نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. بین گرایش های زیر کدوم یکی اولویت داره؟ 1- طراحی فرآیند. 2- فرآیندهای جداسازی 3- کاتالیست 4- پیشرفته 5- پلیمر 6- بیو 7- محیط زیست دانشگاه صنعتی ارومیه رتبه بالاتری داره یا سنندج و اردبیل؟
فرایند جداسازی پیشرفته کاتالیست بین پلی مر و محیط زیست بیو سلیقه اییه سنندج ارومیه بعد اردبیل

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه اعتبار باهنر کرمان روهم که نداره.اون تا 1050 روز میگیره
بعضی دانشگاها جدا از اعتبارشون زودتر پر میشن بستگی به تعداد شرکت کننده های ارشد توی اون منظقه داره که بیشتر دوس دارن شهر خودشون رو بزنن

mrzhesami

عضو جدید
سلام دوستان
حال همگی خوبه
رتبه من شده 215 طبق قولی که دادم دو روز بعد اعلام نتایج اومدم.
درصدای من اینا هستن خواستم عکس بذارم ولی نمیدونم پیدا نکردم جایی که بشه عکس بفرستی.
انتقال حرارت35
ترمودینامیک40
مکانیک سیالات19
انتقال جرم و عملیات واحد45
طرح راکتورهای شیمیایی84
ریاضیات33

بهتون تبریک میگم ..
ایشالا که بهترین انتخاب رشته رو داشته باشین.

REZA1597

عضو جدید
سلام بچه ها
مگه انتخاب رشته شروع شده؟
اگه اره تا کی وقت داره
اگرم نه کی شروع میشه
باتشکر

tanazzzz

عضو جدید
لطفا راهنماییم کنین
بیو 36
دارو17
مهندسی شیمی637
تهران روزانه بیو قبول میشم؟یا مهندسی شیمی؟

eche

عضو جدید
دوستان کسی میدونه قضیه ی این گرایشهایی که تو توضیحات نوشته پذیرش به عنوان مهندسی انرژی تجدید پذیر چه ؟ منظورشون چیه دقیقا ؟ از کجا میشه پرسید ؟

farhad urmia

عضو جدید
سلام آقا من رتبم 1200 شده روزانه جایی میارم؟؟شبانه چی؟؟
دانشگاه همدان کسی خبر داره تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟؟
شبانه قبول شی بعد ثبت نام نکنی محرومیت داره؟؟چند سال؟؟روزانه چند سال محرومیت داره؟؟
فرم مربوط به ثبت نام من هرچی نگاه کردم تو سایت سنجش هنوز گذاشته نشده،درسته؟؟
کی این فرم در سایت گذاشته میشه؟؟

داخل صفحه اعلام نتیجه آزمونم این متن زیر نوشته شده،منظور از یک کد ضریب و چند کد ضریب چیه؟؟این هزینه چیه؟؟مگه ثبت نامم هزینه داره؟؟

(داوطلب گرامي شما علاقمندي به رشته هاي پيام نور و غير انتفاعي را در زمان ثبت نام اعلام ننموده ايد ولي داراي حداقل نمره معرفي در يک کد ضريب (يا چند کد ضريب ) مي باشيد . لذا در صورتي که مايل به انتخاب رشته در اين دوره ها هستيد لازم است در زمان انتخاب رشته نسبت به پرداخت هزينه مربوطه از طريق سايت سازمان و دريافت کارت اعتباري و ثبت آن اقدام نماييد)
خیلی ممنون میشم اگر کامل توضیح بدید برام
طبق آمار پارسه تا 1335 پارسال پیشرفته اردبیل روزانه قبول شده. روزانه ارومیه اردبیل سنندج رو میاری

H_RZ

عضو جدید
دوستان کسی میدونه قضیه ی این گرایشهایی که تو توضیحات نوشته پذیرش به عنوان مهندسی انرژی تجدید پذیر چه ؟ منظورشون چیه دقیقا ؟ از کجا میشه پرسید ؟
ینی مدرک فارغ التحصیلی همون مهندسی انرژی تجدید پذیز

hasti.v

عضو جدید
ممنون از پاسخ شما دوست خوبم.یعنی به نظرتون شبانه بابل به روزانه بابلسر ارجحیت داره؟؟

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از پاسخ شما دوست خوبم.یعنی به نظرتون شبانه بابل به روزانه بابلسر ارجحیت داره؟؟

خواهش میکنم.
والا به نظر من شبانه بابل بهتر باشه تا بابلسر برای ارشد.
باز خودتون میدونید و بازم بیشتر پرس و جو کنید.
اینم واسه این میگم که بابلسر تازه دوره سومه که داره ارشد مهندسی شیمی میگیره.
درسته که گرید دانشگاه مازندران بالاتره ولی خب توی این مورد بابل به نظرم بهتره.

hasti.v

عضو جدید
سلام.
راجع به دانشگاه مازندران بهتون بگم که الان سال سومیه که ارشد داره میگیره.
من خودم کارشناسی اونجا بودم.
رنج قبولیش هم از حدودای 750 تا حدود 1000، 1100 بوده پارسال.
ولی خب بابل گزینه بهتری میتونه باشه.
شما ان شاء الله با این رتبه مهندسی شیمی شبانه بابل حتما قبولی. روزانه رو نمیدونم. البته امسال ظرفیتها زیاد شده.
در مورد بیوتکنولوژی هم اطلاع چندانی ندارم.
ممنون از شما دوست خوبم.یعنی به نظر شما شبانه بابل به روزانه بابلسر ارجحیت داره؟؟

hasti.v

عضو جدید
خواهش میکنم.
والا به نظر من شبانه بابل بهتر باشه تا بابلسر برای ارشد.
باز خودتون میدونید و بازم بیشتر پرس و جو کنید.
اینم واسه این میگم که بابلسر تازه دوره سومه که داره ارشد مهندسی شیمی میگیره.
درسته که گرید دانشگاه مازندران بالاتره ولی خب توی این مورد بابل به نظرم بهتره.

بازم مرسیییییی.

eche

عضو جدید
ینی مدرک فارغ التحصیلی همون مهندسی انرژی تجدید پذیز

اگه این طوری باشه پس منظور از گرایش طراحی فرآیند چیه ؟ واحدای طراحی فرآیند پاس میشه اما تهش تو مدرک میزنن انرژی تجدید پذیر ؟ چرا از اول انرژی نمیگیرن خب چه کاریه؟

mahtab_chem

عضو جدید
بچه ها این پژوهشگاه شیمی و مهندی شیمی چجور دانشگاهیه؟اینکه زده فاقد خوابگاه واقعیت داره؟آخه خیلی از دانشگاهها میزنن هیچ تعهدی نسبت به خوابگاه ندارن ولی خوابگاه میدن،این پژوهشگاه جربانش چیه؟؟؟؟؟؟

H_RZ

عضو جدید
بچه ها این پژوهشگاه شیمی و مهندی شیمی چجور دانشگاهیه؟اینکه زده فاقد خوابگاه واقعیت داره؟آخه خیلی از دانشگاهها میزنن هیچ تعهدی نسبت به خوابگاه ندارن ولی خوابگاه میدن،این پژوهشگاه جربانش چیه؟؟؟؟؟؟
مثکه واقعا خوابگاه نمیده اینو توی خود سایتش اطلاعیه زده خیلی جدی گفته

rotbebartar

عضو جدید
سلام دوستان
عید مبعث بر همگی مبارک:D
در این روز عزیز خدا رو به خاطر لطفی که به من و همه دوستان خوبم در این باشگاه داشت شکر می کنم.:smile: به همه دوستان عزیزی که رتبه خوب آوردن و ایشالا قبول میشن تبریک میگم و برای دوستانی که به هر دلیلی رتبه موردنظرشون رو کسب نکردن آرزوی خوشی و موفقیت می کنم منم خدا رو شکر از رتبم راضیم و امیدوارم با دعای دوستان جای خوبی قبول بشم.

farhad urmia

عضو جدید
سلام دوستان
عید مبعث بر همگی مبارک:D
در این روز عزیز خدا رو به خاطر لطفی که به من و همه دوستان خوبم در این باشگاه داشت شکر می کنم.:smile: به همه دوستان عزیزی که رتبه خوب آوردن و ایشالا قبول میشن تبریک میگم و برای دوستانی که به هر دلیلی رتبه موردنظرشون رو کسب نکردن آرزوی خوشی و موفقیت می کنم منم خدا رو شکر از رتبم راضیم و امیدوارم با دعای دوستان جای خوبی قبول بشم.
چند شدی اخوی؟
آره شکرخدا خوبه رتبه های امسال

• Like
واکنش ها: H_RZ

farhad urmia

عضو جدید
این عکس واسه 3 سال پیش خیلی وقته می خوام عوضش کنم نمیدونم چرا نمیشه :(

اوکی. خلاصه مهتاب خانوم من هر سری می بینم ی 2 کیلو کم میکنم نیس آب از دهنش مثه آبشار داره میاد بخاطر همونه ها وگرنه قصد بی ادبی و جسارت ندارم

بالا