نتایج آزمون کارشناسی ارشد مدیریت94

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام خوبین؟
چیکار کردین دوستان؟

لطفا درصدهای دروس و رتبه در هر گرایش و معدل موثر خود را قرار دهید.

با تشکر:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین؟
چیکار کردین دوستان؟

سلام
ممنون
شما خوبین؟
من رتبم شد 819 :razz:
خودم انتظار کمتر از اینو داشتم، گفتم دیگه تهش بخواد رتبم خیلی بالا بشه، بشه 600
تقصیر این تخمین مدیریت ها هم هستا امید الکی میدن
خانه مدیریت گفته بود 300 تا 450
ماهانم گفت 300 تا 800، بینش که نشد هیچ یه مقدار بالاترم رفت:razz:
ریاضی آمار رو هم درصدم کمتر از اونی بود که خودم با کلید سنجش حساب کردم..اعتراض زدم نمی دونم تاثیری داره یا نه
به نظر شما با این رتبه کجاها میشه قبول شد؟
می تونم به روزانه گیلان یا بابلسر امیدوار باشم؟

دوستان دیگه چرا نمیان اینجا بگن چی کار کردن....:cool:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
ممنون
شما خوبین؟
ریاضی آمار رو هم درصدم کمتر از اونی بود که خودم با کلید سنجش حساب کردم..اعتراض زدم نمی دونم تاثیری داره یا نه

سلام
من نیدونم که منم بهترین رتبم 994 هست ولی فک نکنم خبول شم ایکاش بتونم غیرانتفاعی قبول شم دولتی تو رشت نداره من میخوام رشت قبول شم

احسان آراس

عضو جدید
سلام.من 2164 شدم.ریاضی آمار 18 تحقیق 12 اسلامی 26 زبان 7 اقتصاد 0!!!(نمیدونم چجوری حساب کردن)تعوری 16 بازاریابی 43

احسان آراس

عضو جدید
سلام
ممنون
شما خوبین؟

رتبه خوبی هست امیدوارم قبول بشید.واسه منم نمیدونم اقتصاد رو چجوری حساب کردن که دقیقا صفر شده در حالی که من به لحاظ نمره منفی کردن نباید صفر میشد!!!
شبانه گیلان هم اگه روزانه نشد خوبه

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه خوبی هست امیدوارم قبول بشید.واسه منم نمیدونم اقتصاد رو چجوری حساب کردن که دقیقا صفر شده در حالی که من به لحاظ نمره منفی کردن نباید صفر میشد!!!
شبانه گیلان هم اگه روزانه نشد خوبه

شما امسال انتخاب رشته می کنید؟
خوبه که تحقیق به اون سختی رو تونستید 12 درصد بزنید، مال من منفی شد

امسال گیلان چند تا گرایش اضافه کرده، مالی و بازاریابی
بابلسر هم کارآفرینی رو اضافه کرده
نمی خوام شبانه برم، فقط روزانه

دفترچه رو دیدین؟
فکر می کردم باید ظرفیتا خیلی تغییر کنه و کم شه اما بد نبود
مدیریت صنعتی که کولاک کرده، ظرفیتاش خیلی بالا رفته

sheida1368

عضو جدید
با سلام به همه دوستان

رتبه من تو آزمون با سهمیه 2587 و بدون سهمیه 2632 شده و شبانه و غیرانتفایی و پیام نور مجاز شدم، آیا امیدی به قبولیم هستش ؟ به نظرتون ارزش داره واسه انتخاب رشته به دفاتر مشاوره مراجعه کنم؟ تو دانشگاهای غیرانتفاعی استان مازندران میتونم قبول بشم ؟
:(

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنین.
:gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان

رتبه من تو آزمون با سهمیه 2587 و بدون سهمیه 2632 شده و شبانه و غیرانتفایی و پیام نور مجاز شدم، آیا امیدی به قبولیم هستش ؟ به نظرتون ارزش داره واسه انتخاب رشته به دفاتر مشاوره مراجعه کنم؟ تو دانشگاهای غیرانتفاعی استان مازندران میتونم قبول بشم ؟
:(

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنین.
:gol:

بله می تونید قبول شید
احتمال قبول شدن تو شبانه کمه
با این رتبه می تونید غیر انتفاعی قبول شید
با رتبه ی بالاتر از شما هم تونستن غیر انتفاعی محمود آباد قبول شن
می تونید مجازی آموزش محور دانشگاه تهران هم قبول شید

sheida1368

عضو جدید
بله می تونید قبول شید
احتمال قبول شدن تو شبانه کمه
با این رتبه می تونید غیر انتفاعی قبول شید
با رتبه ی بالاتر از شما هم تونستن غیر انتفاعی محمود آباد قبول شن
می تونید مجازی آموزش محور دانشگاه تهران هم قبول شید

ممنون از پاسخوگویی شما عزیزم، فکر میکنین آمل هم میتونم قبول بشم؟ دانشگاه سبز و سمنگان و .... ؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از پاسخوگویی شما عزیزم، فکر میکنین آمل هم میتونم قبول بشم؟ دانشگاه سبز و سمنگان و .... ؟

خواهش می کنم
بعید نیست بتونید قبول شید
امسال تعداد دانشگاه های غیر انتفاعی خیلی بیشتر شده و همچنین ظرفیت هاشونم بیشتر از پارسال شده
بنابراین حتما انتخاب رشته کنید، ایشالله که قبول میشید

احسان آراس

عضو جدید
شما امسال انتخاب رشته می کنید؟
خوبه که تحقیق به اون سختی رو تونستید 12 درصد بزنید، مال من منفی شد

امسال گیلان چند تا گرایش اضافه کرده، مالی و بازاریابی
بابلسر هم کارآفرینی رو اضافه کرده
نمی خوام شبانه برم، فقط روزانه

دفترچه رو دیدین؟
فکر می کردم باید ظرفیتا خیلی تغییر کنه و کم شه اما بد نبود
مدیریت صنعتی که کولاک کرده، ظرفیتاش خیلی بالا رفته
نه من انتخاب رشته نمیکنم آخه منم مثل شما فقط میخوام شهر خودم دانشگاه اصفهان بیارم که نمیشه.
ظرفیت ها رو دیدم به نظرم اومد توی دوره روزانه بازرگانی تقریبا حدود30 تا کم شده یعنی حدود 500 تا شده که در مجموع میشه گفت تغییری نکرده.
با این رتبه فکر کنم قبول بشید همون گیلان یا بابلسر.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من انتخاب رشته نمیکنم آخه منم مثل شما فقط میخوام شهر خودم دانشگاه اصفهان بیارم که نمیشه.
ظرفیت ها رو دیدم به نظرم اومد توی دوره روزانه بازرگانی تقریبا حدود30 تا کم شده یعنی حدود 500 تا شده که در مجموع میشه گفت تغییری نکرده.
با این رتبه فکر کنم قبول بشید همون گیلان یا بابلسر.

آره بازرگانی ظرفیت روزانه ی پارسالش 465 نفر بود که امسال شده 499
شبانشم پارسال 208 نفر بود که امسال شده 181
تغییر خیلی زیادی نکرده اون چندتایی هم که به روزانه اضافه شده واسه گرایشای جدید بعضی دانشگاهاست
البته دانشگاه تهران و تربیت مدرس اینا کم کردن ظرفیتشونو یا اصلا تو بعضی گرایشا دیگه دانشجو نمی گیرن که برای رتبه های برتر خیلی بد شده
خدا از دهنتون بشنوه من از خدامه

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن رشته کارآفرینی از مدیریت ها حذف شده و موقع مدرک دادن فقط کارآفرینی قید میشه نه مدیریت کارآفرینی
شما چیزی در مورد این می دونید؟

احسان آراس

عضو جدید
میگن رشته کارآفرینی از مدیریت ها حذف شده و موقع مدرک دادن فقط کارآفرینی قید میشه نه مدیریت کارآفرینی
شما چیزی در مورد این می دونید؟
نمیدونم.منم تو کامنتای سایت مدیر دیدم.
کلا کارآفرینی یه رشته خاص هست واسه کسی که میخواد کسب و کار راه بندازه شاید از این لحاظ شبیه ام بی ای هستش.
نمیخوام پیش قضاوتی بکنم ولی به نظرم شاید واسه خانمها خیلی مناسب نباشه:smile:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دوستان من میخوام رشت قبول بشم یا تو استان خودم باشه حداقل غیرانتفاعی باشه خیلی خوبه
نمراتم ایناست:
زبان2.22
اصول ومبانی مدیریت از دیدگاه اسلام42.22
تئوری20
اقتصادخردوکلان26.67
مالیه عمومی وبودجه 31.11
مدیریت منابع انسانی2.22
مدیریت مالی2.22
مدیریت تولید6.67
بازاریابی13.33
مبانی کارآفرینی11.90
دانش مدیریت بازرگانی و حمل ونقل 6.67
تواینام مجاز شدم با این رتبه ها:
بازرگانی 4521 شدم فقط غیرانتفاعی مجاز شدم
دولتی 994 شدم ،روزانه و غیر انتفاعی مجاز شدم
مدیریت صنعتی3071 شدم، روزانه وغیرانتفاعی مجاز شدم
فناوری اطلاعات3319 شدم ،تکنولوزی2592،مالی3630،کارافرینی2868،منابع انسانی3615،حمل نقل دریایی بین قاره ای4467 اینارم فقط غیرانتفاعی مجاز شدم
بنظرتون امیدی هست غیرانتفاعی تو شهر خودم قبول شم؟

mortezafluid

عضو جدید
سلام دوستان شدیدا به کمکتون نیاز دارم
من رتبه 90 کارآفرینی و 134 بازرگانی شدم
چون رشته کارشناسیم مکانیک بوده اطلاعی از گرایشای مدیریت ندارم .با 90 دانشگاه تهران روزانه میتونم قبول بشم ولی بعضیا میگن کارآفرینی بدرد نمیخوره و همون بازرگانی یه دانشگاه سطح پایین تر مث علامه بزن حالا موندم چه کنم!!!اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

sheida1368

عضو جدید
خواهش می کنم
بعید نیست بتونید قبول شید
امسال تعداد دانشگاه های غیر انتفاعی خیلی بیشتر شده و همچنین ظرفیت هاشونم بیشتر از پارسال شده
بنابراین حتما انتخاب رشته کنید، ایشالله که قبول میشید

ممنون، از کمکتون :gol:

احسان آراس

عضو جدید
سلام دوستان شدیدا به کمکتون نیاز دارممن رتبه 90 کارآفرینی و 134 بازرگانی شدمچون رشته کارشناسیم مکانیک بوده اطلاعی از گرایشای مدیریت ندارم .با 90 دانشگاه تهران روزانه میتونم قبول بشم ولی بعضیا میگن کارآفرینی بدرد نمیخوره و همون بازرگانی یه دانشگاه سطح پایین تر مث علامه بزن حالا موندم چه کنم!!!اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
چون رشته کارشناسیت فنی بوده میتونی امید داشته باشی واسه راه اندازی کسب و کار خودت از ایده هایی که از پیش زمینه مهندسی داری.اگر علاقه به اینکار داری کارآفرینی خوبه اگه نه همون بازرگانی

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من میخوام رشت قبول بشم یا تو استان خودم باشه حداقل غیرانتفاعی باشه خیلی خوبه
نمراتم ایناست:
زبان2.22
اصول ومبانی مدیریت از دیدگاه اسلام42.22
تئوری20
اقتصادخردوکلان26.67
مالیه عمومی وبودجه 31.11
مدیریت منابع انسانی2.22
مدیریت مالی2.22
مدیریت تولید6.67
بازاریابی13.33
مبانی کارآفرینی11.90
دانش مدیریت بازرگانی و حمل ونقل 6.67
تواینام مجاز شدم با این رتبه ها:
بازرگانی 4521 شدم فقط غیرانتفاعی مجاز شدم
دولتی 994 شدم ،روزانه و غیر انتفاعی مجاز شدم
مدیریت صنعتی3071 شدم، روزانه وغیرانتفاعی مجاز شدم
فناوری اطلاعات3319 شدم ،تکنولوزی2592،مالی3630،کارافرینی2868،منابع انسانی3615،حمل نقل دریایی بین قاره ای4467 اینارم فقط غیرانتفاعی مجاز شدم
بنظرتون امیدی هست غیرانتفاعی تو شهر خودم قبول شم؟

ماشالله از همه چی زدینا ...چطور رسیدین همه اینارو با هم بخونید؟ :surprised:
برای اسلامی چی خونده بودید که اینقد خوب زدید؟
برای بازرگانی رشت کوشیار و راهبرد شمال رو داره، لاهیجانم هستش، فکر می کنم غیرانتفاعی قبول شی
بهترین رتبت مال دولتیه که فکر می کنم اگه تو انتخاب رشتت خیلی دقت کنی بتونی روزانه هم قبول شی، حتی پارسال با رتبه ی 715 تونستند شبانه ی علامه هم قبول شن، تو دفترچه هم که دیدیم این گرایش دو تا غیرانتفاعی داره که اونم تو قم هستش
برای صنعتی هم می تونید به غیرانتفاعی شهرتون امید داشته باشید
برای فناوری اطلاعات هم پارسال با رتبه ی 5402 تونستن راهبرد شمال رشت قبول شن، رتبه ی شما که بهتره
به نظرم بیشتر تمرکزتون رو بذارید رو مدیریت دولتی، به نظرم شبانه ی یه دانشگاه تو یه شهر دیگه بهتر از غیرانتفاعیه ...البته این نظر منه
ولی در کل می تونید به غیرانتفاعی شهرتون امید داشته باشید
ایشالله که قبولید:gol:

سلام دوستان شدیدا به کمکتون نیاز دارم
من رتبه 90 کارآفرینی و 134 بازرگانی شدم
چون رشته کارشناسیم مکانیک بوده اطلاعی از گرایشای مدیریت ندارم .با 90 دانشگاه تهران روزانه میتونم قبول بشم ولی بعضیا میگن کارآفرینی بدرد نمیخوره و همون بازرگانی یه دانشگاه سطح پایین تر مث علامه بزن حالا موندم چه کنم!!!اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

رتبتون تو جفتشون خوبه
ولی توصیه می کنم صرف این که دانشگاه تهران قبول میشید کارآفرینی رو انتخاب نکنید
همون طور که دوستمون گفتند اگر علاقه ای به کارآفرینی ندارید این رشته رو انتخاب نکنید چون اسم کارآفرینی روشه، برای کسانی خوبه که میخوان یه کسب و کار جدید راه بندازن، برای استخدامی ها هم معمولا این رشته کاربردی نداره
با همین 134 هم می تونید جاهای خوبی قبول شید، علامه تهران، دانشگاه تبریز که خیلی ازش تعریف شنیدم، دانشگاه اصفهان، فردوسی مشهد و ... گرایش بازاریابی و بازرگانی بین الملل و بازاریابی و مالی رو هم بذارید تو اولویتتون
موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ماشالله از همه چی زدینا ...چطور رسیدین همه اینارو با هم بخونید؟ :surprised:
برای اسلامی چی خونده بودید که اینقد خوب زدید؟
برای بازرگانی رشت کوشیار و راهبرد شمال رو داره، لاهیجانم هستش، فکر می کنم غیرانتفاعی قبول شی
بهترین رتبت مال دولتیه که فکر می کنم اگه تو انتخاب رشتت خیلی دقت کنی بتونی روزانه هم قبول شی، حتی پارسال با رتبه ی 715 تونستند شبانه ی علامه هم قبول شن، تو دفترچه هم که دیدیم این گرایش دو تا غیرانتفاعی داره که اونم تو قم هستش
برای صنعتی هم می تونید به غیرانتفاعی شهرتون امید داشته باشید
برای فناوری اطلاعات هم پارسال با رتبه ی 5402 تونستن راهبرد شمال رشت قبول شن، رتبه ی شما که بهتره
به نظرم بیشتر تمرکزتون رو بذارید رو مدیریت دولتی، به نظرم شبانه ی یه دانشگاه تو یه شهر دیگه بهتر از غیرانتفاعیه ...البته این نظر منه
ولی در کل می تونید به غیرانتفاعی شهرتون امید داشته باشید
ایشالله که قبولید:gol:

سلام
من کتاب مدیریت اسلامی پیام نور خوندم عزیزم
در مورد شبانه تهران میگن هزینت میره بالا ارزش نداره خودم دقیق نمیدونم
شما میدونی هزینه ها چطوریاست ؟
من اهل رشتم کارمم اینجاست یکم برام سخته اونجا قبول شم باید خونه بگیرم اجازه داره رفت امدم کنم سخته چطور برسم
البته اگه قبول شم :(

شما چیکار کردین؟

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من کتاب مدیریت اسلامی پیام نور خوندم عزیزم
در مورد شبانه تهران میگن هزینت میره بالا ارزش نداره خودم دقیق نمیدونم
شما میدونی هزینه ها چطوریاست ؟
من اهل رشتم کارمم اینجاست یکم برام سخته اونجا قبول شم باید خونه بگیرم اجازه داره رفت امدم کنم سخته چطور برسم
البته اگه قبول شم :(

شما چیکار کردین؟

آره درست میگی، خرج شهریه از یه طرف، ممکنه خوابگاه هم بهت ندن و مجبور بشی بری پانسیون یا خونه بگیری که دیگه نور علی نور میشه !
من پیوستا و توضیحات دفترچه رو هنوز نخوندم ولی یه نگاه سرسری که انداختم برخلاف پارسال، امسال شهریه هارو معین نکرده بودند و معلوم نیس هر دانشگاهی چقد بگیره!
من نمی دونستم شما شاغلی، اگه مشغول کاری که کارتو از دست نده همون غیرانتفاعی رشت بخونی خیلی بهتره و مطمئنا قبول میشی عزیزم

من دیشب رفتم سایت ماهان انتخاب رشته اینترنتی کردم ولی پولمو انداختم تو جوب...خیلی مزخرف بود انتخاب رشتش، بر اساس دفترچه ی پارسال انتخاب رشته کرده بود!!!
به دوستان توصیه می کنم اشتباه من رو تکرار نکنند
امروز هم خودم انتخاب رشته کردم، شده 27 تا ...چون فقط روزانه ها و گرایشای مدیریت بازرگانی رو انتخاب کردم
انتخاب رشتمو به دوستام که دانشجو ارشد هستن دادم که ببرن به استاداشون نشون بدن بگن چطوره
حالا تا پنج شنبه باید هی عوض کنم ...:cry:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
آره درست میگی، خرج شهریه از یه طرف، ممکنه خوابگاه هم بهت ندن و مجبور بشی بری پانسیون یا خونه بگیری که دیگه نور علی نور میشه !
من پیوستا و توضیحات دفترچه رو هنوز نخوندم ولی یه نگاه سرسری که انداختم برخلاف پارسال، امسال شهریه هارو معین نکرده بودند و معلوم نیس هر دانشگاهی چقد بگیره!
من نمی دونستم شما شاغلی، اگه مشغول کاری که کارتو از دست نده همون غیرانتفاعی رشت بخونی خیلی بهتره و مطمئنا قبول میشی عزیزم

من دیشب رفتم سایت ماهان انتخاب رشته اینترنتی کردم ولی پولمو انداختم تو جوب...خیلی مزخرف بود انتخاب رشتش، بر اساس دفترچه ی پارسال انتخاب رشته کرده بود!!!
به دوستان توصیه می کنم اشتباه من رو تکرار نکنند
امروز هم خودم انتخاب رشته کردم، شده 27 تا ...چون فقط روزانه ها و گرایشای مدیریت بازرگانی رو انتخاب کردم
انتخاب رشتمو به دوستام که دانشجو ارشد هستن دادم که ببرن به استاداشون نشون بدن بگن چطوره
حالا تا پنج شنبه باید هی عوض کنم ...:cry:
سلام
اشالله موفق باشی گلم
والا موندم امیدوارم هر چی خیره برای همه پیش بیاد

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیریت منابع انسانی بازار کارش چه جوریه؟
برایه استخدام های دولتی تو این 10گرایش کدوما به درد میخوره؟؟
مجازی دولتی شهریه چقدر هستش؟با مجازی های دیگه تو یه سطحه؟؟

در مورد آینده ی کاری مدیریت منابع انسانی چیزی نمی دونم، ولی فکر نمی کنم خیلی به درد بخوره واسه استخدامی ها
برای استخدامی های دولتی بازرگانی و مالی خیلی خوب هستن
شهریه ی مجازی فکر می کنم از شبانه کمتر بشه ولی مطمئن نیستم، تو یه پست دیگه هم گفتم امسال شهریه هارو مشخص نکرده سازمان سنجش
ولی می تونید دفترچه ی پارسال رو دانلود کنید و شهریه های پارسال رو ببینید
جایی هم خوندم که ارشد مجازی برای دکترا گرفتن کار رو یه مقدار سخت می کنه
به این لینک هم یه نگاه بندازید
http://www.unp.ir/news/university/master/45918
ولی دفترچه ی پارسال رو دانلود کنید مطمئن تره

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون تا چه رتبه ای میتونه اطرافه تهران امید قبولی داشت؟؟

با توجه به این که امسال ظرفیتا کم شده نمیشه نظر خیلی قطعی ای داد
ولی برای بازرگانی میشه تا 200 به تهران امیدوار بود، بیشتر از این رتبه شبانه ست احتمالا

احسان آراس

عضو جدید
با توجه به این که امسال ظرفیتا کم شده نمیشه نظر خیلی قطعی ای داد
ولی برای بازرگانی میشه تا 200 به تهران امیدوار بود، بیشتر از این رتبه شبانه ست احتمالا
سلام.شما انتخاب رشته کردید؟؟؟به نظر من روی دانشگاه اصفهان هم حساب باز کنید بد نیست.دانشگاه اصفهان دقیقا قسمت مرفه شهر واقع شده و داخل شهر هستش.اصفهان شهر پر از فرصتی هست حتی اگه شبانه هم قبول بشید شاید بتونید کار پیدا کنید اونجا و مخارجتون تامین بشه البته شهر خود آدم بهتر هست از همه نظر ولی خب انتخاب های بعدی شاید اصفهان بد نباشه تا اینکه دانشگاه سمنان که تو کامنتتون تو سایت مدیر دیدم...:smile:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.شما انتخاب رشته کردید؟؟؟به نظر من روی دانشگاه اصفهان هم حساب باز کنید بد نیست.دانشگاه اصفهان دقیقا قسمت مرفه شهر واقع شده و داخل شهر هستش.اصفهان شهر پر از فرصتی هست حتی اگه شبانه هم قبول بشید شاید بتونید کار پیدا کنید اونجا و مخارجتون تامین بشه البته شهر خود آدم بهتر هست از همه نظر ولی خب انتخاب های بعدی شاید اصفهان بد نباشه تا اینکه دانشگاه سمنان که تو کامنتتون تو سایت مدیر دیدم...:smile:

سلام...فعلا که هی انتخاب می کنم، هی ویرایش می کنم، یه هفته ست همه فکر و ذکرم شده انتخاب رشته، سایت مدیر هم که شده خونه دومم:D
دیگه فردا باید تکمیلش کنم و برم تو سایت واسه ثبتش ولی احتمالا چون دفترچه دیر اومده مهلتش تمدید میشه
یه انتخاب برای بازاریابی دانشگاه اصفهان دارم که هنوز قطعی نیس ولی آیا دانشگاه اصفهان رو با این رتبه می تونم قبول شم؟ خودم که خیلی بعید می دونم!
فکر می کنم هم احتمال قبولیم توش کمه و هم مسافتش طولانیه واسه من
شما اطلاعی نداری از رتبه های قبولی های روزانه ی اصفهان؟ دکترای مدیریت داره اونجا؟

خودم دوست دارم بابلسر قبول شم، اما نمی دونم میشه یا نه..دوستم می گفت با 750 پارسال مدیریت تحول بابلسر قبول شدن، حالا 819 رو نمی دونم!
مشاوری هم که پیشش رفتم می گفت رتبت دقیقا نصف رقمی شده که روزانه برمیدارن و معلوم نیس قبول شی اینجا یا نه، در واقع شانسیه دیگه بستگی به انتخاب رشته بقیه داره
تازه می گفتش اگه اون زبان و پژوهش رو منفی نمی زدی رتبت خیلی بهتر می شد و این منفی ها تاثیر منفی زیادی رو رتبت گذاشته :(:(

زاستی در مورد ریاضی هم که می گفتم درصدم کمتر از اونیه که خودم حساب کردم، یه اشتباه بزرگی کردم!! سوال دوم آمار رو که جوابش می شد یک و جواب تو گزینه چهار بود رو من یه هوای اون یک، زدم گزینه ی یک و الکی الکی یه غلط زدم و درصدم کم شد...:(
حالا شاید فردا انتخاب رشتمو گذاشتم اینجا که نظرتونو بهم بگین...البته اگه از شانسم تا مهلت تموم نشده بیاین و ببینینش

احسان آراس

عضو جدید
سلام...فعلا که هی انتخاب می کنم، هی ویرایش می کنم، یه هفته ست همه فکر و ذکرم شده انتخاب رشته، سایت مدیر هم که شده خونه دومم:D
دیگه فردا باید تکمیلش کنم و برم تو سایت واسه ثبتش ولی احتمالا چون دفترچه دیر اومده مهلتش تمدید میشه
یه انتخاب برای بازاریابی دانشگاه اصفهان دارم که هنوز قطعی نیس ولی آیا دانشگاه اصفهان رو با این رتبه می تونم قبول شم؟ خودم که خیلی بعید می دونم!
فکر می کنم هم احتمال قبولیم توش کمه و هم مسافتش طولانیه واسه من
شما اطلاعی نداری از رتبه های قبولی های روزانه ی اصفهان؟ دکترای مدیریت داره اونجا؟

خودم دوست دارم بابلسر قبول شم، اما نمی دونم میشه یا نه..دوستم می گفت با 750 پارسال مدیریت تحول بابلسر قبول شدن، حالا 819 رو نمی دونم!
مشاوری هم که پیشش رفتم می گفت رتبت دقیقا نصف رقمی شده که روزانه برمیدارن و معلوم نیس قبول شی اینجا یا نه، در واقع شانسیه دیگه بستگی به انتخاب رشته بقیه داره
تازه می گفتش اگه اون زبان و پژوهش رو منفی نمی زدی رتبت خیلی بهتر می شد و این منفی ها تاثیر منفی زیادی رو رتبت گذاشته :(:(

زاستی در مورد ریاضی هم که می گفتم درصدم کمتر از اونیه که خودم حساب کردم، یه اشتباه بزرگی کردم!! سوال دوم آمار رو که جوابش می شد یک و جواب تو گزینه چهار بود رو من یه هوای اون یک، زدم گزینه ی یک و الکی الکی یه غلط زدم و درصدم کم شد...:(
حالا شاید فردا انتخاب رشتمو گذاشتم اینجا که نظرتونو بهم بگین...البته اگه از شانسم تا مهلت تموم نشده بیاین و ببینینش
دانشگاه اصفهان که دکترا داره.البته روزانه که نمیارید چون روزانه نهایتا تا 350-400 اونم گرایش های نه چندان خوب میارن.ولی در مورد شبانه احتمالا شانس دارید.
درسته که رتبه شما نزدیک نصف اونایی هست که روزانه میارن ولی اینم بدونید که خیلی از رتبه های دورقمی و سه رقمی رقیب شما نیستند چون تو گرایش های دیگه مدیریت رتبه بهتر آوردن ضمنا بعضی هم انتخاب رشته نمیکنن.همین که ظرفیت تهران کم شده شاید یه سری انتخاب رشته نکنن.
ولی من یکم نگران از همین بابت که ظرفیت دانشگاه های تهران کم شده نمیدونم دانشجوها بعد از تهران اولیوتشون رو میذارن روی شهرهای خوب بعدی مثل شیراز و اصفهان و...یا اینکه شهر خودشون رو ترجیح میدن.یا اینکه مثلا خود تهرانی های رتبه خوب کجا رو ترجیح میدن؟؟؟!!!و اینکه مثلا هم استانی های شما رتبه های خوبی آوردن که توی انتخاب رشته مثل شما شهر خودشون بزنند یا نه؟؟؟
بهر حال همه ی اینها خیلی مهم هستند...به نظرم شما همه برنامتون فقط رو روی ادامه تحصیل تا دکترا نذارین شاید تا یکی دو سال دیگه فرصت های خیلی خوبی تو بازار کار ایران پیش بیاد که ترجیح بدید از اونا استفاده کنید:smile:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه اصفهان که دکترا داره.البته روزانه که نمیارید چون روزانه نهایتا تا 350-400 اونم گرایش های نه چندان خوب میارن.ولی در مورد شبانه احتمالا شانس دارید.
درسته که رتبه شما نزدیک نصف اونایی هست که روزانه میارن ولی اینم بدونید که خیلی از رتبه های دورقمی و سه رقمی رقیب شما نیستند چون تو گرایش های دیگه مدیریت رتبه بهتر آوردن ضمنا بعضی هم انتخاب رشته نمیکنن.همین که ظرفیت تهران کم شده شاید یه سری انتخاب رشته نکنن.
ولی من یکم نگران از همین بابت که ظرفیت دانشگاه های تهران کم شده نمیدونم دانشجوها بعد از تهران اولیوتشون رو میذارن روی شهرهای خوب بعدی مثل شیراز و اصفهان و...یا اینکه شهر خودشون رو ترجیح میدن.یا اینکه مثلا خود تهرانی های رتبه خوب کجا رو ترجیح میدن؟؟؟!!!و اینکه مثلا هم استانی های شما رتبه های خوبی آوردن که توی انتخاب رشته مثل شما شهر خودشون بزنند یا نه؟؟؟
بهر حال همه ی اینها خیلی مهم هستند...به نظرم شما همه برنامتون فقط رو روی ادامه تحصیل تا دکترا نذارین شاید تا یکی دو سال دیگه فرصت های خیلی خوبی تو بازار کار ایران پیش بیاد که ترجیح بدید از اونا استفاده کنید:smile:

ممنون از راهنماییتون :gol:
منم دقیقا نگرانیم همینه
واسه همین تردید دارم راه دورترم هم انتخاب کنم یا نه؟! مثل یزد که پارسال حتی با هزار و خورده ای هم روزانه برداشته و امکان قبولیم توش زیاده
می ترسم یزد رو انتخاب کنم و یهو بین این همه رشته که انتخاب کردم همین یزد رو قبول شم
از یه طرفم مبگم حداقل قبولی تو یزد بهتر از قبول نشدنه
چند ساعت دیگه انتخاب رشته تموم میشه و من هنوز موندم چه کنم:cry:

بالا