نتایج رتبه های دکتری ازاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahenoor

عضو جدید
:eek::eek::eek::eek:
سلام بچه ها . نتایج چند دقیقه پیش اومد.
لطفا رتبه هاتونو اینجا بذارین.

elahenoor

عضو جدید
نام رشته
معماري

1 شناخت معماري ايران(آراءومصاديق)
28.00

2
شناخت وتحليل معماري معاصر(ايران وجهان)
52.00

3

مباني نظري معماري
40.00

4
زبان تخصصي انگليسي
17.34

5
طراحي معماري كوتاه مدت
40.00

نمره کتبي
34.34
رتبه کتبي
227

نمره کتبي آخرين فرد دعوت به مصاحبه
29.34
رتبه کتبي آخرين فرد دعوت به مصاحبه
423

نتيجه
دعوت به مصاحبه

golden_architect

عضو جدید
134.jpg
دروود
منم دعوت به مصاحبه شدم / یعنی هنوز معلوم نیست چه واحد دانشگاهی قبول شدیم ؟
برا مصاحبه باید چه کارایی رو انجام بدیم ؟

elahenoor

عضو جدید
این جواب رو مرکز ازمون به سئوال من راجع به افزایش دعوت شده ها به مصاحبه داده.a13efb5e81b7dc1ec49c83d163706dd5adf1fd691711923874acc5f89816e7bc.jpg

ahadi6688

عضو جدید
6 شدم من. ولی دنبال همون سراسری می رم

شناخت معماري ايران(آراءومصاديق)
60.00

شناخت وتحليل معماري معاصر(ايران وجهان)
70.67

مباني نظري معماري
48.00

زبان تخصصي انگليسي
37.34

طراحي معماري كوتاه مدت
55.00

نمره کتبي
52.30
رتبه کتبي
6

نمره کتبي آخرين فرد دعوت به مصاحبه
29.34
رتبه کتبي آخرين فرد دعوت به مصاحبه
423

نتيجه
دعوت به مصاحبه

آخرین ویرایش:

sepideh2727

عضو جدید
سلام دوستان
من الان فهميدم نتيجه ها اومده
رتبه ١٨٤

حالا از كجا بايد بفهممم كي براي مصاحبه بايد برم؟
براي مصاحبه بايد چي ببرم؟؟
خواهش ميكنم كمك كنيد ممنووون

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام دوستان
من الان فهميدم نتيجه ها اومده
رتبه ١٨٤

حالا از كجا بايد بفهممم كي براي مصاحبه بايد برم؟
براي مصاحبه بايد چي ببرم؟؟
خواهش ميكنم كمك كنيد ممنووون

زمان مصاحبه رو هنوز اعلام نکردن
تو سایت azmoon.net میزنن
مدرک زبان
سابقه تدریس
کتاب
مقاله
پایاننامه
...

sepideh2727

عضو جدید
زمان مصاحبه رو هنوز اعلام نکردن
تو سایت azmoon.net میزنن
مدرک زبان
سابقه تدریس
کتاب
مقاله
پایاننامه
...

فكر ميكنيد زمان مصاحبه كي باشه؟
من ترم اخر هستم هنوز پايان نامه رو تحويل ندادم...
اينجوري باشه هيچي ندارم...:((( تازه دارم روي دوتا مقاله كار ميكنم:((

nazliii

فكر ميكنيد زمان مصاحبه كي باشه؟
من ترم اخر هستم هنوز پايان نامه رو تحويل ندادم...
اينجوري باشه هيچي ندارم...:((( تازه دارم روي دوتا مقاله كار ميكنم:((

فکر کنم هفته دیگه باشه.مدرک زبانم نداری؟

sepideh2727

عضو جدید
نه:( اين هم زبان خوندم اخر هم نرفتم مدرك بگيرم:(
معدلم ١٧.٨٥ هست..
توصيه نامه از اساتيد بگيرم تاثيري داره!؟
فك كنم اصلا فايده اي نداره!
كاش بچه هايي كه پارسال قبول شدن ميومدن و تجربياتشون رو ميگفتن

راستي ظرفيت دانشگاه ها چقدر هست؟

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که فقط تو فکر اینم دکترا رو دانشگاه سراسر برم ...لیسانس و فوق و آزاد خوندم دیگه دکترا رو باید سراسری رفت...

واقعن با این حجمه الکی که رو دانشگاه آزادیا بی دلیل آوردن تنها چاره ای هستش که داریم سطح علمی دانشگاه سراسری رو هم دیدیم تحفه ای نبود باور کنید

زجری که ما کشیدیم فقط برای اعتباری که برا مدرک دانشگاه سراسری قائل هستن به ناحق باید بریم سراسری بخونیم که ثابت بکنیم من رفیقم لیسانس آزاد نیریز شیراز خوند فوق رفت صنعتی شریف اگه سطح علمی دانشگاه آزادی ها بالا نیست نباید قبول میشد الان داره اونجا درس میخونه میگه درسم از اونایی که لیسانس هم اونجا درس خوندن بهتره باور کنن

nazliii

من که فقط تو فکر اینم دکترا رو دانشگاه سراسر برم ...لیسانس و فوق و آزاد خوندم دیگه دکترا رو باید سراسری رفت...

واقعن با این حجمه الکی که رو دانشگاه آزادیا بی دلیل آوردن تنها چاره ای هستش که داریم سطح علمی دانشگاه سراسری رو هم دیدیم تحفه ای نبود باور کنید

زجری که ما کشیدیم فقط برای اعتباری که برا مدرک دانشگاه سراسری قائل هستن به ناحق باید بریم سراسری بخونیم که ثابت بکنیم من رفیقم لیسانس آزاد نیریز شیراز خوند فوق رفت صنعتی شریف اگه سطح علمی دانشگاه آزادی ها بالا نیست نباید قبول میشد الان داره اونجا درس میخونه میگه درسم از اونایی که لیسانس هم اونجا درس خوندن بهتره باور کنن

منم قبلی ها رو سرارسری خوندم دکتری میخوام برم آزاد .دکتری برا سراسری نمی ارزه

sepideh2727

عضو جدید
عزیزم کمیشه بگی نمرت چند شده؟
نام رشته
معماري

٣٤.٦٧
2-شناخت وتحليل معماري معاصر(ايران وجهان)
٤٩٠٣٤

3مباني نظري معماري
٣٧.٣٤
4
زبان تخصصي انگليسي
٢٢.٦٧

5
طراحي معماري كوتاه مدت
40.00

نمره کتبي
٣٥.٨٤
رتبه کتبي
١٨٣

نتيجه
دعوت به مصاحبه

sepideh2727

عضو جدید
بچه ها كسي ميدونه چرا اين تعداد دعوت شدن براي مصاحبه؟ درصىرتي كه نهايت ٢٠ نفر بخوان؟؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام رشته
معماري

٣٤.٦٧
2-شناخت وتحليل معماري معاصر(ايران وجهان)
٤٩٠٣٤

3مباني نظري معماري
٣٧.٣٤
4
زبان تخصصي انگليسي
٢٢.٦٧

5
طراحي معماري كوتاه مدت
40.00

نمره کتبي
٣٥.٨٤
رتبه کتبي
١٨٣

نتيجه
دعوت به مصاحبه

مبارکه...ایشالا مصاحبه هم نمره خوبی کسب میکنی..
سابقه تدریس و کتاب تالیفی و مدرک زبان داری؟؟
بعد راستی شماها میخواین دکترای پژوهش محور برین یا اینکه عادی؟دکترای پژوهش محور تقریبا مثل خارجه..یعنی استاد راهنما انتخاب میکنی و رو پایان نامه ات کار میکنی..دیگه نیازی نیست واحد بگذرونی...
مرکز ازمون که اعلام کرد زمان مصاحبه از داوطلب ها میپرسیم کدوم شیوه رو میخوان

sepideh2727

عضو جدید
مبارکه...ایشالا مصاحبه هم نمره خوبی کسب میکنی..
سابقه تدریس و کتاب تالیفی و مدرک زبان داری؟؟
بعد راستی شماها میخواین دکترای پژوهش محور برین یا اینکه عادی؟دکترای پژوهش محور تقریبا مثل خارجه..یعنی استاد راهنما انتخاب میکنی و رو پایان نامه ات کار میکنی..دیگه نیازی نیست واحد بگذرونی...
مرکز ازمون که اعلام کرد زمان مصاحبه از داوطلب ها میپرسیم کدوم شیوه رو میخوان

نه متاسفانه....
راستش از پژوهش محور و عادي اطلاعات دقيقي ندارم...
شما نظرترن چيه؟؟

زمان و مكان مصاحبه معلوم نشد؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان و مكان مصاحبه معلوم نشد؟؟

زمان مصاحبۀ 24 رشته دوره دكتري تخصصي با آزمون و بدون آزمون سال 93 اعلام شد. دکتر ناصراقبالی با اعلام این خبر كه جدول زمانبندي 24 رشته دكتري تخصصي (PHD) بر روي سايت www.azmoon.net قرار گرفت به روابط عمومی مركز آزمون گفت: دعوت شدگان به مصاحبه مي توانند از امروز دوشنبه مورخ 19/3/93 با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان دقيق مصاحبه خود مطلع شوند. رييس مركز آزمون در ادامه خاطرنشان كرد: دعوت شدگان مي بايست مدارك و سوابق علمي پژوهشي خود شامل: پروژه، مقاله، ترجمه و تأليف را در زمينه رشته خود به همراه داشته باشند تا اساتيد بتوانند وضعيت هر فرد را با توجه به سوابق مورد بررسي قرار دهند. اقبالي تأكيد كرد: دعوت شدگان اگر به هر دليلي در جلسه مصاحبه حضور به هم نرسانند، اين عدم حضور به معناي انصراف از پذيرش تلقي مي شود. اقبالي افزود: با توجه به اينكه دعوت متقاضيان بدون آزمون براساس معدل و نمره پايان نامه ملاك عمل قرار گرفته است، چنانچه در بين معدل و نمره پايان نامه زمان ثبت نام و زمان مصاحبه فرد مغايرتي وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد. وي در ادامه در مورد زمان مصاحبه ساير رشته ها گفت: زمان مصاحبه ساير رشته ها نيز متعاقباً اعلام خواهد شد.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه متاسفانه....
راستش از پژوهش محور و عادي اطلاعات دقيقي ندارم...
شما نظرترن چيه؟؟

مقایسه اعم شاخصه‌ها و محورهای دو شیوه دکتری آموزشی –پژوهشی و دکتری پژوهش محور​
عنواندکتری آموزشی – پژوهشیدکتری پژوهش محور
تعریفدوره‌ای که محتوای برنامه آن مشتمل بر واحدهای درسی و گذراندن پایان نامه است دوره‌ای با محوریت پژوهش که دستاورد آن منجر به ارائه فناوری جدید، ارائه نظریه و ایده جدید، تولید دانش فنی و ثبت اختراع و ... می‌شود و مشتمل بر اخذ واحدهای درسی محدود و الزام به ارائه پایان نامه است.
شرایط ورودداشتن شرایط عمومی سازمان سنجش و آموزش کشور، مدارک معتبر رسمی تحصیلی، قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه با محوریت آزمون استداشتن شرایط عمومی سازمان سنجش و آموزش کشور، مدارک معتبر رسمی تحصیلی، قبولی در آزمون و یا مصاحبه با محوریت ارزیابی فعالیت‌های پژوهشی و مصاحبه علمی است.
روش‌های پذیرش دانشجوعمدتاً از طریق آزمون سراسری، دانشجویان استعدادهای درخشان، اعضای هیات علمی رسمی دانشگاه‌ها، دانشجوی انتقالی به داخل کشور و بورس وزارتخانه‌ها سایر موسساتعمدتاً از طریق بورس وزارتخانه‌ها و سایر موسسات، از طرق آزمون سراسری، دانشجویان استعداد درخشان، اعضای هیات علمی رسمی دانشگاه‌ها و پذیرش دانشجویان انتقالی به داخل کشور
واحدهای درسی (تئوری)1- واحدهای جبرانی: چنانچه رشته دانشجو با رشته مورد نظر وی متفاوت باشد و یا دروس اصلی و کلیدی دانشجو در مقطع کارشناسی در شرایط کنونی و در مقایسه با دوره‌های دایر متفاوت و از سطح مناسبی برخوردار نباشد گروه آموزشی 2 تا 6 واحد درسی ارائه و دانشجو موظف به اخذ و گذرانیدن آنها خواهد بود.
2- واحدهای اصلی: در دوره دکتری آموزشی- پژوهشی 16 تا 18 واحد درسی ارائه می‌شود.
3- واحد پایان‌نامه: در شیوه دکتری آموزشی- پژوهشی 18 تا 24 واحد به رساله اختصاص دارد.
4- مجموع واحدهای اصلی و پایان نامه: در شیوه دکتری آموزشی- پژوهشی 36 واحد است.
1- واحدهای جبرانی:با توجه به تفاوت رشته تخصصی کارشناسی ارشد و رشته پذیرفته شده گروه آموزشی می‌تواند 2 تا 6 واحد درسی را ارائه و دانشجویان موظف به اخذ و گذراندن آن می‌باشد.
2- واحدهای آموزشی: در دوره دکتری پژوهش محور 2 تا 8 واحد ارائه می شود.
3- واحد پایان‌نامه: در شیوه دکتری پژوهش محور 28 تا 34 واحد به رساله اختصاص دارد.
4- مجموع واحدهای اصلی و پایان‌نامه: در شیوه دکتری پژوهش محور 36 واحد است.
حداقل نمره قبولی1- حداقل نمره واحدهای جبرانی: نمره 14 از 20 است که در میانگین کل محاسبه نمی‌شود.
2- نمره واحدهای دروس اصلی: حداقل 14 از 20 نمره است
3- نمره رساله: حداقل 16 از 20 نمره تعیین می‌شود در صورتی که نمره کمتر از 16 باشد دانشجو موظف است که طی 6 ماه اصلاحات را انجام و فقط یکبار دیگر می‌تواند از رساله خود دفاع نماید.
4- میانگین: نیمسال و کل دوره دانشجو نباید کمتر از 16 از 20 نمره باشد.
1- حداقل نمره واحدهای جبرانی: نمره 14 از 20 است که در میانگین کل محاسبه نمی‌شود.
2- نمره واحدهای دروس اصلی: حداقل 14 از 20 نمره است.
3- نمره رساله: حداقل 16 از 20 نمره تعیین می‌شود در صورتی که نمره کمتر از 16 باشد و یا غیر قابل قبول ارزیابی شود دانشجو موظف است طی 6 ماه اصلاحات را انجام و فقط یکبار دیگر می‌تواند از رساله خود دفاع نماید.
4- میانگین:میانگین نمره دانشجو در نیمسال و کل دوره نباید کمتر از 16 از 20 نمره باشد.
آزمون جامعپس از موفقیت دانشجو در گذرانیدن واحدهای تئوری و ارائه نمره زبان معتبر، با اخذ واحد امتحان جامع؛ از دانشجو به صورت کتبی و شفاهی از 2 یا 3 درس اصلی آزمون بعمل آمده و نمره آزمون جامع نباید کمتر از 16 باشد لیکن نمره امتحان جامع در میانگین نمرات دانشجو لحاظ نمی‌شود و در صورت عدم موفقیت، دانشجو فقط یکبار دیگر مجاز به اخذ و شرکت در آزمون جامع خواهد بود.در دوره پژوهش محور در بعضی از کشورها ارزیابی جامع پژوهشی از دانشجو در پایان نیمسال اول و حداکثر بعد از طی 2 نیمسال بعمل می‌آید و در صورتی که ارزیابی قابل قبولی داشته باشد مجاز به ادامه نگارش پایان نامه بوده و در غیر اینصورت بایستی طی 6 ماه بعد مجدداً در ارزیابی شرایط قابل قبولی اخذ نماید.
انتخاب استاد راهنمادر شیوه دکتری آموزشی -پژوهشی حداکثر پس از نیمسال اول دانشجو استاد راهنمای خود را کتبا به گروه معرفی و در صورت تصویب در شورای گروه به دانشجو و استاد ابلاغ می‌شوددر شیوه پژوهشی دانشجو در طی نیمسال اول استاد راهنمای خود را کتبا به گروه معرفی و در صورت تصویب شورای گروه به دانشجو و استاد ابلاغ می‌شود.
انتخاب عنوان پایان‌نامهدر شیوه آموزشی پژوهشی دانشجو هماهنگ با استاد راهنما عنوان رساله خود را انتخاب و پس از تصویب در شورای گروه مجوز تدوین طرح پیشنهادیهرساله را دریافت می‌کند.در شیوه پژوهشی دانشجو هنگام ورود و ثبت نام یک عنوان پژوهشی دارای کارفرما به گروه ارائه و پس از تایید گروه و عقد قرارداد پژوهشگاه با کارفرما، امکان نگارش طرح پیشنهادیهرسالهرا خواهد داشت.
مراحل تصویب طرح تحقیقدانشجو پس از موفقیت در امتحان جامع و با هماهنگی استاد راهنما و مشاور طرح تحقیق رساله خود را به گروه ارائه و پس از تصویب گروه و انجام دفاعیه در دانشکده مجوز نگارش پایان نامه را اخذ می‌نماید.دانشجو پس از موفقیت در گذرانیدن واحدهای جبرانی و اصلی و با هماهنگی با استاد راهنما طرح تحقیق رساله خود را به گروه ارائه و پس از اخذ مجوز از گروه و انجام دفاعیه در پژوهشکده مجوز نگارش پایان نامه را دریافت می‌کند.
دفاع از رسالهدانشجو بایستی 2 مقاله مستخرج از رساله را با نمایه علمی پژوهشی و بین المللی پذیرش گرفته یا چاپ شده داشته و پس از تایید استاد راهنما و مشاور یک نسخه از رساله خود را به گروه ارائه و در صورت تایید استاد داور، اعضای هیات داوران زمان انجام دفاعیه تعیین می‌گردد.دانشجو بایستی در هر 6 ماه یکبار از کمیته راهبردی متشکل از استاد راهنما، مشاور، معاون پژوهشی، مدیر گروه و کارفرما ارزیابی قابل قبولی را کسب نماید و پس از انجام رساله و چاپ حداقل 2 مقاله با نمایه علمی پژوهشی یا بین المللی و تایید نهایی استاد راهنما، گروه و داوران، زمان دفاعیه از رساله را تعیین نمایند.
طول دوره تحصیلیمدت مجاز تحصیل در دوره دکتری آموزشی – پژوهشی حداقل 5/3 سال و حداکثر 5/4 سال است که حداکثر یک نیمسال قابل افزایش استمدت مجاز تحصیل در دوره دکتری پژوهشی حداقل 3 سال و حداکثر 4 سال است که حداکثر یک نیمسال قابل افزایش است
محرومیت از تحصیلدر دوره دکتری آموزشی پژوهشی دانشجویانی که میانگین نمره درسی آنها کمتر از 16 باشد، موفق به اخذ نمره زبان نشوند، در امتحان جامع طی دو نوبت نمره 16 اخذ نکنند و رساله آنها غیر قابل قبول ارزیابی شود از ادامه تحصیل محروم خواهند شد.در دوره دکتری پژوهش محور دانشجویانی که موفق به اخذ نمره زبان نشوند، ارزیابی قابل قبول از کمیته راهبردی کسب ننمایند و یا در دفاعیه از رساله نمره قابل قبول اخذ ننمایند از ادامه تحصیل محروم خواهند شد.
اعتبار علمیبه استناد نامه شماره 196739 مورخ 91/10/09 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعتبار مدارک دوره دکتری آموزشی- پژوهشی با دکتری پژوهش محور تفاوتی ندارد.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم ظرفیت های جدید امسال که حدودا 300 نفری هم میشه آموزش محور هستن
چون واسه همشون که استاد راهنما واسه تز پیدا نمیشه
الان دانشگاه آزاد تو ارشد هاشم مانده چون استاد.ها همشون طرفیتشون پر شده و نمیتونن استاد راهنما باشند. طرفیتشون هر تر می سه نفره

وضعیت
موضوع بسته شده است.