نتايج ارشد 89 - رتبه ها و درصد ها

saye-2010

عضو جدید
سلام
اگه دوست داريد درصدا و رتبتونو اينجا بزاريد تا بچه هايي كه سالاي بعد ميخوان ارشد بدن( از جمله خودم براي بار سوم :crying2:) استفاده كنن مرسي
كارنامه خودم:
زبان 0
رياضي 75
فوتو 30
ژئو 6.6!
نقشه 42
و رتبمم شده 188
خيلي ناراحتم واقعا تلاش كرده بودم ولي با جزوه هاي محدود و قديمي كه داشتم بهتر از اين نمي شد

elahe.civil

عضو جدید
saye jan manam kheili 2nbale inam ke yeki ye komaki behemoon bede vali engar kasi hazer nist dar in mored komaki kone:cry:ishala ke ghabul mishi

علی(110)

عضو جدید
سلام

سلام

یکی از دوستهای من حدودا همه درساشو میانگین 50 زده رتبش شده 190 و به گفته خودش میتونه سازه علم و صنعت قبول شه ;)

اوه اوه ببخشید حواسم نبود تالار نقشه برداریه-پورش:redface:

saye-2010

عضو جدید
saye jan manam kheili 2nbale inam ke yeki ye komaki behemoon bede vali engar kasi hazer nist dar in mored komaki kone:cry:ishala ke ghabul mishi

مرسی عزیزم ولی متاسفانه با این رتبه قبول نمیشم تو دفتر چه فقط 6 نفر شبانه غیر تهران میگیرن(3 نفر gis کرمان و 3 نفر rs کرمان) مگه معجزه بشه من قبول بشم :redface: :crying2:

masume_sh

عضو جدید
...

...

سلام منم خيلي دنبال اين هستم كه رتبه ها چجوريه
يكي ازدوستام درصداش اينجوريه: زبان9_ رياضي64_ فتو27- ‍زئو35- نقشه40
رتبش 78 شده

mohammad45454545

عضو جدید
سلام, بی خیال بابا شما خانوما تا عمر دارین(انشاالله 10000 سال)! میتونین واسه ارشد بخونین وقتی هم که قبول شدین میرین تو کلاس و میگین فقط 22 سالمه!!!!!!! :biggrin::biggrin::biggrin: ولی اصلا نگرانی نداره چون بالاخره قبول میشین:biggrin::D:gol:............:gol: البته بی ادبی نشه خنده شامل همه ی خانوماس:biggrin:

بالا