نتایج نهائی ارشد 92

sourena.agri

عضو جدید
سلام دوستان ،
سازمان سنجش الان اطلاعیه ای صادر کرد و اعلام نمود که تا روز 6 شهریور نتایج نهائی و اسامی قبول شدگان ارشد رو اعلام میکنه :cry::
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1073

از دوستان عزیز هم که امتحان ارشد رو دادن درخواست میکنم که طی 2 یا 3 روز آینده بیان اینجا و چنانچه قبول شدن به دوستان اعلام کنن تا ببینیم کیا با کیا همکلاسی میشن :biggrin::

راستی در صورت امکان دوستان موارد زیر هم در حد امکان جواب بدن تا برای آیندگان هم منبع خوبی به لحاظ قبولی و درصد و رتبه و ... بشه :
( من خودم هرچی گشتم نفهمیدم با چه رتبه ای میشه کجا دراومد و درصد ها چقد باشه کجا در میای و...)

1: گرایش امتحانی
2: رتبه
3: محل قبولی
4: درصد های دروس

ممنون از دوستان :gol:

sourena.agri

عضو جدید
آخرین خبر

آخرین خبر

توکلی در گفت‌وگو با فارس خبر داد
پذیرش بیش از ۳۴ درصد داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۲/ افزایش ۱۷ درصدی ظرفیت نسبت به سال ۹۱
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به ظرفیت پذیرش و تعداد افرادی که انتخاب رشته انجام داده‌اند، می‌توان گفت بیش از ۳۴ درصد انتخاب رشته کنندگان در دانشگاه‌های کشور پذیرش می‌شوند.

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه [URL="http://www.farsnews.com/"]خبرگزاری فارس[/URL] با اعلام انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال 92 :
.....
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: اسامی قبول‌شدگان در این دوره‌ها تا روز چهارشنبه 6 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود و پذیرفته شدگان ضرورت دارد بر اساس شرایط و ضوابط قید شده در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی در سایت سازمان منتشر می‌شود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی افزود: پذیرفته شدگان باید با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام در یکی از روزهای 9، 10 و 11 شهریور ماه برای ثبت‌نام به دانشگاه‌های مورد نظر مراجعه کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: به پذیرفته شدگان اکیدا توصیه می‌شود قبل از مراجعه به دانشگاه‌ها برای ثبت‌نام، به سایت دانشگاه‌های پذیرفته شده مراجعه و چنانچه دانشگاه‌های مذکور برنامه زمانی غیر از این داشته باشند، بر اساس برنامه اعلام شده دانشگاه‌ها اقدام کنند.

alireza r

عضو جدید
توکلی در گفت‌وگو با فارس خبر داد
پذیرش بیش از ۳۴ درصد داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۲/ افزایش ۱۷ درصدی ظرفیت نسبت به سال ۹۱
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به ظرفیت پذیرش و تعداد افرادی که انتخاب رشته انجام داده‌اند، می‌توان گفت بیش از ۳۴ درصد انتخاب رشته کنندگان در دانشگاه‌های کشور پذیرش می‌شوند.

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اعلام انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال 92 :
.....
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: اسامی قبول‌شدگان در این دوره‌ها تا روز چهارشنبه 6 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود و پذیرفته شدگان ضرورت دارد بر اساس شرایط و ضوابط قید شده در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی در سایت سازمان منتشر می‌شود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی افزود: پذیرفته شدگان باید با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام در یکی از روزهای 9، 10 و 11 شهریور ماه برای ثبت‌نام به دانشگاه‌های مورد نظر مراجعه کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: به پذیرفته شدگان اکیدا توصیه می‌شود قبل از مراجعه به دانشگاه‌ها برای ثبت‌نام، به سایت دانشگاه‌های پذیرفته شده مراجعه و چنانچه دانشگاه‌های مذکور برنامه زمانی غیر از این داشته باشند، بر اساس برنامه اعلام شده دانشگاه‌ها اقدام کنند.
كشتن مارو يه تاريخ قطعي نميگن كه

yasse_sepid

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالاپ تولوپ:heart: تالاپ تولوپ....:heart:

اینم صدای قلب منه.... فکر کنم دیگه طبیعی نیستش!!! :huh:

توکل بر خدا

حالا انشاء الله تاریخش همون 6 باشه بعدا یه هفته بهش اضافه نشه.

alireza r

عضو جدید

توکل بر خدا

خوب بعضيا متاهلن بچه دارن بچه مدرسه اي دارن يا بايد جابجا بشن شهر ديگه برن و هزارتا مشكلات ديگه كه هيچكس به فكر اونا نيست

sourena.agri

عضو جدید

توکل بر خدا

فکرش رو بکن .

من یه پرواز عسلویه داشتم ( استرس سقوط هواپیما) (یا فردا میرم یا هفته دیگه )
:cry:
حقوقم رو امروز میخواستن محاسبه کنن ( استرس کم دادن حقوق )
:mad:
نتیجه رو میخوان اعلام کنن ( استرس نتایج ارشد)
:confused:

موندم غصه کدومشون رو بخورم:que:

بیخیال دنیا میخوام بخندم :biggrin:

alireza r

عضو جدید

توکل بر خدا

ديگه قلبمون تو حلقمون ميزنه
گفتن تا6 شهريور شايد امروز اعلام بشه

alireza r

عضو جدید
منم اصلاح شركت كردم به نظر شما بچه هايي كه ارشد بيو رتبه زير 10 ميارن ميتونن تو اصلاح هم رتبه هاي زير 20 بيارن

aryana446

عضو جدید
هفت ماه روزگار صبر کردیم این یه روزو دیگه من تحمل ندارم! هر روز صبح ساعت 8بیدارم با موبایل سایت سنجش رو رفرش میزنم! خدا ازشون نگذره اینقدر که به ماها استرس وارد میکنند!:w22:

alireza r

عضو جدید
موافقم همه ازمونها دو سه ماهه نتايجشون اعلام ميشه در حاليكه شركت كننده هاشون خيلي بيشترن
شانس ماست ديگه

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز

به همگی تبریک میگم...با آرزوی موفقیت...