور شروع میشه حالان من ثبتنام که کنم چون دیپلمم نیومده میتونم یا نه ؟
میتونم تعهدی چیزی بدم که مثلا چند وقت دیگه میارم یا نامه اشتغال به تحصیل بگیرم که درسام تما شد و منتظر صدور دیپلمم

سلام
من دیپلمم برج 11 آماده میشه
حالا یه سوال یه چند وقت دیگه زمان ثبتنام علمی کاربردی بدون کنکور شروع میشه حالان من ثبتنام که کنم چون دیپلمم نیومده میتونم یا نه ؟
میتونم تعهدی چیزی بدم که مثلا چند وقت دیگه میارم یا نامه اشتغال به تحصیل بگیرم که درسام تما شد و منتظر صدور دیپلمم
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

بالا