نتایج آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام سلام
سلام به دوستای گلم قدیمی ها و جدیدی ها
بعد از مدتها تونستم بالاخره اینجا یه سری بزنم ...البته هم خوشحال شدم و هم ناراحت
خوشحالیم برای دوستانیه که قبول شدند
و ناراحتیم برای دوستانی است که با وجود تلاشی که داشتند نتونستن نمره قبولی برو بیارند
مخصوصا حامد عزیز ..ایمان و هلو عزیز و دیگر دوستان که حضور ذهن ندارم...براتون آرزو میکنم که دوره بعدی با قطعیت قبول بشید

این امتحان هیچ چیزیش مشخص نیست...نمیدونم واقعا داستانش چی به چیه

ولی قصد دارم که کار دوستانی که قبول شدند و اونهایی که قبول نشدند رو یرای کار خودم نقد کنم (هنوز هیچ چیزی مشخص نیست اما اگر خدا بخواد میخوام یه کتاب کوچیک که حاوی نقد کارهای دوستانه به همراه تمامی نکاتی که باید رعایت کنیم تا قبولی ما 100%بشه بنویسم مطالبم 50% آماده کرده ام بقیه اش لطف و محبت شما رو می رسونه که بهم توی این راه کمک کنید هم برای خودتون و هم برای دوستانتون که قبول نشدند یا دوره های بعدی آزمون دارند)...یه جورایی میخوام به یه قانونی برای قبولی برسم و برام مهم که کار دوستان رو داشته باشم
پس لطفا اگر براتون مشکلی نداره کارهاتون رو چه دوره های قبل که شرکت کردید و چه این دوره اگر عکس از همون کار سرجلسه دارید که چه بهتر در غیر اینصورت بتونید مثل همون جلسه کار رو برام ارسال کنید خیلی خوب میشه...
بالاخره باید بفهمیم نظام مهندسی ملاک قبولی رو روی چی گذاشته
پس خوشحال میشم اگر لطف کنید و کارهاتون رو با توضیح مختصر که چقدر کامل بوده برام ارسال کنید
arefeh.nejati@yahoo.com
:):heart::gol:
سلام عارفه چه عجب پیدات شد نگرانت بودیم
کار خوبیه الان قراره همه کار هامون رو بزاریم تو تایپ یک و با هم نقاط ضعف و قوت شان را پیدا کنیم
اگه تو هم کمک کنی ممنون میشیم ما خودمان در هر صورت این کار رو میکنیم

bahar-spring

کاربر بیش فعال
خیلی کنجکاوم ببینم اگر یه برگه رو دست چند نفر از مصححان بدن و نمره هایی که هر کدوم میدنو مقایسه کنند! :D از یکیش میگیری 12 از یکیش میگیری 22 از یکیش میگیری 32.....:biggrin:واقعیت امتحان طراحی اینه، بعد این بیشتر بشینیم دعا کنیم گیر اون خوبه بیافتیم:D

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی کنجکاوم ببینم اگر یه برگه رو دست چند نفر از مصححان بدن و نمره هایی که هر کدوم میدنو مقایسه کنند! :D از یکیش میگیری 12 از یکیش میگیری 22 از یکیش میگیری 32.....:biggrin:واقعیت امتحان طراحی اینه، بعد این بیشتر بشینیم دعا کنیم گیر اون خوبه بیافتیم:D

دقیقا اون دفعه طرحم عین دفعه قبل کامل بود فقط اشتباهی برگه برش دسته خودم موند و شدم 17

این دفعه شدم 25

این دفعه برگم افتاده دسته آدمه حد وسط یکم پایین تر:surprised:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
سلام. اولا تبریک می گم به همه دوستانی که قبول شدند. دوما طلب صبر می کنم برای تمامی دوستانی که مثل من بازم ناکام از این آزمون بیرون اومدند.امیدوارم که یروزی قبول بشیم.
منم الان کارناممو دیدم. منم رد شدم با نمره 17. هر دفعه از دفعه قبل کمتر.پلان مقطعمو کامل نزده بودم. مبله داشتم. روی طراحی همه پلان هام هم حساب شده کار کرده بودم.اما بازم خدا نخواست دیگه . . . .

hamedzjg

عضو جدید
سلام سلام سلام
سلام به دوستای گلم قدیمی ها و جدیدی ها
بعد از مدتها تونستم بالاخره اینجا یه سری بزنم ...البته هم خوشحال شدم و هم ناراحت
خوشحالیم برای دوستانیه که قبول شدند
و ناراحتیم برای دوستانی است که با وجود تلاشی که داشتند نتونستن نمره قبولی برو بیارند
مخصوصا حامد عزیز ..ایمان و هلو عزیز و دیگر دوستان که حضور ذهن ندارم...براتون آرزو میکنم که دوره بعدی با قطعیت قبول بشید

این امتحان هیچ چیزیش مشخص نیست...نمیدونم واقعا داستانش چی به چیه

ولی قصد دارم که کار دوستانی که قبول شدند و اونهایی که قبول نشدند رو یرای کار خودم نقد کنم (هنوز هیچ چیزی مشخص نیست اما اگر خدا بخواد میخوام یه کتاب کوچیک که حاوی نقد کارهای دوستانه به همراه تمامی نکاتی که باید رعایت کنیم تا قبولی ما 100%بشه بنویسم مطالبم 50% آماده کرده ام بقیه اش لطف و محبت شما رو می رسونه که بهم توی این راه کمک کنید هم برای خودتون و هم برای دوستانتون که قبول نشدند یا دوره های بعدی آزمون دارند)...یه جورایی میخوام به یه قانونی برای قبولی برسم و برام مهم که کار دوستان رو داشته باشم
پس لطفا اگر براتون مشکلی نداره کارهاتون رو چه دوره های قبل که شرکت کردید و چه این دوره اگر عکس از همون کار سرجلسه دارید که چه بهتر در غیر اینصورت بتونید مثل همون جلسه کار رو برام ارسال کنید خیلی خوب میشه...
بالاخره باید بفهمیم نظام مهندسی ملاک قبولی رو روی چی گذاشته
پس خوشحال میشم اگر لطف کنید و کارهاتون رو با توضیح مختصر که چقدر کامل بوده برام ارسال کنید
arefeh.nejati@yahoo.com
:):heart::gol:

نگرانت بودیم خانوم عارفه..امیدوارم هرجا هستی بهترین از هر نوعش در انتظارت باشه.. در انتظار کتابتون هم هستیم خانوم مهندس، بی شک کتاب ارزشمندی میشه

hamedzjg

عضو جدید
سلام دوستان
این مدت نشستم و حرفها ودرد دلهاتونو خوندم که 90 درصدشون حرف دل من بود
من آزمون قبلی رو 20 شدم بدون مقطع و لی آ این زمون 13 با مقطع و کاملتر از قبل
......................................میخواستم خسته بشم و فقط تو اتاقم بخوابم ولی

خیلیا تو این تایپیک کامل درک میکنن حس الانتونو..
من معتقدم دونستن ضوابط اصلا و اصلا کفایت نمیکنه برای آزمون..چرا که دوستایی هستن اینجا مثل هلو..ایمان..دل آوا.. بهار و خیلیای دیگه که بی شک ضوابطو کامل کامل میدونستن ولی نشد و کفایت نکرد دونستنِ اون همه ضوابط و زحمت پیگیری مطالب..
شاید بیشتر باید ترسیم کرد..با کیفیت بالاتر ارائه داد کارو.. مطمئن نیستم خودم هنوز..دلم میخواد راهکار پیدا کنم ولی چیزی به ذهنم نمیاد

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلیا تو این تایپیک کامل درک میکنن حس الانتونو..
من معتقدم دونستن ضوابط اصلا و اصلا کفایت نمیکنه برای آزمون..چرا که دوستایی هستن اینجا مثل هلو..ایمان..دل آوا.. بهار و خیلیای دیگه که بی شک ضوابطو کامل کامل میدونستن ولی نشد و کفایت نکرد دونستنِ اون همه ضوابط و زحمت پیگیری مطالب..
شاید بیشتر باید ترسیم کرد..با کیفیت بالاتر ارائه داد کارو.. مطمئن نیستم خودم هنوز..دلم میخواد راهکار پیدا کنم ولی چیزی به ذهنم نمیاد
خداییش من خیلی حالم گرفته اصلا نمیدونم چی به چیه

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نگرانت بودیم خانوم عارفه..امیدوارم هرجا هستی بهترین از هر نوعش در انتظارت باشه.. در انتظار کتابتون هم هستیم خانوم مهندس، بی شک کتاب ارزشمندی میشه

سلام عارفه چه عجب پیدات شد نگرانت بودیم
کار خوبیه الان قراره همه کار هامون رو بزاریم تو تایپ یک و با هم نقاط ضعف و قوت شان را پیدا کنیم
اگه تو هم کمک کنی ممنون میشیم ما خودمان در هر صورت این کار رو میکنیم

مرسی دوست جونام...خبرتونو از هلووو جون میگرفتم...
دلتنگتون بودم...ایشالله هر جا هستید خوب و خوش و سلامت باشید

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
با احترام

با احترام

نمیدونم چی شد

برای دوستام ک قبول شدن خوشحالم ...ایشالا موفق باشید

ما هم موفق میشیم ایشالا

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا اون دفعه طرحم عین دفعه قبل کامل بود فقط اشتباهی برگه برش دسته خودم موند و شدم 17

این دفعه شدم 25

این دفعه برگم افتاده دسته آدمه حد وسط یکم پایین تر:surprised:

قبول شدی مبارک.

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها با مقایسه و تحلیل کارهای قبولی و رد شده میشه به راز قبولی پی برد
خواهشا کارهاتون رو با کد بکشید بزارید دوستان ببینیم چکار کنیم از این به بعد
من اعتراض هم میزنم فردا

وسعت

عضو جدید
دوسسسسسسسسسستان خیلی دنبال تحلیل نباشید
من شنیدم از دوستم که مثل اینکه امسال خواستن خیلی کم پروانه بدهند برای همین انقدددددددددددددددددد نمره ها را پایین دادن

gima

عضو جدید
سلام وسعت جان شما درست میگید ولی باکس پله این آزمون با توجه به کار بچه هایی که قبول شدن برای من جای سوال
1-باتوجه به جاگذاری در کدوم قسمت زمین کد ارتفاعیش فرق دار ه
2-خود ارتفاع ساختمون در همکف
اگه همه دوست داشته باشن این نکات کلیدی رو حل کنییم تا یه راه غلط رو چند بار تکرار نکنییم

وسعت

عضو جدید
سلام وسعت جان شما درست میگید ولی باکس پله این آزمون با توجه به کار بچه هایی که قبول شدن برای من جای سوال
1-باتوجه به جاگذاری در کدوم قسمت زمین کد ارتفاعیش فرق دار ه
2-خود ارتفاع ساختمون در همکف
اگه همه دوست داشته باشن این نکات کلیدی رو حل کنییم تا یه راه غلط رو چند بار تکرار نکنییم

من دقیقا تو ضلع روبرویی که دوستان گذاشته بودن گذاشتم.....راحت هم حل شد و رمپ نیم دایره گذاشتم...
متاسفانه از کارم عکس نگرفتم....دوربین نبردم

برای همکف به اول هم 3 پاگردی شد....

ولی فک کنم چون یگی از دوستان 30 شده با اون باکس پله مطمئنا اون بیشتر مد نظر طراح بوده گلم

gima

عضو جدید
سلام مهندس وسعت لطفا اگه براتون امکان داره کدی باکس پله تون رو تا همکف با کد ارتفاعی و همه چی برامون میذاریین؟
ممنون میشیم

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با اینکه میدونستم مردود میشم ولی بازم اعتراضمو فرستادم...با اینکه میدونم فایده نداره ولی باید اعتراض کنیم که بفهمن اعتراض داریم به این نمراتشون وگرنه اگه حرفی نزنیم که هر سری بدتر از سری قبل میکنن.اگه تعداد اعتراضا زیاد باشه حساب کار دستشون میاد

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با اینکه میدونستم مردود میشم ولی بازم اعتراضمو فرستادم...با اینکه میدونم فایده نداره ولی باید اعتراض کنیم که بفهمن اعتراض داریم به این نمراتشون وگرنه اگه حرفی نزنیم که هر سری بدتر از سری قبل میکنن.اگه تعداد اعتراضا زیاد باشه حساب کار دستشون میاد
چطور باس اعتراض کنیم؟؟؟
چچیزی باید ینویسیم...ینی هر متنی خاستیم بنویسیم؟؟؟
ممنون:gol::gol:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور باس اعتراض کنیم؟؟؟
چچیزی باید ینویسیم...ینی هر متنی خاستیم بنویسیم؟؟؟
ممنون:gol::gol:
اعتراض رو باید کتبی بنویسید وپست کنید..امروزم هم تا پایان وقت اداری میتونید تحویل پست بدین.
متنو هم مثل اینکه هرکی هر چی دوس داره مینویسه.بالاخره یه متن اداریه دیگه..مثلا اینجانب فلانی با فلان مشخصاتی نسبت به نمره خود اعتراض دارم خواهشمند است در این خصوص تجدید نظر بفرمایید:)

من انشام خوب نیست اعتراضمم کسی واسم نوشته وگرنه متنشو براتون میزاشتم:redface:

pishgam_9999

عضو جدید
سلام دوستان

یکی از دوستان من آزمون طراحی رو قبول شده و کد قبولیش 0 هستش و امروز نظام مهندسی تهران بر اساس اولویت و شماره قبولی جدول زمانبندی برای مراجعه داده.

دوستانی که تهران قبول شدند آیا کد قبولی دارن؟ لطفا راهنمایی کنید تا این دوستمون از نگرانی در بیاد.....

ممنون

وسعت

عضو جدید
سلام دوستان

یکی از دوستان من آزمون طراحی رو قبول شده و کد قبولیش 0 هستش و امروز نظام مهندسی تهران بر اساس اولویت و شماره قبولی جدول زمانبندی برای مراجعه داده.

دوستانی که تهران قبول شدند آیا کد قبولی دارن؟ لطفا راهنمایی کنید تا این دوستمون از نگرانی در بیاد.....

ممنون
کد قبولی منم صفر هست...
مگه برای کسی شماره داره؟؟؟؟؟؟؟
سریال دیگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا