میخوام از دانشگام شکایت کنم اما ...

1DaNeShJoO

عضو جدید
سلام
من ساکن تهران هستم و دانشجوی یکی از موسسات غیرانتفاعی قم ام که صبح میرم و عصر بر میگردم!
اسم دانشگاه رو فعلا نمیبرم چون شاید وضعیتش درست شد...
الان دانشگاهو بردن ته بیابون ، حالا اونو کاری ندارم که وقتی ما قبول شدیم نگفتن میخواد اینجوری شه ولی دیگه افتادیم تو تله!
تا ترم قبل یه سرویس برامون گذاشته بودن که بد نبود هم واسه خود قمی ها هم واسه شهر های اطراف!
اما از این ترم مثل اینکه کاری کردن سرویس فقط واسه قمی ها استفاده شه ! یعنی اون چند صد نفری که از تهرانو کرجو .... میان گور پدرشون!
واسه اینکه به اون سرویس سوار شیم باید یه کورس ماشین سوار شیم
------------------------------ ------------------------ ------------------------------ ----------------------------- ----------------
حالا میخواستم بدونم میتونم شکایت کنم؟ به کی کنم؟
اصلا موضوع قابل بررسیه یا باید این وضع فلاکت بار رو تحمل کنیم؟
خواهشا هر کی راهی میرسه به ذهنش بگه
=============== ================ ==================== =================== ===

farhoode

عضو جدید
سلام
من ساکن تهران هستم و دانشجوی یکی از موسسات غیرانتفاعی قم ام که صبح میرم و عصر بر میگردم!
اسم دانشگاه رو فعلا نمیبرم چون شاید وضعیتش درست شد...
الان دانشگاهو بردن ته بیابون ، حالا اونو کاری ندارم که وقتی ما قبول شدیم نگفتن میخواد اینجوری شه ولی دیگه افتادیم تو تله!
تا ترم قبل یه سرویس برامون گذاشته بودن که بد نبود هم واسه خود قمی ها هم واسه شهر های اطراف!
اما از این ترم مثل اینکه کاری کردن سرویس فقط واسه قمی ها استفاده شه ! یعنی اون چند صد نفری که از تهرانو کرجو .... میان گور پدرشون!
واسه اینکه به اون سرویس سوار شیم باید یه کورس ماشین سوار شیم
------------------------------ ------------------------ ------------------------------ ----------------------------- ----------------
حالا میخواستم بدونم میتونم شکایت کنم؟ به کی کنم؟
اصلا موضوع قابل بررسیه یا باید این وضع فلاکت بار رو تحمل کنیم؟
خواهشا هر کی راهی میرسه به ذهنش بگه
=============== ================ ==================== =================== ===

میتونی بری وزارت علوم شکایت کنی بگی هم سازمان سنجش تخلف کرده هم موسسه غیر انتفاعی