نامه ای از یک دختر و پسر داخل ایران به ارمیا و گوگوش و شبکه من و تو

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما نظرت بگو....
برای تسویه حساب اومدی.....
قرار نیست ...که...نظرمون رو به همدیگه تحمیل کنیم......
:gol::gol::gol::gol::gol:
تو این نظر من جیزی از تحمیل کردن میبینید؟
این جواب من در جواب اون پستش بود.همونطور که پست اون آقا بیمربوط با تاپیک بود حرف منم بیمربوط با تاپیک دراومد.

شادیاخ

عضو جدید
این جواب من در جواب اون پستش بود.همونطور که پست اون آقا بیمربوط با تاپیک بود حرف منم بیمربوط با تاپیک دراومد.

پست منو میگید؟

عزیزم بی مربوط درست نیست باید بگید بی ربط آفرین گلم:)

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من اینو کلی گفتم...نظرمون به هم دیگه تحمیل نکنیم.
70 میلیون نفر نمی شه مثل هم فکر کنند....
مسله رو شخصی نکنیم....
:gol::gol::gol::gol:

شادیاخ

عضو جدید
عزیزم تو محاوره ما بیمربوط رایج تره.
اما اشکال نداره با خودت خوش باش..!

آخ البته یادم رفته بود تو قشر شما ادبیات خاصی رایجه باید یه بار فیلم فارسی های قبل از انقلاب رو ببینم کمی با این نوع ادبیات آشنا بشم:)

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خوب شد دیشب رفتم مهمونی فهمید قضیه از چه قرار هست دیدم یه عده ازفامیلهای.....ما دفاع میکردن که نه جایی ازقرآن نگفته زن اشکال داره بخونه

وجالب اینجا بود چندوقت پیشم ازهمین قوم شنیدم که همجنس بازی اشکالی نداره چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چونکه دکترهای توی شبکه ماهواره گفتن:biggrin:

درضمن مسلمانن عزیز خودتونو ناراحت نکنین چونکه این مسئله از چندحالت خارج نیست

1:یااینکه این خانوم واقعا اینجوری فکرمیکنه بعدازیه مدت خوش خسته میشه و رسما حجابشو میزاره کنار

2:یا اینکه طبق سیاست آمده که به ظاهر بخواد مسلمانهارو ببره زیر سئوال که دراین صورتم بازم مسئله چندقسمت میشه(1. اونهایی که خودشون دست دارن تو این مسئله بهتر میدونن ....خودشون هستن 2.افرادی که دست ندارن اگه بخوان بگن چرا مسلمانها اینجوری هستن بیان مسلمانهای واقعی ام ببینن چرا اکثریت اینجوری نیستن.)

3: بعدم جعفر کذاب و پسر نوح هم نمونه های از این نوع بودن ولی جایگاه پدرشون خدشه دارنشد)دیگه ما ازمسلمانها از پیامبرو امام که بالاتر نیستم

4:حالا مخاطب یا شنونده یا درست وحسابی هست که اینکارو به پای همه مسلمانها نمیزنه یاناحسابی هست بزار دلش خوش باشه

بعدچرا خودتونو ناراحت میکنید این حجاب داره شعرمیخونه
فیلمهای عربی که توی تلویزیون خودمونم هست خانومهای مسلمان با ارایشهای واقعا جذاب( منکه زنم دوست دارم والله )بعد فقط توی کوچه میرن پوشیه ام میزنن از پایین بازن بعد همین نامحرم میادتوخونشون جلو ش حجاب ندارن که احتمالا توی فرهنگشونم اینجوری هست که فیلمهاشونم اینجور هست اینام اسمشون مسلمان هست درهر صورت که آره جای بسی نگرانی نیست

آخرین ویرایش:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی فرق هست بین تو و بقیه ی زن ها ! همه توی قفس هستند و آرزوی پر زدن دارند ولی تو بیرون از قفس داری رو در روی پرنده های محصور شکلک در میاری ! خانومک ، یا پر بزن برو ، یا بیا توی قفس . تا کی ز خُم هوس شوی رنگارنگ ؟ ! روزت شبِ اسلام و شبت شهر فرنگ ! زین مذهب تردید به جایی نرسی ، یا رومی روم باش یا زنگی زنگ ! خیلی فرق هست بین عالیا ماجد که برای شکستن تابو ها جون خودش رو به خطر میندازه ، تا تویی که فقط به شهرت خودت فکر میکنی . چه شهرتی ؟ فکر کردی اولین زنی هستی که با حجاب آهنگ میخونه ؟ نخیر خانوم ، کار شاقی نکردی . اگر توی ایران میموندی و این کار رو میکردی برات ایستاده دست میزدیم . توی ایران خیلی زن هست که با همین حجاب اجباری فعالیت حرفه ای موزیک میکنه و صداش رو هم به مخاطباش به خوبی رسونده . اصلن برای من زندگی شخصیت مهم نیست که یه شوهر توی اراک داشتی و بعد از طلاق رفتی آلمان با یه آلمانی تازه مسلمون شده ازدواج کردی .حالا شوهرت مسلمون باشه ، مسیحی باشه ، یا هرچی که باشه به خودت ربط داره . تویی که با این حجاب عربیت ادعای مسلمونی میکنی حتمن خوب میدونی که توی این راه نباید دست از پا خطا کنی تا مبادا کسی تحریک نشه ! مجری سریال ازت پرسید : توی قرآن راجع به آواز زن چیزی نوشته ؟ تو گفتی نه . این رو فقط برای تو میذارم . سوره ی احزاب ، آیه ی 32 . پس به گونه اى هوس انگيز سخن نگوييد كه بيماردلان در شما طمع كنند ، و سخن شايسته بگوييد ! امیدوارم که تا الان کسی رو تحریک نکرده باشی ! ارمیا مشایخی: وقتی تا این حد معتقد به پوشیدگی و حجاب و دور بودن از چشم نامحرمی که حجاب اسلامی رو انتخاب میکنی و روسری سرت میکنی و خودت رو دیندار هم میدونی خیلی قضیه اش فرق میکنه. میدونی حجاب اسلامی برای چیه؟ فلسفش چیه؟ میدونی چرا موهاتو میپوشونی؟ میدونی چرا بدنتو میپوشونی؟ برای اینکه نا محرم زیبایی هاتو نبینه و هوس بدی به سرش نزنه و تحریک نشه. بعد تو آرایش میکنی. صورتتو زیبا میکنی. شلوار تنگ میپوشی. مانتوهای کوتاه میپوشی. لباسای تنگ و چسبون میپوشی. برجستگی سینه هات رو زیر لباس تنگ به میلیون ها نامحرم که برنامه هاتو میبینن نشون میدی. چشماتو خمار میکنی و برای میلیون ها نامحرم با عشوه آواز میخونی. یعنی مشکل تو واقعن فقط موهاته؟! واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند , چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند. خیلی فرق هست بین تو و اونایی که توی ایران حجاب اجباری رو تحمل میکنند . در حالی که میتونی از حق آزادی اونها دفاع کنی ، دقیقن شدی نقطه ی مقابل اونها ، در حالی که آزادی کامل داری ! خیلی فرق هست بین تو و زن هایی که از خود گذشتگی میکنند و با شعار نویسی روی بدن برهنه ی خودشون ، فریاد هم نوعان خودشون در کشورشون رو به مردم جهان میرسونند . این دو عکس تصویری از کمپین خیابانی در حمایت از علیا ماجد و دیگری کمپین حمایتی ایرانیان ساکن سوئد هست . چهار تا عکس هم دور سرت هست ، سری که مثل عرب ها و یا هندوها با پارچه پیچیدیش ! این عکس هموطن های تو هستند که خواسته ی زیادی نداشتند ، ولی به دام گشت ارشاد افتادند . آره ارمیا ، تو تداعی کننده ی جمله ی تکراری و سرکوب کننده ای هستی که ادارات و بانک ها نوشته : حجاب محدودیت نیست ، مصونیت است ! احسنت بر تو که شدی نقطه ی مقابل دختر های جوان ایرانی ، در حالی که درصد زیادی از اونها تو رو دوست خودشون میدونند !
ما ايراني ها كلا دوست داريم تو كاري كه به ما هيج ربطي نداره سرك بكشيم زير سوال ببريم و اظهار نظر كنيم
من كاري ندارم حجاب خوبه يابد اعتقادات اين خانوم با من منافات داره يا نه
اصلا اعتقاداتش درسته يا نه هر چي كه هست به خودش مربوطه چرا ما بايد اين اجازه رو به خودمون بديم كه اعتقادات ديگران و زير سوال ببريم مگه ما خودمون كي هستيم چي هستيم
اين بنده خدا هم نگفته كه فقط من درست ميكم ايشون اسلام خودش رو اينجوري شناخته و مهم رضايت دروني خودشه ... اگه كسيم مي ترسيد با ديدن اين خانم به گناه الوده بشه كلا پاي برنامه اكادمي
نمي نشست
بقيه شايعات هم كه در موردش كفته شده تا وقتي كه مدرك قابل قبولي ارائه نشه بازگو كردن نداره به نظر من ...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم ارمیا خیلی خوب میخوند ... و انتخاب شدنش رو بهش تبریک میگم.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاریی به مسایل سیاسی ندارم..
ایرانی بودم...نه ربطی دین داره نه مسایل سیاسی
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ایرانی بودن ربط بسیاری به غیرت و فرهنگ این مرز و بوم دارد

.........وقتی یک نفر پاریس رو وطن خودش اعلام میکنه به طبع آرش جان نمیشه گفت دیگر ایرانیست!
گرچه به زبان فارسی صحبت کند!
آیا منافقین با این همه جنایت ایرانی بایستی به حساب بیاوریم؟
آیا کسانیکه وطن فروشی کردن و شدن مزدور ایرانی هستن؟
بله ممکن است عده ای در ایران ما باشن .....به آداب و رسوم ایرانی هم اعتقاد چندانی نداشته باشن ....و متاسفانه اسیر فرهنگ غربزدگی هم باشن(ببینید بنده بحثم دین افراد نیست .......چون اکثریت مردم کشور من مسلمان شیعه هستن ولی در کنارشون هم اقلیت های مذهبی هستن و بسیار محترم و برای کشور خون هم داده اند) ولی خب کشورشون رو به بیگانه نمیفروشن .....اینکه اونها عیبی رو دارن درسته ولی علیرغم اینکه ناتو فرهنگی روشون اثر گذاشته به کشور خود خیانت نمیکنن
باور بنده این است .......ایرانی جماعت هرگز به وطن خود پشت نمیکند و برای بیگانه کار نمیکند و در شبکه هایی که دشمنیشون با این ملت ثابت شده کار نمیکند.....به این مسئله باور عمیق دارم

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانی بودن ربط بسیاری به غیرت و فرهنگ این مرز و بوم دارد

.........وقتی یک نفر پاریس رو وطن خودش اعلام میکنه به طبع آرش جان نمیشه گفت دیگر ایرانیست!
گرچه به زبان فارسی صحبت کند!
آیا منافقین با این همه جنایت ایرانی بایستی به حساب بیاوریم؟
آیا کسانیکه وطن فروشی کردن و شدن مزدور ایرانی هستن؟
بله ممکن است عده ای در ایران ما باشن .....به آداب و رسوم ایرانی هم اعتقاد چندانی نداشته باشن ....و متاسفانه اسیر فرهنگ غربزدگی هم باشن(ببینید بنده بحثم دین افراد نیست .......چون اکثریت مردم کشور من مسلمان شیعه هستن ولی در کنارشون هم اقلیت های مذهبی هستن و بسیار محترم و برای کشور خون هم داده اند) ولی خب کشورشون رو به بیگانه نمیفروشن .....اینکه اونها عیبی رو دارن درسته ولی علیرغم اینکه ناتو فرهنگی روشون اثر گذاشته به کشور خود خیانت نمیکنن
باور بنده این است .......ایرانی جماعت هرگز به وطن خود پشت نمیکند و برای بیگانه کار نمیکند و در شبکه هایی که دشمنیشون با این ملت ثابت شده کار نمیکند.....به این مسئله باور عمیق دارم

;)
دقیقا همینطوره.:gol:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
.ایرانی جماعت هرگز به وطن خود پشت نمیکند و برای بیگانه کار نمیکند و در شبکه هایی که دشمنیشون با این ملت ثابت شده کار نمیکند.....به این مسئله باور عمیق دارم

اقا محمد، اون روزی که خبرنگار ایرانی بی‌بی‌سی روی ناو امریکایی وایساده بود و از رزمایش کشور‌های مختلف در خلیج فارس صحبت میکرد و میگفت این فقط یه رزمایشه و هیچ تحدیدی برای ایران بود، اون روز من فهمیدم که باید گفت ایرانی ها این کارو نمی‌کنن!! ایرانی نما ها که میکنن!!
نمونش همون رجوری ها! :)

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من نه به این ارمیا کاری دارم نه به حجابش نه به مسلمونیش
چون به ما ربطی نداره ولی دلم میسوزه به حال دوروبریاش که واسه خاطر ارمیا که مهره خود گوگوش بود برنده مسابقه نشدند
ندا و امیر حسین از حق نگذریم بهتر از ارمیا میخوندند
کار به صدای گوش نواز ارمیا ندارم صداش قدرت نداشت
ندا با اون لهجه و تن صدای درشت و قیافه معمولیش خیلی خوشایندتر از ارمیا بود
هیچ اجراییشم خراب نکرد
ولی ارمیا
همه اش فیلم
اصلا حال نکردم

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چند که همشهریمون هم بود ولی بسیار بسیار کار اشتباهی کرد که تو آکادمی شرکت کرد من خیلی عکس از پشت صحنه دیدم که ..... ولی جلو دوربین اونطوری

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم یه پیشنهاد دارم بچه ها!

به عنوان یک (خواننده ی خوب) قبولش کنیم نه یه (الگو و نماینده)!
ها؟؟
نظرتون چیه؟؟
حرص بیخود هم نخوریم...:D
لازم نیس که حتما یه خواننده ی خوب از نظر اخلاقی هم اسوه باشه که!

مثلا مایکل جکسون آرایش میکرد..لیدی گاگا کوکاییین میزنه... گروه تاتو همجنس بازن!....ولی بازم طرفدار دارن!چون صداشون خوبه!
حالا ارمیا که نه کوک زده ونه....!

تاپیک زدن و بحث راجع به این بدبختم ول کنین .. خداییش با اینکه زیاد خوشم نمیاد ازش ولی دلم سوخت انقد چیزای ندیده رو بش نسبت میدن و تهمت میزنن...:D

خودم پست دادم تو این تاپیک ...ولی انقد دیگه تو فامیل و اینور و اونور ازش درمورد مجاهدین و شوهر سابقش و......شنیدم خودم ناراحت شدم و میخوام پستمو پاک کنم.....
آهنگشم که اومد خودم اولین کسی هستم که دانلودش میکنم ..چون صرفنظر از خودش ..با صداش حال میکنم...دیگه هم راجع بش حرفی نمیزنم و تمام..:redface:

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون خیلی وقته از گذاشتن پستم میگذره متاسفانه امکان ویرایشو ندارم...وگرنه حتما اینکارو میکردم

rasa

عضو جدید
همه تون چرت وپرت میگید این یه شو تلویزیونیه این قدر ارزش نداره که وقت وفکرتونو براش میزارید اگه دوس دارید نگاه کنید اگه نه بشینید کتاب بخونید!!!!

jankoochooloo

عضو جدید
این رو کسایی بخونن که قرآن رو قبول دارند، کسایی که قبول ندارن نخونن.
استدلال این آقا من رو یاد آیه ای از قرآن کریم سوره یس انداخت(آیه 47):
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ أَنْفِقُوا مِمَّا رَزَقَکُمُ اللَّهُ قَالَ الَّذِینَ کَفَرُوا لِلَّذِینَ آمَنُوا أَنُطْعِمُ مَنْ لَوْ یَشَاءُ اللَّهُ أَطْعَمَهُ إِنْ أَنْتُمْ إِلا فِی ضَلالٍ مُبِینٍ
و چون به آنان گفته شود از آنچه خدا به شما روزى داده انفاق كنيد كسانى كه كافر شده‏اند به آنان كه ايمان آورده‏اند مى‏گويند آيا كسى را بخورانيم كه اگر خدا مى‏خواست [خودش] وى را مى‏خورانيد شما جز در گمراهى آشكارى [بيش] نيستيد.
من نمیگم کی کافره کی مومنه اصلا قصدم این نیست ولی چقدر این دو استدلال بهم شبیه هستند.[ ازنظر بنده ی سراپاتقصیر این آیه ربطی به بحث نداشت!(شاید من درکم پایینه) و شما هم برای مجاب کردن دیگران بدون منطق از کیسه ی خلیفه مایه نذارید بنظرم خدا بیشتر میپسنده

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این رو کسایی بخونن که قرآن رو قبول دارند، کسایی که قبول ندارن نخونن.
استدلال این آقا من رو یاد آیه ای از قرآن کریم سوره یس انداخت(آیه 47):
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ أَنْفِقُوا مِمَّا رَزَقَکُمُ اللَّهُ قَالَ الَّذِینَ کَفَرُوا لِلَّذِینَ آمَنُوا أَنُطْعِمُ مَنْ لَوْ یَشَاءُ اللَّهُ أَطْعَمَهُ إِنْ أَنْتُمْ إِلا فِی ضَلالٍ مُبِینٍ
و چون به آنان گفته شود از آنچه خدا به شما روزى داده انفاق كنيد كسانى كه كافر شده‏اند به آنان كه ايمان آورده‏اند مى‏گويند آيا كسى را بخورانيم كه اگر خدا مى‏خواست [خودش] وى را مى‏خورانيد شما جز در گمراهى آشكارى [بيش] نيستيد.
من نمیگم کی کافره کی مومنه اصلا قصدم این نیست ولی چقدر این دو استدلال بهم شبیه هستند.

چه توهینی؟
الان در کل دنیا خانم هایی هستند که حجاب مو ندارند، این خانم ها با نذاشتن روسری، در واقع به حجاب شما توهین میکنند و یکجور دهن کجی به دستورات الله شماست؟

یکی هم دلش میخواد روسری بذاره بخونه، نمیاد توی مسجد براتون کنسرت بذاره که.
جلوی در کنسرتش نوشته هرکس قبول ندارد وارد نشود، به همین سادگی.

این نحوه عکس العمل های شما دقیقا نحوه عکس العمل بت پرست ها پس از شکسته شدن بت هاشون هست که برای بت ها سینه چاک میدادن.
بت هایی که نتونن از خودشون دفاع کنن، فرقی با هم ندارن.

اگر فکر میکنید اینا توهین به یک خالق هست!!! اون خودش جوابشون رو میده اگر هم نمیده، پس مثل بت ها کاری ازش بر نمیاد.

میتوانید به داستان های عذاب چند هزار سال پیش واسه عکس العمل هاش دلخوش باشید. :gol:

ازنظر بنده ی سراپاتقصیر این آیه ربطی به بحث نداشت!(شاید من درکم پایینه) و شما هم برای مجاب کردن دیگران بدون منطق از کیسه ی خلیفه مایه نذارید بنظرم خدا بیشتر میپسنده
ببینید من در این پست ها به شیوه استدلال مشابه اشاره کردم. من کسی رو نمی خوام مجاب کنم، ایشون امدند و برای نقد یک فردی که با حجاب در آکادمی حاضر شده بحث رو رسونده به توحید. دین رو زیر سوال میبره آزادی اسلامی رو زیر سوال میبره.
من اصلا قصد ندارم که این مفاهیم رو باز کنم، ولی چه دلیلی داره که این آقا که داره بی منطق از این حرکت اون خانم دفاع میکنه بحث رو به توحید و ... برسونه. وجه مشترک استدلال این آقا و اون آیه ای که گذاشتم این بود که ایشون در استدلالش میگه:
اگر فکر میکنید اینا توهین به یک خالق هست!!! اون خودش جوابشون رو میده اگر هم نمیده، پس مثل بت ها کاری ازش بر نمیاد.
یعنی اگر خدای شما قادر باشه فلان کار رو میکنه و اگر اون کار رو نکنه پس قادر نیست. توی آیه ببینید چی گفتند کفار:
میگند اگر خدای شما می تونه ادما رو سیر کنه. پس نمی تونه دیگه، چون اون کار اتفاق نمی افته. من از شما سوال می پرسم این جور استدلال کردن در بحث حجاب، چه توجیهی داره؟ این فرافکنی نیست؟
مگه لازمه عدل و قادریت خدا اینه که هر کسی و هر قومی رو تا یه کاری کردند زود عذاب کنه؟ مفهوم این لغت ها واقعا چیه؟ من اگر با این آقا بحث نکنم دلیلش اینه که نمی تونم جوابش رو بدم یا دلیلش اینه که انقد این عقاید رو چیپ می دونم که حتی نمی خوام باهاش وارد بحث بشم؟ بحثی اگر قراره بشه بهتره با استدلال علمی بیان بشه، نظام مند باشه، نه این که از سایت ها و خبر های غیر موثق و یا نظریه هایی که قطعی نیستند و یا عقایدی که پایه و اساسی ندارند کمک گرفته بشه تا عقیده ای کوبیده بشه. روش مندی در بحث های این چنینی یک ضرورت هست. در چه حوزه ای انتقاد دارند: تاریخی؟ فلسفی؟ کلامی؟ فلسفه زبانی؟ شیوه استدلال؟ من اگر بیام و همین طوری از این شاخه به اون شاخه بپرم و همین طور انتقاد وارد کنم به شک بندازم به این میگن بحث؟
شما وقتی کامنت های این آقا رو می خونین حس نمی کنین بی دلیل میگه کار شما اشتباه است عقیده شما اشتباه است، شما گول خوردین؟ شما ساده این؟ شما زودباورین؟ اینا خرافاته؟

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من در این پست ها به شیوه استدلال مشابه اشاره کردم. من کسی رو نمی خوام مجاب کنم، ایشون امدند و برای نقد یک فردی که با حجاب در آکادمی حاضر شده بحث رو رسونده به توحید. دین رو زیر سوال میبره آزادی اسلامی رو زیر سوال میبره.
من اصلا قصد ندارم که این مفاهیم رو باز کنم، ولی چه دلیلی داره که این آقا که داره بی منطق از این حرکت اون خانم دفاع میکنه بحث رو به توحید و ... برسونه. وجه مشترک استدلال این آقا و اون آیه ای که گذاشتم این بود که ایشون در استدلالش میگه:
یعنی اگر خدای شما قادر باشه فلان کار رو میکنه و اگر اون کار رو نکنه پس قادر نیست. توی آیه ببینید چی گفتند کفار:
میگند اگر خدای شما می تونه ادما رو سیر کنه. پس نمی تونه دیگه، چون اون کار اتفاق نمی افته. من از شما سوال می پرسم این جور استدلال کردن در بحث حجاب، چه توجیهی داره؟ این فرافکنی نیست؟
مگه لازمه عدل و قادریت خدا اینه که هر کسی و هر قومی رو تا یه کاری کردند زود عذاب کنه؟ مفهوم این لغت ها واقعا چیه؟ من اگر با این آقا بحث نکنم دلیلش اینه که نمی تونم جوابش رو بدم یا دلیلش اینه که انقد این عقاید رو چیپ می دونم که حتی نمی خوام باهاش وارد بحث بشم؟ بحثی اگر قراره بشه بهتره با استدلال علمی بیان بشه، نظام مند باشه، نه این که از سایت ها و خبر های غیر موثق و یا نظریه هایی که قطعی نیستند و یا عقایدی که پایه و اساسی ندارند کمک گرفته بشه تا عقیده ای کوبیده بشه. روش مندی در بحث های این چنینی یک ضرورت هست. در چه حوزه ای انتقاد دارند: تاریخی؟ فلسفی؟ کلامی؟ فلسفه زبانی؟ شیوه استدلال؟ من اگر بیام و همین طوری از این شاخه به اون شاخه بپرم و همین طور انتقاد وارد کنم به شک بندازم به این میگن بحث؟
شما وقتی کامنت های این آقا رو می خونین حس نمی کنین بی دلیل میگه کار شما اشتباه است عقیده شما اشتباه است، شما گول خوردین؟ شما ساده این؟ شما زودباورین؟ اینا خرافاته؟
آفرین .توضیحات بجایی در مورد نحوه ی بحث اون آقا ارائه دادین.نحوه کارش این بود> گسترش دادن مطالب بشکلی که بدون جواب بمونه و همچنین بی احترامی های زیاد توی گفتارشون.
متاسفانه دیر اخراج شدن، چون هرچی میتونست بی احترامی کرد .

dadash masoud

عضو جدید

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله yoooooosef http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
احسان جان من قضیه اون دختر حجابی چیه؟ من نفهمیدم !
مگه خوندن واسه زنان حرام نیست

چرا دادا.والا صریحا آواز برای زنها منع شده.ولی دیگه دنیا بد خر تو خر شده بابا کی به کیه.

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله dadash masoud http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
تازه خنده دارش اینه که بخواد با اون لباس برقصه
من که میگم انتخاب میشه
ببین اونا به کجاها فک میکنن و ما کجا

آفرین داداش مسعود جون منم منظورم همینه مثلا بخوای با روسری بخونی اینقدر گناه داره که روسری هم نزنی تاثیری نداره حالا بدترم هست چون خودش میگه من اعتقاد اینه آخه خواهر من چرا آبروی اسلام میبری آها میگه شوهرم آلمانیه یعنی غیر مسلمونه تورو خدا آدما عجب اعتقاداتی دارن
گوگوشم از فرصت استفاده کرده کارو سیاسی کرده که اینجا جاش نیست بگم چون من پست هامو دوست دارم نمی خوام حذف بشه

آره دیگه عین ترکیه که خانمای باحجاب میان شوهای تلویزیونی وبعد میشن مثل بقیه..............(بقولی همون اسلام آمریکایی! دیگه)

نه بابا امریکاییا مردن! این که اسلام امریکایی نیست.
میخوان مسخره کردن اسلامو عادی کنن.
اگه این دختره انتخاب بشه حتی یکبارهم من و تو نیگا نمیکنم
حتی اگه اخبار ورزشی پخش کنن!

شما و بعضی دیگه از بچه ها قبلا تو مناسبت های مذهبی مختلف تو همین تاپیک بار ها و بار ها از مسایل دینی حرف زدید اما خودتون رفتین و این عکادمی رو گوش دادین.خوب اون دختره بدبختم همین جوریه دیگه.اونم یه اعتقاداتی داره اما یه کارایی هم میکنه.خدایی بد میگم؟ باید قبول کرد که یه سری چیزا شخصیه.هر کسی آزاده هر کاری میکنه بکنه تا وقتی به بقیه آزاری نرسونه.

ببین عزیزم
توی مهد دموکراسی قانونی تصویب میکنند که هم جنس بازان اجازه ی ازدواج دارند که اگر تمامی موجودات به جز انسان می توانستند قانونی فسخ کنند اولین قانون حذفی اونهاست .اما تو همین کلکسیون دموکراسی قانون تصویب میکنند که خانم های محجبه اجازه تحصیل (که حداقل نیازهای یک انسان است)ندارن
ببین گلم بحث سر ازادی و لیبرال نیست بحث سر ایدیولوژیه.
من خودم اخرین باری که قران خوندم یادم نیست اما میگم چرا تو یه شبکه که به زبان فارسی پخش میشه کسی با این شرایط میاد
تازه من تا اینجاش زیاد نقدی ندارم گفتم اگه انتخاب بشه
یعنی این فرد میتونه یه الگو وا3 مخاطبایی بشه که فارسی صحبت میکنند موسیقی دوس دارن اما از ترس اطرافیان از ترس .... نمیرن تو این اکادمی.
همه ی این حرفای من وا3 وقتیه که انتخاب بشه ولی تا همین جاشم هم اونقدر مساله ی مهمی هست که بهش برای چند لحظه فکر کرد.

اگه این خانم از بقیه بهتر باشه چی؟ بازم نباید انتخاب بشه؟ آخه بقیه همه در پیتن که

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله mohsignal http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام
نمیدونم شما کدوم کشور و میگی که خانمهای محجبه اجازه تحصیل ندارند؟؟؟نتها کشوری که فک کنم این طرحو میخاست اجرا کنه اونم تنها تو چند تا دانشگاه اذربایجان یا ترکیه بود...که اینها هم کشورای دارای دموکراسی نیستن...به نظر من دموکراسی دقیقا یعنی که هر چی که مردم میخان همون شه نه اینکه یه عده قانونو تصویب کنن و مردم هم مجبور باشن اجراش کنن...بخاطر انحرافات اخلاقی تو جامعشون (فقط بخاطر نبود دین) اگه مردم اون کشور دوست دارن این کار کثیف و بد رو(همجنس بازی)ازاد بزارن /خوب زندگی اونها هستو میتونن هر جور خواستن زندگی کنن....شاید خاستن یه قانون بزارن که همه باید کچل باشن:d....اگه عده ای هم معترض بودن میتونن اعتراض کنن و قانونو عوض کنن این به نظر من معنی دموکراسی هست.
اما اینکه میان یک نفر رو با این شرایط میارن تو یه شبکه فارسی زبون در حالی که جامعه ایران اسلامیه درست نیست.
فقط خواستم نظرمو بگم:redface:...بیکاری بعد کنکوره دیگه:smile:

من هم میگم فرانسه کشور دموکراتیکی نیست اما خودشون خیلی اصرار دارن اینو بگن
http://commons.wikimedia.org/wiki/Fi...png?uselang=fa
http://hamshahrionline.ir/details/132070
در ضمن از حرف من نمیشه گفت که چون اونجا این مشکلات هست پس یه جای دیگه(منظورم اصلن ایران نیست)دموکراسی کامل برقراره و همه چی سر جاشه.

اما تعریف دموکراسی تصمیم گیری اکثریت برای جامعه نیست!بلکه تصمیم گیری نخبه گان منتخب اکثریت برای جامعه است که باید تصمیگیری نخبگان و انتخاب مردم ازادانه باشه که نزدیک ترین به این به نظر من امریکا و المان هست.ایشا... یه روزی یه جای دیگه هم بشه.
:smile:

]]]]]
این قسمتی از یک مولتی لوگ بود که دو ماه پیش بین بچه های ما شکل گرفت هیچ نظر دیگه ای در این باره ندارم