نامه جالب دختر کم توقع ایرانی به شوهرش

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
578788.jpg

همسر آینده ام :

می توانی خوشحال باشی، چون من دختر کم توقعی هستم !

اگر می گویم باید تحصیلکرده باشی،
فقط به خاطر این است که بتوانی خیال کنی بیشتر از من می فهمی …!

اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است که همه با دیدن ما بگویند”داماد سر است!” و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود !

اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات کامل داشته باشی، فقط به این خاطر است که وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم !

اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است که خود را در خانه ای به تو بسپارم که تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ کنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد !

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای !

اگر دوست دارم ویلای اختصاصی کنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است که از عشق بازی کنار دریا خوشم می آید… جلوی چشم همه هم که نمی‌شود !

اگر می گویم هرسال برویم یک کشور را ببینیم، فقط به خاطر این است که سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم که آیا واقعا “به هرکجا که روی آسمان همین رنگ است”؟! اگر تو به من کمک نکنی تا جواب سوالاتم را پیدا کنم، پس چه کسی کمکم کند؟

اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است که به تو ثابت کنم چقدر برایم عزیزی !
و بالاخره….

اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری وعشقمان فارغ ازرنگ و ریای مادیات است !

samaneh91

عضو جدید
چی بگم والا
هی از خودتون چیز در بیارین بعد بندازین گردن دخترای بیچاره
حالا نه همه دخترام اول زندگی میرن تو خونه خودشون و شوهرشون ماشین شاسی بلند و ویلا و... داره
اینقد از این چیزا با خودتون تکرار میکنید ملکه ذهنتون شده، فک میکنید کسی بهتون زن نمیده اینه که موندین رو دست ننه باباتون

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا
هی از خودتون چیز در بیارین بعد بندازین گردن دخترای بیچاره
حالا نه همه دخترام اول زندگی میرن تو خونه خودشون و شوهرشون ماشین شاسی بلند و ویلا و... داره
اینقد از این چیزا با خودتون تکرار میکنید ملکه ذهنتون شده، فک میکنید کسی بهتون زن نمیده اینه که موندین رو دست ننه باباتون
من که رو دست کسی نموندم و راضی هستم تو ناراضی هستی یه بحث دیگه هست :دی:D

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
مشاهده پیوست 151829

همسر آینده ام :

می توانی خوشحال باشی، چون من دختر کم توقعی هستم !

اگر می گویم باید تحصیلکرده باشی،
فقط به خاطر این است که بتوانی خیال کنی بیشتر از من می فهمی …!

اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است که همه با دیدن ما بگویند”داماد سر است!” و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود !

اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات کامل داشته باشی، فقط به این خاطر است که وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم !

اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است که خود را در خانه ای به تو بسپارم که تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ کنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد !

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای !

اگر دوست دارم ویلای اختصاصی کنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است که از عشق بازی کنار دریا خوشم می آید… جلوی چشم همه هم که نمی‌شود !

اگر می گویم هرسال برویم یک کشور را ببینیم، فقط به خاطر این است که سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم که آیا واقعا “به هرکجا که روی آسمان همین رنگ است”؟! اگر تو به من کمک نکنی تا جواب سوالاتم را پیدا کنم، پس چه کسی کمکم کند؟

اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است که به تو ثابت کنم چقدر برایم عزیزی !
و بالاخره….

اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری وعشقمان فارغ ازرنگ و ریای مادیات است !

اگر میگویم کم توقعم...چون میدونم چیز دیگه نمونده از تو بخوام:D

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانومای کم توقع اینارم بگید

اگه ده کیلو طلا می خواهم برای اینه که بعدا طلا گرون میشه و کلی پولدار میشیم

اگه میگم باید مستقل از پدر و مادرت زندگی کنیم بخاطر اصل دوری و دوستیه

جدیدا حق طلاق هم که میخایید- اینو با چه استدلالی قالب می کنید!!!!!!!؟

elh@m_arch

عضو جدید
خانومای کم توقع اینارم بگید

اگه ده کیلو طلا می خواهم برای اینه که بعدا طلا گرون میشه و کلی پولدار میشیم

اگه میگم باید مستقل از پدر و مادرت زندگی کنیم بخاطر اصل دوری و دوستیه

جدیدا حق طلاق هم که میخایید- اینو با چه استدلالی قالب می کنید!!!!!!!؟

که اگه ازم خسته شدی روت نشد بگی راحتت کنم عزیزم!!!

samaneh91

عضو جدید
من که رو دست کسی نموندم و راضی هستم تو ناراضی هستی یه بحث دیگه هست :دی:D

من از رضایت یا نا رضایتی چیزی نگفتم
منم از وضعیت خودم راضی ام
منظورم شخص شما نبود
بینید ، اگه یه کم با دقت کامنتهای بچه ها رو بخونید میبینید که خیلی از اقایون از این حرفا میزنن که دخترا ما رو واسه آهن زیر پامون میخواد یا دخترا خیلی توقعشون بالاس ، از صب تا شب جون بکنی کار کنی بازم ناراضیه و... البته نمیخوام انکار کنم که این جور خانم ها هم کم نیستن ولی تکرار این حرفها هم باعث همین شده که سن ازدواج بالا رفته و خیلی از مشکلات دیگه بوجود اومده که ساخته ذهن آدماس و نه صرف واقعیت:)

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم شخص شما نبود
بینید ، اگه یه کم با دقت کامنتهای بچه ها رو بخونید میبینید که خیلی از اقایون از این حرفا میزنن که دخترا ما رو واسه آهن زیر پامون میخواد یا دخترا خیلی توقعشون بالاس ، از صب تا شب جون بکنی کار کنی بازم ناراضیه و... البته نمیخوام انکار کنم که این جور خانم ها هم کم نیستن ولی تکرار این حرفها هم باعث همین شده که سن ازدواج بالا رفته و خیلی از مشکلات دیگه بوجود اومده که ساخته ذهن آدماس و نه صرف واقعیت:)

مزاحی بیش نبود دلخور نشو عزیز
مشکل از جامعه هست که شرایطی ایجاد کرده که هیچکی نمیتونه حرکتی بزنه ما جوونا که قصد ازدواج داریم

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
که اگه ازم خسته شدی روت نشد بگی راحتت کنم عزیزم!!!

خب اگه دختر از پسر خسته شد چی - روش میشه بگه ...

که هیچوقت نزارم منو ترک کنی ..خخخخخ

عجب.چه وابستگی عمیقی ههههه

منظورم شخص شما نبود
بینید ، اگه یه کم با دقت کامنتهای بچه ها رو بخونید میبینید که خیلی از اقایون از این حرفا میزنن که دخترا ما رو واسه آهن زیر پامون میخواد یا دخترا خیلی توقعشون بالاس ، از صب تا شب جون بکنی کار کنی بازم ناراضیه و... البته نمیخوام انکار کنم که این جور خانم ها هم کم نیستن ولی تکرار این حرفها هم باعث همین شده که سن ازدواج بالا رفته و خیلی از مشکلات دیگه بوجود اومده که ساخته ذهن آدماس و نه صرف واقعیت

واقعا درستشم همینه- متاسفانه داره روز به روز توقع ها بالا میره - اگه کسی دنبال خوشبختی باشه نباید داشته های مادی رو مد نظر قرار بده

samaneh91

عضو جدید
مزاحی بیش نبود دلخور نشو عزیز
مشکل از جامعه هست که شرایطی ایجاد کرده که هیچکی نمیتونه حرکتی بزنه ما جوونا که قصد ازدواج داریم

میدونم لحن منم خیلی جدی نبود ولی کلامم خیلی جدی بود :D;)
امان از دست این جامعه ای که خودش مشکل بوجود میاره بعد میگرده دنبال راه حل

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه تواضع تا چه اندازه؟؟؟
فقط به خاطر خودتون میگیم...
وگرنه ما که قانعیم...