نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته

نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته

• مجموع رای دهندگان
    28
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

1356216

عضو جدید

سلام دوستان من كارداني برق الكترونيك دارم مي خوام در مقطع كارشناسي گرايشي قدرت را ادامه بدم حالا سوالم اينه چه واحدهاي را بايد در رشته قدرت پاس كنم لطفا دروسي كه بايد بخوانم برام بنويسيد با سپاس فراوان.

MaFia

عضو جدید
سلام دوستان من كارداني برق الكترونيك دارم مي خوام در مقطع كارشناسي گرايشي قدرت را ادامه بدم حالا سوالم اينه چه واحدهاي را بايد در رشته قدرت پاس كنم لطفا دروسي كه بايد بخوانم برام بنويسيد با سپاس فراوان.

چارت درسي كارشناسي ناپيوسته قدرت

دریافت فایل

FreeTalk

عضو جدید
خوب این دید اول هست که به نظر می آید کاربرد خوبه من خودم هم این طوری بودم ولی بعد دقت کردن به سیلابس و یک مقدار تحقیق متوجه شدم که این کاربرد ICT خیلی مزخرفه دروس اختیاری که تنها تفاوتش هست محیط های چند رسانه ای و کاربرد های ICT هست که محیط چند رسانه ای که خودتون هم می توانید یاد بگیرید(شامل فتوشاپ فلش و... هست در بهترین حالت کسی که محیط چند رسانه ای وارد بخش ریاضیش نمیشه خیلی سخته) و کاربرد ICT می خواهند احتمالا ICT روستایی بهتون شرح بدهند.
مدرک غیر انتفاعی و علمی کاربردی (نه پودمانی) مهر وزارت علوم داره حتی وقتی بخواهید بروید خارج از ایران علمی کاربری با عنوان University هست ولی غیر انتفاعی ها اکثرا هنوز Institute هستند با اجازتون (توی ایران فرقی نداره)

در کل نظر من این که اگر می خواهیم در مورد ICT بحث کنیم یک بحث جدا ایجاد کنیم اینجا خیلی جالب نیست بحث را ادامه بدهیم.
البته بازم می گم ICT فقط همت خودتون را می طلبه که مطالعه کنید
فردا روز نباید توقع داشت که دانشگاه استاد خوب برایتون بیاره بخصوص که رشته خیلی خیلی نو هست و هنوز فارق التحصیل نداره که استاد همین رشته بشوند!
سلامی دوباره
دوست عزیز تقسیم بندی گرایش ها یه انتخاب شخصی بود یا اینکه با توجه به تحقیق؟
من برای انتخاب رشته ام با خیلی ها صحبت کردم اساتید خودمون(رشته کاردانیم ictبود)
گفتن کاربردهای ictبهتر از مدیریت ict هست بخاطر همین انتخاب اول من رو کاربرد گرفت
البته 3 تای بعدش هم مدیریت خورد چون بیشتر مد نظرم دانشگاه قم بود
بد شانسی دیگه ما اینه که تهران همه رشته ها رو داره
ولی رشته ما رو نداره
راستی یه چیز دیگه مدرک غیر انتفاعی مگه بالاتر از علمی کاربردی نیست؟

mahsa v0r0jak

عضو جدید
free talik عزیز ممنونم از همه توضیحاتت
کاش این مطلبتو زودتر دیده بودم:cry:
فعلا که انتخاب رشته ام رو کردم
من خودم توی کاردانی ict تحقیقات زیادی کردم
در مورد مخابرات و شبکه های بی سیم و یه مقاله 100 صفحه ای در مورد وایمکس نوشتم و چند پیشنهاد برای مخابرات... بگذریم گذشت
الانم که دیگه منتظر نتایج کارشناسی باید بمونم امیدوارم هر چی که بهتره خدا کمکم کنه و قبول شم;)
بازم از توضیحاتت ممنونم
امیدوارم همیشه موفق باشی:gol:

ناز معمار

عضو جدید
free talik عزیز ممنونم از همه توضیحاتت
کاش این مطلبتو زودتر دیده بودم:cry:
فعلا که انتخاب رشته ام رو کردم
من خودم توی کاردانی ict تحقیقات زیادی کردم
در مورد مخابرات و شبکه های بی سیم و یه مقاله 100 صفحه ای در مورد وایمکس نوشتم و چند پیشنهاد برای مخابرات... بگذریم گذشت
الانم که دیگه منتظر نتایج کارشناسی باید بمونم امیدوارم هر چی که بهتره خدا کمکم کنه و قبول شم;)
بازم از توضیحاتت ممنونم
امیدوارم همیشه موفق باشی:gol:

سلام دوستای گلم
ممنون از جواب و راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه ام داشتم
اونم اینه که
رشته ی برق (ict)کلا چند نفر شرکت کننده داشته
چند نفر مجاز به انتخاب رشته شدن
و چند نفر در نهایت پذیرفته میشن؟؟؟
بازم ممنون:gol:

hamidservat

عضو جدید
سلام دوست من ict خيلي راحت قبول ميشي ولي اينم بكم من كارداني رو كرفتم سال اول مخابرات قبول شدم نرفتم و سال بعدم ict ولي بازم نرفتم تا امسال من كارداني ام رو 87 كرفتم ميدوني من عقيدم اينه كه مدرك بكيري كار نياشه عمر وبول خودتو هدر كردي

اكه علاقه داري شك نكن منم امسال تو كرايشي كه علاقه دارم درس ميخونم

FreeTalk

عضو جدید
دقیقا اگر علاقه دارید بروید مگر نه فکر این را نکنید که من فقط باید قبول بشم چون این طوری شکست می خورید و بعدا پشیمون می شوید
الان شیراز که من هستم کلا صد نفر پاسارگاد ICT کاردانی گرفته حدود 50 تا شون فارق التحصیل می شوند و کارشناسی هم 160 نفر پاسارگاد+پیشتازان می گیره اکثر کسانی که سال پیش وارد دوره ناپیوسته شدند کاردانیشون ICT نبودند و اکثریت با تعداد زیادی پیش مواجع شدند و این که دروسشون هیچ پیوستگی با دوره کاردانیشون نداره!

از نظر من بهتر بود این رشته را به همراه IT در یک زیر مجموعه جدا باید می گذاشتند.
سلام دوست من ict خيلي راحت قبول ميشي ولي اينم بكم من كارداني رو كرفتم سال اول مخابرات قبول شدم نرفتم و سال بعدم ict ولي بازم نرفتم تا امسال من كارداني ام رو 87 كرفتم ميدوني من عقيدم اينه كه مدرك بكيري كار نياشه عمر وبول خودتو هدر كردي

اكه علاقه داري شك نكن منم امسال تو كرايشي كه علاقه دارم درس ميخونم

محمد پروانه

عضو جدید
دوستان واحهای جبرانی رو طبق مقررات بگیرید چارت درسی دانشگاه ما
در طول یک ترم 12 واحد رو حذف کرد 12 واحد جبرانی رو قبل ورود ما وارد چارت کردن پایان ترم از چارت حذف کردن فقط به اجبار مجبور شدیم پاس کنیم نگاشون کنید
نظرتونو بدید

پیوست ها

• eltech_20100826_112627.pdf
    71.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • tec_20090922_100544.pdf
    867 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mahsa v0r0jak

عضو جدید
سلام دوستای گلم
ممنون از جواب و راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه ام داشتم
اونم اینه که
رشته ی برق (ict)کلا چند نفر شرکت کننده داشته
چند نفر مجاز به انتخاب رشته شدن
و چند نفر در نهایت پذیرفته میشن؟؟؟
بازم ممنون:gol:

رشته ict رو با الکترونیک یکی کردن
که به نظرم این کار 100% اشتباهیه چون نه رشته ما به الکترونیک مستقیم ربط داره و نه به رشته it
یه رشته کاملا مجزا است که باید جدا ارائه بشه
مثلا اگه ما خودمون بخواییم با کاردانی ict بریم الکترونیک 25 واحد پیش نیاز رو باید بگذرونیم.
در واب اینکه چند نفر مجاز شدن 31 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته هستند
در مورد پذیرش راستشو بخوایی اطلاعی ندارم:gol:

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز

يه سوال از اين 100 رشته كه انتخاب مي كنيم فقط يكي رو قبول ميشيم درسته

نه درست نیست. شما توی هر دانشگاهی که رتبه بیاری قبول میشی
دوست من پارسال 10 تا دانشگاه تو 3 تا رشته قبول شد
اما با انتخاب خودش یکی ازونارو رفت
;)

hamidservat

عضو جدید
اينم انتخاب رشته ام

شما فكر مي كنيد كه كجا قبول شم اينم بكم كه خودم روي قم هدفم هست رشته قدرت انتخاب سوم

بجه ها شما هم كارنامه و انتخاب رشتتون رو بزاريد نتايج نهايي رو هم همين جا اعلام مي كنم

من موقعي كه داشتم درس ميخوندم خيلي دنبال يه جايي بودم كه كارنامه بجه هاي بارسال باشه ولي نبود مطر براي رشته كامبيوتر

ولي من مال خودم رو ميزارم شايى كمكي باشه براي سال بعدي ها:)

با تشكر

سلام دوستان اقا كسي تجربه اي از بارسال داره بكه من كجا قبول ميشم با اين رتبه و انتخاب رشته

بجه هاي بارسال بياين بكين با جه رتبه اي كجا قبول شدين

FreeTalk

عضو جدید
توی هر کدام که قبولی بیارید می توانید بروید فقط باید کارنامه بیاد.
یعنی نفر اول توی تمام رشته ها براش قبولی می زنن!

1356216

عضو جدید
سلام با تشكر از چارت رشته قدرت كه گذاشته بوديد با توجه به دروس رشته قدرت من كه الكترونيك (كارداني) خوندم چه درسهاي اجباري را بايد پاس كنم ايا مدار2 كه من پاس كردم يا در دروس اختياري الكترونيك 2 را پاس كردم(الكترونيك صنعتي ومدار1 ...).ايا بايد دوباره دروس را پاس كنم يانه لطفا راهنمايم كنيد سپاس .

mohammad47

عضو جدید

نه درست نیست. شما توی هر دانشگاهی که رتبه بیاری قبول میشی
دوست من پارسال 10 تا دانشگاه تو 3 تا رشته قبول شد
اما با انتخاب خودش یکی ازونارو رفت
;)

توی هر کدام که قبولی بیارید می توانید بروید فقط باید کارنامه بیاد.
یعنی نفر اول توی تمام رشته ها براش قبولی می زنن!

مطمئنین که اینجوریه ؟
مثلا تو چند تا گرایش مجاز باشم و انتخاب رشته کنیم میتونیم تو هر کدوم که قبول شدیم بریم ؟
مثلا من 10 تا محل رو با گرایش های مختلف زده باشم
ولی رتبم فقط به انتخاب های 4 -7 و 10 بخوره
جلوی هر سه تای اینا میزنه قبول !؟ و هر کدمو که بخوام میتونم برم !؟
پس الویت یعنی کشک !!!؟

FreeTalk

عضو جدید
وقتی نتیجه می آید اون رشته ای که بیشترین اولویت را داره برایتون قبولی می زنند و البته همیشه این طوری نیست که کارنامه نهایی را سریع بهتون بدهند و تغییر رشته (منظورم همون کد قبولی ها) خیلیم آسون نیست همیشه بعضی وقت ها یک ترم عقب می افتید یا حتی من دیدم بعضی از دوستان که حتی با تغییرش موافقت نشده!

behnam320

عضو جدید
با سلام با اين رتبه ها به نظر شما قزوين ميتونم قبول بشم ؟ همه ي دانشگاهاي قزوينو زدم
الكترونيك و اي سي تي :12318
قدرت:10526
كنترل :11088
مخابرات :5095
انتقال :4942

hamidservat

عضو جدید
با سلام با اين رتبه ها به نظر شما قزوين ميتونم قبول بشم ؟ همه ي دانشگاهاي قزوينو زدم
الكترونيك و اي سي تي :12318
قدرت:10526
كنترل :11088
مخابرات :5095
انتقال :4942

سلام دوست عزیز با تجربه من شما ict نزدیک تهران و مخاطرات وکنترل مشهد احتمال قبولی دارید

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه...................توجه

فردا دوشنبه 29/6/89
جوابا ساعت 4 بعدازظهر
میاد توسایت

امیدوارم همه قبول شیم;)

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
Ict:thumbsup2: کوثر قزوین(انتخاب اول گرایش سیستم های تحت شبکه)

هوراااااااااااااا
:w11::w11::w11::w17::w17::w33::w14::w14::w14:

آخرین ویرایش:

sobijoon

عضو جدید
سلام بچه ها با رتبه 6400 الکترونیک مجازی شیراز قبول شدم من الان دارم الکترونیک کارشناسی آزاد ملایر همدان میخونم یه ترم رفتم و این ترم میشه ترم دومم

در باره این دانشگاه مجازی چیزی نمیدونم مدرکش ارزش داره؟؟؟ فردا نشه بدبختی؟؟؟

اصلا شرایطش خوبه ؟؟برم به نظرتون ؟؟؟؟

البته من باید برای کار وقتم آزاد باشه و این برام خوبه فقط نمیدونم مدرکش چه جوری میشه در آینده؟

FreeTalk

عضو جدید
شما باید غیر انتفاعی می زدید مجازی شیراز به درد نمی خوره خیلی بد نمره می دهند و امتحان هاش سخته!

Mahtab.r

عضو جدید
توو روحشون ، عوضی ها .....
با رتبه 609 قول نشدم.انتخاب اولمم دانش پژوهان اصفهان بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا