(((نتایج نهایی ارشد 92)))

havfaza

عضو جدید
:)لطفا در این تاپیک رتبه خود به همراه گرایش و محل قبولی خود را وارد کنید تا همه استفاده کنند
ممنون:gol:

havfaza

عضو جدید
خودم با رتبه 725 ...............جلو برندگی-دانشگاه صنعتي مالك اشتر-روزانه

lordphoenix

عضو جدید
تبریک میگم. من سازه های هوایی مالک اشتر قبول شدم. هم دانشگاهی شدیم :)

دانشگاه خوبی هست ؟ خوشحال باشیم ؟ :دی

qooroob

عضو جدید
سلام من با رتبه 706 مهندسی فضایی پژوهشگاه فضایی روزانه قبول شدم به نظرتون چه جور دانشگاهییه؟انگیزم برای انتخاب این دانشگاه این بود که دکتری هم انشالله همین جا بخونم

majid.zarea20

عضو جدید
سلام من هم با رتبه 6 آیرودینامیک شریف قبول شدم
انشاء الله همگی موفق باشید

shadowwalker

عضو جدید
آیرو

آیرو

بروبچز با 200نمی دونین کجا قبول شدن؟آیرو روزانه ی دانشگاه تهران کسی نیست؟

javad1014

عضو جدید
هوافضا گرایش سازه دانشگاه تبریز روزانه

هوافضا گرایش سازه دانشگاه تبریز روزانه

Capture.jpg
سلام دوستان منم با رتبه 511 امسال سازه تبریز روزانه قبول شدم کارنامه مم براتون میزارم شاید به درد کسی بخوره
موفق باشین

negarrrrrrrr

عضو جدید
سلام من به شما تبریک میگم.میشه گرایش کارشناسیتونو بفرمایید ؟با سهمیه معدلی قبول شدین یا رتبه؟از کی شروع کردین ب خوندن؟ممنون میشم جواب بدین با تشکر.

MohammadAli.E

عضو جدید
سلام دوستان

اکثر شماها از مکانیک رفتید به هوافضا. میخوام بدونم نظرتون چیه در مورد این رشته !؟ بازار کار بدش براتون اهمیت نداشته ؟! و اینکه آیا ارزش داشته مکانیک رو ول کنید برید سراق هوافضا ؟!

hadji

عضو جدید
طرف با رتبه حدود 100 سازه شریفو نیورده بعد با 360 سازه امیرکبیر!!!!!!!!!!!!!!:eek::confused:مهندس یه بار دیگه برو ببین واقعا قبول شدی؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان من رتبه هوافضام 269 بود ومکانیکم 1600 .من هوافضا اصلا انتخاب نکردم .مکانیکم الان شبانه کاشان آوردم به نظرتون کار درستی بود؟

siavosh

عضو جدید
سلام دوستان

اکثر شماها از مکانیک رفتید به هوافضا. میخوام بدونم نظرتون چیه در مورد این رشته !؟ بازار کار بدش براتون اهمیت نداشته ؟! و اینکه آیا ارزش داشته مکانیک رو ول کنید برید سراق هوافضا ؟!

کاملا سلیقگی است
من مکانیک خوندم کمی هم تو صنعت کار کردم ولی تمام کارهایی که انجام دادم به اندازه ساخت یه هواپیمای مدل برام جالب نبوده
حالا بازار کار فدای سرم .حداقل کاری رو که دوست دارم انجام میدم
رتبم 149 شده دانشگاه تهران رو هم زدم چون میگن بودجه تحقیقاتی زیاد میده ;)

hava faza

عضو جدید
سلام دوستان من رتبه هوافضام 269 بود ومکانیکم 1600 .من هوافضا اصلا انتخاب نکردم .مکانیکم الان شبانه کاشان آوردم به نظرتون کار درستی بود؟
من جلوبرندگی فردوسی مشهد قبول شدم. راضی نیستم.به نظر من کارت کاملا درست بوده.بچسب به درسات.;)

eamordad

عضو جدید
سلام دوستان من با رتبه 794 حتی شبانه گرایش سازه دانشگاه مالک اشتر رو قبول نشدم ! میخوام بدونم که به نظرتون این قبول نشدن بخاطر رتبه بوده یا بخاطر چیزای دیگه ؟!!! و اینکه دانشگاه شاهرود خوبه ؟!!! امسال سال اولشه که هوافضا آورده و فقط گرایش سازه داره و 6 نفر هم پذیرفته فقط

javad1014

عضو جدید
سلام دوستان من با رتبه 794 حتی شبانه گرایش سازه دانشگاه مالک اشتر رو قبول نشدم ! میخوام بدونم که به نظرتون این قبول نشدن بخاطر رتبه بوده یا بخاطر چیزای دیگه ؟!!! و اینکه دانشگاه شاهرود خوبه ؟!!! امسال سال اولشه که هوافضا آورده و فقط گرایش سازه داره و 6 نفر هم پذیرفته فقط[
سلام مهندس غصه شو نخور فدای سرت بهتر که قبول نشدی!!!!!!دانشگاهی که دورش فنس آهنی بکشن دانشگاه نیس!!!!!!!!!!!
از مصاحبه رد شدی!!!!
ایشاللا سال بعد جای بهتر قبول بشی
دانشگاه شاهرود قطعا ضعیفتر هست چون خودتم میگی سال اولش هس که میگیره!!11حالا اگه مکانیکو عمرانش خوب باشه میشه امید داشت سازه ش خوبل باشه!
موفق باشی

eamordad

عضو جدید
سلام مهندس غصه شو نخور فدای سرت بهتر که قبول نشدی!!!!!!دانشگاهی که دورش فنس آهنی بکشن دانشگاه نیس!!!!!!!!!!!
از مصاحبه رد شدی!!!!
ایشاللا سال بعد جای بهتر قبول بشی
دانشگاه شاهرود قطعا ضعیفتر هست چون خودتم میگی سال اولش هس که میگیره!!11حالا اگه مکانیکو عمرانش خوب باشه میشه امید داشت سازه ش خوبل باشه!
موفق باشی

قربانت ! دیگه خدا رو شکر من که نه تو مصاحبه مشکلی داشتم و نه از لحاظ ظاهر مشکل داشتم ! تنها می مونه همون مسائل سیاسی که دیگه خواست خدا بوده !
ولی من دیگه تقریبا دارم راضی میشم که برم شاهرود ! واقعا نمی دونم کار درستی هست یا نه ...

javad1014

عضو جدید
سازه ی شاهرود قبول شدی؟
مهندس من که نظامی هستم پارسال از مصاحبه شون ردم کردن!!!!!!!!1حالا تو که جای خود داری!البته خواست خدا این بود که امسال شهر خودم تبریز سازه قبول بشم!
هر جا که نتونستی انتخاب کنی توکل به خدا کنو با یه یا علی برو جلو
یاعلی

eamordad

عضو جدید
سازه ی شاهرود قبول شدی؟
مهندس من که نظامی هستم پارسال از مصاحبه شون ردم کردن!!!!!!!!1حالا تو که جای خود داری!البته خواست خدا این بود که امسال شهر خودم تبریز سازه قبول بشم!
هر جا که نتونستی انتخاب کنی توکل به خدا کنو با یه یا علی برو جلو
یاعلی

بله سازه ی شاهرود قبول شدم
عجب ! فکر نمیکردم سخت گیر باشن ! بدبختی اینه که همه سوالاشون رو درست حسابی جواب دادم و مشکلی نبود !
قربانت ! یا علی !

marzieh.g

عضو جدید
سلام دوستان

اولا قبولی تویه مکانیک خیلی سخت تره و رقابت فشرده تر.
بعدم هوافضا یه جورایی گرایش مکانیک به حساب می یاد.
بازار کارشم به نظر من ok هست.

بالا