نتایج آزمون کارشناسی ارشد مدیریت94

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب رشته کردم
اما هنوز نرفتم سنجش ثبتش کنم
تو مدیریت منابع انسانی رتبم شده 1456، نمی دونم مدیریت منابع انسانی رو انتخاب کنم یا نه؟گرایش دانشگاه تهرانش خوبه اما گرایش بابلسر مدیریت منابع انسانی اسلامی هستش، اصن نمی دونم کاربردی داره این رشته یا نه؟ ارزششو داره بزنم یا نه، چون اگه بین این همه رشته اینو قبول شم صد در صد خوشحال نمیشم
جای خوارزمی تو انتخاب رشتم نمی دونم خوبه یا نه؟ زنجان رو هم قبل از ارومیه و قم زدم که نمی دونم درسته یا نه
لطفا نظرتون رو بگید...
کاش می شد تو سایت مدیر هم بتونیم لینک بذاریم و اینطوری نظر بخوایم...اونجا مدیریتی ها خیلی بیشترن

http://s6.picofile.com/file/8189578318/انتخاب_رشته1.docx.html

احسان آراس

عضو جدید
انتخاب رشته کردم
تو مدیریت منابع انسانی رتبم شده 1456، نمی دونم مدیریت منابع انسانی رو انتخاب کنم یا نه؟گرایش دانشگاه تهرانش خوبه اما گرایش بابلسر مدیریت منابع انسانی اسلامی هستش، اصن نمی دونم کاربردی داره این رشته یا نه؟ ارزششو داره بزنم یا نه، چون اگه بین این همه رشته اینو قبول شم صد در صد خوشحال نمیشم
جای خوارزمی تو انتخاب رشتم نمی دونم خوبه یا نه؟ زنجان رو هم قبل از ارومیه و قم زدم که نمی دونم درسته یا نه
لطفا نظرتون رو بگید...
کاش می شد تو سایت مدیر هم بتونیم لینک بذاریم و اینطوری نظر بخوایم...اونجا مدیریتی ها خیلی بیشترن

http://s6.picofile.com/file/8189578318/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8_%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%871.docx.html
خوارزمی قبل از سمنان هم باشه بد نیست.چندتا انتخاب شبانه هم بذارید آخر کار نهایتش اینه که نمیرید...
منابع انسانی هم میتونه خوب باشه درآینده ولی خب بستگی داره به علاقه خودتون.من به شخصه مثلا فقط بازاریابی و مالی و بیمه رو دوست دارم به ترتیب
یکمی تو انتخاب پردیس ها که انتخاب اول هست حرف دارم ولی خب از روزانه بابلسر بین الملل شانس دارید امیدوارم همون رو بیارید خیالتون راحت بشه:smile:...
بهرحال در مجموع انتخاب رشته خوبی هست فقط یکمی دیگه فکر کنید که چیزی رو دوست دارید اضافه کنید یا اینکه کم کنید در مورد اینکه شهرهایی که میخواید برید شاید بتونید یکی دوتا رو اضافه کنید یا کم کنید؟؟؟

احسان آراس

عضو جدید
راستی این گرایش اسلامی هم یه گرایش کاملا من درآوردی و مخالف تمام اصول بازاریابی جهانی و کاملا بیخودی و نیاز به علاقه شدید و خلاصه هزارجور عیب هست:)) ولی در عین حالا ممکنه تو ایران در صورت ادامه همین تحول هایی که دارن تو انسانی به دستور مقامات بالا :)) میدن در استخدام های دولتی بدرد بخوره:)

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوارزمی قبل از سمنان هم باشه بد نیست.چندتا انتخاب شبانه هم بذارید آخر کار نهایتش اینه که نمیرید...
منابع انسانی هم میتونه خوب باشه درآینده ولی خب بستگی داره به علاقه خودتون.من به شخصه مثلا فقط بازاریابی و مالی و بیمه رو دوست دارم به ترتیب
یکمی تو انتخاب پردیس ها که انتخاب اول هست حرف دارم ولی خب از روزانه بابلسر بین الملل شانس دارید امیدوارم همون رو بیارید خیالتون راحت بشه:smile:...
بهرحال در مجموع انتخاب رشته خوبی هست فقط یکمی دیگه فکر کنید که چیزی رو دوست دارید اضافه کنید یا اینکه کم کنید در مورد اینکه شهرهایی که میخواید برید شاید بتونید یکی دوتا رو اضافه کنید یا کم کنید؟؟؟

آخه در مورد خوارزمی حرف و حدیث زیاده
میگن زیاد خوب نیستش
دوستم همین خوارزمی رو پارسال قبول شد..خجالت می کشیدم ازش بپرسم که این حرفایی که پشت دانشگاشونه راسته یا نه ولی بالاخره دلمو زدم به دریا و پرسیدم..منتظرم جواب بده
هر چند این که تهرانه خودش یه مزیت بزرگه...نمی خوام صرف این که فقط چون تهرانه انتخابش کنم...میخوام مطمئن تر شم
منم گرایش بازاریابی رو خیلی دوست دارم ولی از بقیه گرایشای بازرگانی هم بدم نمیاد ...منابع انسانی گرایش اسلامی رو ولی خدایی دوس ندارم چون می دونم همون چیزایی رو که تو مدیریت اسلامی بوده و یکیش تو ایران اجرا نمیشه رو میخوان به خوردمون بدن...تنها دلیلم برای انتخابش اینه که می ترسم تو بقیه انتخابام شانسی نداشته باشم
الان باز تغییر دادم تو انتخاب رشتم
پردیس قم رو فعلا انتخاب نکردم، نمی دونم دقیقا کجا بذارمش؟!
نظر شما چیه؟
خوبه این سوالو این جا هم بپرسم که مطمئن تر شم...پردیس فارابی قم روزانش که پولی نیس؟ هست؟ دوستم خیلی به شک انداخت منو :cry:
شبانه هم اصلا انتخاب نمی کنم..فقط روزانه میخوام

راستی انتخاب رشته هم تا یکشنبه تمدید شد

کلی خوش به حالم شد واسه این تمدید :D

-------------------

پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1394 و همچنين اطلاعيه اصلاحيات مورخ 1394/02/28 اين سازمان، بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ متقاضيان آزمون مزبور مي‌رساند، با توجه به اعلام رشته محل‌هاي جديد تحصيلي و همچنين اصلاحات اعلام شده در خصوص برخي از رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي آزمون فوق‌الذكر و به منظور مساعدت براي درج كدرشته‌ محل‌هاي انتخابي، مقرر گرديد به داوطلبان ذيربط اجازه داده شود تا پايان روز يكشنبه مورخ 94/03/03 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند. لذا متقاضيان لازم است براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي مربوط و همچنين كدرشته محل‌هاي تحصيلي اطلاعيه مورخ 94/02/28 و اين اطلاعيه، نسبت به ثبت اولويت‌هاي انتخابي خود، حداكثر تا پايان روز يكشنبه مورخ 1394/03/03 منحصراً از طريق سايت اينترنتي اين سازمان اقدام نمايند. ضمناً داوطلباني كه قبلاً فرم انتخاب رشته خود را تكميل و كدپيگيري دريافت نموده‌اند نيز، در صورت تمايل و با توجه به مندرجات اين اطلاعيه، مي‌توانند نسبت به ويرايش اولويت‌هاي انتخابي خود تا تاريخ فوق‌الذكر اقدام نمايند.

آخرین ویرایش:

احسان آراس

عضو جدید
وقتی تو قسمت روزانه اومده یعنی رایگان هست دیگه...فقط در مورد خوابگاه و اینا دیگه اطلاعی ندارم ولی کلا قم شهر بیخودی هست :))
پردیس قم رو میتونید یکم پایین تر بذارید مثلا قبل یا بعد از سمنان یا حتی قبل از حضرت معصومه به خصوص اگه تا حالا واسه تحصیل خارج از شهر خودتون نبودید بهتر اینه که تو اون محدوده ای که شانس دارید اول شهر خودتون رو انتخاب کنید:smile:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی تو قسمت روزانه اومده یعنی رایگان هست دیگه...فقط در مورد خوابگاه و اینا دیگه اطلاعی ندارم ولی کلا قم شهر بیخودی هست :))
پردیس قم رو میتونید یکم پایین تر بذارید مثلا قبل یا بعد از سمنان یا حتی قبل از حضرت معصومه به خصوص اگه تا حالا واسه تحصیل خارج از شهر خودتون نبودید بهتر اینه که تو اون محدوده ای که شانس دارید اول شهر خودتون رو انتخاب کنید:smile:

این طور که فهمیدم خوابگاه نمیدن
دقیقا منم از قم خوشم نمیاد...ولی چون نسبتا نزدیکه و احتمال قبولیم توش زیاده و اونجا آشنا هم داریم انتخابش کردم
یکی از فامیلامون که همون حضرت معصومه درس می خونه میگه شهر قم بر خلاف جو مذهبیش اصلا امنیت نداره
جالب اینه که خودش هم آدم متدین و محجبه ای هستش و اینو میگه!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این طور که فهمیدم خوابگاه نمیدن
دقیقا منم از قم خوشم نمیاد...ولی چون نسبتا نزدیکه و احتمال قبولیم توش زیاده و اونجا آشنا هم داریم انتخابش کردم
یکی از فامیلامون که همون حضرت معصومه درس می خونه میگه شهر قم بر خلاف جو مذهبیش اصلا امنیت نداره
جالب اینه که خودش هم آدم متدین و محجبه ای هستش و اینو میگه!

راهنمایی:
اولا که روی اینکه میگن خوابگاه نمیدن نمیشه حساب کرد.مورد بوده که بعدا دادن...بنابراین بهتره سوال کنی و تحقیق که دانشگاه های خوب رو بخاطر برخی اطاعات مسخره دفترچه از دست ندی
ضمنا اینکه فقط جاهایی رو بزن که اگه قبول بشی حتما میری.هیچ جای اضافی رو نزن. هیچ گرایشی رو هم بدون اینکه در مورد محتویات درسیش اطلاعی داشته باشی، نزن.چون ممکنه بخاطر همون اسم مدیریت بزنی، ولی بری ببینی اصلا از درساش خوشت نمیاد و حالتو بهم میزنه.
ی اولویت بندی تو ذهنت داشته باش و کلا بدون که بعد مسافت بیشتر اذیتت میکنه یا اینکه دانشگاه نزدیک بری ولی خوب نباشه.
اینا رو فعلا یادم بود..تا درودی دیگر دو صد بدرود

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
انتخاب رشته کردم
لطفا نظرتون رو بگید...

http://s6.picofile.com/file/8189578318/انتخاب_رشته1.docx.html

سلام دوست عزیز
من از اول بحث هارو دنبال نکردم منتها با دیدن این پست شما گفتم شاید بد نباشه این مطالب رو بگم:

در گرایش های مدیریت دولتی، گرایش منابع انسانی از همه کاربردی تر و بهتر هست. معمولا هم در استخدامی ها میاد و منابع انسانی همونطور که از اسمش معلوم هست به قسمت جذب، نگهداری ، آموزش و ... نیروهای انسانی در هر سازمان مربوط میشه . این گرایش در دنیا تعریف شده هست و خیلی هم جای کار داره ازونجا که با نیروی انسانی سروکار داره.
ولی در حالت کلی همونطور که میدونید گرایش های مالی و بازرگانی از طرفداران بیشتری برخوردارن به این جهت که ظاهرا بازار کار بهتری دارن
منتها مسئله ای که هست اینه الان متقاضی رشته ی مدیریت خیلی زیاده. همه ی گرایش ها اشباع شدن حتی گرایش هایی که اصلا کاربردی ندارن

در کل اگر قصد ادامه تحصیل دارید حتما یک دانشگاه خوب انتخاب کنید و یک گرایش خوب
چون کلی گرایش های جدید و بعضا من دراوردی هست که باید دقت کنید.

موفق باشید. :gol:

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من از اول بحث هارو دنبال نکردم منتها با دیدن این پست شما گفتم شاید بد نباشه این مطالب رو بگم:

در گرایش های مدیریت دولتی، گرایش منابع انسانی از همه کاربردی تر و بهتر هست. معمولا هم در استخدامی ها میاد و منابع انسانی همونطور که از اسمش معلوم هست به قسمت جذب، نگهداری ، آموزش و ... نیروهای انسانی در هر سازمان مربوط میشه . این گرایش در دنیا تعریف شده هست و خیلی هم جای کار داره ازونجا که با نیروی انسانی سروکار داره.
ولی در حالت کلی همونطور که میدونید گرایش های مالی و بازرگانی از طرفداران بیشتری برخوردارن به این جهت که ظاهرا بازار کار بهتری دارن
منتها مسئله ای که هست اینه الان متقاضی رشته ی مدیریت خیلی زیاده. همه ی گرایش ها اشباع شدن حتی گرایش هایی که اصلا کاربردی ندارن

در کل اگر قصد ادامه تحصیل دارید حتما یک دانشگاه خوب انتخاب کنید و یک گرایش خوب
چون کلی گرایش های جدید و بعضا من دراوردی هست که باید دقت کنید.

موفق باشید. :gol:

سلام
این مدیریت منابع انسانی گرایش مدیریت دولتی نیستش، یه شاخه جداست که امسال از مدیریت بازرگانی جدا شده ولی خب فکر می کنم همون کاربردی که شما فرمودید رو داشته باشه
ممنون از راهنماییتون...استفاده کردم :gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من تو فکر انتقالی گرفتنم
نمی دونید چطوره؟ میشه؟ نمیشه؟ امیدی هست یا نه؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من تو فکر انتقالی گرفتنم
نمی دونید چطوره؟ میشه؟ نمیشه؟ امیدی هست یا نه؟

به دانشگاه سطح بالاتر که نمیتونی بگیری.مگر در شرایط خاصی
مثلا ی دختری بود یزد میخوند،بومی منطقه ما بود متاهلم بود اجازه دادن بیاد دانشگاه ما ترم پیش

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
شهریه دانشگاه غیر انتفاعی
شهریه ثابت دانشگاه غیر انتفاعی 351000تومان هست
شهریه متغیر هم 95870تومن هست
مثلا ترم اول برای من 11 واحد گذاشتن شده 1645000تومان

suC

عضو جدید
سلام
دوستان من غیر انتفاعی قبول شدم ثبت نام نکردم. حالا پشیمون شدم....
کسی میدونه تکمیل ظرفیت کی هست و اینکه باید رشته ای ک قبول شدیم ثبت نام میکردیم تا بتونیم تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید:smile:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
کسی میدونه تکمیل ظرفیت کی هست و اینکه باید رشته ای ک قبول شدیم ثبت نام میکردیم تا بتونیم تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟
سلام گلم خوبی؟
الهی اشالله خیره
احتمالا مهر ماه هست گلی

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام
تکمیل ظرفیت 6 مهر اعلام میشه
نه موردی پیش نمیاد نگران نباشید
ایشالله که تو تکمیل ظرفیت نتیجه دلخواهتونو بگیرید:gol:

suC

عضو جدید
سلام
تکمیل ظرفیت 6 مهر اعلام میشه
نه موردی پیش نمیاد نگران نباشید
ایشالله که تو تکمیل ظرفیت نتیجه دلخواهتونو بگیرید:gol:

سلام
ممنون دوستم. امیدوارم بتونم ی جای نزدیک قبول شم. چون شاغلم مشکل رفت و آمد و مرخصی داشتم ک ثبت نام نکردم...

بالا