نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته

نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته

• مجموع رای دهندگان
    28
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

bekar

عضو جدید
نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

لطفا رتبه های خود را بگویید.

پیوست ها

• f.jpg
    f.jpg
    32 کیلوبایت · بازدیدها: 0

abdolrahim

عضو جدید
رتبه ات خوبه شاید قدرت قبول بشی
برای من که افتضاح بود
کسی می دونه رتبه چقدر باشه میشه قدرت قبول شد با 11 هزار میشه؟

chapdast2

عضو جدید
سلام من برق امتحان دادم
رتبم 7477 (گرایش 1 و 6 )
میشه غیرانتفاعی قبول شد ؟؟؟

FreeTalk

عضو جدید
اگر اطراف شهر خودتون بزنید احتمال قبولیتون بیشتره!
فکر می کنم امسال تا 10 هزار هم الکترونیک بشه شهر های بزرگ غیر انتفاعی قبول شد (البته روزانه و شبانه نداریم که بخواهیم قبول شویم!!)
من ICT هستم توصیه می کنم اساسا این رشته را انتخاب نکنید چون خیلی از الکترونیک دوره!

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر اطراف شهر خودتون بزنید احتمال قبولیتون بیشتره!
فکر می کنم امسال تا 10 هزار هم الکترونیک بشه شهر های بزرگ غیر انتفاعی قبول شد (البته روزانه و شبانه نداریم که بخواهیم قبول شویم!!)
من ICT هستم توصیه می کنم اساسا این رشته را انتخاب نکنید چون خیلی از الکترونیک دوره!

سلام من در مورد ICT گرایش سیستم های تحت شبکه اطلاعات میخوام:smile:

hamidservat

عضو جدید
سلام به همگی اقا من در به در تو وب دنبال یه جایی میگشتم با بچه های کاردانی برق حرف بزنیم راجب کنکور رتبه و دانشگاه و....

ولی هر چی سایت بود برای بچه های های کامپیوتر و نرم افزار و اینا بود نمیدونم چرا اینجا تو نتایج گوگل نمیومد

خلاصه جون هر کی دوست دارین کارنامه هایتون رو بزارین تا خودمون رو مقایسه کنیم و بچه های پارسال در انتخاب رشته کمکمون کنن

این کارنامه منه

فکر میکنم غیر انتفاعی قم کنترل یا قدرت قبول شم شما چی فکر می کنید

hamidservat

عضو جدید
بچه امسال خیلی خوب همه گرایش های برق خدایی پذیرش بالا و ظرفیت همونه و لی دانشگله روزانه و شبانه توش اومده و غیر انتفعی ها هم زیاد شده

حالا من رتبه م با سهمیه تو قدرت 3500 شده دانشگاه شهاب دانش قم قبول میشم یا باید برم سراغ ساری و مشهد و..

بچه ها از من میشنوین گرایش های قدرت و الکترونیک و ساخت و تولید و انتقال توزیع بزنید بهتره

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی اقا من در به در تو وب دنبال یه جایی میگشتم با بچه های کاردانی برق حرف بزنیم راجب کنکور رتبه و دانشگاه و....

ولی هر چی سایت بود برای بچه های های کامپیوتر و نرم افزار و اینا بود نمیدونم چرا اینجا تو نتایج گوگل نمیومد

خلاصه جون هر کی دوست دارین کارنامه هایتون رو بزارین تا خودمون رو مقایسه کنیم و بچه های پارسال در انتخاب رشته کمکمون کنن

این کارنامه منه

فکر میکنم غیر انتفاعی قم کنترل یا قدرت قبول شم شما چی فکر می کنید

:eek: قزوین که بهتر از قمه
اما حتما قبولی اطراف تهران. همه رو بزن

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه امسال خیلی خوب همه گرایش های برق خدایی پذیرش بالا و ظرفیت همونه و لی دانشگله روزانه و شبانه توش اومده و غیر انتفعی ها هم زیاد شده

حالا من رتبه م با سهمیه تو قدرت 3500 شده دانشگاه شهاب دانش قم قبول میشم یا باید برم سراغ ساری و مشهد و..

بچه ها از من میشنوین گرایش های قدرت و الکترونیک و ساخت و تولید و انتقال توزیع بزنید بهتره

همه اطراف تهران را بزن. ربطی به انتخاب اول نداره. پارسال تا 15000 قزوین و آبیک قبول شدن.
امسال خیلی ظرفیت ها بالا رفته
همه قبولین;)

hamidservat

عضو جدید
:eek: قزوین که بهتر از قمه
اما حتما قبولی اطراف تهران. همه رو بزن

قزروین دوره اینکه میگم قم یکی از دوستام قبول شد و لی من موندم که امسال قبول میشم میگفت میشه راحت با ماشین و ون رفت واومد دو ساعت فاصله از تهران

hamidservat

عضو جدید
اینم مطلبی که تو دفترچه هست که نشون میده درسته اولیت بندی انتخاب تاثیری تو گزینیش نداره ولی حتما تو شهری که میخواین برین درس بخونین تاثیر داره

FreeTalk

عضو جدید
سلام من در مورد ICT گرایش سیستم های تحت شبکه اطلاعات میخوام:smile:
در مورد ICT هم بگم یا در مورد این گرایش (در کل این گرایش از دید من ، بهترین گرایشش هست خیلی به کامپیوتر نزدیک تر می شوید)
سیستم های تحت شبکه بیشتر مربوط به مدیریت سرور و شبکه هست نیازمند این هست که شما "سیستم عامل و مدیریت شبکه" را خوب فهمیده باشید.
دروس اختیاریش:
1- سیستم عامل پیشرفته + کارگاه (3 واحد)
2- پایگاه داده پیشرفته + کارگاه (3 واحد)
مابقی درستهاش با دیگر گرایش ها فرقی نداره.
در کل من فکر می کنم اگر این گرایش در شهر بزرگ باشه بهتره چون این دوتا درس خود استاد های توپ (دکترا) هم توش می مونن!(ولی اگر self study هستید مشکلی نیست)

+نکته: اگر الکترونیکی هستید توصیه می کنم دور این رشته را خط بکشید چون خیلی از برق الکترونیک دوره و بیشتر مخابراتی هست و احتمالا کلی هم پیش می خورید (حدود 12 واحد که الزامی هم هست ولی اگر ICT کاردانی بودید همین گرایش را بزنید بخصوص اگر شهر خودتون هست ولی بجاش مطالعه زیاد داشته باشید)

موفق باشید!
اگر سوال دیگری بود بپرسید.

انسان امیدوار کننده ای هستید حالا به نظر شما یکی از دوستانم رتبش 8000 هست شهر بزرگ می تونه الکترونیک بیاره مثلا اصفهان یا شیراز؟

آخرین ویرایش:

hasting_m

عضو جدید
از كجا بفهميم با چه رتبه اي مي شه كجا قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا مشهد با چند؟

FreeTalk

عضو جدید
مشهد وضعیت خیلی خوبه چون تعداد غیر انتفاعی ها بالاست البته بچه های مشهد هم زیاد هستند ولی احتمال قبولیتون زیاد با رتبه زیر 10 هزار من می گم می تونید شهر بزرگ بیاورید الکترونیک!

abdolrahim

عضو جدید

با این رتبه راحت قبولی ;)

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد ICT هم بگم یا در مورد این گرایش (در کل این گرایش از دید من ، بهترین گرایشش هست خیلی به کامپیوتر نزدیک تر می شوید)
سیستم های تحت شبکه بیشتر مربوط به مدیریت سرور و شبکه هست نیازمند این هست که شما "سیستم عامل و مدیریت شبکه" را خوب فهمیده باشید.
دروس اختیاریش:
1- سیستم عامل پیشرفته + کارگاه (3 واحد)
2- پایگاه داده پیشرفته + کارگاه (3 واحد)
مابقی درستهاش با دیگر گرایش ها فرقی نداره.
در کل من فکر می کنم اگر این گرایش در شهر بزرگ باشه بهتره چون این دوتا درس خود استاد های توپ (دکترا) هم توش می مونن!(ولی اگر self study هستید مشکلی نیست)

+نکته: اگر الکترونیکی هستید توصیه می کنم دور این رشته را خط بکشید چون خیلی از برق الکترونیک دوره و بیشتر مخابراتی هست و احتمالا کلی هم پیش می خورید (حدود 12 واحد که الزامی هم هست ولی اگر ICT کاردانی بودید همین گرایش را بزنید بخصوص اگر شهر خودتون هست ولی بجاش مطالعه زیاد داشته باشید)

موفق باشید!
اگر سوال دیگری بود بپرسید.

انسان امیدوار کننده ای هستید حالا به نظر شما یکی از دوستانم رتبش 8000 هست شهر بزرگ می تونه الکترونیک بیاره مثلا اصفهان یا شیراز؟

واااااااااااااااااای ممنونم خیلی لطف کردی. من بیشتر به کامپیوتر و اینا علاقه دارم تا الکترونیک برای همین ICT میخوام بزنم
در مورد دوستتونم بگم. یکی از دوستان من پارسال با 11500 10 رشته قبول شده بود
آبیک و قزوین و کاشان و قم.
هم ICT هم الکترونیک و هم مخابرات. پس نگران نباش

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
قزروین دوره اینکه میگم قم یکی از دوستام قبول شد و لی من موندم که امسال قبول میشم میگفت میشه راحت با ماشین و ون رفت واومد دو ساعت فاصله از تهران
اما به نظر من آبیک و قزوین بزن. سرویسم داره.
با 12000 قم قبول شدن پارسال اما الکترونیک. قدرتو نمیدونم;)

naz_brayan66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه شهرستانم
واقعا میشه با رتبه 11هزار قبول شد؟ قدرت تو کل ایران تقریبا 2هزار نفر می گیرن اونوقت من چطوری با رتبه 11 هزار می تونم قبول شم؟ :(
نمیدونم. اما رشته های دیگرم بزن
ایشالله قبول میشی;)

FreeTalk

عضو جدید
واااااااااااااااااای ممنونم خیلی لطف کردی. من بیشتر به کامپیوتر و اینا علاقه دارم تا الکترونیک برای همین ICT میخوام بزنم
در مورد دوستتونم بگم. یکی از دوستان من پارسال با 11500 10 رشته قبول شده بود
آبیک و قزوین و کاشان و قم.
هم ICT هم الکترونیک و هم مخابرات. پس نگران نباش

خوب شیراز چی؟ چون استانش فارسه؟ و حتی اصفهان برایش راحت تر هست؟

باران 60

عضو جدید
سلام دوستان
من رتبه ام تو الکترونیک 3680
و تو برق 2080 شد
امیدی هست اطراف تهران قبول شم مثله قم یا قزوین ؟

BARAN 59

عضو جدید
سلام دوستان
برادر من هم مثل شما کنکور داده و رتبش هم 2000 شده رشته الکترونیک. ولی از اونجاییکه ورودی نیمسال دوم هستش واسه انتخاب رشتش نگرانه چون برای ثبت نام مدرک کاردانی رو میخوان
ولی ایشون تو بهمن فارغ التحصیل می شه به نظر شما می تونه یه ترم مرخصی بگیره؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید!

sobijoon

عضو جدید
با کمال شرمندگی

با کمال شرمندگی

سلام به همه و آرزوی قبولی برای همه

با این رتبه ها کجا بزنم خوبه :

البت خیلی خرابه ها :

الکترونیک : 25873
انتقال توزیع : 10864
کنترل : 14789
مخابرات : 22480