میتینگ نفتیا

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت تمام کاربرهای عزیز نفتی و غیر نفتی.
کلا آدمها از دید ما دو نوعن. یا بالا دستین یا پایین دستی. بالا دستیا میشن همین چهارتا گرایش اکتشاف- حفاری- مخزن و بهره برداری. بقیه که شامل تمام رشته های دیگه میشن جزو پایین دستیها هستن. الآنم که عصر نفت هست زورمون زیاده. ولی در هر حال مخلص همه هستیم.
هدف از ین تاپیک وجد داشتن محیطی صمیمانه و گرم برای همه هم بالادستیها و هم پایین دستیها هست تا به بحث و صحبتهای عامیانه در مورد مسایل مختلف پرداخته بشه تا سوالات عزیزان و نقطه نظرهاشون بیان بشه. لذا:
برای حال و احوال و سلام علیک به پروفایل شخص مورد نظرتون برید.
از فرستادن پستهای بی محتواجدا خودداری کنید.
از فرستادن مطالب سیاسی حتما خودداری کنید.
به همدیگه توهین نکنید. همدیگه رو دلسرد نکنید. از کلمات رکیک و زشت به هیچ وجه استفاده نکنید.
و همه این قوانین بالا رو رعایت کنید.
همچنین سعی کنید مطالب علمی رو فقط در حد پاسخ به سوال در این تاپیک بیان کنید و اگر میخواید مطلب علمی برای عموم روی سایت بذارید به تاپیکها و زیرتالارهای مربوطه مراجعه کنید یا تاپیک جدید بزنید.
اگر مطالب بالا رعایت نشه با کاربر محترم با توجه به نوع کاری که کرده قطعا برخورد میشه.
با تشکر از همکاری و توجه کلیه ی عزیزان. از لطفتون بسیار سپاسگزارم. مدیریت تالار نفت- حمید

sanaz_panel

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت تمام کاربرهای عزیز نفتی و غیر نفتی.
کلا آدمها از دید ما دو نوعن. یا بالا دستین یا پایین دستی. بالا دستیا میشن همین چهارتا گرایش اکتشاف- حفاری- مخزن و بهره برداری. بقیه که شامل تمام رشته های دیگه میشن جزو پایین دستیها هستن. الآنم که عصر نفت هست زورمون زیاده. ولی در هر حال مخلص همه هستیم.

یه کم خودتونو تحویل بگیر حمید.هه:D

MSD021

عضو جدید
دیدگاه منم دقیقا شبیه حمید با 1تفاوت کوچولو
اصولا همه یا مهندس نفتن یا دوس دارن مهندس نفت باشن
از این 2حال خارج هست آیا;)؟!!!

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدگاه منم دقیقا شبیه حمید با 1تفاوت کوچولو
اصولا همه یا مهندس نفتن یا دوس دارن مهندس نفت باشن
از این 2حال خارج هست آیا;)؟!!!

خودمونیم حالا ولی بعضی ها نمیدون هنوز چیزی به اسم مهندسی نفت هست.........باورکن:)

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
کشف ذخایر عظیم نفتی توسط عراق در نزدیکی مرز ایران

کشف ذخایر عظیم نفتی توسط عراق در نزدیکی مرز ایران

سخنگوی وزیر نفت عراق از کشف یک میدان نفتی جدید با ظرفیت یک میلیارد بشکه در نزدیکی مرز ایران و این کشور خبر داد
فکر کنم خط لوله ی صلح هم منتفی شد....قراره قطر گاز هند رو تامین کنه!

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام
از فعالیت کلیه ی عزیزان بسیار متشکریم.

ریحانه22

عضو جدید
سلام به همه...
میبینم که تالار حسابی مرتب شده و کابراشم فعالتر...ایشالله همیشه همینجوری باشه...امتحانام تموم شد.باز یه ترم دیگه و مشکلات بعدش...
راستی امروز عیده.... عیدتون مبارک ...اوقات خوبیو داشته باشین.

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
اصولا همه یا مهندس معمار هستن یه دوست دارن مهندس معمار بشن:)

دقیقا;):D

کدوم فعالیت حمید؟:D
خودم تاپیک رو میارم بالا:)

اره. خداییش معماریو دوست دارم. کلا به خونه های قشنگ خیلی علاقه دارم. دوست دارم خونم خیلی بزرگ و قشنگ و خفن و مدرن باشه. ولی هیچی از معماری سر در نمیارم.
البته نفت چیز دیگه ای هست. برو تا ندادم بچه ها اتیشت بزنن.

sanaz_panel

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره. خداییش معماریو دوست دارم. کلا به خونه های قشنگ خیلی علاقه دارم. دوست دارم خونم خیلی بزرگ و قشنگ و خفن و مدرن باشه. ولی هیچی از معماری سر در نمیارم.
البته نفت چیز دیگه ای هست. برو تا ندادم بچه ها اتیشت بزنن.

عجب سرعتی حمید

منو آتیش بزنید؟

همتونو می ندازم تو چاه نفت یه کبریت هم روش

اومدم این تاپیک به گل نشسته تون رو آوردم بالا

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
بازگشت پیروزمندانه نیما را از بلاد کفر به میهن عزیزمان تبریک میگوییم.
الله اکبر

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
مسخره میکنی؟؟؟؟ :biggrin:
بابا خیلی چاکریم. برامون بنر هم زدن........

مسخره چیه. از وقتی رفتی تالار هم خوابیده. کمرمون شکست. معین عزیز فقط فعالیت میکنه که اون بنده خدام فکر کنم کم اورده. خبری ازش نیست.
تالار چطور شده؟خوبه؟ دوتا زیرتالار جدید هم در راه هست.

nima.mohamadin

عضو جدید
مسخره چیه. از وقتی رفتی تالار هم خوابیده. کمرمون شکست. معین عزیز فقط فعالیت میکنه که اون بنده خدام فکر کنم کم اورده. خبری ازش نیست.
تالار چطور شده؟خوبه؟ دوتا زیرتالار جدید هم در راه هست.

تبریک.... واقعا زحمت کشیدین. بدون هیچ انتظاری هرچه داشتین برای استفاده دیگران هم گذاشتین.
دستتون درد نکنه واقعا و خسته نباشید.
ایشالله منم آخر هفته ها در خدمتتون هستم.

ریحانه22

عضو جدید
سلام به بچه های نفتی.....راستش من این ترم تغییر رشته دادم رفتم مهندسی شیمی..وکم و بیش راضی هم هستم واسه همینه که فعالیتمم تو تالار کم شده از این به بعدم فک نکنم بتونم کمکی به بچه های نفتی بکنم.اگرچه قبلنم کمکی ازم برنمیومد...امیدوارم ان تالار همیشه همیشه پررونق و پرکاربر باشه.من که خیلی چیزا یاد گرفتم ..اگه خوبی بدی دیدین حلالم کنین.;)

parvin_k

عضو جدید
كسي هست ك تو پالايشگاه مشغول ب كار باشه؟..من ارشد شيمي تجزيه هستم و يه مدت كوتاهي هست ك تو يه پالايشگاه كار ميكنم..ب يه سري اطلاعات نياز دارم...

nevercom

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان

یاددوران دانشگاه بخیر، درس که نمی خوندیم البته :D

parvin_k

عضو جدید
سلام ...كسي اطلاعاتي در مورد سولفورزدايي بنزين بعد از تهيه ي اون داره؟؟....خيلي حياتيه...ممنون..

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...كسي اطلاعاتي در مورد سولفورزدايي بنزين بعد از تهيه ي اون داره؟؟....خيلي حياتيه...ممنون..
سلام .......اینم یه فایل در مورد سولفور زدایی در ژاپن.......امیدوارم بدردتون بخوره..... درخواستهاتون در مورد صنعت پالایش هست که در حیطه فعالیت مهندسی نفت نیست....لطفا به تالار مهندسی شیمی مراجعه کنید

پیوست ها

• FCC.pdf
    165.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
از فعالیت من نیز متشکرید؟میدانم

خو اینجا هیشکی نیس؟
من سوال دارم؟چرا هیشکی پاسخگو نیس؟من چکار کنم ؟هان؟میام همتون رو معتاد میکنم اگه جواب ندین

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
از فعالیت من نیز متشکرید؟میدانم

خو اینجا هیشکی نیس؟
من سوال دارم؟چرا هیشکی پاسخگو نیس؟من چکار کنم ؟هان؟میام همتون رو معتاد میکنم اگه جواب ندین

سوال باشه در خدمتیم.......:cool:

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال باشه در خدمتیم.......:cool:
خو ابتدا اونور رو نگاه کن من روسری سرم نیست:D
به نام خودای بوزورگ و توانااااا که تو را زشت آفرید
سوال من این که تفاوت نفت با بنزین چیه؟من چطور باید نفت بخرم؟اصن چطور میتونم نفت بسازم؟چرا هیشکی دیگه نفت نمی فروشه؟چرا تاپیک اینقد شیک و مجلسی شده؟هان؟:D

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال من این که تفاوت نفت با بنزین چیه؟من چطور باید نفت بخرم؟اصن چطور میتونم نفت بسازم؟چرا هیشکی دیگه نفت نمی فروشه؟چرا تاپیک اینقد شیک و مجلسی شده؟هان؟:D
:biggrin:منم یه سوال دارم.میخوام برم به جای خرید طلا نفت بخرم.میتونین راهنماییم کنید که چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سطح فرهنگ بالا رفته و بچه ها کمتر اسپم می کنن:D
بنزین از مشتقات نفت خام هست!
برای خرید نفت هم باید از حمید و سرمد مجوز بگیری بعد اگه به تایید من رسید بهت نفت میدن

بالا