میزان عشق خود رو بسنجید

نارون آبي

عضو جدید
عشق هم بالاخره اتفاقي است كه به قول شاعر، خواه ناخواه رخ مي‌دهد. براي خيلي از روان‌شناس‌ها مطالعه اين پديده جالب است. بعضي‌ها مانند استرنبرگ حتي نظريه‌اي علمي ‌درباره عشق دارند. استرنبرگ معتقد است كه يك عشق كامل سه جنبه دارد. اولين جنبه، وفاداري به معشوق است، دومي، ‌احساس صميميت نسبت به او و سومي، ‌داشتن ميل جنسي به معشوق است. به نظر استرنبرگ، هر كدام از اينها كه وجود نداشته باشد، يك جاي كار دارد مي‌لنگد. پرسشنامه زير خيلي به جزييات عشق كاري ندارد و مي‌خواهد به طور كلي بگويد كه آيا شما عاشق هستيد يا نه؟ اين تست در دانشگاه نورس ايسترن بوستون تهيه شده است و خوب، معلوم است كه بيشتر براي دانشجوها كاربرد دارد.

چگونه از اين تست استفاده كنيم؟

عبارات زير را بخوانيد. معشوق‌تان را تصور كنيد و نام معشوق‌تان را به جاي كلمه او بگذاريد.
حالا اگر با هر عبارت به طوركامل موافق بوديد، عدد
7،
اگر نسبتا موافق بوديد، عدد
6 ،
اگر كمي‌ موافق بوديد عدد 5،
اگر عبارت را هم درست مي‌دانستيد و هم غلط (يعني در مورد نظرتان مطمئن نبوديد)، عدد

اگر با آن كمي ‌مخالف بوديد، عدد

اگر نسبتا مخالف بوديد، عدد
2 و
اگر به‌طور كامل مخالف بوديد عدد
1 را جلو عبارت بنويسيد .

1) براي رسيدن به او خيلي عجله دارم. ?
2) او را خيلي جذاب مي‌دانم. ?
3) او نسبت به بيشتر مردم، عيب‌هاي كمتري دارد. ?
4) براي او هر كاري كه لازم باشد، انجام مي‌دهم. ?
5) به نظر من، او خيلي دلربا است. ?
6) دوست دارم احساساتم را با او در ميان بگذارم. ?
7) وقتي با هم كاري را انجام مي‌دهيم، كار برايم خيلي خوشايند است. ?
8) دوست دارم كه او حتما مال من باشد. ?
9) اگر اتفاقي براي او بيفتد؛ خيلي ناراحت مي‌شوم. ? 10
) خيلي وقت‌ها به او فكر مي‌كنم. ? 11
) خيلي مهم است كه او به من علاقه داشته باشد. ? 12
) وقتي با او هستم، كاملا خوشحالم. ? 13
) برايم دشوار است كه براي مدتي طولاني از او دور باشم. ?
14) خيلي به او علاقه دارم. ?

راهنماي نمره‌گذاري:

حالا عددهايي را كه جلوي هر عبارت گذاشته‌ايد، با هم جمع بزنيد.

• شمايي كه بالاي
89 نمره آورده‌ايد، وضع‌تان خراب است. شما بدجوري عاشق شده‌ايد و اگر صادقانه به پرسش‌ها پاسخ داده‌ايد، در عشق‌تان هيچ شكي نمي‌توان كرد.

• اگر نمره‌تان حول و حوش
78 تا 88 مي‌چرخد، شما هم به احتمال خيلي زياد عاشق هستيد و چيزي نمانده است كه در بالاي قله عشق بايستيد.

• اما اگر نمره‌تان بين
68 تا 77 باشد، احتمال كمتري وجود دارد كه عاشق باشيد. اما شما هم به هر حال عاشق‌ايد.

• كساني كه از
68 پايين‌تر آورده‌اند، بهتر است كه خودشان را گول نزنند. به احتمال زياد چندان عاشق نيستند.
• كساني كه از
58 پايين‌ترند، به‌ هيچ‌وجه عاشق نيستند. اين گروه بهتر است پيشه ديگري براي خودشان دست و پا كنند و يا اسم احساسات رقيق‌شان را نگذارند عشق!

نارون آبي

عضو جدید
در این تاپیک می فهمیم عشقی هنوز وجود داره یا همه چیز توخالی هست
به اونایی میگیم که خودشونو عاشق میدونن
سوالاتو به دقت بخونید و پاسخ بدید
کسی که در نظر دارید به خاطربسپارید و به جای کلمه او که از سوال یک تا 14 هست بگذارید و نمره را یاداشت کنید و درآخ همه رو جمع ببندید و نمره نهایی بدست میاد

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مال من ۰ شد چون منم کسیو ندارم که جاش او بذارم:دی

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابای من:
1-پرادو
2-المیرا(خودم)
3-المیرا
4-المیرا
5-همچنین ایضا
6-مامان جونی
7-سمانه دوستم
8-همون پرادو
9-پاپاجونم
10-نازنازی گربم
11-نه هیشکی واسم مهم نیس که بم علاقه داشته باشه یانوچ
12-النازدوستم
13-غذا
14-المیرا
امتیازم چن میشه؟وضعم خوب بیدیابد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farzin.k.t

عضو جدید
ey baba ina ghadimi shode !!!!! manam ye rozi ba hamin ravesha ye nomre bala be khodam dadam !!!! bade modati fahmidam ke eshgham ye tarafas !!!!! ama baz khoshhalam ke kamel bikial shodam !!!! chon taze fahmidam ke on arzeshe eshghe pake mano nadasht !!! na on nadasht balke hich dokhtare digei ham nadare !!!!

نارون آبي

عضو جدید
ey baba ina ghadimi shode !!!!! manam ye rozi ba hamin ravesha ye nomre bala be khodam dadam !!!! bade modati fahmidam ke eshgham ye tarafas !!!!! ama baz khoshhalam ke kamel bikial shodam !!!! chon taze fahmidam ke on arzeshe eshghe pake mano nadasht !!! na on nadasht balke hich dokhtare digei ham nadare !!!!
چه ناامید دوست من
چون اون نشد
همه اینطورین یه طرفه به قاضی نرو و راضی برگرد
همه که مثل هم نیستن