نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه پارسال آرتیمیس و چند نفر از بچه های دیگه هم که رتبه شون خوب بود مردود شدن خبر دارید نتیجه شون امسال چی شد؟

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شینای عزیز
حرفت متین
خب بیام تصور کنیم الان جمعیت مناسبی برای اعتراض داریم
خب حالا باید در قدم اول چیکار کنیم؟
و اینکه چه راه حل هایی داریم؟ به صدا و سیما بگیم....با روزنامه و مجلات معماری مکاتبه کنیم....نامه بدیم به سنجش....بریم تظاهرات....یا :cry:
به هر حال اول به نظر من باید مسیر رو مشخص کنیم....اگه مسیر مطمئنی رو انتخاب کنیم فکر کنم معترضین اعتماد بیشتری می کنن که باهم متحد شیم.
مسلما راه هایی که پیش روی ما هست زیاده،اما راهی که بهمون کمک میکنه به نتیجه برسیم مهمه
یه بحث مهم اینه که قرار نیست ما بریم و داد بزنیم سنجش بی عدالت ،سنجش بی عدالت...
باید دید خواست عمومی ما در وهله اول چیه؟
تیک آف خوب گفت ،و من گفته اش رو کمی بسط میدم.شاید بشه یه نوشتار تهیه کرد که اعضای باشگاه در موردش توافق دارن و شاید بشه ارسالش کرد به سنجش یا چند تا خبرگزاری مثل دانشجویان ایران و...

پیشنهاد من اینه که خواست عمومی رو مشخص کنیم و بعد روشی براش پیدا کنیم
شخص من،خواستم در وهله اول اینه که : روند ،شیوه و معیار های بررسی آزمون عملی اسکیس برامون مشخص بشه. خواست شما چیه؟

gharibe222

عضو جدید
بابا تا کی میخایم فقط بشینیمو نگاه کنیم؟؟چی از دست میدیم اگه هممون اینجا بسیج شیم و بجای درد دل کردن همینجا یه اعتراض گسترده رو سازمان دهی کنیم ؟ سنجش از کجا میخاد بفهمه ما اعتراض داریم به این اوضاع؟میاد حرف بچه های این تاپیکو میخونه؟
نمیدونم چرا تو هر تاپیکی میرم بحث اعتراض داغه:biggrin:
اعتراض به کنکور ارشد معماری92
اعتراض به کمیسیون هم ارزی مقرارت ملی ساختمان
اعتراض به آزمون طراحی 91 نظام مهندسی
و....
حالا اینا مربوط به معماری بود فقط، بقیه رو دیگه بیخیال....

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم الان ازتون میخوام که همه کسایی که میاین برای دوستانی مثل نیما،هژیر،ابرام و ... ابراز تاسف میکنین در حالیکه دارین میبینین چقدر اونا هم الان دلسرد شدن از این وضعیت (و ما هم فقط بلدیم تماشاچی باشیمو تاسف بخوریم) بیاین برای یک بارم شده متحد بشیم
قرار نیس تظاهرات کنیم،قرار نیس بریم تو خیابونا یا سنجش
میگم از این باشگاه و همین اینترنتی که در اختیار داریم میتونیم صدای اعتراضمونو به گوششون برسونیم.
نخواستیم مثل مصری ها که از طریق ف ی س بو ک حکومتشونو عوض میکنن کار سیاسی انجام بدیم!!
ازتون میخام که هر کس هر پیشنهادی داره مطرح کنه
مسلما اولین قدممون هم اعتراض از طریق خود سایت سنجشه.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرای زیادی دارم برای آیندم نمیذارم دیگه سنجش جلوی پیشرفت منو بگیره نمیذارم دیگه خودم جلوی پیشرفت خودمو با کمکاری بگیرم من فقط 23 سالمه خیلی فرصت دارم قبول نشدن خودمو به فال نیک گرفتم چون میدونم توش حکمتی بوده شاید برای تغییر سرنوشت من لازم بود

صادقانه به تو و ارادت اعتقاد دارم، مطمئنم میتونی از یه زاویه دیگه به شرایط نگاه کنی و روش بهتریو برای رسیدن به موفقیت پیدا کنی.

پارمیدا؟؟؟؟؟

من تو همین لحظه میرم یه اکانت جدید میسازم میام:cry:

من فکر کردم پارمیدا اسم تیک آف هست، گفتم مردم چه اسمای با کلاسی دارن تو این دوره زمونه:d

عجیبترین اسم همین بهارستان-اف هست خدایی. اسم فرده؟ اسم مکانه؟ مجاز از گلستان_اس اثر ماندگار سعدی هست؟ اشاره به مجلس شورای اسلامی داره؟ دیگه بقیه واضحن، تیماج که اسم کارخونه چرم پدر timaj هست، آرک داک منظورش دکتر معماره، پیرامیدز هم که از خالص ترین احجام هندسیه، تیک آف هم که عشق پرواز و این صحبتاست همیشه.

-----------------------------------------

برای اینکه جو عوض بشه توجه شما رو به یه اتفاق نادر در صنعت فروم ایران جلب میکنم:

post.jpg

همونطور که مشاهده میکنید، قبل از اینکه پست داده بشه ازش نقل قول گرفتن، شماره پستها هم گواه این مدعاست. مدیر فروم با بچه های 20.30 تماس بگیره بیان از این موضوع یه گزارش تهیه کنن:D

بهزاد از همون کودکی انسان فرهیخته ای بودی. آرزوی دوران کودکی ما مثلا این بود که انقدری بستنی داشته باشیم که هرچی میخوریم تموم نشه، ولی تو از اون موقع هم سودای ارشد در سر داشتی. همین میشه که یکی مثل تو پشت سر هم پله های ترفی رو طی میکنه، یکی هم مثل ما فقط دنبال وابستگی های دنیوی میره:D

آواتارو عوض کردم که یادی از مصایب خونواده استارک بشه، با هم همدردی کنیم. میخواستم از red wedding بذارم، دیدم بچه ها ظرفیت این مقدار غم و اندوه رو ندارن:D به همین آرمشون اکتفا کردم.

آخرین ویرایش:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامه نوشتن و به سنجش ارسال کردن خوبه فقط نمیدونم خبرگزاریا چاپ میکنن مطلب و؟
تو فیسبوکم اکثر بچه ها اصلا نمیرن نگا کنن
اگه بتونیم یه متن یا نامه یا هر چیز دیگه ای تنظیم کنیم و هر کس اونو به سنجش بفرسته وقتی ببین خیلیا اعتراض کردن به این روش شاید تلنگری باشه براشون

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامه نوشتن و به سنجش ارسال کردن خوبه فقط نمیدونم خبرگزاریا چاپ میکنن مطلب و؟
تو فیسبوکم اکثر بچه ها اصلا نمیرن نگا کنن
اگه بتونیم یه متن یا نامه یا هر چیز دیگه ای تنظیم کنیم و هر کس اونو به سنجش بفرسته وقتی ببین خیلیا اعتراض کردن به این روش شاید تلنگری باشه براشون
یادمه یک سال بچه های معماری فردوسی یه نامه ای نوشته بودن،و توی چند تا خبرگزاری استانی هم مطرح شده بود...
http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=1758

به نظرم سایر بچه هایی که نظر دارن هم بگن،بگن خواسته شون چیه،اگر الان کسی چیزی بنویسه مسلما یک طرفه اس و فکر بقیه توش دیده نمیشه...

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه یک سال بچه های معماری فردوسی یه نامه ای نوشته بودن،و توی چند تا خبرگزاری استانی هم مطرح شده بود...
http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=1758

به نظرم سایر بچه هایی که نظر دارن هم بگن،بگن خواسته شون چیه،اگر الان کسی چیزی بنویسه مسلما یک طرفه اس و فکر بقیه توش دیده نمیشه...

خیلی خوبه اگه بشه عالیه
آره اگه همه نظرشونو بگن و ایده بدن خیبی بهتره

Tanin_hd

عضو جدید
درسته میتونیم تو سایت های خبری فعالیت کنیم میتونیم با روزنامه ها و صداسیما مکاتبه داشته باشیم وقتی تعداد اعتراضات زیاد باشه هستن خبرنگارهایی که اونا هم پیگیر قضیه میشن
حتی من میتونم تو شبکه های اجتماعی از یکی دوتا ادمین پیج های پربیننده معماری بخوام که تو پیجشون مطرح کنن و اونا هم بقیه رو تشویق کنن

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان رفتم تو سیستم پاسخگویی سنجش یادمه اون موقع که کارنامه اولیه اومده بود رفتم اعتراض کردم با اینکه فکر نمیکردم جوابی داده باشن دیدم که کامل بررسی کردن درخواستمو وجوابم دادن
اینو گذاشتم تا بدونید هر درخواستی کنید بی پاسخ نمیمونه از خود سنجش
الانم مردودیا حتما دوباره وارد سیستم پاسخگویی بشن و درخواست بررسی مجدد نتیجه نهایی رو بزنن شاید برای بعضیا جواب داد همون طور که یکی از بچه های ارشد پارسال چون برگشو اصلا ندیده بودن داورا بهش صفر داده بودن بعد اعتراض برگشو دوباره صحیح کرده بودنو علم وصنعت قبول شد

آخرین ویرایش:

mahan98

عضو جدید
باید ام الان فکر اینجور چیزا باشی.......نفست از جای گرم میاد:razz:
تو معین گوش نکنی ما بیام گوش کنیم؟؟:razz:

منم میخاستم بگم شما که بایدگوش بدی گفتم بیام پایین ببینم کسی جواب داده که شما داده بودی!

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته میتونیم تو سایت های خبری فعالیت کنیم میتونیم با روزنامه ها و صداسیما مکاتبه داشته باشیم وقتی تعداد اعتراضات زیاد باشه هستن خبرنگارهایی که اونا هم پیگیر قضیه میشن
حتی من میتونم تو شبکه های اجتماعی از یکی دوتا ادمین پیج های پربیننده معماری بخوام که تو پیجشون مطرح کنن و اونا هم بقیه رو تشویق کنن
احساس می کنم الان تو جایی هستیم که یک توافق کلــی روی بحث داریم
اگر موافق هستین،بیایم گزینه هایی پیشنهاد بدیم و ببینیم اصلا مساله از دید ما چی هست؟
اگر شما هم نظرتون مثبته:
پیشنهاد من اینه که هرکسی مساله رو از دید خودش مطرح کنه و بعد بیایم با کمک مدیرای فروم معماری ، از گزینه های مطرح شده یه نظر سنجی ساده بالای تاپیک قرار بدیم و چیزی که به عنوان هدف بحث برگزیده شد رو ،به عنوان موضوع نامه یا نوشتارمون مشخص کنیم.

نظر و خواسته ی من : پاسخگویی سازمان سنجش در خصوص معیار ها و شیوه ارزیابی آزمون عملی اسکیس معماری

خواسته ی شماها چیه؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر موافق هستین،بیایم گزینه هایی پیشنهاد بدیم و ببینیم اصلا مساله از دید ما چی هست؟
اگر شما هم نظرتون مثبته:
پیشنهاد من اینه که هرکسی مساله رو از دید خودش مطرح کنه و بعد بیایم با کمک مدیرای فروم معماری ، از گزینه های مطرح شده یه نظر سنجی ساده بالای تاپیک قرار بدیم و چیزی که به عنوان هدف بحث برگزیده شد رو ،به عنوان موضوع نامه یا نوشتارمون مشخص کنیم.

نظر و خواسته ی من : پاسخگویی سازمان سنجش در خصوص معیار ها و شیوه ارزیابی آزمون عملی اسکیس معماری

خواسته ی شماها چیه؟

پاسخگویی سازمان در مورد پروسه طراحی سوال اسکیس ها؛ معیارهای لحاظ شده؛ انتظارات هیات طراحی از داوطلبین؛ چگونگی انتخاب گروه طراحی سوالها؛ کیفیات ارتباط گروه طراحی با گروه مصححین و .........................................................

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواسته ی من
چرا از اساتید مجربتر برا ارزیابی کارا استفاده نمیکنن؟و چجوری کارارو بررسی میکن معیار چیه؟طرح؟زیبایی؟و مهمتر از همه اوصولی که قبل امتحان اعلام میکنن برا اسکیس چرا موقع ارزیابی رعایت نمیشه مثل مقیاس.

mahan98

عضو جدید
اگر شما هم نظرتون مثبته:

خواسته ی شماها چیه؟
پاسخگویی سازمان سنجش درباره کیفیت داوری ها ,چگونگی قبولی افرادی که به اذعان خود به سوال مطرح شده توجهی نکرده و صرفاباتوجه به سلایق خود پروژه راارایه داده و هم اکنون نسبت به افرادی که طبق خواسته سوال طراحی کرده اند در جایگاه به مراتب بهتری قرار دارند

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس تنهايي كردم شديد حس كردم زبونم كلفت شد يه سكته ي خفيفي زدم
واقعا بین کلفت شدن زبان با سکته ارتباطی هست؟؟؟
واي ديشب يه نگا نگا ميكردم ديدم از قول محبوب دم و دستگاه بهم زده
دم آره ولی دستگاه عمرا :biggrin: هیچ چی اون دستگاه قبلی که داشت نمیشه!

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین خواسته منم پاسخگویی در مورد روند طراحی سوال اسکیس و نحوه ارزیابی پاسخ ها ومعیارهای انتخاب داوران
اگرچه واقعا با این زمان طولانی بین آزمون و اعلام نتایج هم مشکل دارم.

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخگویی سازمان در مورد پروسه طراحی سوال اسکیس ها؛ معیارهای لحاظ شده؛ انتظارات هیات طراحی از داوطلبین؛ چگونگی انتخاب گروه طراحی سوالها؛ کیفیات ارتباط گروه طراحی با گروه مصححین و .........................................................
ممنون بهزاد، نوشته ات به نظر خیلی خوب و پخته میاد،شما که انقدر جامع نگاه می کنی،می تونی زحمت بکشی اون بخش چند نقطه رو هم کامل کنی ،بدونیم چی تو فکرته؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشتی از خروار
خالی از لطف نیست
...بخونید
پاسخ نه چندان قانع کننده رییس سازمان نظام مهندسی به خوانندگان: سنجش آزمون را برگزار می کند و الزامی به پاسخگویی ندارد

http://khabaronline.ir/detail/247127/
دکتر توکلی :اعتراض ها منطقی نیست ،نمره و اولویت رشته انتخابی ملاک معرفی دانشجویان آزمون دکتری است

http://www.khabaronline.ir/detail/222065

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ جونم
کی اینجا چراغ جادو پیدا کرده همه میان آرزو هاشونو میگن؟؟
منم آرزو هام زیادنا اولیش اینکه بتونم یه سوپر ورک استیشن X9DAX-7TF بگیرم با اس ال ای -وی جی ای 780 ام اس ای:smile:
آرزوهام چقدر کم بودن:( فقط همین یکی رو براورده کنید بستمه;)

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه جو عوض بشه توجه شما رو به یه اتفاق نادر در صنعت فروم ایران جلب میکنم:

مشاهده پیوست 168088

همونطور که مشاهده میکنید، قبل از اینکه پست داده بشه ازش نقل قول گرفتن، شماره پستها هم گواه این مدعاست. مدیر فروم با بچه های 20.30 تماس بگیره بیان از این موضوع یه گزارش تهیه کنن:D

بهزاد از همون کودکی انسان فرهیخته ای بودی. آرزوی دوران کودکی ما مثلا این بود که انقدری بستنی داشته باشیم که هرچی میخوریم تموم نشه، ولی تو از اون موقع هم سودای ارشد در سر داشتی. همین میشه که یکی مثل تو پشت سر هم پله های ترفی رو طی میکنه، یکی هم مثل ما فقط دنبال وابستگی های دنیوی میره:D

آواتارو عوض کردم که یادی از مصایب خونواده استارک بشه، با هم همدردی کنیم. میخواستم از red wedding بذارم، دیدم بچه ها ظرفیت این مقدار غم و اندوه رو ندارن:D به همین آرمشون اکتفا کردم.

علت این پدیده نادر اینه که من لحظاتی پس از ارسال پست اونو به دلیل اینکه مشکل فرمت داشت حذف و پست مشابهی رو ارسال کردم. تو این میونه از همون اولی نقل قول برداشته شده!
=================================
پس چی که از همون اول فرهیخته بودم.... برخی شاهدان تو منابع بسیار معتبرشون آوردن که حتی لحظاتی پس از تولد به جنبش انفصالیون پیوستم (با انفصال بند ناف مبارکم) و در 2 ماهگی در اجلاس سیام حضور به هم رسوندم و البته بس وق زدم اون روز ملت رفتن پی فالوده خوری. متن زر زدن هام هم شد بیانیه دوم سیام! در 2 سالگی پایان نامه چارلز جینکز رو از اساس فاقد ارزش تشخیص دادم و در 10 سالگی معماری پرش کیهانی رو پایه گذاری کردم و 3 ماه دست و پام تو گچ بود؛ نشون به اون نشون که هنوز که هنوزه تو بازوم پلاتین دارم.... (البته سازمان نظام وظیفه از اساس فاقد ارزش تشخیصش داد) ... بعله ما یک چنین فرهیخته فرزانه ای بوده ایم(اسمایلی مربوطه ندارد!!) و همین بوده که پله های ترقی رو یکی بعد دیگری طـی کشیدیم.... مخصوصا تو یه اتاق تنگ و نمور فاقد لایه عایق رطوبتی روی کرسی چینی اش
================================
حالا جدی آرزوی کودکی من این بود که "کانادا درای" من هیچ وققققققققت تموم نشه .... هنوز هم مزه اش زیر زبونمه
.............................
بزرگ خاندان استارک بالاخره یه نفسی کشید:biggrin: عکس سابق آواتارت فقط متعلق به تو نیست جزو اموال عمومیه ها

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بهزاد، نوشته ات به نظر خیلی خوب و پخته میاد،شما که انقدر جامع نگاه می کنی،می تونی زحمت بکشی اون بخش چند نقطه رو هم کامل کنی ،بدونیم چی تو فکرته؟

اونا رو گذاشتم که بقیه هم مواردی اضافه کنن .... باز امشب یه فکری میکنیم با برخی همکاران ببینیم دیگه چیا میتونه ردیف بشه

ati88

عضو جدید
بچه هایی که قبول شدین،خیلی خیلی تبریک می گم
امیدوارم همیشه موفق باشین :)
دوستانی هم که قبول نشدین ناراحت نباشین،پاشین بیاین تو تاپیک 93 دور همی درس می خونیم سال دیگه قبول می شین ایشالله :)
فقط من بگما،من رتبه ی یک رو به کسی نمی دم،بیاید برای رتبه ی 2 به بعد بخونید:cool:

آخرین ویرایش:

ماژیک

عضو جدید
یه بنایی توی شهر من رو به تخریب بود.......پروژه مرمتم بود
یه بار یکی از اساتیدی که از اعضای هیئت علمی یکی از دانشگاه های انگلستان بود اومد توی همایشی توی شهر ما
چون مهندس عمران بود من برای پیدا کردن راه نجات بنا که مربوط به دوره سلجوقی می شد بهش مراجعه کردم
با دیدن عکساش شیفته این شد که این بنا رو از نزدیک ببینه
خلاصه من بردمش همون جا....و گفت این بنا بعد دو سال فرو میریزه.......حالا اون بنا بدون هیچ حفاظی بود....بی هیچ مراقبتی ... تنها توی زمینی رها شده بود
تو دوره ای که من روش کار می کردم سنگ قبرهاش و یک سری از اجرهای قدمت دارش که مال امرای سلجوقی بود به سرقت رفت
کاری نداشت منم می تونستم بدزدم
قرار با اون استاد این شد که یه مقاله تهیه کنیم بفرستیم میراث و بخوایم بنا رو احیا کنیم
من مقاله رو تهیه کردم...خیلی خوب شد
یکی از استادام هم مشتاق شد باهام همکاری کنه
فرستادمش تبریز
در نهایت چی شد.........قاطی یه سری ورق بازی اداری شد و یه مقاله بنام استادم شد
و تمام
و بنا رو به تخریب به سر می برد...بی هیچ حفاظی حتی الان نمی دونم چند تا از سنگ قبراش مونده.....چقدر من براش دونده گی کردم فقط:w09:
حالا نوبت به همین اعتراض ما میرسه
فکر می کنید تا کجا پیش میرید....یه مقاله توی روزنامه....یک مصاحبه توی تلوزیون....یا....
با حلوا حلوا کردم واقعا دهن شیرین نمیشه
باید با مقامات بالا صحبت کرد.......یه همایش گذاشت تخصصی بیام در موردش صحبت کنیم همونجا از اساتید دانشگاه تهران دعوت کنیم و نامه امضا کنیم
مسئله اعتراض به سنجش به نظر من اینقدر سنگینه که شاید کار مجلس باشه
چون سیستم پذیرش به نظرم مشکل داره
به هر حال نظر دیگران مهم و متینه......من فقط نظر شخصی خود بی سوادمو گفتم.......
.......................
همین الان پست مو دیدم.....چقدر زیاد حرف زدم......شرمنده:redface:
ای بابا بیشتر از مقالتتتتتتتتونننننن برامون بگید مشتاق شدیم:mad:

• Like
واکنش ها: HOTT

Tanin_hd

عضو جدید
مشتی از خروار
خالی از لطف نیست
...بخونید
پاسخ نه چندان قانع کننده رییس سازمان نظام مهندسی به خوانندگان: سنجش آزمون را برگزار می کند و الزامی به پاسخگویی ندارد

دکتر توکلی :اعتراض ها منطقی نیست ،نمره و اولویت رشته انتخابی ملاک معرفی دانشجویان آزمون دکتری است

خب پس ببینین ما امکان اعتراض اولا برامون وجود داره دوما در مورد ازمون نظام که لینکو دادین رییسش گفته ما پیگیری ها رو انجام دادیم حالا شما از کجا مطمئنین کوچکترین نتیجه ای نداشته؟؟ من یه چیزی تو ایران همیشه دیدم صادق بوده اینه که وقتی اعتراض اساسی صورت میگیره بار بعد برای خلاص شدن از سرو صدا ها و توبیخ شدن از طرف بالایی ها هم که شده دقتشونو بیشتر میکنن.

• Like

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشتی از خروار
خالی از لطف نیست
...بخونید

هات عزیز، خبرهایی که گذاشتی خیلی جالبن،مخصوصا اولی، جایی که گفته
ما توصیه می کنیم تا این موضوع را مد نظرشان قراردهند و اعمال کنند. این به آن معنا نیست که آنها باید این نظرات و توصیه های ما راعمل کنند. آنها که تحت امر ما نیستند. در واقع ما از آنها درخواست می کنیم.
الان حرف ما هم همینه،ما میخایم نظرمونو به سنجش اعلام کنیم ،
به این امید که تغییر مثبتی در دراز مدت ایجاد بشه. همین آزمون نظام مهندسی، باید دید آیا امسال تغییری ایجاد شده؟
همین که صدایی شنیده شده مسلما اثر میذاره،امسال اثر نذاره،سال بعد... اصلا فرض کنیم که هیچ کاری هم نکنن، آیا ضرری متوجه ما میشه؟ این که اعتراض به سنجش سابقه داشته خودش خیلی خوبه و خبر هایی که آوردی کمکون میکنه.

توی مطلب دوم هم حرف توکلی صحیح به نظر میاد و مسلما خیلی از کسانی که اعتراض داشتند رو قانع می کنه. ما هم همینو میخایم. همین شفاف سازی رو میخایم. آقای توکلی اینجا توی مصاحبه مجبور شده شفاف سازی کنه تا مساله حل بشه،این عالیه! چرا با عینک بد بینی اون مطلبو می خونی؟
ما هم میخایم بهمون بگه روند مساله چطوره،توی خبری که گذاشتی به دو تا چرا و یک چه جواب داده
با این شیوه چرا چندبرابر ظرفیت اعلام کردید؟
چرا قبلا اعلام نکردید که شیوه انتخاب اینگونه است؟
این شیوه چه مزیتی دارد؟

فرض کن همینارو به ما جواب بدن، و جوابشون از نظر ما منطقی باشه،کافی نیست؟
اگر منطقی نبود هم مسلما یه گام بسیار مثبت برداشته شده.

ماژیک

عضو جدید
ببخشین
با ماژیک:cry:
خب منظور گروه ما بود
وگرنه بی تو هرگز
تو نبودی که ...یعنی هیچی
تو نبودی که..خاطره...هیچی
تو نبودی که...انگیزه...هیچی
تو نبودی که...ژوبین...هیچی

هنوز ............نرفته ما رو فراموش کردی
تک می پری
......................
من از این نمی ترسم که رد شد
من از ای اس ای ها اینده می ترسم:cool::cool::cool::cool:
...........................................
ولی اون برج هنوز سراپاست رفیق نه؟
خاطره اون روز خنده بود خنده ولی زود گذشت
........................................

آخرین ویرایش:
  • Like

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هنوز فکر میکنم تو پسری و ریشت تا زانوت رسیده:biggrin: و همیشه فکر میکرد از این پسرایی که عشق ماشینن :biggrin:
من روی اس جمعش حساس نیستم یه عده حسودن میخوان منو تک ببینن ولی ما خیلییم:) یه چندتایی هم اون پائین پائیناست;)
میدونستی هرم های جیزه تنها ساخته دست بشره که از که ماه معلومه؟؟
میدونستی پیرامیدون تک سنگی مرمری یکپارچه به ارتفاع 15 متر بر نوک هرم خئوپس بوده؟؟
و در آخر
میدونی وقتی عمر مصر رو فتح کرد کل سربازاش رو مامور کرده بود که اهرام رو خراب کنند و نتونستند؟؟ پس شک نکن که توهم نمیتونی به من صدمه ای وارد کنی:biggrin:

طراح سوالات امسال تاریخ و مبانی نظری مشخص شد:whistle:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز ............نرفته ما رو فراموش کردی
تک می پری
......................
من از این نمی ترسم که رد شد
من از ای اس ای ها اینده می ترسم:cool::cool::cool::cool:
...........................................
ولی اون برج هنوز سراپاست رفیق نه؟
خاطره اون روز خنده بود خنده ولی زود گذشت
........................................

دل من دیر زمانی است که می‌پندارد:
«دوستی» نیز گُلی است؛
‏مثل نیلوفر و ناز،
‏ساقه‌ی ترد ظریفی دارد.
‏بی‌گمان سنگدل است آن‌که روا می‌دارد
‏جانِ این ساقه‌ی نازک را
‏- دانسته -
‏بیازارد!:gol:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
...
میتونی 10 سال دیگه به بچت بگی:" بابا جون من سال 92 وقتی هنوز شهید توکلی رو ترور نکرده بودند تونستم تهران قبول شم، اون سالا کنکور نظم الان رو که نداشت شیر تو شیری بود 8ماه طول میکشید جوابا بیاد جوابا هم که میومد رتبه های تک رقمی یهو هیچجا قبول نمیشدند، ولی بابات شد من تونستم که تهران قبول شم بعد یه نگاهی به مادر بچه ها بندازیو بگی نه خانوم؟؟ بعد مادر بچه ها از تو مطبخ داد بزنه آره بچه ها باباتون راست میگه"

پس تو هم تو کار فانتزی سازی هستی .... به کدوم یکی از بچه ها بگم؟ عروس ابرام یا دوماد دونفی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا