میتینگ بچه های گل حسابداری

marj@n_m

عضو جدید
سلام به دوستان
مرجان23ساله هستم به تازگی فارغ التحصیل شدم در مقطع لیسانس حسابداری .البته رشته کاردانیم چیز دیگه ای بوده و به لحاظ درسی کامل نیستم تو این رشته و قصد شرکت در ارشد حسابداری رو دارم ولی نا امیدم
اگه میشه راهنماییم کنید واسه کنکور

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
مرجان23ساله هستم به تازگی فارغ التحصیل شدم در مقطع لیسانس حسابداری .البته رشته کاردانیم چیز دیگه ای بوده و به لحاظ درسی کامل نیستم تو این رشته و قصد شرکت در ارشد حسابداری رو دارم ولی نا امیدم

سلام , خوش اومدید :gol:
مقطع کاردانی چی خوندید ؟

اگه بخواین با ناامیدی پیش برید
به موافقیتی نمیرسید

اگه فکر میکنی تلاشت کافی نبوده
تلاشتو بیشتر کن

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام یچه هاااااااااااا
چقدر جام خالی بوده اینجا
:D

AvA-6586

کاربر ممتاز
سلام به دوستان

سلام عزیزم
شاغلی ؟ هدفت از ادامه تحصیل چیه؟ رشته کاردانیت چی بوده؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آوااااااااااااااااااا؟ کجایییییییییییییییییییی؟.........:razz:......کلا پروفایلت بسته س، آدم نمیتونه دو کلوم حرف حساب برات بفرسته!:redface:. تو تاپیک مشکلات زبان دیدمت، از ترس اسپم نتونستم چیزی بگم.....کجایی عزیزم؟:w36:

آخرین ویرایش:

westfreight

عضو جدید
خرید نرم افزار مالی و حسابداری شایگان سیستم

خرید نرم افزار مالی و حسابداری شایگان سیستم

با استفاده از نرم‌افزار حسابداری ، معاملات مالی سریع تر، دقیق‌تر و با هزینه پایین‌تری ثبت می‌گردند. انتخاب نرم‌افزار حسابداری مناسب برای سازمان نیازمند بررسی دقیق در زمینه‌های بسیار متنوعی می باشد. با پیشرفت سیستم‌های مکانیزه و کامپیوتر امروزه استفاده از نرم افزارهای حسابداری برای ثبت تراکنشهای مالی وو مدیریت کالاها در بنگاه‌های تجاری به امری ضروری مبدل گردیده است.
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]هدفاصلی هر سیستم حسابداری مالی و نرم افزار مالی، گزارشات مالی دقیق و مورد نیاز حسابداران و مدیرانمی‌باشد. سیستم اطلاعات مالی، وظیفه ثبت داده‌های مالی، پردازش آن‌ها و تبدیل ایناطلاعات را به گزارش‌های سودمند مالی جهت مشاهده و ارزیابی مدیریت و در صورت لزومتحویل گزارشات به نهادهای نظارتی خارج سازمان را بر عهدهه دارد[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]یکسیستم اطلاعاتی مکانیزه مالی به سازمان کمک می‌کند تا عملیات مالی را به طور بهینهمدیریت نماید و کمک فراوانی به مدیریت در تامین اطلاعات دقیق و زمان‌بندی شده درارتباط با شرکت، کارکنان، مشتریان و طرف حساب‌ها می‌کند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

AvA-6586

کاربر ممتاز
آوااااااااااااااااااا؟ کجایییییییییییییییییییی؟.........:razz:......کلا پروفایلت بسته س، آدم نمیتونه دو کلوم حرف حساب برات بفرسته!:redface:. تو تاپیک مشکلات زبان دیدمت، از ترس اسپم نتونستم چیزی بگم.....کجایی عزیزم؟:w36:

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عزیزم تو خوووووووبی:w38:
اره پیجمو بستم دیر ب دیر میام لطف دوستان هم زیاده واسم پیام میذارن نمیتونم به موقع جواب بدم شرمندشون میشم:(
مشغولم با پایان نامه:cry: تو چیکار میکنی؟
:love:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عزیزم تو خوووووووبی:w38:
اره پیجمو بستم دیر ب دیر میام لطف دوستان هم زیاده واسم پیام میذارن نمیتونم به موقع جواب بدم شرمندشون میشم:(
مشغولم با پایان نامه:cry: تو چیکار میکنی؟
:love:
عزیز دلم. دشمنت شرمنده بشه. سلامت باش خبری هم ازت نداشیتیم اشکالی نداره:redface:. خبری ازت نداشتم دیگه دست به دامان این تاپیک شدم:w18:. عزیزم پایان نامه داری؟ حتما روش وقت بذار، ارزششو داره کار خوب تحویل بدی ولی خداییش زحمت زیاد می طلبه دیگه. ایشالله که عالی میشه. من خوبم عزیزم، کنکور تموم شد الانم مشغول اسکیسم البته فقط ذهنم مشغوله:biggrin:، کاملا ترسیدم و اصلا دوس ندارم شروع کنم:crying2:......منتظرم این بازه اسکیس هم تموم بشه و یه ماهی نفس راحت بکشم:redface:

AvA-6586

کاربر ممتاز
عزیز دلم. دشمنت شرمنده بشه. سلامت باش خبری هم ازت نداشیتیم اشکالی نداره. :redface:خبری ازت نداشتم دیگه دست به دامان این تاپیک شدم:w18:. عزیزم پایان نامه داری؟ حتما روش وقت بذار، ارزششو داره کار خوب تحویل بدی ولی خداییش زحمت زیاد می طلبه دیگه. ایشالله که عالی میشه. من خوبم عزیزم، کنکور تموم شد الانم مشغول اسکیسم البته فقط ذهنم مشغوله:biggrin:، کاملا ترسیدم و اصلا دوس ندارم شروع کنم:crying2:......منتظرم این بازه اسکیس هم تموم بشه و یه ماهی نفس راحت بکشم:redface:

مرسی عزیزممممم از لطفت. :w27:
میدونی خیلی سخته چون خودم دارم انجامش میدم وقت و حوصله زیادی رو میطلبه:crying: منم ک بی حوصله:D امیدوارم خوب بشه:w05:
کنکور چطور بود راضی بودی؟ انشالا به نتیجه دلخواهت برسی:redface: منم دوستم رشتش معماری خیلی اسکیس هاشو دوس دارم رشته شیرینیه:w16:
موفق باشی بانو:hypocrite:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزممممم از لطفت. :w27:
میدونی خیلی سخته چون خودم دارم انجامش میدم وقت و حوصله زیادی رو میطلبه:crying: منم ک بی حوصله:D امیدوارم خوب بشه:w05:
کنکور چطور بود راضی بودی؟ انشالا به نتیجه دلخواهت برسی:redface: منم دوستم رشتش معماری خیلی اسکیس هاشو دوس دارم رشته شیرینیه:w16:
موفق باشی بانو:hypocrite:
آقا این حوصله که میگن چیه اصلا؟!:D...........ایشالا که خوب میشه:w14:. آوا جونم کنکور خیلی بد بود. نسبت به پارسال خیلی بهتر بود اما فایده نداره. من مردش نیستم:cry::w09:. قربونت برم. ایشالا خدا گره از مشکلات همه ما باز کنه...............پس اسکیس دوس داری؟ اکه این طور!:sweatdrop:. من معماریم اما ازش بدم میاد:D.............مواظب خودت باش:w40:

AvA-6586

کاربر ممتاز
آقا این حوصله که میگن چیه اصلا؟!:D...........ایشالا که خوب میشه:w14:. آوا جونم کنکور خیلی بد بود. نسبت به پارسال خیلی بهتر بود اما فایده نداره. من مردش نیستم:cry::w09:. قربونت برم. ایشالا خدا گره از مشکلات همه ما باز کنه...............پس اسکیس دوس داری؟ اکه این طور!:sweatdrop:. من معماریم اما ازش بدم میاد:D.............مواظب خودت باش:w40:

مرسی مهربون:love:
این حرفا چیه؟ :cool:تو همه تلاشتو کردی این مهمه اون همه انگیزه و امید کجا رفت :mad:یادمه امضات یه مدت این بود ...... نمیدونم چی چی واسه کور کردن چشم فک و فامیل:D:surprised:
اصلا نا امید نباش شک نکن به همه چیزایی که میخوای میرسی:w11:
اینو میبینم :w11:یاد دنی میفتم:(
اسکیس دوست دارم ولی از دووووووووووور چون میگن خیلی سخته:smoke:
توام مراقب خودت باش:w38: