نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

sambastian

عضو جدید
آره فرمولا رو حفظ نمیشم یعنی اگرم حفظ بشم زود فراموش می کنم. بنظرم کنکور مهندسی شیمی مثل ادبیات می مونه حفظیات مهمه.درسته؟

فقط و فقط اثبات
حتی اگر فرمولی چند صفحه اثبات داشت باز هم باید اثبات رو بنویسید چندین بار
مهندسی شیمی هم مثل ادبیات نیست بنظرم

623

عضو جدید
آره فرمولا رو حفظ نمیشم یعنی اگرم حفظ بشم زود فراموش می کنم. بنظرم کنکور مهندسی شیمی مثل ادبیات می مونه حفظیات مهمه.درسته؟
منم حافظم خیلی ضعیفه.... برا فرمولا اول اثبات و بعد استفاده از جعبه لایتنر..... این روشی بود که من استفاده کردم و جواب گرفتم...... موفق باشین

H_RZ

عضو جدید
سلام.از دوستان یه راهنمایی می خواستم مردم از استرس.با رتبه 334 و این انتخاب رشته به نظرتون کجا قبول می شم؟
1-8 آرمانی
9-ترموکاتالیست تربیت مدرس
10-فرایند خواجه نصیر
11-جداسازی علم وصنعت
12-مدل سازی شریف
13-مدلسازی امیرکبیر
14-پلیمر شریف
15-ترموسنتیک علم وصنعت
16-مدل سازی علم و صنعت
17-جداسازی امیر کبیر شبانه
18-تهران فرایند شبانه
19-فراین مدرس شبانه
20-جداسازی مدرس شبانه
21-فریند خواجه نصیر شبانه
22-جداسازی علم و صنعت شبانه
23-پلیمر علم و صنعت روزانه
فرایند خواجه نصیر احتمالش زیاده.چرا فرایند خواجه نصیرو بالاتر از مدلسازی امیر کبیر زدی؟!!:surprised:

baran1993

عضو جدید
سلام.از دوستان یه راهنمایی می خواستم مردم از استرس.با رتبه 334 و این انتخاب رشته به نظرتون کجا قبول می شم؟
1-8 آرمانی
9-ترموکاتالیست تربیت مدرس
10-فرایند خواجه نصیر
11-جداسازی علم وصنعت
12-مدل سازی شریف
13-مدلسازی امیرکبیر
14-پلیمر شریف
15-ترموسنتیک علم وصنعت
16-مدل سازی علم و صنعت
17-جداسازی امیر کبیر شبانه
18-تهران فرایند شبانه
19-فراین مدرس شبانه
20-جداسازی مدرس شبانه
21-فریند خواجه نصیر شبانه
22-جداسازی علم و صنعت شبانه
23-پلیمر علم و صنعت روزانه

سلام.بنظرم اگه انتخاب 10 نشد میشه 21

baran1993

عضو جدید
خوشبحالتون چقد خوب شدین

منو راهنمایی کنین میخوام دوباره کنکور بدم از کی شروع کنم؟ با توجه به اینکه پارسال خلاصه برداری هم کردم تقریبا 3/4 درسا رو هم خوندم.یکی از بزرکترین مشکلام حفظ نشدن هست چی کار کنم؟
نمیشه انتظار داشت توی همون چند ماه اول حفظ شد. مرورهای سوم چهارم و ... توی ماههای نزدیک کنکور خودبخود توی یادآوری فرمولا و نکات کمک میکنه. من خودم بعضی فرمولا رو رمز میذاشتم یادمه واسه حرارت یه فرمول بود mCp/hA که رمز گذاشتم می سی سی پی ها! :smile:

baran1993

عضو جدید
راستش زیاد از مدل سازی خوشم نمیاد.بیشتر بر اساس اولویت رشته انتخاب کردم تا دانشگاه.

امسال یه کار بی معنی که کردن این بود که خواستن تو دفترچه انتخاب رشته گرایشا رو فقط تو چند نام مشخص بنویسن.
یکیش هم همین مدل سازیه امیرکبیره.
امیرکبیر اصلا مدل سازی نداره.اون گرایشی که به نام مدل سازی ثبت شده همون پدیده های انتقاله که از قبل هم این دانشگاه داشته.امیرکبیر استادای مدل سازی نداره.
و مثلا یکسان سازی ترمودینامیک و سینتیک - و ترموسینتیک و کاتالیسته که این دو گرایش فرق دارن و بعضی دانشگاه ها کاتالیستن ولی تو دفترچه همه به یه نامه

baran1993

عضو جدید
معدل موثر من 15.55 بود.
1-طراحی فرایند تهران.2-طراحی فرایند شریف.3-جداسازی شریف.4-جداسازی امیرکبیر5-طراحی فرایند تربیت مدرس.6-جداسازی تربیت مدرس7-طراحی فرایند شیراز8-طراحی فرایند فردوسی9-جداسازی فردوسی.

به نظر خودم با رتبه من تربیت مدرس محاله.البته گرایش ترموسینتیک وکاتالیستش میشه به احتمال زیاد که من نزدم

به نظر خودم هم با 200 نمیشه جداسازی و طراحی تربیتو اورد.
حنی سینتیکشم احنمالش کمه.
ولی شیرازو که حتما میارید.خیلی خوبه.واسه دانشگاه ها واسه جذب شیرازو و صنعتی اصفهان خیلی معتبرن.

leyla70

عضو جدید
سلام
بچه ها بیاین یه بحثی بندازین وسط صحبت کنیم، حوصلمون سر رفت.

سلام، بالاخره بعد از یه مدت تقریبا طولانی تونستم بیام اینجا.
اون طور که پیداست خداروشکر اکثر بچه های تالار دانشگاههای خوب قبول میشند، منم اگه خدا بخواد احتمالا بیو یکی از دانشگاههای تهران قبول میشم، از اینکه تو جمع بچه درس خونای تاپ قرار بگیرم یکم استرس دارم چون پایه متوسطی در کارشناسی داشتم.
شما حالتون چطوره مثل من که استرس ندارین؟؟؟؟

محبوه

عضو
نمیشه انتظار داشت توی همون چند ماه اول حفظ شد. مرورهای سوم چهارم و ... توی ماههای نزدیک کنکور خودبخود توی یادآوری فرمولا و نکات کمک میکنه. من خودم بعضی فرمولا رو رمز میذاشتم یادمه واسه حرارت یه فرمول بود mCp/hA که رمز گذاشتم می سی سی پی ها! :smile:

یکی از دوستانم رتبش دو رقمی شد. میگفت حدود بیست بار تمام تستا رو با خلاصه هاش مرور کرده. مگه میشه؟؟

saeed05

کاربر بیش فعال
اون طور که پیداست خداروشکر اکثر بچه های تالار دانشگاههای خوب قبول میشند، منم اگه خدا بخواد احتمالا بیو یکی از دانشگاههای تهران قبول میشم، از اینکه تو جمع بچه درس خونای تاپ قرار بگیرم یکم استرس دارم چون پایه متوسطی در کارشناسی داشتم.
سلام
خوش اومدین.
شما چه رتبه ای آوردین و انتخاب رشتتون چطور بود؟
اگه بگم نه که خیلی دروغ گفتم، موقع انتخاب رشته ام خیلی در این مورد پرس و جو کردم و حتی به صورت حضوری و تلفنی با یکی از بچه های دانشگاه شریف و تهران گرایش های طراحی فرآیند ( ارشد خودشونو یک سال بود گرفته بودند ) صحبت کردم، بحث به این سوال هم کشید که آیا بچه های متوسط از دانشگاه های متوسط و رو به پایین، توان حضور در دانشگاه های تهران را دارند، اونا گفتند داشتیم دانشجوهایی که از آزاد شهرستان اومدن تهران و خدا روشکر تونستن خودشونو جمع کنن و همچنین داشتیم دانشجوهایی که از دانشگاه های دولتی اومدن و همون ترم اول مشروط شدن. گفتن اگر بی وقفه تلاش کنی و از بالا ترمی ها و اساتید کمک بگیری میتونی گلیم خودتو از آب بکشی بیرون و حتی دقیقا به من گفت تعدادی از کسایی که با سهمیه شاگرد اولی رفتین شریف، نتونستن دووم بیارن و همون ترم اول مشروط شدن.
الان که باز یادم افتاد این حرفش، استرس گرفتم.

baran1993

عضو جدید

سلام.خوش اومدین.
منم احنمالش هست یکی از دانشگاههای تهران قبول بشم ولی استرس واسه چی؟؟!! ندارم.
دانشگاه کارشناسیمم متوسط بود خودمم ضعف دارم تو بعضی درسا.به نظرم حداقل سال اول ارشد وقت زیاده واسه درس خوندن و عقب نیفتادن.نگران نباشید:smile:

leyla70

عضو جدید
سلام
خوش اومدین.
شما چه رتبه ای آوردین و انتخاب رشتتون چطور بود؟
اگه بگم نه که خیلی دروغ گفتم، موقع انتخاب رشته ام خیلی در این مورد پرس و جو کردم و حتی به صورت حضوری و تلفنی با یکی از بچه های دانشگاه شریف و تهران گرایش های طراحی فرآیند ( ارشد خودشونو یک سال بود گرفته بودند ) صحبت کردم، بحث به این سوال هم کشید که آیا بچه های متوسط از دانشگاه های متوسط و رو به پایین، توان حضور در دانشگاه های تهران را دارند، اونا گفتند داشتیم دانشجوهایی که از آزاد شهرستان اومدن تهران و خدا روشکر تونستن خودشونو جمع کنن و همچنین داشتیم دانشجوهایی که از دانشگاه های دولتی اومدن و همون ترم اول مشروط شدن. گفتن اگر بی وقفه تلاش کنی و از بالا ترمی ها و اساتید کمک بگیری میتونی گلیم خودتو از آب بکشی بیرون و حتی دقیقا به من گفت تعدادی از کسایی که با سهمیه شاگرد اولی رفتین شریف، نتونستن دووم بیارن و همون ترم اول مشروط شدن.
الان که باز یادم افتاد این حرفش، استرس گرفتم.

سلام
من 16 بیو آوردم، انتخابم به ترتیب: شریف-تهران-تربیت مدرس-امیرکبیر.
با این توضیحاتی که دادین امیدوارم شریف نیارم:confused:

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام
من 16 بیو آوردم، انتخابم به ترتیب: شریف-تهران-تربیت مدرس-امیرکبیر.
با این توضیحاتی که دادین امیدوارم شریف نیارم:confused:
ایشالله که شریف قبولین در بهترین حالت، ولی تربیت مدرس هم بیوش عالیه.
استرس نداشته باشین، باید تلاشتون چند برابر کنین تا بیتونین از پسش بر بیاین

baran1993

عضو جدید
ایشالله که شریف قبولین در بهترین حالت، ولی تربیت مدرس هم بیوش عالیه.
استرس نداشته باشین، باید تلاشتون چند برابر کنین تا بیتونین از پسش بر بیاین

اتفاقا من شنیدم بیو تربیت از دانشگاه تهران هم قویتره و فقط به خاطر اسم دانشگاه تهران اول اونو میزنن

samane a

عضو جدید
" به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته) ‌ سال‌ 1394 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در روز دوشنبه مورخ 94/6/9 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. "

saeed05

کاربر بیش فعال
" به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته) ‌ سال‌ 1394 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در روز دوشنبه مورخ 94/6/9 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. "
بالاخره یک نفر پست گذاشت.
خسته شدیم از بیکاری

بالا