میخوام یک کارگاه شمش ریز آلومینیم بزنم ولی کار رو بلد نیستم

boy68

عضو جدید
سلام

دوستان قصد دارم یک کارگاه شمش ریزی آلومینیم از ضایعات بزنم و دارم در موردش تحقیق میکنم مشکل اینه که کار رو بلد نیستم و تجربه ای ندارم:cry:
میخواستم درخواست کنم هر منبع آموزشی که میدونید به من کمک میکنه رو به من معرفی کنید :gol:

کتابی که شمش ریزی و مراحلشو آموزش بده هست ؟ انگلیسی یا فارسی ؟ اینترنتی یا فیزیکی ؟ دقیقا مراحل رو شرح بده و برای یک مبتدی مناسب باشه

الان یه چیزایی یاد گرفتم - کوره اش رو هم فکر میکنم خودم بتونم درست کنم یه چیزایی توی این چند وقت متوجه شدم اما بازم اول راهم :)

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

یه سوال هم اینجا پرسیدم اگر کسی میدونه جوابش رو بهم بگه تشکر
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...د-و-متالورژی?p=8240204&viewfull=1#post8240204

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا تا یه برنامه بازدید برات تو شرکت آلومینیوم ایران بزرگترین تولید کننده شمش آلومینیوم در ایران و خاورمیانه بزارم اینجا جواب تموم سوالات رو میگیری

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا چرا جدیدا اکثریت دارن سمت تولید محصول آلومینیومی کار میکنن؟
مزیت آلومینیوم چیه مگه؟

boy68

عضو جدید
بیا تا یه برنامه بازدید برات تو شرکت آلومینیوم ایران بزرگترین تولید کننده شمش آلومینیوم در ایران و خاورمیانه بزارم اینجا جواب تموم سوالات رو میگیری
داداش کتاب آموزشی سراغ نداری ؟

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب به نظر من با کتاب آموزشی حل شدنی نیس.شما بری یه کارخونه آلومینیوم کار بینی یه خورده از مطالب دستت میاد.
شما طرح توجیهی تو درآوردی؟

boy68

عضو جدید
یعنی یک کتاب آموزشی گام به گام که ریخته گری و یا شمش ریزی آلومینیم رو آموزش بده نیست ؟

najii

عضو جدید
میخوام یک کارگاه شمش ریز آلومینیم بزنم ولی کار رو بلد نیستم

یعنی یک کتاب آموزشی گام به گام که ریخته گری و یا شمش ریزی آلومینیم رو آموزش بده نیست ؟
دکتر جلال حجازی دو کتاب داره که بدردت میخوره.
-ریخته گری آلیاژ های غیر آهنی
-شمش ریزی

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

بالا