نتایج کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی برق دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AmooSaeid

عضو جدید
سلام
امروز نتایج ارشد دانشگاه آزاد اومد.
دوستانی که ارشد برق شرکت کرده بودن لطفا اعلام کنن وضعیت چی شد. و تراز قبولی چند بود.

Kaka_s

عضو جدید
سلام
امروز نتایج ارشد دانشگاه آزاد اومد.
دوستانی که ارشد برق شرکت کرده بودن لطفا اعلام کنن وضعیت چی شد. و تراز قبولی چند بود.

برق الکترونیک علوم تحقیقات تهران با تراز
6259 ترم دوم ورودی بهمن قبول شدم.
کف قبولی هم 5775 بود. امسال فک کنم واسه این نتایج دیر اومد که یه جورایی تکمیل ظرفیتم همین جا انجام دادن چون نسبت به پارسال بیشتر گرفتن.

Kaka_s

عضو جدید
اینم بگم یه کارنامه دیگه دیدم تهران جنوب الکترونیک کفش 5251 بود!!!

AMIN4EVER

عضو
دوستان از کجا میشه فهمید ترم مهر ماه قبول شدیم یا بهمن ماه ؟
انتخاب اول قبول شدم.

بعد اینکه الان برای ثبت نام و ادامه مراحل کی باید مراجعه کنیم ؟

Kaka_s

عضو جدید
دوستان از کجا میشه فهمید ترم مهر ماه قبول شدیم یا بهمن ماه ؟
انتخاب اول قبول شدم.

بعد اینکه الان برای ثبت نام و ادامه مراحل کی باید مراجعه کنیم ؟

اون پایینه کارنامه اگه زده باشه قبول عادی خالی یعنی مهر باید بری اگه زده باشه قبول عادی- شروع تحصیل و ثبت نام بهمن باید بهمن بری دیگه. تاریخ ثبت نامم تو سایت اون واحدی که قبول شدی میزنه. از 23 تا 30 شهریور متغیره.

comet_utob

عضو جدید
سلام و تبریک:smile:
یه سوال داشتم شهریه ارشد دانشگاه آزاد (مهندسی برق) کلا چقدر میشه؟

manya

عضو جدید
سلام
من ارشد الکترونیک تهران جنوب قبول شدم. لیسانسم الکترونیک بود.
تکمیل ظرفیت گرایش قدرت واحد تهران شمال و تهران مرکزی داره
گرایش الکترونیک واحد تهران غرب و تهران شرق داره
گرایش الکترونیک قدرت واحد تهران مرکزی
گرایش تکنولوژی فشار قوی واحد علوم تحقیقات و تهران مرکزی داره
گرایش سیستم های قدرت تهران مرکزی تهران شمال تهران جنوب و علوم تحقیقات داره
گرایش ماشین های قدرت واحد علوم تحقیقات داره. مخابرات تهران مرکزی و تهران شمال داره
مهندسی پزشکی واحد تهران جنوب تهران شمال تهران مرکزی واحد قزوین داره
از اونجایی که تکمیل ظرفیت قبولی قبلی رو از بین نمیبره میخوام در تکمیل ظرفیت شرکت کنم ولی واقعا تفاوت بین محل های دانشگاهی تهران رو نمیدونم اگه شما راهنمایی کنین که کدوم دانشگاه بهتره تا انتخابامو مرتب کنم. از یه طرفی بین مهندسی پزشکی و قدرت و الکترونیک موندم. علاقه زیاد برام شرط نیست بیشتر اینده احتمالی برا کار و ادامه تحصیل در ایران و خارج برام مهمه. البته قصد داشتم امسال خودمو برای سراسری مهندسی پزشکی اماده کنم.بیشتر به دیجیتال علاقه دارم درس مورد علاقم سیگنال و متنفر از کنترل.
تو انتخاب رشته اولی قدرت الکترونیک مخابرات علوم تحقیقات رو زدم قبول نشدم قدرت تهران جنوب هم قبول نشدم.انتخاب پنجمم رو قبول شدم.
الانم گرایشای مختلف قدرت رو علوم تحقیقات داره که نمیدونم با قدرت تفاوت داره در عمل یا مدرک و کار یا ادامه تحصیل.

Kaka_s

عضو جدید
سلام
من ارشد الکترونیک تهران جنوب قبول شدم. لیسانسم الکترونیک بود.
تکمیل ظرفیت گرایش قدرت واحد تهران شمال و تهران مرکزی داره
گرایش الکترونیک واحد تهران غرب و تهران شرق داره
گرایش الکترونیک قدرت واحد تهران مرکزی
گرایش تکنولوژی فشار قوی واحد علوم تحقیقات و تهران مرکزی داره
گرایش سیستم های قدرت تهران مرکزی تهران شمال تهران جنوب و علوم تحقیقات داره
گرایش ماشین های قدرت واحد علوم تحقیقات داره. مخابرات تهران مرکزی و تهران شمال داره
مهندسی پزشکی واحد تهران جنوب تهران شمال تهران مرکزی واحد قزوین داره
از اونجایی که تکمیل ظرفیت قبولی قبلی رو از بین نمیبره میخوام در تکمیل ظرفیت شرکت کنم ولی واقعا تفاوت بین محل های دانشگاهی تهران رو نمیدونم اگه شما راهنمایی کنین که کدوم دانشگاه بهتره تا انتخابامو مرتب کنم. از یه طرفی بین مهندسی پزشکی و قدرت و الکترونیک موندم. علاقه زیاد برام شرط نیست بیشتر اینده احتمالی برا کار و ادامه تحصیل در ایران و خارج برام مهمه. البته قصد داشتم امسال خودمو برای سراسری مهندسی پزشکی اماده کنم.بیشتر به دیجیتال علاقه دارم درس مورد علاقم سیگنال و متنفر از کنترل.
تو انتخاب رشته اولی قدرت الکترونیک مخابرات علوم تحقیقات رو زدم قبول نشدم قدرت تهران جنوب هم قبول نشدم.انتخاب پنجمم رو قبول شدم.
الانم گرایشای مختلف قدرت رو علوم تحقیقات داره که نمیدونم با قدرت تفاوت داره در عمل یا مدرک و کار یا ادامه تحصیل.

دوست عزیز سوالاتتون زیاده و من بهتر میبینم تو پیام خ جوابتونو بدم.

ًQader

عضو جدید
سلام
من علوم تحقیقات تهران کنترل قبول شدم
نمره کل 6105
رتبه کل 223
رتبه آخرین نفر قبول شده 626
راستی شهریه هر ترم چقدر میشه؟ اگه هر ترم 8 واحد بردارم

hanieh89

عضو جدید
سلام من مخابرات تهران جنوب قبول شدم با 5200،کارشناسیم الکترونیک بوده،اگه امکان داره منو راهنمایی کنید مخابرات تهران جنوب برم یا تکمیل ظرفیت الکترونیک تهران غرب بزنم که گرایش خودمو ادامه بدم؟ممنون

Kaka_s

عضو جدید
سلام من مخابرات تهران جنوب قبول شدم با 5200،کارشناسیم الکترونیک بوده،اگه امکان داره منو راهنمایی کنید مخابرات تهران جنوب برم یا تکمیل ظرفیت الکترونیک تهران غرب بزنم که گرایش خودمو ادامه بدم؟ممنون

فک کنم تهران غرب و کلا واحدهایی که یه رشته یا گرایش رو جدید آوردند چندان کیفیت مناسبی ندارند. باز تصمیم با شماست

ًQader

عضو جدید
سلام
چند تا از رفیقای من تهران جنوب میخونن.خیلی از استادها راضین
سطح تهران غرب نسبت به تهران جنوب پایینه

hanieh89

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون،منم شنیدم تهران جنوب سطح بهتری نسبت به بقیه واحدا داره اما میگن بهتره گرایش کارشناسی و ارشد یکی باشه،و اینکه مخابرات خیلی سخته بخاطر همین شک کردم که کدوم واحدو برم...:(

ًQader

عضو جدید
من خودم کارشناسی قدرت خوندم ولی ارشد علوم تحقیقات کنترل قبول شدم
نگران بیس الکترونیک بودنتون نباشید چونکه با جبرانی هایی که بهتون میدن واستون مشکلی پیش نمیاد
به نظر من هم تهران جنوب نسبت به تهران غرب بهتره و هم مخابرات نسبت به الک
نمیشه گفت که مخابرات سخته.خب همه گرایش ها به نوبه خود سختن

sanup2006

عضو جدید
سلام دوستان
شهریه دانشگاه ازاد تو گرایش های الکترونیک و کنترل چفدره ؟
قبولی دانشگاه آزاد مشهد چطوریه ؟سخته یا آسون ؟
مشهد گرایش گنترل ارشد داره و الکترونیک فقط واحد پردیس علوم تحقیقات خراسان رضوی داره. این علوم تحقیقات چیه ؟ چه فرقی با دانشگاه ازاد معمولی میکنه :D شهریش بیشتره ؟
نوشته بود شهریه ثابت 1150000 و واسه هر واحد 71000 (نرخ 92)
کلا چند واحد هست ؟الکترونیک ارشد یا کنترل

و اینکه آیاد دانشگاه سجاد مشهد بهتره یا آزاد ؟ کدوم یکی مدرکش معتبرتره و روش بیشتر حساب میکنن ؟

آخرین ویرایش:

Army Of One

کاربر بیش فعال
این علوم تحقیقات چیه ؟ چه فرقی با دانشگاه ازاد معمولی میکنه
واحدهای علوم تحقیقات زیر نظر علوم تحقیقات تهران اداره می شدن ولی اخیرا بخشنامه واسه تجمیع واحدها و پردیس های علوم و تحقیقات اومده و این واحدی هم که شما نوشتین قراره با دانشگاه آزاد واحد نیشابور تجمیع بشه.

ًQader

عضو جدید
سلام
کسی میدونه شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد امسال چقدر شده؟

hoomif

عضو جدید
سلام دوستان
شهریه دانشگاه ازاد تو گرایش های الکترونیک و کنترل چفدره ؟
قبولی دانشگاه آزاد مشهد چطوریه ؟سخته یا آسون ؟
مشهد گرایش گنترل ارشد داره و الکترونیک فقط واحد پردیس علوم تحقیقات خراسان رضوی داره. این علوم تحقیقات چیه ؟ چه فرقی با دانشگاه ازاد معمولی میکنه :D شهریش بیشتره ؟
نوشته بود شهریه ثابت 1150000 و واسه هر واحد 71000 (نرخ 92)
کلا چند واحد هست ؟الکترونیک ارشد یا کنترل

و اینکه آیاد دانشگاه سجاد مشهد بهتره یا آزاد ؟ کدوم یکی مدرکش معتبرتره و روش بیشتر حساب میکنن ؟

علوم تحقیقات خوبه...ولی بقیه آزاد ها به سجاد نمیرسه...هیئت علمی سجاد رو ببین.

sanup2006

عضو جدید
علوم تحقیقات خوبه...ولی بقیه آزاد ها به سجاد نمیرسه...هیئت علمی سجاد رو ببین.

ممنوناز پاسختون
میشه بیشتر راجع به علوم تحقیقات نیشابور توضیح بدید ؟
قبولی ارشد الکترونیک تو این دانشگاه چجوریه ؟
هزینه تحصیل چقدره ؟
اعتبار مدرک چطوریه برای ادامه تحصیل ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا