(((نتایج نهایی ارشد 92)))

saeed_sh68

عضو جدید
سلام کسی هست در مورد رشته (جلوبرندگی) و دانشگاه ما (تهران) یه کمی اطلاعات به ما بده؟

marzieh.g

عضو جدید
سلام دوستان من رتبه هوافضام 269 بود ومکانیکم 1600 .من هوافضا اصلا انتخاب نکردم .مکانیکم الان شبانه کاشان آوردم به نظرتون کار درستی بود؟

wooow کاشکی بیشتر مشورت میکردی. منم مثل شما بودم. اومدم هوافضا که پروژم هم مکانیکی بردارم. خیلی به هم نزدیکن این دو

bardiaxavi

عضو جدید
ببخشید من نمی خوام اول کاری نا امیدتون کنم ولی شما مطمئن هستین که تو هوافضا برای خانم ها کار هست؟ بهتر نبود مکانیک بخونین؟
البته سوادتون و پشت کارتون واقعا جای تحسین داره انشالله موفق باشین

marzieh.g

عضو جدید
ببخشید من نمی خوام اول کاری نا امیدتون کنم ولی شما مطمئن هستین که تو هوافضا برای خانم ها کار هست؟ بهتر نبود مکانیک بخونین؟
البته سوادتون و پشت کارتون واقعا جای تحسین داره انشالله موفق باشین

بله چرا که نه؟ البته غیر شغل های نظامی :d
من اگر مکانیک هم میخوندم همین اندازه با بازار کارش مشکل داشتم.
البته اول هدفم تبدیل بود که رتبشو نیوردم. انشاا... اگه بشه میخوام تو این رشته مکانیکی کار کنم . پروژه و دکترا ....

ممنونم شما هم همینطور

meh_bah2010

عضو جدید
سلام کسی هست در مورد رشته (جلوبرندگی) و دانشگاه ما (تهران) یه کمی اطلاعات به ما بده؟

همچنین آیرو تهران
ممنون میشم

به هر دو تون تبریک میگم
بعدشم که سوال کردید، اونی که شاغل هس میشه درسشم بخونه، آره توی سازه 91 کلا 9 نفر روزانه و شبانه برداشتن که از این 9 نفر، 4 نفر شاغل بودند و درسشونم میخوندند
و در مورد دانشگاه که میشه گفت استاد های سخت گیر هم داره استاد های نرمی :) هم داره ، کلا بهتون بد نمیگذره انشالله

بهنام.e

عضو جدید
دوستان میشه بگید چه چیزایی در مصاحبه دانشگاه مالک اشتر پرسیده میشه؟ سوالات دینی پرسیده میشه یا چیزای دیگه؟

jimbo 2008

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال فارغ التحصیل کارشناسی رشته ی مکانیک سیالات شدم. از اول برای اینکه در هوافضا ادامه بدم وارد این رشته شدم. البته برای مقطع دکتری ایران نمی مونم. اما از خیلی از دانشجویان هوافضا شنیدم که پذیرش گرفتن برای رشته ی هوافضا از دانشگاه های غیر از روسیه، به خاطر مسائل استراتژیک این رشته خیلی سخت و تقریباً امکان ناپذیر شده. درسته؟ این موضوع روی ادامه ی راه من خیلی تأثیر داره ، چون در صورت حقیقت این امر مجبورم به علاقه های بعدیم که اخترفیزیک و یا فیزیک دریا هست فکر کنم. برای من قبولی در هر کدوم از این سه رشته چالش برانگیز نیست و به هر سه تاشون به یک اندازه علاقه دارم. فقط هوافضا به خاطر نزدیکی بیشتر به رشته ی کارشناسیم شاید زمان کمتری برای مطالعه ازم بگیره. راستی شما کدوم کتاب رو برای ایرودینامیک مطالعه کردید؟

javad1014

عضو جدید
سلام مهندس تبریک میگم شما هم لطفا کارنامه تونو بزارین بقیه ببینن

hope2012

عضو جدید
سلام دوستان به نظرتون شبانه طراحی کاربردی آموزش محور بهتره یا روزانه تبدیل کاشان ..خیلی حیاتیه .بین دو گزینه موندم دارم دیوونه میشم

83317477

عضو جدید
سلام دوستان به نظرتون شبانه طراحی کاربردی آموزش محور بهتره یا روزانه تبدیل کاشان ..خیلی حیاتیه .بین دو گزینه موندم دارم دیوونه میشم

شبانه طراحی کجا هست؟ در حالت کلی روزانه تبدیل بهتر هستش. ان شالله واسه مقطع بعدی دستت بازتره.موفق باشید .;)

hope2012

عضو جدید
:cry:

شبانه طراحی کجا هست؟ در حالت کلی روزانه تبدیل بهتر هستش. ان شالله واسه مقطع بعدی دستت بازتره.موفق باشید .;)
شبانه خواجه نصیر آموزش محور ...راستش من دوترم خواجه خوندم ...اولش خیلی انگیزه داشتم ولی ترم اول حالم حسابی گرفته شد ومعدلم شد 12.4 وترم دوم هم 15 بااحتساب سمینار ..پارسال همینطوری کنکور شرکت کردم وهیچی نخوندم و چون تبدیل دوس داشتم زدم تبدیل ..وکاشان قبول شدم ..الان موندم برم ازخوجه انصراف بدم برم کاشان یا نه ؟؟؟ از یه طرف ترس اینو دارم که یه ترم دیگه مشروط بشم واخراج شم واز اون طرفم اگه برم کاشان یک سالم به فنارفته ...من درحال حاضر14واحدبااحتساب سمینار پاس کردم ومعدل کلم 13.8 ..درضمن اساتید جامدات اینجاا خیلی بی رحمن وبه هیچ عنوان نمره اضافه نمی کنن ومعدل میانگین رشته مون هم 11.5 هستش.ازطرفی چون پایان نامه ندارم وباید بجاش 6 واحد درس تئوری پاس کنم کارم خیلی سخت میشه ونمی تونم بامعدل خوبی فارغ التحصیل شم ...لطفا راهنماییم کنین ..خیلی گیج شدم

The Artist

عضو جدید
بچه هاااااااااا لطفاااااااا کمکککککککککککککککککککککککک

کسی دانشگاه تهران قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا نمیشه الکترونیکی ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلافه شدم
هر چی میرم تو سامانه جامع میگه صبر کنید؟ از صبح تا شب صبر کردم بابا دیگه چقدر آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

siavosh

عضو جدید

کلافه شدم
هر چی میرم تو سامانه جامع میگه صبر کنید؟ از صبح تا شب صبر کردم بابا دیگه چقدر آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قابل توجه دوستان با مرورگر کروم نمیشه ثبت نام اینترنتی کرد با اینترنت اکسپلورر این کار رو انجام بدید

saeed_sh68

عضو جدید

کلافه شدم

چرا میره..با اینترنت اکسپلورر..چی قبول شدی؟

mrr1365

عضو جدید
سلام به همگی میخواستم بدونم برای ارشد تقریبا چند هزار نفر شرکت میکنند.؟

mrr1365

عضو جدید
ممنون اقای بابایی.از اسمتون معلومه که خیلی شوق برواز دارید.

ممنون اقای بابایی.از اسمتون معلومه که خیلی شوق برواز دارید.
خواهش میکنم دوست عزیز
ولی من واقعا اسمم عباس باباییه :smile:
الحمدالله رشته هوافضا هم میخونم.. اگه لیاقت داشته باشم راه عاشقا رو ادامه میدیم..

بالا