نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan4877

عضو جدید
اره فکر کنم چون تو کد رشته محل های جدید فقط 14 تا شهر هست ، در صورتی که گفتن تا 20 تا حق انتخاب داریم پس دوباره می تونیم شهر های قبلی رو هم انتخاب کنیم. ممنون از پاسخ ;)

شاید رشته های دیگه حتی بیشتر از بیست تا شهر داشته باشه. به نظرم من این تکمیل ظرفیت مهر نیست.چون تکمیل ظرفیت ده روز اول مهر میاد .خیلی ها ثبت نام نمیکنن. ظرفیت نیم سال اول مشخص میشه بعد تکمیل ظرفیت میزارن. البته هیچ چیز قابل پیشبینی نیست

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان. یعنی علاوه بر اون 14 تا انتخاب میتونیم جاهای که قبلن قبول نشدیم دوباره انتخاب کنیم؟؟؟؟

kowsarirmanesh

عضو جدید
شاید رشته های دیگه حتی بیشتر از بیست تا شهر داشته باشه. به نظرم من این تکمیل ظرفیت مهر نیست.چون تکمیل ظرفیت ده روز اول مهر میاد .خیلی ها ثبت نام نمیکنن. ظرفیت نیم سال اول مشخص میشه بعد تکمیل ظرفیت میزارن. البته هیچ چیز قابل پیشبینی نیست
مگه نمی گن تکمیل ظرفیت مهر نداریم؟

Svevs

عضو جدید
سلام دوستان. یعنی علاوه بر اون 14 تا انتخاب میتونیم جاهای که قبلن قبول نشدیم دوباره انتخاب کنیم؟؟؟؟

واسه منم جای سوال شد.
دوستانی که مجددا انتخاب کردن لطفا بگن میشد کدهای قبلی رو هم انتخاب کرد ؟؟

کسی که انتخاب دوم یا سومش قبول شده باید بتونه تو تکمیل ظرفیت انتخاب های بعدیش که ترتیب اثر داده نشدن رو هم انتخاب کنه :(

faeze dey

عضو جدید
واسه منم جای سوال شد.
دوستانی که مجددا انتخاب کردن لطفا بگن میشد کدهای قبلی رو هم انتخاب کرد ؟؟

کسی که انتخاب دوم یا سومش قبول شده باید بتونه تو تکمیل ظرفیت انتخاب های بعدیش که ترتیب اثر داده نشدن رو هم انتخاب کنه :(

دوستان لطفا راهنمایی کنین.منم با این قضیه مشکل دارم.

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من با تراز 5900 اردستان قبول شدم
خیلی بد انتخاب کرده ام چون دقیقا بعد از انتخاب های تهران نمیدونم چرا واحد اردستان رو انتخاب کردم
اگه بشه واحدهایی رو که قبلا زمان آزمون انتخاب کردیم دوباره الان انتخاب کنیم واقعا عالیه

b_arch_5

کاربر بیش فعال
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد: با توجه به ظرفیت در محل‌های جدید، شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند تا روز دوشنبه ۲۴ شهریور ماه ، ۲۰ انتخاب داشته و آن را در سایت www.azmoon.org ثبت کنند. روابط عموی دانشگاه آزاد به نقل از دکتر علوی فاضل اضافه کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند انتخاب آنها باید از مجموعه امتحانی‌ای که در آن آزمون داده‌اند، صورت پذیرد.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: پذیرش محل‌های جدید براساس اولویت نمره کل و علاقه داوطلب صورت می‌گیرد.
وی تأکید کرد: داوطلبان درنظر داشته باشند امکان ویرایش با انتخاب رشته محل مجدد وجود دارد که در این صورت برای معاونت سنجش و پذیرش آخرین ثبت نام ملاک قرار خواهد گرفت.
علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا ثبت نام جدید باعث حذف قبولی مرحله قبل می شود گفت: این یک فرصت دوباره برای داوطلبان و هدف از آن بومی گزینی و افزایش قدرت انتخاب داوطلبان است؛ لذا هر داوطلب می‌تواند پس از انتخاب رشته در مرحله جدید منتظر نتایج این مرحله باقی بماند و بعد در مورد این که در کدام پذیرش خود ثبت نام کند، تصمیم گیری کند.
لازم به ذکر است در صورتی که فرد بخواهد در قبولی مرحله اول ادامه تحصیل دهد امکان ثبت نام با تأخیر برای وی وجود دارد.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در مورد زمان اعلام نتایج این مرحله گفت: نتیجه اواخر هفته آینده اعلام خواهد شد.

farzaneh si

عضو جدید
من با تراز 5900 اردستان قبول شدم
خیلی بد انتخاب کرده ام چون دقیقا بعد از انتخاب های تهران نمیدونم چرا واحد اردستان رو انتخاب کردم
اگه بشه واحدهایی رو که قبلا زمان آزمون انتخاب کردیم دوباره الان انتخاب کنیم واقعا عالیه
من کارشناسی اردستان بودم خوب بود ولی کلاسای ارشدش اصلاً تشکیل نمی شد و استاداشونم سطح علمیه پایینی داشتن مثلاً 2 تاشون با مدرک ارشد به ارشدا درس می دادن اگه می تونی حتماً تکمیل شرکت کن چون ترازت خوبه حیفهههههه

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان همینطور که مشخصه نوشته ظرفیت در محل های جدید و فکر نکنم بشه انتخاب های قبلی تونو انتخاب کنید
چون هنوز کسی ثبت نام نکرده که مشخص بشه هر واحد دانشگاهی چقدر ظرفیت خالی خواهد داشت...
و این موضوع بعر از تمام شدن ثبت نام نهایی مشخص میشه...

metalika777_h_g

عضو جدید
دوستان همینطور که مشخصه نوشته ظرفیت در محل های جدید و فکر نکنم بشه انتخاب های قبلی تونو انتخاب کنید
چون هنوز کسی ثبت نام نکرده که مشخص بشه هر واحد دانشگاهی چقدر ظرفیت خالی خواهد داشت...
و این موضوع بعر از تمام شدن ثبت نام نهایی مشخص میشه...

جدا از اون باید از لیستی که خودشون میدن بهمون انتخاب کنیم دیگه ، نمیشه همینجوری یه کد بزنیم واسه خودمون ، ثبت ناممون رو کنسل میکنن فکر کنم

Svevs

عضو جدید
اگه کسی تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده باشه امروز مشخص میشه دیگه که اگه کد های قبلی رو وارد کنه و ثبت بشه یعنی میشه و اگه ارور بده یعنی فقط باید جدید ها رو ثبت کرد :que:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
این شهر های جدیدی که اضافه کردن هیچ کدوم کیفیت آموزشی دارن آیا؟

farzaneh si

عضو جدید
اگه کسی تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده باشه امروز مشخص میشه دیگه که اگه کد های قبلی رو وارد کنه و ثبت بشه یعنی میشه و اگه ارور بده یعنی فقط باید جدید ها رو ثبت کرد :que:

این تکمیل ظرفیت نیست فقط ی فرصت دوبارس برای کسایی که قبول نشدن در انتخابای قبلی یا نمی خوان اونی که قبول شدن رو برن همیییییییییییییییییییییییین.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
من خیلی های نزدیک خودمون رو دیدم .... مرند و شبستر و ... چیز خاصی نیستن

من هم همینجور فک میکنم که این شهرهای جدیدی که معرفی کردن هیچ کدوم بار علمی وکیفیت آموزشی ندارن
و تا با حال اسمی ازشون برده نشده
شاید هم تازه امسال ارشد معماری بهشون دادن....
فقط میتونی از این دانشگاهها مدرک بگیری و بس
من که صبر میکنم واسه تکمیل ظرفیت یا سال آینده
چون دوس دارم تو یه دانشگاه خوب درس بخونم نه هرچی که شد...

Svevs

عضو جدید
این تکمیل ظرفیت نیست فقط ی فرصت دوبارس برای کسایی که قبول نشدن در انتخابای قبلی یا نمی خوان اونی که قبول شدن رو برن همیییییییییییییییییییییییین.

خب حالا اسمش هرچی باشه یه مـــرد پیدا شه انتخاب کنه بگه چجوریاست میشه قبلی ها رو انتخاب کرد سر جمع به 20 رسوند یا نه :eek:
خودم الان میخواستم کارت اعتباری بخرم متوجه شدم کارتم موجودی نداره از شانسم تا فردا واریز و ثبت نام کنم

monire3000

عضو جدید
:biggrin: عجب برنامه ریزیه دقیقی دارن
دیگه حرفی نمی مونه
به نظرم همه برین خارج درس بخونین انقدرم استرسی نباشین:D

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

خب حالا اسمش هرچی باشه یه مـــرد پیدا شه انتخاب کنه بگه چجوریاست میشه قبلی ها رو انتخاب کرد سر جمع به 20 رسوند یا نه :eek:
خودم الان میخواستم کارت اعتباری بخرم متوجه شدم کارتم موجودی نداره از شانسم تا فردا واریز و ثبت نام کنم
من میگم اگه میشد میگفتن دیگه خودشون ؛ منطقی هم نیست تا اول مهر که معلوم نمیشه کی ثبت نام کرده یا نه .....

farzaneh si

عضو جدید

ایییی باباااااااا خوب معلومه که قبلیا رو دیگه نمی تونین تو انتخابای جدید اضافه کنید اینا که زدن رشته محل های جدیده واسه این که تازه اومدن ارشد گذاشتن و می خوان که بجه ها انتخابشون کنن اومدن الکی گفتن تکمیل ظرفیت در صورتی که اینطور نیست هیچ کدوم به مفت نمیرزههههههههههههههههه:razz:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
ایییی باباااااااا خوب معلومه که قبلیا رو دیگه نمی تونین تو انتخابای جدید اضافه کنید اینا که زدن رشته محل های جدیده واسه این که تازه اومدن ارشد گذاشتن و می خوان که بجه ها انتخابشون کنن اومدن الکی گفتن تکمیل ظرفیت در صورتی که اینطور نیست هیچ کدوم به مفت نمیرزههههههههههههههههه:razz:

و این هم جزیی از سیاست های دانشگاه آزاد است....:biggrin::w15::wallbash:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی واضح و مشخصه که بچه ها...الان یه سری کد رشته محل جدید اضافه شده که میتونید فقط اینا رو انتخاب کنید...اینکه کد رشته های قبلی هم میشیه یا نه؟معلومه که نمیشه
.
این واحد هایی هم که اضافه شده واحد هایی هست که ترم اولیه که ارشد پذیرش داره..پس اگه کسی واحد های جامع و مرکز استان قبول شده حتما ثبت نام کنه...
.
احتمالا واسه مهر ماه تکمیل ظرفیت نداشته باشیم....نمیشه که واسه مهر 3 بار پذیرش کنه!!!یه بار قبولی های اولیه یه بار انتخاب مجدد یه بار هم تکمیل ظرفیت...بعیده مرکز ازمون اینکار رو کنه ...و همینجور که خودشون زدن همین تکمیل ظرفیت مهر هست...
پارسال هم ثبت نام تکمیل ظرفیت مهر ماه هفته اخر شهریور ماه بود ولی الان ما داریم میریم تو هفته اخر شهریور و داره ثبت نام انتخاب شهر مجدد انجام میشه و قراره اوایل مهر نتایج بیاد...پس یکم فکر کنین یه چیز مشخصه که تکمیل نزارن واسه مهر...ولی باز دوستان از مرکز ازمون پیگیر بشن حتما پاسخ میدن...

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
من هم همینجور فک میکنم که این شهرهای جدیدی که معرفی کردن هیچ کدوم بار علمی وکیفیت آموزشی ندارن
و تا با حال اسمی ازشون برده نشده
شاید هم تازه امسال ارشد معماری بهشون دادن....
فقط میتونی از این دانشگاهها مدرک بگیری و بس
من که صبر میکنم واسه تکمیل ظرفیت یا سال آینده
چون دوس دارم تو یه دانشگاه خوب درس بخونم نه هرچی که شد...

من راجب به یادگار اما تحقیق کردم..دیدم اتفاقا برای کاردانی و کارشناسی مدتهاس که معماری داره و از امکانات خوبی هم برخورداره...والله دانشگاه تهران هم درس بخونی اما خودت یادگیری نداشته باشی هیچ فایده ای نداره...الان تو بازار کار مدرک دیگه مهم نیس میخوان که کار بلد باشی...واحد رودهن هم دانشگاه خوبیه از لحاظ امکانات اما معماریشو نتونستم درارم چطوره..به هرحال دانشگاهی خوبه که امکانات آموزشی رو داشته باشه نه اینکه فقط اساتید خوب داشته باشه..استاد هرچقدرم خوب تا ما نخوایم یاد بگیریم اتفاقی نخواهد افتاد
:smile:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
..همینطور که اون دوستمون هم گفت دانشگاه خوراسگان از بهترین دانشگاههای ازاد ایران محسوب میشه...معماری بسیار قوی هم داره...از لحاظ امکانات و سطح علمی هم که خیلی خوبه...
مطمئنی دانشگاه ازاد اصفهان(خوراسگان)قبول شدی؟؟!!اخه با این تراز میتونستی علوم تحقیقات اصفهان قبول بشی
به هر حال علوم تحقیقات اصفهان با خوراسگان از امسال تجمیع شد و دیگه فرقی نمیکنه..فقط مدرکت همون جایی که قبول شدی صادر میشه...
با ترازی که داری اطراف خودت هم میتونی قبول بشی...ببین احتمالا تکمیل مهر نداشته باشیم پس خوب فکراتو کن
یعنی کسی که علوم تحقیقات اورده بوده الان کلاسای خوراسگان رو بره برای صدور مدرکش همون علوم تحقیقات می خوره؟!!!!!!!!

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دوستم 4959 شده کاشان می خواد..اگه اولیش رو داخلی تهران جنوب بزنه میاره یا شانس کاشان رو هم از دست میده؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی کسی که علوم تحقیقات اورده بوده الان کلاسای خوراسگان رو بره برای صدور مدرکش همون علوم تحقیقات می خوره؟!!!!!!!!

اره دقیقا همینطوره...
این اطلاعیه مرکز ازمون هست که مدت ها قبل در مورد تجمیع واحد ها داده بود...ورودی های 93 و ما قبل در همون واحدی که پذیرفته شدن مدرکشون با همون اسم صادر میشه

curly_architect

کاربر فعال
آقا رضا واقعا ممنونم از اطلاعات جامعتون و پاسخ های جامعی که با حوصله به سوالات همه می دید. با عرض شرمندگی من بازم ازتون سوال داشتم! من برای تکمیل ظرفیت معماری داخلی تهران جنوبو انتخاب کردم می گن نتایج 4شنبه می آد و ثبت نام هم 2شنبه و 3شنبه هست اگه من صبر کنم برای جواب تکمیل ظرفیت همین دانشگاهی هم که قبول شدم از دستم نمی ره؟ بعد اگر تکمیل ظرفیت قبول بشم می تونم برای همین ترم مهر ثبت نام کنم؟ اگه همین علوم و تحقیقات کرجو برم مدرکم با چه عنوانی می آد علوم و تحقیقات یا دانشگاه آزاد کرج؟ اینکه مدرکم از علوم و تحقیقات باشه ممکنه بعدا در هر زمینه ای برام مشکل ساز بشه؟ بازم ممنونم ازتون و ببخشید که سوالام اینقدر زیاد شد. :)
اره دقیقا همینطوره...
این اطلاعیه مرکز ازمون هست که مدت ها قبل در مورد تجمیع واحد ها داده بود...ورودی های 93 و ما قبل در همون واحدی که پذیرفته شدن مدرکشون با همون اسم صادر میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا