می خوام دانشگاه علمی کاربردی بروم ؟ سوال درباره افراد شاغل دارم

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ایا دانشگاه علمی کاربردی برای افراد شاغل امتیازی قائل هست مثلا برای تشکیل کلاس ها ؟؟؟؟؟

farhad45

عضو جدید
سلام

ایا دانشگاه علمی کاربردی برای افراد شاغل امتیازی قائل هست مثلا برای تشکیل کلاس ها ؟؟؟؟؟

ما که 6 نفریم تو یکی از دانشگاههای علمی کاربردی .با استادا ورییسش هم صحبت کردیم .سخت نمی گیرن.سه رو در هفته کلاس داریم.هر دونفرمون یک روز میرن.ترم اول
سطح معلوماتمون بیشتر از کلاسه.خوابمون میگیره
خلاصه بد نیست.200 کیلومتر با خونه فاصله داره.
چون غیر انتفاعیه.مجبورن با دانشجو راه بیان.
خلاصه بسنجشون.باهات راه اومدن که خوبه.نیومدن دیگه میل با خودته

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تو شرایط هر مرکز علمی کاربردی که تو دفترچه میاد اینارو می نویسه.....
در غیر اینصورت دلبخواه شونه......البته اینم بگم اگه همه داشته باشه این به شرایط بچه ها بستگی داره یعنی مثلا تایم مخصوص میزاشتن پنج شنبه جمعه
به هر علتی به حدنصاب نمی رسید شاغلام مجبور می شدن بیان تو تایم عادی.....! کلا یه نموره هر دنبیله ....جا به جام فرق می کنه....مگه اونجا مال مرکزی که باشه که توش شاغلی که خو
ب قضیه اش فرق می کنه..............خیلی روش حساب نکن ......چون بعد مجبور میشی کلی منت رئیست رو بکشی جون عزیزت مرخصی بده امتحان دارم کلاس دارم
از اونور هم بعضی استادا را نمیان ......! خودت اون وسط اذیت میشی

احمد فلاحتی

عضو جدید
ثبت نام در علمی کاربردی

ثبت نام در علمی کاربردی

سلام اگر شما میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید و شاغل هستید سعی کنید دانشگاهی را انتخاب کنید که بیشترین پذیرش از پرسنل خودش باشد زیرا آنها در جهت اینکه بتوانند از نیروی کارکنانش بهره ی بیشتر بگیرد کلاس ها را عصر ها بر کزار میکند.ولی در غیر این دانشگاهها هیچ فرقی بین شاغل و بیکار نمیزارن. من در هر دوی ایندانشگاهها تجربه دارم.

بالا