نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آگرین

عضو جدید
سلام
نتایج ازمون نظام اسفند 91 اومده....البته من چیزی به اسم طراحی معماری ندیدم:surprised:...چرا!!!!!! یعنی بازم میخوان چکار کننن:cry:...امیدوارم نتایج دلخواهتان رو گرفته باشین:gol:

http://92.242.195.162/nazarsanji92/

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال نظارتم رو قبول شدم منتظر ج طراحی هشتم که نزدن هنوز!!! بیچاره طراحی های معماری هر سال سرکارن

aloosha

عضو جدید
سری قبل 49 شدم ولی این سری قبول57

عنوان: اعلام نتایج آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانها و معماران تجربی تاريخ: چهار شنبه 8 خرداد 1392
بسمه تعالیاطلاعیه
اعلام نتایج آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانها و معماران تجربی
باتوجه به برگزاری آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و معماران تجربی، بدینوسیله نتایج پذیرفته شدگان آزمونهای مزبور منتشر می شود. ضمن عرض تبریک به قبول شدگان آزمونهای مزبور، به آگاهی می رساند متأسفانه به دلیل کثرت تعداد شرکت کنندگان و لزوم صرف زمان بیشتر برای تصحیح اوراق داوطلبان رشته معماری در گرایش طراحی، نتایج آزمون این عزیزان متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

tabalvor

عضو
سلام
نتایج ازمون نظام اسفند 91 اومده....البته من چیزی به اسم طراحی معماری ندیدم:surprised:...چرا!!!!!! یعنی بازم میخوان چکار کننن:cry:...امیدوارم نتایج دلخواهتان رو گرفته باشین:gol:

http://92.242.195.162/nazarsanji92/
آسون بود_ من برا بار اولم بود امتحان میدادم_ امتیاز 60 قبول___ فقط یک روز کتابارو خوندم_ اونم سر فصلاش((( زیاد سختش نکنین لطفا))). امیدوارم همه موفق باشن

galeya

عضو جدید
تبریک صمیمانه به همه اوناییکه قبول شدن...;)
کسی هست راهنمایی کنه حالا باید چیکار کنیم؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری قبل 49 شدم ولی این سری قبول57

سلام دوست عزیز
خیلی خوشحال شدم قبول شدین ، خیلی زیاد
موفق باشین

به همه دوستان تبریک میگم
باید صبر کنین خودشون اعلام میکنن کی برید برای بردن مدارک ؛ توی سایت راه و شهرسازی شهرتون میزنه

yasi84

عضو جدید
سلام دوستان
تبريك ميگم قبوليتونو .. خيلي خوشحال شدم ....موفق باشين

... كاش نتايج طراحي هم ميومد ....

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من.
اگه قبول شدی باید بری یه سری فرم هست که نظام مهندسی بگیری. بعد توی اون فرما یه کارتکسه مربوط به سابقه کار که باید بدی 2 تا مهندپس پایه یک برات پرکنن و به همراه سایر مدارکت تحویل نظام بدی.

تازه همه این کارا رو که بکنی حدود یک ماه طول میکشه تا پروانه ات رو از سازمان شهرسازی بهت بدن.

galeya

عضو جدید
سلام دوست من.
اگه قبول شدی باید بری یه سری فرم هست که نظام مهندسی بگیری. بعد توی اون فرما یه کارتکسه مربوط به سابقه کار که باید بدی 2 تا مهندپس پایه یک برات پرکنن و به همراه سایر مدارکت تحویل نظام بدی.

تازه همه این کارا رو که بکنی حدود یک ماه طول میکشه تا پروانه ات رو از سازمان شهرسازی بهت بدن.

ممنون از جوابت...;)
پس حالا حالا کار داره...
و یه سوال بنیادی!!! اصلا میشه رودرامد نظارت حساب کرد یا نه؟

آخرین ویرایش:

saghi23

عضو جدید

باید به سایت نظام مهندسی که عضوش هستید مرتب سر بزنید تا زمانبندی بردن مدارک رو اونجا ببینید که بر اساس حروف الفبا هست-توی سایت قسمت صدور تمدید ارتقاء پروانه اشتغال فرم شماره 1 و2 زده که می تونید پرینت بگیرید و امضا ها رو بگیرید و در ضمن باید مراحل صدور پروانه رو توی سایت پر کنید بعد مدارک رو ببرید که توی سایت اسکن فیش و مدارک وشناسنامه و .. میخواد و سابقه کارها رو هم باید پر کنید ..بعد از تحویل مدارک باید صبر ایوب داشته باشید تا پروانتون بیاد مال ما که هنوز نیومده!

jafarsydi

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون طراحی نظام مهندسی اسفند 91

اعلام نتایج آزمون طراحی نظام مهندسی اسفند 91

آقایان مهندسی که برای طراحی اسفند91 شرکت کردید. یقین داشته باشید که دوباره 95 درصد بچها رد شده اند.
نتایج آزمون رو هم تا 24 مرداد نمی کنند تا نزدیک باشه به اعلام ثبت نام آزمون بعدی که دیگه فرصتی برای اعتراض نداشته باشیم.
یعنی به نظر شما اعلام نکردن نتایج طراحی بعد از 1.5 ماه از نتایج سایر رشته ها چه معنی ای داره؟ اون هم با سابقه ای که از آزمون قبلی داریم؟؟؟
بی تفاوتی و بی خیالی ما دلیل بر این است که ما قبول داریم لیاقت ما همین است که زندگی و عمر ما را به مسخره بگیرند.

(((
021-82244194-7 ))) به این 4 خط هم زنگ بزنید که هیچ وقت گوشی را جواب نمیدند!! مگه باید جواب بدند؟ مگه ما آدم ایم؟
آدرس: تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا- ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبي
daftar@Inbr.ir

b.ashrafi

عضو جدید
ببخشید دوستان شماها دارید نتایج نظارتتونو میگیییید؟طراحی که اعلام نشده که!!!!!

yasi84

عضو جدید
پس نتايج طراحي كي مياد؟؟؟؟؟
موهامون رنگ دندونامون شد!!!!!!!!!

saeednasirimajd

عضو جدید
با هرکسی که صحبت میکنم رد شده پس کی قبول شده این همه نگه داشتن آخرشم اینطوری تصحیح کردن

samane.genius

عضو جدید
برای دیدن نتایج طراحی معماری دوستان با اینترنت اکسپلورر برین قسمت الام نتایج قسمت بالای صفحه بالای نتایج قبلی توی ی کادر سبز زده کارنامه طراحی

mirsalar

عضو جدید
اقا این چه وضع مسخره ای ما 10 نفر دوست باهم نتایجمون رو چک کردیم هیچ کدوممون قبوا نشدیم این چه وضعشه نمرات 23 و 20و 13و 18 و....

salva

عضو جدید
بار دومم بود و این سری هم رد شدم با 22 از 25 !!! در حالیکه صد در صد بهتر از سری پیش داده بودم... یعنی بدون ذره ای شک... که پارسالم با 49 از 50 رد شده بودم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا