نتایج آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وسعت

عضو جدید
دوستان ی سوال...

همزمان نمیشه برای طراحی و اجرا و نظارت اقدام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من 3 تاشو قبول شدم....حالا حق امضا ندن....ولی مدارک را ی جا نگه دارن که بعدا امتحان ندیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان ی سوال...

همزمان نمیشه برای طراحی و اجرا و نظارت اقدام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من 3 تاشو قبول شدم....حالا حق امضا ندن....ولی مدارک را ی جا نگه دارن که بعدا امتحان ندیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا یه پروانه برا همه صادر میکنند ولی چون برا اجرا کلاس میخوان بذارن یه کم طول میکشه. البته زده بود کسانی که اجرا دوره های قبل قبول شدن نیاز به کلاس ندارن.

وسعت

عضو جدید
کلا یه پروانه برا همه صادر میکنند ولی چون برا اجرا کلاس میخوان بذارن یه کم طول میکشه. البته زده بود کسانی که اجرا دوره های قبل قبول شدن نیاز به کلاس ندارن.

اوکی...پس مدارک ام را اماده کنم برای هر 3 تا ببرم.....
مرسسسسسسسسسی

ی سوالی؟
من الان شاید بتونم از مهندسها امضا بگیرم... ولی تاریخ مراجعه ام خرداده.....عیب نداره تاریخ امضاها جلوتر باشه؟

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوکی...پس مدارک ام را اماده کنم برای هر 3 تا ببرم.....
مرسسسسسسسسسی

ی سوالی؟
من الان شاید بتونم از مهندسها امضا بگیرم... ولی تاریخ مراجعه ام خرداده.....عیب نداره تاریخ امضاها جلوتر باشه؟

دوره قبل زده بود تاریخ سابقه کار نهایتا باید تا 30 شهریور 93 باشه احتملا ایندفعه تا اخر اسفند93باشه.

mcqueen

عضو جدید
ببخشید ولی ازمون طراحی چه ازمونیه؟ به چه دردی می خوره؟

pishgam_9999

عضو جدید
احتمالا اونقد تعداد قبولی کم بوده که کار به شماره سریال نکشیده...............

azad arc

عضو جدید
کاش حداقل میدونستیم که این اوضاع بی انصافی مصحح ها ادامه پیدا نمی کنه تا یکم ارداه داشتیم واسه شروع دوباره اما فکرشو ک میکنم می بینم سری بعدم همینه اصلا به خودم میگم بهتره قید این مهرو بزنم ک حداقل اینقد روانم به هم نریزه تا چند مدت . ما به چ انگیزه ای درس خوندیم خدایی . اون از بازار کار اینم از اوضاع امتحاناتشون.......چرا من باید بعد از 20 سال درس خوندن عاقبتم بشه تو خونه نشستن و درو دیوارو نگاه کردن :(
روزی نیست که به خودم نگم اگه میدونستم به اینجا میرسم هیچوقت عمرمو تلف نمیکردم ......اگه این 20 سال عمرو و هزینه ای که واسه درس سرمایه کردم رو تو جایه دیگه استفاده میکردم مطمنا موفق تر بودم

بخدا اصلا هیچ انگیزه ای نیییییییس یه ساله پروانه نظارتمونو گرفتیم ولی کو کار ؟؟؟؟؟ همش خودمونو گول میزنیم ؟؟ طراحیم همین قضیه رو داره ..من دوستم پارسال اذر 92 قبول شد و پروانه طراحیشو گرفته ولی تا الان کاری بهش ارجاع نشده اصصصصصلا کار نیس ..تاکی بشینیم کنج خونه و به بهونه این آزمونا بشیم ایینه دق پدر و مادرمون ..دیگه فامیل و اقوامم بماند که با چشم دیگری بهمون نگاه میکننن به چشم یه بی عرضه که نمیتونه از خونه بره بیرون ..واااااااقعا متنننننفرم از رشته معماریو خط کشیییییییییدن .اگه رشته حسابداری یا مدیریت میخوندم الان مثه دوستام تو ارگانهای دولتی استخدام میشدم اینهمه زحمت و هزینه و استرسم که تو معماری کشیدم تو این رشته ها نمیکشیدم ..سه ساله فارغ شدیم اما دریغ از یه استخدام دولتی .. لعنت به هر رششششششششششته معماری چرندترین رشششششششته تو دنبیاس

??????

عضو جدید
شماره سریال=0

شماره سریال=0

سلام به همه دوستان
قابل توجه اون دسته از دوستانی که در آزمون طراحی در استان تهران قبول شدن و شماره سریالشون صفر درج شده:
من امروز نظانم بودم و جویای این قضیه شدم، ظاهرا امسال برای همه در تهران صفر رد شده حالا به چه دلیل نمیدونم:w20:
و تاریخ ثبت نام ظاهرا از خرداد به بعد هستش!!!!و اونم هروقت که مراجعه کردی!!!
خوب این الان یعنی چه:w19:
بابا یارورو میخاستم خفه کنم یه جواب درست نمیداد:w06:
آخرش متوجه نشدیم کی تاریخ ثبت نامه!!!از دوستان کسی اطلاع دقیق نداره؟؟؟
با سپاس

وسعت

عضو جدید
سلام به همه دوستان
قابل توجه اون دسته از دوستانی که در آزمون طراحی در استان تهران قبول شدن و شماره سریالشون صفر درج شده:
من امروز نظانم بودم و جویای این قضیه شدم، ظاهرا امسال برای همه در تهران صفر رد شده حالا به چه دلیل نمیدونم:w20:
و تاریخ ثبت نام ظاهرا از خرداد به بعد هستش!!!!و اونم هروقت که مراجعه کردی!!!
خوب این الان یعنی چه:w19:
بابا یارورو میخاستم خفه کنم یه جواب درست نمیداد:w06:
آخرش متوجه نشدیم کی تاریخ ثبت نامه!!!از دوستان کسی اطلاع دقیق نداره؟؟؟
با سپاس

برای اجرا زمان و هزینه کلاس را نگفتن؟؟؟؟؟؟؟؟
تو سایت بر اساس شماره سریال زده زمان مراجعه برای تشکیل پرونده را از فروردین تا خرداد هست
http://www.tceo.ir/pdf/ozviyat931211.pdf

??????

عضو جدید
برای اجرا زمان و هزینه کلاس را نگفتن؟؟؟؟؟؟؟؟
تو سایت بر اساس شماره سریال زده زمان مراجعه برای تشکیل پرونده را از فروردین تا خرداد هست
http://www.tceo.ir/pdf/ozviyat931211.pdf
راستش چون اجرارو دارم واسم سوال پیش نیومد و اطلاعی ندارم ازین موضوع.....اما جدیدا خیلی مزخرف شده بابا..
الان تو سایت دیدم مطابق شماره سریال اعلام شده و متوجه شدم جریان از چه قراره...ظاهرا ثبت نامه بچه های طراحی اینطور که اون مسول پاسخگویی به سوالات
میگفت بعد از آخرین تاریخ ثبت نامه اعلام شده برای پروانه های نظارت و اجرا بوده و هر روزی هم که مراجعه کنید ظاهرا جوابگو خواهند بود!!!نهبابا نظام عجب پسر خوبی شده!!!!!!!پ
دوستان دیگه هم لطفا بررسی بفرمایند.با سپاس

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امروز که به نظام زنگ زدم (گیلان) گفت کارنامه آزمون ظرح آبان93 هنوز دست ما نرسیده. اردیبهشت میزنیم تو سایت که کی بیاید!!

amin16228

عضو جدید
امروز که به نظام زنگ زدم (گیلان) گفت کارنامه آزمون ظرح آبان93 هنوز دست ما نرسیده. اردیبهشت میزنیم تو سایت که کی بیاید!!
اره جالبه منم از نظام خودمون پرسیدم همینو گفت . حتی نمیونستن چنذ نفر قبولی دارن

yasi.6539

عضو جدید
سلام
من آزمون طراحیو پارسال و بارِ دومی که امتحان دادم قبول شدم ،بنظرم به این فکر نکنین که چطوری برگه هارو تصحیح میکنن یا اینکه هر شهری چند نفر قبول میشه چون اینا چیزی نداره جز اینکه استرس شمارو بیشتر کنه ...واینکه اگه بدونید یکی از مسئولین نظامِ استامون که در قسمتِ پروانه اشتغالِ چه سوتی بزرگی رو چه مدتِ طولانی برای من انجام داده دیگه انتظاری از هیچکدومشون پیدا نمیکنید حتی انجامِ ساده ترین کارو...پس حرصِ کاراشونو نخورین...
بنظرم قبول شدن توی این آزمون اصلن به کلاس رفتن ربطی نداره چون من و یکی از دوستام که باهم یه دوره امتحان دادیم هردومون بارِ اولمون بود که شرکت میکردیم با این تفاوت اینکه من کلاسهای مرکز معماری رو شرکت کردم ،دوستم بارِ اول بنظرش کاملا اتفاقی قبول شد و من قبول نشدم... که اونم داستانِ خودشو داره که چه کارایی سرِ جلسه انجام دادم که منجر به قبول نشدنم شد...البته سری دوم که قبول شدم هم اصلن انتظارِ قبولی نداشتم چون اولا مقطع نداشتم و کارام هم مدادی بود و اینکه ساعت پنج دقیقه به 5 اومدم یه جاهایی از کارمو راپیدی کنم وقتی درِ راپیدو باز کردم جوهرِ راپید پاشید رو برگه ام و نقطه نقطه شد که کم هم نبود و دیگه هیچ کاریم نشد بکنم درستش کنم اینقد شوک بود که فقط خیــــــــره بهش گذاشتم خشک شد بستم و تحویل مراقب دادم...
پس نگرانِ اینم نباشین که باید همه چی کامل و راپیدی باشه...درسته هر چه کاملتر بهتره ولی با کامل نشدنِ کاراتون اون لحظه اصلن ناراحت نشین استرس نگیرین چون بازم نتیجه معلوم نیس... اون موقع که من میخواستم امتحانایِ نظام رو بدم باشگاه مهندسان اصلن نمیومدم که بدونم میشه اینجا از هم یاد گرفت و باهم تمرین کردو... تنها بودم ...حالا که شما میدونید اینجام دوستایِ خوبی دارین بنظرم نمره های قبلو بذارین کنار به نتیجه ام فکر نکنین حتی اگه فک میکنین همه چیو کامل بلدین در کنار هم یاد بگیرین و از باهم بودن توی شرایط مشابه در یه مسیر که باعث میشه سرد نشین و تلاش کنین استفاده کنین و تمرین کنین و نتیجه رو به خدا بسپارین مطمئن باشین در نهایت اون چیزی که به نفعتون براتون پیش میاد...

میدونم خودتون همه اینارو میدونستید چون همه امتحانای مختلفی رو دادید و کلی تجربه دارین... ولی میخواستم بهتون بگم که تمومِ احساسِ بد و ناراحتی که از این امتحان دارین اگه به ناحق رد شدین و... هرچی که هست تویِ این روزایِ آخر سال بریزین بره چون واقعا ناراحتی برای اینطور چیزا ارزش و فایده ای نداره...
و سالِ آینده رو با یه دیدِ مثبت شروع کنین حتی اگه در واقعیتم اینطوری نشه ولی مهم اینه که با دیدِ مثبت و امید شروع بشه...
برای همه آرزویِ سلامتی و دلِ خوش و موفقیت میکنم امیدوارم سالِ جدید پُر از اتفاقای عاالی باشه براتون...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا