ناوبری{مهندسی عرشه کشتی}-خارک اطلاعات میخواستم!!!

armanfrancesco

عضو جدید
سلام من تو رشته ناوبری خارک-ازاد قبول شدم و اطلاعات زیادی از این رشته ندارم!!شنیدم معاینه داره اگه کسی دربارش میدونه بهم جواب بده:redface: از همه موقعیت کاریشه که هرکی یه چیز میگه اگه کسی اطلاعات دقیقی داری لطفا کمکم کنید!!!;):)

pesarbaadab

عضو جدید
سلام من تو رشته ناوبری خارک-ازاد قبول شدم و اطلاعات زیادی از این رشته ندارم!!شنیدم معاینه داره اگه کسی دربارش میدونه بهم جواب بده:redface: از همه موقعیت کاریشه که هرکی یه چیز میگه اگه کسی اطلاعات دقیقی داری لطفا کمکم کنید!!!;):)

سلام نميدونم كه الان اين جواب دارم ميدم شما ثبت نام كرديد يا نه !!!
من خودم دانشجوي اين رشته هستم ، آره يا معاينه واسه ثبت نامش داره كه زياد جدي نيست من هنوز خودم برگه دكتر هنوز تحويل ندادم .
البته معاينه اصليش وقتي كه فارقالتحصيل شدي و ميخواي بري روي كشتي كه اونم فقط پيش دكتر هاي معتمد شركت ها بايد بري .

armanfrancesco

عضو جدید
سلام پسر با ادب;)!!! میخواستم ببینم شما که الان در این رشته تحصیل می کنید از شرایط و موقعیت این رشته راضی هستی:smile: اگه میشه یه توضیح مختصر هم درباره دانشگاه و اینده کاری این رشته بهم بدی بی زحمت!!!:smile: ازت ممنونم;)

pesarbaadab

عضو جدید
خوب دوست من این رشته کلا میشه گفت یکی از بهترین رشته ها تو ایران ولی متاسفانه هیچ گونه نظارتی برش نمیشه و در عین خوبی خیلا بد تلقی شده
راستش اگه وضع دانشگامونو بخوای که افتضاه در بدترین نقطه ایران اونم خارک
بعد فارغ التحصیلی یه امتحان شایستگی داریم که اگه اونو قبول بشب دیگه نونت تو روغنه

pesarbaadab

عضو جدید
البته چون تا الان به اینترنت دسترسی نداشتم و دانشگاه بورم دیر جواب دادم