نتایج آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آگرین

عضو جدید
سلاممم...مرسی که لینک گذاشتین....
من قبول شدم
امیدوارم همه نتیجه دلخواهشون رو بگیرن:)

z.a.gh

عضو جدید
سلاممم...مرسی که لینک گذاشتین....
من قبول شدم
امیدوارم همه نتیجه دلخواهشون رو بگیرن:)
خدا رو شکر که قبول شدین.تبریک:gol:
میشه لطفا اطلاعاتتون رو در اختیار من هم بگذارید. ایمیلمو گذاشتم.

آگرین

عضو جدید
خدا رو شکر که قبول شدین.تبریک:gol:
میشه لطفا اطلاعاتتون رو در اختیار من هم بگذارید. ایمیلمو گذاشتم.

ممنون عزیزم ....من همه اطلاعاتم رو از همین باشگاه و از بچه ها گرفتم که خالصانه در اختیار ما گذاشتن و از انها ممنونم...
چشم ... حتما

z.a.gh

عضو جدید
ممنون عزیزم ....من همه اطلاعاتم رو از همین باشگاه و از بچه ها گرفتم که خالصانه در اختیار ما گذاشتن و از انها ممنونم...
چشم ... حتما
من تازه توی این باشگاه فعالیت میکنم،چون شاغل هستم واقعا سخته بخوام پیگیر تمام مطالب باشم.دیدین که وقتی میاین پای اینترنت دیگه اسیر میشین.
اگه لطف کنید و مطالب،نقشه و... که فکر میکنید رو برام بفرستین ممنون میشم.
من مهر نظارت دارم،اگه کمکی از دستم بربیات،دریغ نمی کنم.

yalda65

عضو جدید
چشم ... حتما
شما با چه نمره‌اي قبول شديد؟ كارتون رو هم اگه لطف كنيد بگذاريد ممنون ميشيم

yalda65

عضو جدید
سلام اقا من سواد ندارم/یکی معنی گرد کردن و توضیح میده؟ بی احترامی از این بزرگتر نیست که به جماعت مهندس بنویسی تو نتیجه که نمره گرد شده به بالا 1 درصد یعنی این دوستمون نمره طراحیش منفی بود اقایان محصص؟چنتا از دوستا منم 1 درصد شدن یعنی اقایان حال نداشتن نگاه بندازن گرد شده به بالا یعنی اگه 50 سقف نمره هست وبهترین نمره شده 43به همه باید 7 نمره بدن.من شدم 21دارم اتیش میگیرم.همه افتادن.جان مادرتون اعتراض کنید.خدایی هرکی 15 شده باید قبول شه.
شهريور اعتراض كرديم. تنها آزموني كه اعتراض هيچكسي ترتيب اثر داده نشد همين آزمون طراحي معماري بود. اعتراض هم اگه قرار باشه بايد به صورت جمعي و حضوري باشه. شايد اينطوري يكم بترسن حداقل

z.a.gh

عضو جدید
ترس؟!!!! چرا باید بترسن؟ خیلی راحت ن=تو چشمات زل می زنن و حرفشون رو به کرسی میشونن.واللا:child:

آگرین

عضو جدید
تا جايي كه من از دوستان و آشنايان و بچه‌هاي اينجا شنيدم كسايي كه قبول شدن همه با 25 قبول شدن!فقط يكي از آشناهام با 30 قبول شده
اتفاقا یکی دیگه از دوستای منم با 25 قبول شده....چرااااااا؟

yalda65

عضو جدید
z.a.ghچي بگم والا. حق با شماست. اما حداقل انقدر راحت پشت ميزشون نشينن. تا كي بايد به اين سيكل معيوب ادامه بديم و هر دفعه اعصابمون سر اين امتحان داغون شه. اصن علت اين نمره‌هاي پايين چيه؟ حاضرم شرط ببندم تو اين آزمون زير 20% دواطلبا قبول شدن.

z.a.gh

عضو جدید
دلیل کاملا معلومه؛ تعداد شرکت کننده ها زیاد شده،هر بار با دلیلی می خوان تعداد کسایی که مهر طراحی میگیرن،کم بشه.یه بار می گن ناپیوسته ها نمی تونن،یه بار می گن تکنولوژی ها نمی تونن و....اما از طرفی نمی تونن از این همه پول متقاضی ها هم بگذرن،چکار میکنن؟ثبت نام میکنن،ولی قبول نمی کنن.خیلی شیک و مجلسی.:tooth:

z.a.gh

عضو جدید
یه چیزی بگم،خودشون هم می دونستن که ما اعصاب نظرسنجی رو نداریما....:biggrin:

samane.genius

عضو جدید
دوستان با اینترنت اکسپلورر برین قسمت اعلام نتایج قسمت بالای صفحه بالای نتایج قبلی توی ی کادر سبز زده کارنامه طراحی معماری

5805

عضو جدید
من با 13 قبول نشدم.امکان نداره نمرم اینقد بشه .میخوام موهامو بکنم.:mad:

yaghoobb

عضو جدید
salm dostan gerami manam ba 25 ghabool shodam. faghat serial gaboli ro neveshteh sefr baram in yani chi ??

architect6529

عضو جدید
سلام دوستان، تبریک به قبول شدگان:gol: منم با 15 قبول نشدم. از شهریور پارسال هم مدارکم کاملتر بود هم ارائم بهتر بود هم طرحم بهتر بود. اما نمرم کمتر شده. نمیدونم باید چطوری باشه. خیلی زوره.
اگر دوستانی که قبول شدن طرحاشونو بتونن بذارن خیلی لطف میکنن.

آذرهانا

عضو جدید
من با 23 رد شدم ، اولين سالي بود كه امتحان مي دادم ، فكر مي كردم قبول مي شم نمي دونم چرا اينجوري شد.

azmot

عضو جدید
منم با 23 رد شدم حالا اعتراض زدم خیلیییییییییییییی ناراحتم :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا