نتایج آزمون دکتری آزاد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
سلام
دوستان لطفا هرکی زمان دقیق رو میدونه ، خواهش می کنم به بقیه اینجا هم اطلاع بده ...

.
.
.
زمان دریافت خبر : جمعه 25ام بهمن 1392

سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد: زمان اعلام نتایج آزمونهای ارشد و دکتری آزاد اعلام شد .
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، زمان اعلام نتایج آزمونهای ارشد و دکتری را اعلام کرد.
وی اظهار داشت: نتیجه اولیه برای دعوت به مصاحبه نیمه اول خردادماه ۹۴ و پس از انجام مصاحبه و بررسی سوابق علمی و با اعمال ۷۵ درصد آزمون کتبی و ۲۵ درصد آزمون شفاهی، نتیجه نهایی در شهریورماه ۹۴ اعلام می شود.

yalda65

عضو جدید
نتايج اومده. من 231 شدم. آخرين نفر دعوت شده به مصاحبه: 378
مصاحبه‌اش چطوره؟ هر كدوم از انتخاب‌ها ممكنه قبول شيم؟ يا مثل دولتي معلومه براي مصاحبه چه دانشگاهي دعوت شديم؟

mehrdadh11

عضو جدید
طراحی کوتاه مدت پارسال 60 شدم امسال 20، در صورتیکه امسال 2 برابر سال پیش تمرین کردم، واسه دوستان هم همین طور بوده درصدا پایینه
بقیه درسارو مثه پارسال زدم به خاطر طراحی کوتاه مدت رتبم از 130 رسیده به 711
کسی میدونه واسه مردودی تکمیل طرفیت هم داره؟
کساییم که قبول شدن پیشاپیش تبریک

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم طراحی کوتاه مدت 5 شدم !!!!!!! امکان نداره :surprised:
حالا اصن با آزمونو بیخیال
بدون آزمون با معدل 17/80 . یک مقاله علمی پژوهشی ! یک مقاله همایش بین المللی و 5 مقاله همایش ملی قبول نشدم .... چرا اونوقت ؟! :redface:

chobina

عضو جدید
سلام منم بدون آزمون دعوت به مصاحبه شدم...
پس اینا کی میخان اطلاعات مربوط به مصاحبه رو تو سایت بزارن...؟؟؟؟ کسی از دوستان اطلاعی نداره....

آخرین ویرایش:

ailinta

عضو جدید
دوستان من با چند نفر از کسایی که بدون آزمون قبول شدن صحبت کردم. خدایی چیزی بیشتر از من نداشتن. معدلم 19.23 بود پایان نامه ام 19.25 و سه تا مقاله داشتم.
اگه میشه لطفا امشب اونایی که اعتراض دارن به مرکز آزمون ایمیل بزنن شاید رزومه ها دوباره بررسی شه.
میدونم امکانش کم هست ولی امتحانش ضرر نداره. تعداد زیاد باشه میشه امیدوار بود.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم بدون آزمون دعوت به مصاحبه شدم...
پس اینا کی میخان اطلاعات مربوط به مصاحبه رو تو سایت بزارن...؟؟؟؟ کسی از دوستان اطلاعی نداره....

میشه بگین معدلتونو و نمره پایان نامه و مقاله ؟

aydaaaa

کاربر بیش فعال
منم آزمون دارو نرفتم سر جلسه ولی بدون آزمونم با معدل 18.17 از تهران مرکز و 6 تا مقاله بین المللی و ملی مردود شدم البته من چون ارشدم مرمت معماری بود و چون دکتری مرمت معماری نداره معماری زدم. یعنی منو همینجوری گذاشتن کنار؟

yalda65

عضو جدید
روي بدون آزمون بهتره حساب باز نكنيد. من پارسال فقط بي‌آزمون شركت كردم و معدلي هم بود. يعني مقاله نبايد ارائه ميكرديم. و با معدل 18.15 تهران مركز حتي دعوت به مصاحبه هم نشدم!

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا بدون آزمون یعنی فروش سهمیه به آقا زادگان

ailinta

عضو جدید
من که اعتراضمو نوشتم امروز صبح فرستادم مرکز آزمون. حتی اگه بررسی هم نشه. سعی ام رو میکنم.

yalda65

عضو جدید
نتايج نهايي اعلام شد دوستان.
من با رتبه قبل از مصاحبه 231 و رتبه بعد از مصاحبه 89 تهران جنوب قبول شدم. نمره مصاحبه‌ام هم 58 درصد شدم.

yalda65

عضو جدید
سلام منم مشهد قبول شدم..... واای خدایا شکرت:):):):):w42::w42:

تبريك ميگم. رتبه ات و نمره مصاحبه‌ات رو هم بگو. شايد به درد بچه هاي سال اينده بخوره. راستي واحد ما زده 1 مهر به واحد دانشگاهي مراجعه كنيم. اما توي اخبار گفت شنبه و يكشنبه هفته آينده. كدومشه بالاخره؟

architecture 02

عضو جدید
تبریک میگم به دوستان میشه رزومتون را هم بزارید ؟دوستمون که مصاحبه اش 58 شده واقعا مصاحبه این قدر تاثیر داره؟:)

yalda65

عضو جدید
تبریک میگم به دوستان میشه رزومتون را هم بزارید ؟دوستمون که مصاحبه اش 58 شده واقعا مصاحبه این قدر تاثیر داره؟:)

بله. البته كتبي 75% نمره و مصاحبه 25% نمره كلتون هست اما چون در مرحله كتبي درصدها نزديك هم هست، اگه رزومه خوبي داشته باشيد ميتونيد رتبه‌تون رو در مرحله مصاحبه بهبود بديد. من مقاله آي اس آي با ايمپكت فاكتور بالا داشتم. مقاله كنفرانسي به شكل سخنراني در كشورهاي اروپايي امريكايي هم داشتم و مدرك زبان هم ايلتس و هم اي پي تي(آزمون زبان مخصوص دانشجويان دكتري دانشگاه ازاد) داشتم.سابقه تدريس هم داشتم كه البته اين يكي اصلا امتياز نداره. البته مهمتر از همه اين‌ها، اين هست كه بتونيد در جلسه مصاحبه، مصاحبه كنندگان رو تحت تاثير قرار بديد.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.