نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 95

REZA1597

عضو جدید
با سلام
به همتون تبریک میگم و بهترین ها رو براتون ارزو دارم
کسایی هم که رتبشون خوب نشده اصلا ناراحت نباشند چون خدا خدای فرصت های دوبارس

rezaee415

عضو جدید
بالاخره صبر به سر اومد و نتایج اعلام شد.
اینم از نتیجه ما....راضیم به رضای خدا

5-وضعيت داوطلب در هر کد ضريب :​
نتيجه در دوره هاي غير روزانهآخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره هاي غير روزانهرتبه داوطلب در سهميه در دوره هاي غير روزانهنتيجه در دوره روزانهآخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره روزانهرتبه داوطلب بدون سهميهرتبه داوطلب در سهميهنمره کلکد ضريب
مجاز7119112مجاز320611411268951

۱۶/۹۱7- معدل موثر :مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۴۶/۶۷انتقال حرارت 1و2
۶۱/۶۷ترموديناميك
۳۳/۳۳مكانيك سيالات
سفيدكنترل فرايند
۴۱/۶۷انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۶۲/۲۲طرح راكتورهاي شيميايي
۵۹/۲۶رياضيات /كاربردي -عددي /

موفق باشی، مبارکه

rezaee415

عضو جدید
مجموعه مهندسي شيمينام رشته امتحاني اول:1257 4-کد رشته امتحاني اول:
نتيجه در دوره هاي غير روزانهآخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره هاي غير روزانه رتبه داوطلب در سهميه در دوره هاي غير روزانهنتيجه در دوره روزانهآخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره روزانهرتبه داوطلب بدون سهميهرتبه داوطلب در سهميهنمره کلکد ضريب
مجاز 7119 240 مجاز 3206 244 240 6056 1

۱۵/۶۵7- معدل موثر : مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۴۶/۶۷انتقال حرارت 1و2
۶۱/۶۷ترموديناميك
۲۲/۲۲مكانيك سيالات
سفيدكنترل فرايند
۴۱/۶۷انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۵۳/۳۳طرح راكتورهاي شيميايي
۳۳/۳۳رياضيات /كاربردي -عددي /

مبارک باشه و موفق باشید

rezaee415

عضو جدید
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
سفيد زبان عمومي وتخصصي
۷۵/۵۶ انتقال حرارت 1و2
۲۱/۶۷ ترموديناميك
۱۷/۷۸ مكانيك سيالات
سفيد كنترل فرايند
۵۱/۶۷ انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۷۱/۱۱ طرح راكتورهاي شيميايي
۴۶/۳۰ رياضيات /كاربردي -عددي /
رتبه 173
نقطه ی قوتم ترمو بود ولی متاسفانه ترمو رو تو دفترچه جواب دادم و آخر کار وارد پاسخ نامه کردم(فقط ترمو این کارو کردم) و قطعا تو وارد کردن جوابا اشتباه کردم چون وقتی تو خونه درصدم رو حساب کردم در بدترین حالت زیر پنجاه نمیشد ولی ...
اینم ی تجربست واسه بچه های سال بعد که بدونن جوابا رو باید بلافاصله تو پاسخنامه ثبت کنن

به نظر من هر 5 یا 6 تا سوالی که جواب دادن(مثلا یک صفحه از دفترچه) وارد پاسخ نامه کنن خوبه

رتبه ات خوب شده، موفق باشی

atene

عضو جدید
-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۴۰/۰۰انتقال حرارت 1و2
۴۵/۰۰ترموديناميك
۵۷/۷۸مكانيك سيالات
۱۳/۳۳كنترل فرايند
۴۵/۰۰انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۹۱/۱۱طرح راكتورهاي شيميايي
۷۲/۲۲رياضيات /كاربردي -عددي

نتيجه در دوره هاي غير روزانه آخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره هاي غير روزانه رتبه داوطلب در سهميه در دوره هاي غير روزانه نتيجه در دوره روزانه آخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره روزانه رتبه داوطلب بدون سهميهرتبه داوطلب در سهميهنمره کل کد ضريب
مجاز 7119 55 مجاز 3206 55 55 75911

۱۷/۶۹7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1
به نظر دوستان کجا میتونم قبول بشم.شدیدا توی انتخاب رشته دودل شدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

saeed05

کاربر بیش فعال
-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۴۰/۰۰انتقال حرارت 1و2
۴۵/۰۰ترموديناميك
۵۷/۷۸مكانيك سيالات
۱۳/۳۳كنترل فرايند
۹۱/۱۱طرح راكتورهاي شيميايي
۷۲/۲۲رياضيات /كاربردي -عددي

نتيجه در دوره هاي غير روزانه آخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره هاي غير روزانه رتبه داوطلب در سهميه در دوره هاي غير روزانه نتيجه در دوره روزانه آخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره روزانه رتبه داوطلب بدون سهميهرتبه داوطلب در سهميهنمره کل کد ضريب
مجاز 7119 55 مجاز 3206 55 55 75911

۱۷/۶۹7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1
به نظر دوستان کجا میتونم قبول بشم.شدیدا توی انتخاب رشته دودل شدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

شریف ترموکاتالیست ( احتمالا )- محیط زیست روزانه
احتمالا تهران طراحی فرایند - روزانه
بقیش هم کی قبولین.
شریف طراحی و جداسازی شانسی ندارین زیاد

sanam_el

عضو جدید
شریف ترموکاتالیست ( احتمالا )- محیط زیست روزانه
احتمالا تهران طراحی فرایند - روزانه
بقیش هم کی قبولین.
شریف طراحی و جداسازی شانسی ندارین زیاد
سلام
آقا سعید به نظرتون با رتبه 870 کجاها میشه قبول شد؟
شبانه اصفهان رو میتونم بیارم؟
صنعتی شیراز چه طور؟اصلا دانشگاه خوبی هست؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارک همه دوستان....از خوشحالیتون خیلی خوشحالم

دوستان من 3ماه آخر نخوندم.....رکتور و ریاضی و سیالاتم اصلن نخوندم دیدم خوب نیست این درسا رو سفید بزارم منم نشستم همشونو شانسکی زدم بد خراب کردن رتبمو بد ...شدم 1712 فک نکنم کارنامم به درد کسی بخوره و الا میزاشتم حتما

mahyarameli

عضو جدید
3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 2398664 2-شماره داوطلب:
مجموعه مهندسي شيمي نام رشته امتحاني اول:1257 4-کد رشته امتحاني اول:
مجاز 7119 5 مجاز 3206 5 5 8692 1

۱۴/۹۷7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
۲۵/۲۹زبان عمومي وتخصصي
۹۳/۳۳انتقال حرارت 1و2
۵۳/۳۳ترموديناميك
۴۰/۰۰مكانيك سيالات
۶۴/۴۴كنترل فرايند
۷۷/۷۸طرح راكتورهاي شيميايي
۸۱/۴۸رياضيات /كاربردي -عددي

امیدوارم همگی موفق باشید.

m@hdi13579

کاربر فعال
3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي:23986642-شماره داوطلب:
نتيجه در دوره هاي غير روزانهآخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره هاي غير روزانه رتبه داوطلب در سهميه در دوره هاي غير روزانهنتيجه در دوره روزانهآخرين رتبه مجاز در سهميه در دوره روزانهرتبه داوطلب بدون سهميهرتبه داوطلب در سهميهنمره کلکد ضريب

۱۴/۹۷7- معدل موثر : مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
۲۵/۲۹زبان عمومي وتخصصي
۹۳/۳۳انتقال حرارت 1و2
۵۳/۳۳ترموديناميك
۴۰/۰۰مكانيك سيالات
۶۴/۴۴كنترل فرايند

عالییییییی تبریک میگم:gol::gol::gol:

adel.poladi

عضو جدید
3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي:23986642-شماره داوطلب:

۱۴/۹۷7- معدل موثر : مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
۲۵/۲۹زبان عمومي وتخصصي
۹۳/۳۳انتقال حرارت 1و2
۵۳/۳۳ترموديناميك
۴۰/۰۰مكانيك سيالات
۶۴/۴۴كنترل فرايند

سلام تبريك ميگم هم به شما هم به بقيه دوستان
لطفا از تجربياتتون هم صحبت كنيد، من قصد دارم واسه آزمون ارشد امسال بخونم.با اينكه سعي كردم قبل از شروع تا مي تونم در مورد مسائل مرتبط به خوندن واسه ارشد مثل كدوم كتاب و نشر واسه كدوم درس،كدوم آزمون و نحوه ي خوندن جست و جو كنم اما اين جست و جو بدتر من رو گيج كرد و با سيل عظيمي از پيشنهادها مواجه شدم.تقريبا تمام جست و جوي من هم در همين سايت و تاپيك هاي مربوطه بود.البته اين رو متوجه ام كه هرفرد بسته به شرايط يكي از اين كتاب ها يا آزمون ها يا نحوه خوندن رو انتخاب مي كنه اما با اين وجود فكر مي كنم راهنمايي افراد موفقي مثل شما و بقيه دوستان و همچنين در اختيار قرار دادن تجربياتتون هم خيلي ميتونه كمك حال افرادي مثل من باشه ممنون ميشم از شما و بقيه دوستان اگر اين كار رو كنند

sambastian

عضو جدید
لطفا از تجربياتتون هم صحبت كنيد، من قصد دارم واسه آزمون ارشد امسال بخونم.با اينكه سعي كردم قبل از شروع تا مي تونم در مورد مسائل مرتبط به خوندن واسه ارشد مثل كدوم كتاب و نشر واسه كدوم درس،كدوم آزمون و نحوه ي خوندن جست و جو كنم اما اين جست و جو بدتر من رو گيج كرد و با سيل عظيمي از پيشنهادها مواجه شدم.تقريبا تمام جست و جوي من هم در همين سايت و تاپيك هاي مربوطه بود.البته اين رو متوجه ام كه هرفرد بسته به شرايط يكي از اين كتاب ها يا آزمون ها يا نحوه خوندن رو انتخاب مي كنه اما با اين وجود فكر مي كنم راهنمايي افراد موفقي مثل شما و بقيه دوستان و همچنين در اختيار قرار دادن تجربياتتون هم خيلي ميتونه كمك حال افرادي مثل من باشه ممنون ميشم از شما و بقيه دوستان اگر اين كار رو كنند

سلام

در مورد کتاب ها فقط کتاب انتشارات جهش نویسنده امید بابایی ارزش خواندن داره

در مورد خواندن هم باید مفهومی بخونید و البته به پایه و دانشگاه تون هم بستگی داره اگر ضغیف هستید بیشتر وقت بزارید

در مورد ازمون هم توصیه نمیکنم ولی اگر خواستید برید موسسه بینش بهترین گزینه هست بدلیل حضور امید بابایی

فقط به هیچ وجه پارسه نرید که فاجعس واقعا

موفق و پیروز باشید

mahyarameli

عضو جدید

به نظر من بحث مطالعه و برنامه ریزی و حتی کتبی که استفاده می کنید تا حدودی به شخص بر می گرده. مثلا من شکر خدا برنامه ریزی مرتبی انجام می دادم که خیلی کمکم کرد و منابعی که از روش مطالعه می کردم رو کامل مشخص کردم, مثلا هر درس چه فصل از کجا. این وقت گیر بود اما اگر وقت بزارید خوب جواب می ده.
در مورد برنامه ریزی باید متدی که برای شما بهینه ست رو پیدا کنید, من با برنامه ازمون بودم البته تابستونم خوندم, و 3 هفته رو تقسیم می کردم بعد هر شب برنامه فردا رو می چیدم. شمام بعد یه مدت دستتون میاد چطور زمان بندی کنید.
کتاب هم من اکثرا از مرجع استفاده کردم مثل هولمن و اینکروپرا و ون وایلن و اسمیت و... که کمی وقت گیره و قلق داره, ولی خوندنشون عالیه واقعا. ازمون هم من پارسه رفتم راضی بودم, سوال های مدرسان هم دیدم مگر کمی تو بعضی درسا وگرنه من خیلی خوشم نیومد.
خلاصه اینکه مهمترین چیز اینه که اگر می خوایید برا ارشد سرمایه بزارید قوی و با انگیزه درس بخونید و وسط راه کوتاه نیاید این از نظر من خیلی مهمه.
بازم برا همگی ارزو موفقیت دارم.

dac_ali

عضو جدید
به نظر من بحث مطالعه و برنامه ریزی و حتی کتبی که استفاده می کنید تا حدودی به شخص بر می گرده. مثلا من شکر خدا برنامه ریزی مرتبی انجام می دادم که خیلی کمکم کرد و منابعی که از روش مطالعه می کردم رو کامل مشخص کردم, مثلا هر درس چه فصل از کجا. این وقت گیر بود اما اگر وقت بزارید خوب جواب می ده.
در مورد برنامه ریزی باید متدی که برای شما بهینه ست رو پیدا کنید, من با برنامه ازمون بودم البته تابستونم خوندم, و 3 هفته رو تقسیم می کردم بعد هر شب برنامه فردا رو می چیدم. شمام بعد یه مدت دستتون میاد چطور زمان بندی کنید.
کتاب هم من اکثرا از مرجع استفاده کردم مثل هولمن و اینکروپرا و ون وایلن و اسمیت و... که کمی وقت گیره و قلق داره, ولی خوندنشون عالیه واقعا. ازمون هم من پارسه رفتم راضی بودم, سوال های مدرسان هم دیدم مگر کمی تو بعضی درسا وگرنه من خیلی خوشم نیومد.
خلاصه اینکه مهمترین چیز اینه که اگر می خوایید برا ارشد سرمایه بزارید قوی و با انگیزه درس بخونید و وسط راه کوتاه نیاید این از نظر من خیلی مهمه.
بازم برا همگی ارزو موفقیت دارم.
واقعا جای تقدیر داره
چون من تابستون سال گذشته بعضی از رفرنس هارو خوندم ولی واقعا کار بسیار سخت و دشواریه...مخصوصا خوندن کتاب هایی مثل تریبال که به معنای واقعی توضیحات و ترجمه نامفهومی داره و به قول شما خوندش قلق میخواد و کار هر کسی نیست و یا درسی مثل راکتور که کتاب مرجع مناسبی در دسترس نیست...و این نتیجه شما قطعا به خاطر استعداد ذاتی شماست.
بازم تبریک میگم

adel.poladi

عضو جدید
سلام دوستان اين پست رو در بخش هاي مربوطه قرار دادم اما ظاهرا خيلي كم به اون قسمت ها سر زده ميشه به خاطر همين تصميم گرفتم اينجا بذارمش ببخشيد اگه به موضوع اين بخش ربطي نداره

برای مطالعه مجموعه ریاضیات (ریاضی 1 و 2، معادلات، ریاضی مهندسی، کاربرد ریاضی ) جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد باید برای هر کدام کتاب جدایی رو تهیه کنم یا اینکه کتابی هست که تمام این مجموعه رو یکجا به صورت درسنامه و تست داشته باشه؟!

همچنین برای طراحی راکتور و عمليات چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟!

mahyarameli

عضو جدید
ریاضی تحلیلی پارسه و خراط (مخصوصا تمرین و مثال) و عددی هم پارسه تقریبا کافیه. کتاب پارسه تحلیلی و عددی با همه خراط هم کاربرد ریاضیه
عملیات من جزوه دکتر موسویان و دست نویس پارسه(میرزازاده) رو خوندم.
سینتیک هم جزوه موسویان و کتاب راهیان.

mahyarameli

عضو جدید
سلام دوستان اين پست رو در بخش هاي مربوطه قرار دادم اما ظاهرا خيلي كم به اون قسمت ها سر زده ميشه به خاطر همين تصميم گرفتم اينجا بذارمش ببخشيد اگه به موضوع اين بخش ربطي نداره

برای مطالعه مجموعه ریاضیات (ریاضی 1 و 2، معادلات، ریاضی مهندسی، کاربرد ریاضی ) جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد باید برای هر کدام کتاب جدایی رو تهیه کنم یا اینکه کتابی هست که تمام این مجموعه رو یکجا به صورت درسنامه و تست داشته باشه؟!

همچنین برای طراحی راکتور و عمليات چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟!

ریاضی تحلیلی پارسه و خراط (مخصوصا تمرین و مثال) و عددی هم پارسه تقریبا کافیه. کتاب پارسه تحلیلی و عددی با همه خراط هم کاربرد ریاضیه

s.z.22

عضو جدید
سلام
من میخوام واسه ارشد درس بخونم فارغ التحصیل دانشگاه ازادهستم
به نظرشما اگه چنددرس راکتور +ترمودینامیک+جرم+حرارت بخونم میتونم دانشگاه دولتی قبول بشم زبان درحد0هستم کاربردریاضیاتم خیلی ضعیف هستم؟

sambastian

عضو جدید
سلام
اگر درصد خوبی از همون چهار درس رو بزنید (بالای 40)دولتی روزانه قبول میشید
اما بهتره ریاضی و کنترل هم بخونید

s.z.22

عضو جدید
من کتاب مکانیک سیالات استریتر+جرم تریبال+ترمودینامیک2ون نس+راکتورهای
شیمیایی+فرایند رودارم بنظرشماباخوندن این کتابهامیتونم کنکورارشدقبول
بشم یا نیازداره حتماکتابهای کنکوری داشته باشم ونکته دیگه هم من تودرس
زبان انگلیسی خیلی ضعیف هستم

sambastian

عضو جدید
بهتره تو این درس ها ازچه کتابهایی استفاده کنم؟

فقط جهش

مگر اینکه شما دانشجوی یک داشنگاه با کیفیت با اساتید عالی باشید اونوقت هر کتابی بخونی مهم نیست چون پایه ات خیلی خوبه و از قبل مفاهیم رو بلدی

sambastian

عضو جدید
من کتاب مکانیک سیالات استریتر+جرم تریبال+ترمودینامیک2ون نس+راکتورهای
شیمیایی+فرایند رودارم بنظرشماباخوندن این کتابهامیتونم کنکورارشدقبول
بشم یا نیازداره حتماکتابهای کنکوری داشته باشم ونکته دیگه هم من تودرس
زبان انگلیسی خیلی ضعیف هستم

زبان که هیچی بیخیالش بشید

کتاب کنکوری نیاز دارید به دو دلیل : 1. داشتن تست های کنکور 2. متن روان تر و بهتر نسبت به رفرنس

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام
دوستان کسی آزمونای مدرسان یا بقیه رو سال قبل ثبت نام نکرده بود؟؟اگه برنامشو داره بزاره اینجا:smile:

h.e.l.m.a71

عضو جدید

سلام.ببخشید منابع کامل حرارت چی خوندین انقدر بالازدین؟؟😮

بالا