نتایج نهایی کنکور ارشد 94 مهندسی شیمی

chem*engineer

عضو جدید
من یه سوال ابتدایی دارم!
این "آخرین رتبه قبولی" تو هر کد رشته امتحانی چجوری بدست میاد؟
مثلا صنایع غذایی شریف شبانه؛ تو کارنامه زده آخرین رتبه قبولی 22، در صورتی که کلا این کد رشته یک نفر ظرفیت داره.
میشه کامل توضیح بدین که این 22 نفر چجوری محاسبه شده؟

و اینکه از رو کارنامه بخوام بفهمم کدوم کد رشته اول پر شده چجوری بفهمم؟ ترتیب پر شدنشونو میخوام بدونم.

m@hdi13579

کاربر فعال
سلام دوستان
کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه مالک اشتر داره؟؟
در مورد شرایط دانشگاه
شرایط کار
محدودیت ها
امکانات از نظر خوابگاهی و رفاهی
اگه اطلاعای دارین ممنون میشم راهنمایی کنید:gol::gol::gol:

H_RZ

عضو جدید
از دوستانی خواجه نصیر قبول شدن کسی تونسته وارد سیستم گلستان دانشگاه بشه؟من هر کاری میکنم وارد سیستم نمیشه؟:mad:

mahtab_chem

عضو جدید
نتایج نهایی کنکور ارشد 94 مهندسی شیمی

از دوستانی خواجه نصیر قبول شدن کسی تونسته وارد سیستم گلستان دانشگاه بشه؟من هر کاری میکنم وارد سیستم نمیشه؟:mad:
من خواجه نصیر نیستم ولی اکثر سیستم های گلستان اینجوری وارد میشن که u941 رو قبل از شماره داوطلبی بزنید و به عنوان نام کاربری وارد کنید واسه رمز عبور هم که کدملی رو بزنید

farhad urmia

عضو جدید
دوستان بیوتکنولوژِ تو دکترا شامل چه رشته هایی میشه؟
میشه تو دکترا گرایشت عوض کنی مثلا ارشد کاتالیست باشی بری دکترا از گرایش های بیو بخونی؟ لطفا توضیح بدید

Asale1212

عضو جدید
دوستان بیوتکنولوژِ تو دکترا شامل چه رشته هایی میشه؟
میشه تو دکترا گرایشت عوض کنی مثلا ارشد کاتالیست باشی بری دکترا از گرایش های بیو بخونی؟ لطفا توضیح بدید
همون طوري كه تو ارشد گرايش بيو داراي آزمون جداگانه اي هست ، تو دكترا هم آزمونش جدا از مهندسي شيميه

leyla70

عضو جدید
سلام بچه ها ، اینجا پر از خبرهای خوش بود که من چون مسافرت بودم خبر نداشتم....:w17::w17::w40::w40:
به تک تکتون تبریک میگم ایشالله دو سال دیگه خبر قبولی دکتراتون رو بشنوم:)
منم بیو دانشگاه تهران قبول شدم.
بازم از همه بچه های اینجا خصوصا پسر شاه پریون به خاطر کمک ها و راهنمایی هایی که بهم کردید، تشکر میکنم.:gol::gol::gol:

Asale1212

عضو جدید
سلام بچه ها ، اینجا پر از خبرهای خوش بود که من چون مسافرت بودم خبر نداشتم....:w17::w17::w40::w40:
بازم از همه بچه های اینجا خصوصا پسر شاه پریون به خاطر کمک ها و راهنمایی هایی که بهم کردید، تشکر میکنم.:gol::gol::gol:
بهت تبريك ميگم دوست عزيز، ميتونم بپرسم رتبت چند بود؟

saeed05

کاربر بیش فعال
بهتون تبریک میگم هم دانشگاهی:gol::gol::gol:

ana-d

عضو
بچه ها رسید پستی تاییدیه دوره کارشناسی چیه؟ از کجا باید بگیرمش؟ واسه ثبت نام اینترنتی دانشگاه اصفهان قسمت ارسال مدارک رسید پستی میخواد. نمیدونم چیکار کنم. تا ارسال نکنم هم ثبت نامم تکمیل نمیشه

REZA1597

عضو جدید
بچه ها رسید پستی تاییدیه دوره کارشناسی چیه؟ از کجا باید بگیرمش؟ واسه ثبت نام اینترنتی دانشگاه اصفهان قسمت ارسال مدارک رسید پستی میخواد. نمیدونم چیکار کنم. تا ارسال نکنم هم ثبت نامم تکمیل نمیشه

زنگ بزن دانشگاه بپرس
باید یه شماره گذاشته باشن

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام
این مربوط به دوره ی لیسانس می باشد
گواهی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی توسط پست از آموزش پرورش گرفته و به دانشگاه ارسال می شود. موقع رفتن به پست و گرفتن تاییده ی تحصیلی، شماره رسید و تاریخ رسید داده می شود. اگر این تاریخ رو ندارید با قسمت بایگانی دانشگاه لیسانس تماس بگیرید و این دو شماره رو ازشون بخواین.

leyla70

عضو جدید
سلام
این مربوط به دوره ی لیسانس می باشد
گواهی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی توسط پست از آموزش پرورش گرفته و به دانشگاه ارسال می شود. موقع رفتن به پست و گرفتن تاییده ی تحصیلی، شماره رسید و تاریخ رسید داده می شود. اگر این تاریخ رو ندارید با قسمت بایگانی دانشگاه لیسانس تماس بگیرید و این دو شماره رو ازشون بخواین.

منم با این مورد مشکل دارم، یادمه موقع فارغ التحصیلی قبل اینکه مدرک لیسانسم رو بگیرم یه بار رفتم اداره پست و تاییدیه تحصیلی رو ارسال کردن به دانشگاه محل تحصیلم، حالا چکار کنم دوباره میدن ؟؟ یا برم دانشگاه؟؟؟

saeed05

کاربر بیش فعال
منم با این مورد مشکل دارم، یادمه موقع فارغ التحصیلی قبل اینکه مدرک لیسانسم رو بگیرم یه بار رفتم اداره پست و تاییدیه تحصیلی رو ارسال کردن به دانشگاه محل تحصیلم، حالا چکار کنم دوباره میدن ؟؟ یا برم دانشگاه؟؟؟
با قسمت بایگانی دانشگاه تماس بگیرین، ایشالله که بهت میدن.

saeed05

کاربر بیش فعال
تاییدیه مدرک کارشناسی چی؟
منظورتون از تاییده ی مدرک کارشناسی رو نمیفهمم؟
برای دانشجویان سال آخر فقط فرم معدل و فرم میانگین تعداد واحد های گذرانده رو پر می کنن و نهایتا گواهی موقت بدن، اما مدرک کارشناسی رو نمیدن.

saeed05

کاربر بیش فعال
تاییدیه مدرک تحصیلی همینیه که بالا توضیح دادی یا فرق داره؟به من گفتن باید تاییدیه مدرک تحصیلیو حضوری بیاری.
شما اگه یه سال پشت کنکور مونده بوده باشی، قضیه فرق می کنه.
چون میتونی مدرک کارشناسیتو بگیری (بعد از تسویه و ... ).شما موقع ثبت نام دانشجوی سال آخر بودی یا فارغ التحصیل؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
خیلی خوشحالم که موفق شدید
بازم انتخاب رشتتون طبق سلیقه من بود:biggrin:
هی میگفتین مدرس یا تهران؟منم مدام میگفتم تهران:biggrin:

امیدوارم در همه لحظات زندگی موفق باشید

بالا