میخوام یه گوشی بگیرم تو قیمتای 1تومن تا1200

shakila.am

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
خوبید؟:smile:
میخوام ی گوشی بگیرم تو قیمتای 1تومن تا 1200
مدلش سونی یا سامسونگ
گوشی ای میخوام برای مدت طولانی کار کنه
از اینترنت هم زیاد استفاده میکنم و همین طور بازی
خوش دست باشه
داغ نکنه
s3 داشتم تو بعضی موقه ها هنگ میکرد
ممنون:smile:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
تو برند سونی Xperia Z به قیمت شما می خوره که از S3 هم بهتره.
البته Z بی گارانتی 1.200.000 ؛ با گارانتی 100 بیشتره.
از دید من Z از گلکسی اس 4 مینی هم بهتره. بازم از چند نفر بپرسید.

shakila.am

عضو جدید
دوستای گلم اگه نطری دادین لطفا دلیلتونم بگید
سپاس
منتطر پیشنهاداتون هستم:smile:

Major Geologist

کاربر ممتاز
دوستای گلم اگه نطری دادین لطفا دلیلتونم بگید
سپاس
منتطر پیشنهاداتون هستم:smile:

رم سونی زد 2 گیگابایته ولی اس 3 سامسونگ 1 گیگابایت.
تراکم پیکسلی صفحه نمایش زد از اس 3 بیشتره.
اندازه صفحه نمایش زد 5 اینچه ولی سامسونگه 4.7 اینچ
رزولوشن زد Full HD ولی سامسونگ اس 3 HD
از دید من Gpu زد از اس 3 قوی تره.
Cpu زد 100 مگاهرتز از اس 3 بیشتره. البته 100 مگاهرتز بیشتر بودن، فاکتور مهمی نیست.
باطری زد از اس 3 قوی تره ولی اختلافشون زیاد نیست.
جنس قاب پشتی زد از شیشه ی مقاومه که زیبایی خاصی به گوشی داده ولی اس 3 پلاستیکه.
زد ضد آبه ولی اس 3 نه.
دوربین زد 13 مگاپیکسله ولی سامسونگه 8. البته بعضی ها میگن کیفیت دوربین زد در حد 13 مگاپیکسل نیست. (البته کیفیت عکس به مگاپیکسل چندان ربطی نداه، به سایر فاکتورهای دوربین و لنز مربوطه ولی من واسه بیان ساده اونطور گفتم)
و در آخر گلکسی اس 4 مینی از اس 3 هم پایین تره. عملا در هیچ زمینه ای اس 4 مینی به زد نمیرسه.

shakila.am

عضو جدید
سلام،جدا از قیمت بالای z1 میخواستم بدونم واقعا Z1با z فقط تو دوربینش تفاوت داره؟و نظرتون در مورد note2 چیه؟:redface:
ممنون

free surveyer

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
خوبید؟:smile:
میخوام ی گوشی بگیرم تو قیمتای 1تومن تا 1200
مدلش سونی یا سامسونگ
گوشی ای میخوام برای مدت طولانی کار کنه
از اینترنت هم زیاد استفاده میکنم و همین طور بازی
خوش دست باشه
داغ نکنه
s3 داشتم تو بعضی موقه ها هنگ میکرد
ممنون:smile:
ی S4 mini dual sim بخر که بتونی ی رایتل هم بندازی توش. حالشو ببر.

Major Geologist

کاربر ممتاز
ی S4 mini dual sim بخر که بتونی ی رایتل هم بندازی توش. حالشو ببر.

زد که از اس 4 مینی بالاتره، رایتلم ساپورت می کنه. حیفه ویژگی های زد رو به خاطر دو سیم کارته بودن اس 4 مینی، ندید گرفت.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::confused::confused:باورتون نمیشه بیشتر گیج شدم هر کدوم یه خوبی داره

Z بگیر آقا بدت اومد من خسارتش رو میدم :D یکی از دوستام خوره‌ی گوشی بود و فرت فرت عوض می‌کرد ولی الان بعده یه آیفون و گلسکی اس 4 (اگه اشتباه نکنم)، Z گرفته کلی راضیه.
2 روز صبر کنی ازش میپرسم که مزیت‌های این نسبت به اونای دیگه چیه. چون به هر حال از نزدیک باهاشون کار کرده.

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من با نوت 2 و سونی z کار کردم. گوشی های سونی مخصوصا سری Z دوام خیلی بهتری نسبت به سامسونگ دارند، یعنی از لحاظ ساخت بدنه قوی تر هستند استاندارد IP57 دارند و تراکم پیکسلی و کیفیت دوربین خوبی دارند. هر دو تای این گوشی ها از سی پی یو چهار هسته ای استفاده می کنن که به نظر من به علت Qualcomm بودن سی پی یو سونی Z علی رغم کمتر بودن قدرت سی پی یو(1.5GHZ) از نوت 2( 1.6GHZ) عملکرد بهتری داره. البته این قضیه در مورد بازی های سنگین ممکنه خودش رو نشون بده و بازی های سنگین خیلی خوب روی Note 2 اجرا می شند.
صفحه نوت 2 سوپر آمولد هست که تکنولوژی جدیدی محسوب میشه و کارایی خیلی خوبی داره در ضمن صفحه اون از سونی بزرگتر هست و وبگردی رو لذت بخش تر می کنه. کنتراست صفحه سونی نسبت به نوت دو پایین تره
بقیه موارد تقریبا در یک سطح هستند اما مهمترین مزیتی که نوت 2 داره و شانس خریدش رو زیاد تر می کنه به نظر من قلم s-pen اون هست که کارایی فوق العاده اون رو هنگام یادداشت برداری، وقایع نگاری پشت عکس ها و وب گردی می تونین حس کنین. به نظرم ارزش این یکی به همه ویژگی های سونی می ارزه البته اگر براتون شنا کردن در حین مکالمه مهمتر هست سونی Z بخرید.
:D

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من LG G Pro Lite Dual Sim بگیر
قیمتش هم حدود 900 هستش
صفحش هم 5.5 هستش باب کار وب گردی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من الان زنگ زدم از دوستم که Xperia Z داره (فکر کنم گوشی بیستمش هست) پرسیدم. گفت که Galaxy note2 بهتر از Xperia Z هست؛ هم یه نسل جدیدتره و هم امکاناتی که داره از Xperia Z بیشتر، جذاب‌تر و کاراتر هست و دوربین 13 مگاپیکسلی Xperia Z واقعاً در حد 13 نیست، البته Xperia Z گوشی خوبیه ولی note2 بهتره. ضمنا note2 انگاری صفحش بزرگتره و بعضی کارا مثل وبگردی رو بهتر میتونید انجام بدید.

ضمناً گوشی قبلی خودش اپل بود و همیشه توصیه میکنه بهش پول ندید! گرونه، امکانات کمتری نسبت به گوشی‌های هم قیمت یا حتی با قیمت کمتر سامسونگ و سونی داره، دست آدم هم بسته هست در مقابل اندروئید. البته اگه میخواید کلاس بذارید، چرا.

shakila.am

عضو جدید
سلام دوستای عزیز:smile:،گوشی sony exeria z روگرفتم تا الان که خیلی خوب بوده;)،از دوستانی که کمکم کردن ممنونم،همه چیش خوبه فقط دوربینه جلوش ضعیفه که به نظرم در مقابل بقیه چیزا مشکله بزرگی نیس

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز:smile:،گوشی sony exeria z روگرفتم تا الان که خیلی خوب بوده;)،از دوستانی که کمکم کردن ممنونم،همه چیش خوبه فقط دوربینه جلوش ضعیفه که به نظرم در مقابل بقیه چیزا مشکله بزرگی نیس

مبارکت باشه. فقط چند نکته، با اینکه ضد آبه من توصیه می کنم حموم نبرش. چون ضد آبه ولی ضد بخار نیست. در واقع بخار دماش بالاس، ممکنه به دلیل دمای بالاش واسه گوشی مشکل ایجاد کنه. روزهای برفی و بارونی در صورت بسته بودن درپوش ها با خیال راحت گوشیو می تونی استفاده کنی.
2) احتما زیاد الآن اندرویدت 4.2 . اگه با گارانتی رسمی خریدیش که یه توکه پا برو گارانتی، 15 دقیقه می شینی گوشیتو رایگان به 4.3 آپدیت می کنن. اگرم نه که تو خونه خودت، قبل از نصب برنامه، حتما آپدیت کن.

shakila.am

عضو جدید
سلام مرسی.گارانتی نداره فروشنده گفت گارانتی آرین داره که تو دبی هست.
اندرویدش 4.1.2هستش.ولی خب جایی که ازش خریدم از یکی از آشنای دوستم بود که میگفت قابل اطمینانه و اصله.الان آپدیت نکردم ولی ی سری برنامه نصب کردم البته یه چنتایی.الان چیکار کنم؟خودمم بلد نیستم آپدیتکنم:(

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اندرویدش 4.1.2هستش.ولی خب جایی که ازش خریدم از یکی از آشنای دوستم بود که میگفت قابل اطمینانه و اصله.الان آپدیت نکردم ولی ی سری برنامه نصب کردم البته یه چنتایی.الان چیکار کنم؟خودمم بلد نیستم آپدیتکنم:(
توی setting و بعد general و بعدشabout deviceتوی منوی باز شده software update رو انتخاب کنید اگر سرعت نت خوب باشه زود اپدیت میشه

Major Geologist

کاربر ممتاز
توی setting و بعد general و بعدشabout deviceتوی منوی باز شده software update رو انتخاب کنید اگر سرعت نت خوب باشه زود اپدیت میشه
البته فکر کنم این روش در صورتی جواب میده که سونی واسه ایران آپدیت داده باشه. من که از این روش 2 ساله نتونستم آپدیت کنم و با برنامه های دگ آپدیت می کنم.
گارانتی آرین تو دبی؟؟ آرین تو ایرانه! دفتر مرکزیشم تو اتوبان مدرس تقریبا. از روشی که دوستمون گفت امتحان کن؛ اگه نشد، آخرین نسخه ی برنامه ی PC Companion رو کامپیوترت نصب کن و به وسیله ی کابل usb و اینترنت آپدیت کن.

shakila.am

عضو جدید
الان از گوشی زدم ولی بنظرم خیلی طول میکشه بعد اینکه بنظرم اینی که داره آپدیت میکنه4.2باشه.اگه از اینجا نشه از طریق کامپیوتر چجوری آپدیت کنم؟لطفا کامل تر توضیح بدید چون سری اوله دارم اینکارو انجام میدم هیچ آشنایی ندارم!
ممنون

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
الان از گوشی زدم ولی بنظرم خیلی طول میکشه بعد اینکه بنظرم اینی که داره آپدیت میکنه4.2باشه.اگه از اینجا نشه از طریق کامپیوتر چجوری آپدیت کنم؟لطفا کامل تر توضیح بدید چون سری اوله دارم اینکارو انجام میدم هیچ آشنایی ندارم!
ممنون
http://shahrup.ir/1392/06/آموزش-آپدیت-گوشی-های-سونی-اکسپریا-با-بر/

بالا