نامه مادر به پسرش

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=5]پسر ِخوبم میدونم که تو هم روزی عاشق می شی. میایی جلوی من و بابات می ایستی و از دخترکی می گی که دوستش داری.
این لحظه اصلا عجیب نیست و تو ناگزیری از عشق. که تو حاصل عشقی
پسرم، مامانت برای تو حرف هایی داره. حرف هایی که به درد روزهای عاشقیت می خوره.
عزیز دلم یک وقت هایی زن، اخمو و بی حوصله است، روزهایی میرسه که بهونه می گیره.
بدقلقی می کنه و حتی اسمتو صدا می کنه و تو به جای «جانم» همیشگی می گی: «بله» و اون می زنه زیر گریه.
زن ها موجودات عجیبی هستند پسرم. موجوداتی که می تونی با محبت آرومشون کنی و یا با بی توجهی از پا درشون بیاری.
باید برای اینجور وقت ها آماده باشی. باید یاد بگیری که نازش رو بکشی. عزیزم. پسر مغرور و دوست داشتنی من.
ناز کشیدن شاید کار مسخره ای به نظر برسه، اما باید یاد بگیری. زن ها به طرز عجیبی محتاج لحظه هایی هستن که نازشون خریدار داره.
میدونی؟ این ویژگی زنه. گاهی غصه هاش مجبورش می کنه به گریه. خیلی پاپی دلیل گریه اش نشو. همیشه نیازی نیست دنبال دلیل و چرا باشی تا بتونی راه حل نشون بدی گاهی فقط باید بشنویش.
بذاری تو بغلت گریه کنه و بعد فقط دستش رو بگیری و ببریش بیرون یه هدیه کوچولو براش بگیری و بگی که چقدر خوشگله. ازش تعریف کنی و باهاش حرف بزنی. یاد بگیر که با مردونگیت غصه هاشو آب کنی نه از غصه آب بشه.
اگر هم پای فاصله در میونه کافی هست که نازش کنی. بهش زنگ بزنی و باهاش حرف بزنی. اگر بازم گریه کرد و آروم نشد دلسرد نشو.
باز هم صداش کن. عاشقانه صداش کن، حتی اگر واقعا خسته ای.
قول میدم درست اون لحظه ای که داری فکر میکنی این صدا کردنا فایده ای نداره و نمی خواد حرف بزنه و می خواد تنها باشه، بر می گرده طرفت و توی آغوشت خودشو رها می کنه و . . .
زن ها هیچ وقت این لحظه ها رو که پاش وایسادی، فراموش نمی کنن و همه انرژی رو که براش گذاشتی، بهت بر می گردونن...
پسرم این روزها که می نویسم هنوز دخترکی هستم پر از آرزو، دخترکی که روزی زن می شود، مادر می شود: مادر تو.
[/h]

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حقا که باید اینجا یه اسپم کوچولو....:redface:
عاااااااالی بود دوست خوبم.... ممنونم از دعوتتون... (تشکرم غیر فعال شده بعد برای عرض تشکر خدمت می رسم... :دی )
شاد باشید.....:w27:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کــــــــــــاش یکم این پسرا یـــــــــاد بگیرن والا!!!

farshidparvizi

عضو جدید
منم کیف کردم
به آواتارت اصلأنمیخوره اینقدر لطیف باشی .
دوست داشتم
ولی یادمون نره ..
احترام یک رابطه ی متقابل

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود، به امید روزی که همه آدم ها اینجوری عاشقانه و زیبا فکر کنن تا دنیا زیباتر بشه:gol:

بالا