نتایج ازمون اذر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای مهندس نور محمدی گفتن همه جوابا با هم میاد تو اون هفته !!!!!

هیچ کس روزشو نمیدونه
صحبتهایی هم که دوستان راجع به زمان اعلام نتایج میکنن ، نتیجه سوال شخصی خودشون از نظام استانشون بوده ولی مهم اینه که نظام استانها که در جریان تصحیح و مراحل آزمون نیستن که بدونن جواب کی میاد
ولی به احتمال زیاد نتایج همون 2 ماه کاری که ریییس نظام هرمزگان بعد از آزمون سر جلسه عنوان کرده بود بیاد
ما هم چاره ای نداریم جز صبببببببببببببببببببببببر

آقای مهندس نور محمدی رو که می شناسین !؟ رئیس آزمون و تصحیح برگه هاست توی راه شهرسازی تهران ، مرکز آزمون ، دفتر مقررات ملی.
طی تماس تلفنی که باهاشون داشتیم گفتن هفته آینده.....انشاالله

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقای مهندس نور محمدی رو که می شناسین !؟ رئیس آزمون و تصحیح برگه هاست توی راه شهرسازی تهران ، مرکز آزمون ، دفتر مقررات ملی.

بله خانم مهندس ایشون رو میشناسم
اگه دقت بکنید گفته من هم همین بود . 2 ماه کاری که رییس نظام هرمزگان گفته بود میشه همون هفته آینده

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله خانم مهندس ایشون رو میشناسم
اگه دقت بکنید گفته من هم همین بود . 2 ماه کاری که رییس نظام هرمزگان گفته بود میشه همون هفته آینده

بله درسته ، صحبت منم تایید صحبت شما بود کلا گفتم نه به شخصه به شما ، شاید بهتر بود یه جور دیگه می نوشتم

kaveh5

عضو جدید
به این میگن یک خبر موثق دست مریزاد agin خانم /

• Like

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
به این میگن یک خبر موثق دست مریزاد agin خانم /
هفته آینده هم ک نمیان اول هفته بگن...میره روز آخر هفته...اونم شااااااااااااید...تا 10 اسفند خدا بخواد میاد;)

bahar-spring

کاربر بیش فعال
طی تماس تلفنی که باهاشون داشتیم گفتن هفته آینده.....انشاالله[/QUO
TE]
منم که تماس گرفتم گفتن تا اواخر بهمن احتمالا بیاد.

eli elhami

عضو جدید
پس خیلی عالی شد. نور بود و به نورافکن منور شد. تادیرو میگفتن آخر بهمن، الانم که شد 5ا اسفند.خوبه عالیه. نتایج دکترا، رو هم این قدر کش نمیدن.دست مسئولین نظام مهندسی درد نکنه.

archiman84

عضو جدید
بچه ها من دیروز رفتم از نماینده راه و شهرسازی توی نظام مهندسی تهران سوال کردم گفت که احتمالا نظارت و اجرا رو توی اسفند اعلام میکنن ولی طراحی بعیده اینور سال اعلام بشه!!!!!! رفته واسه سال دیگه!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
بچه ها من دیروز رفتم از نماینده راه و شهرسازی توی نظام مهندسی تهران سوال کردم گفت که احتمالا نظارت و اجرا رو توی اسفند اعلام میکنن ولی طراحی بعیده اینور سال اعلام بشه!!!!!! رفته واسه سال دیگه!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

ببینید agin جان از یک منبع کاملا موثق پرسیدن و گفتن همه جوابهارو با هم و اوایل ماه میدن.

archiman84

عضو جدید
ولی با توجه به اینکه توی ایران زندگی میکنیم و سابقه ای که وزارتخونه در این زمینه داره و کسی هم که من ازش پرسیدم نماینده وزارتخونه بود به نظر جوابش به واقعیت نزدیکتر باشه! :confused:

• Like

bahar-spring

کاربر بیش فعال
ولی با توجه به اینکه توی ایران زندگی میکنیم و سابقه ای که وزارتخونه در این زمینه داره و کسی هم که من ازش پرسیدم نماینده وزارتخونه بود به نظر جوابش به واقعیت نزدیکتر باشه! :confused:

چی بگم والا؛ شما هم راست میگی؛ هر چیزی امکان داره!
:w19:

archiman84

عضو جدید
اینکه فقط طراحیه! پس اجرا کجاست؟ کسی لینک نتایج اجرا رو داره بذاره لطفا.

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تبریک به دوستانی که قبول شدن
من فقط نظارت قبول شدم :cry:
دوباره باید طراجی رو شرکت کنم انشا الله اونایی که مثل من قبول نشدن دوره بعدی قبول شن ( فقط برای روحیه دادن گروهی )

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز

agin..........واقعا بهت تبریک میگم.....حقت بود ...ان شالله همش موفق باشی..همه دوستانی که قبول شدن مبارکه و باقی هم باید تلاش کرد دیگه...

منم نظارت و اجرا رو امتحان دادم و نظارتو همه منابع رو نخونده بودم .........45 شد!اجرا قبول شدم.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
agin..........واقعا بهت تبریک میگم.....حقت بود ...ان شالله همش موفق باشی..همه دوستانی که قبول شدن مبارکه و باقی هم باید تلاش کرد دیگه...

منم نظارت و اجرا رو امتحان دادم و نظارتو همه منابع رو نخونده بودم .........45 شد!اجرا قبول شدم.

مرسی عزیزم ، به شما هم تبریک میگم اجرا قبول شدی
من واقعا پوستم کنده شد ، از اصفهان رفتم تهران کلاس و .....
خدا رو شکر نتیجه داد بالاخره

برای همه دوستان هم تبریک میگم بهشون

kaveh5

عضو جدید
نمیدونم چه بگم والا شاید قسمت ما نبوده قبول شدن / دو ماه بکوب نشستم واسه طراحی کارکردم و خودمو حبس کردم و دوماه هم بی صبرانه انتظار این جواب لعنتی رو کشیدم حال هم باید دوماه برم تو افسردگی !! وجدانا اینم شد زندگی اه .........
منم 21 شدم طراحی رو
اما فک میکردم قبولم
نامردیههههههه........

faeze1366

عضو جدید
سلام به همه دوستان من هم طراحی قبول شدم با نمره لب مرز 26 می تونم بگم بیشتر مطالب رو تو تاپیک تمرین گروهی آزمون طراحی یاد گرفتم ممنونم که اطلاعت مفید گذاشتین امیدوارم همه توی این آزمون یا انشالله آزمون بعدی قبول بشین

samar

عضو جدید
من هم طراحی با 32 و اجرا با 60 قبول شدم..آخیش تموم شد...تبریک به دوستانی که قبول شدند..خوشحالم که با سعی خودم و کمک دوستان تو این سایت قبول شدم و کلاس نرفتم الکی...دوستانی که کمک کردید واقعا ممنوننننننن

MARY TANHA

عضو جدید
دوستان بنظرتون اعتراض به نتیجه طراحی ممکنه وارد بشه؟کسی نمونه ای از سالهای قبل سراغ نداره؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا