میتینگ بچه های گل حسابداری

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز

graphics-welcome-409895.gif
سلام به همه دوستان خوب هم رشته ایم امروز تاپیکی زدم تا دوستان گل حسابداری بتونن از هر چیزی که دوست دارن صحبت کنن به جز تخصص و مشکل و درس خلاصه سر به سر هم بذارن بخندن و شاد باشن

امیدوارم خوشتون بیاد و تاپیک ماندگاری باشه

welcome-57.jpg

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من برای تمام دوستانی که خودشونو تو تاپیک حسابداری معرفی کرده بودن پست و آدرس این تاپیکو دادم امیدوارم هر چی زودتر شلوغ بشه

در ضمن از اینکه بچه های این رشته فعال نیستن و بیشترشون ثبت نام کردن و رفتن یا خیلی دیر به اینجا میان افسوس میخورم چون اگر کنار هم باشیم مثل بفیه تالارها و رشته ها موفق میشیم :smile:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس نمیاد؟

فکر کنم این تاپیکمم بازم بی نتیجه میمونه واسه جمع کردن دوستان کنار هم :cry:

roya.b

عضو جدید
موافقم . همچين جايي لازم بود برامون.
من الان سركار حسابرسي هستم و دارم صورت مالي تهيه ميكنم
از صبح كلنجار ميرفتم تا اينكه سودوزيان وترازم در امد موند صورت جريان وجه نقد
گفتم بيام يه سري بزنم اينجا روحيه م عوض شه ;)
كه شد:gol::gol:

نارون آبي

عضو جدید
آره خوبه همه دور هم جمع بشیم
منم داشتم حسابامو کامل میکردم تا گزارش کار بگیرم
این کارم واقعا ادمو یه کم خسته میکنه اما وقتی میام اینجا روحیم باز میشه

roya.b

عضو جدید
آره خوبه همه دور هم جمع بشیم
منم داشتم حسابامو کامل میکردم تا گزارش کار بگیرم
این کارم واقعا ادمو یه کم خسته میکنه اما وقتی میام اینجا روحیم باز میشه

نارون جان مهندسي شيمي نيستي مگه؟
كار حسابداري ميكني؟

roya.b

عضو جدید
بچه ها بياين جمع شيم يه فكري به حال خودمون بكنيم
اينجوري كه نميشه.
ديگه خودتون ميدونين بخاطر سنگيني كار ،بچه هاي حسابداري تو چه وضعيت روحي هستن ....
چون با مسايل مالي درگيره استرسش بالاس واز همه بدتر حسابداري هنوز تو ايران جايگاه خودشو پيدا نكرده
به قول يكي از استادام : پول است جان نيست كه آسان بتوان داد

خلاصه اينكه اينجا ميتونه جاي خوبي باشه برا اينكه دور هم جمع شيم و مشكلات .خوبي ها و بدي هاي كارامونو مطرح كنيم
........... هر چند حسابدارا هم برا خودشون باشگاه تخصصي دارن ولي حالا كه اينجاييم بهتره هواي هم رو داشته باشم
و اگه يكي از ما چيزي رو مطرح ميكنه بقيه باهاش همكاري و همفكري كنن. مرسي
دوستتون دارم

marof

عضو جدید

مشاهده پیوست 65337
سلام به همه دوستان خوب هم رشته ایم امروز تاپیکی زدم تا دوستان گل حسابداری بتونن از هر چیزی که دوست دارن صحبت کنن به جز تخصص و مشکل و درس خلاصه سر به سر هم بذارن بخندن و شاد باشن

امیدوارم خوشتون بیاد و تاپیک ماندگاری باشه

مشاهده پیوست 65338

سلام دست گلت درد نکنه که این تایپیک رو زدی تا فعالان حسابدار رو آبدیت کنی چون که بعضی ها واقعا رفتند و فقط اسمشون هست.
بچه های حسابداری باید ممنون شما در کنار پیشروان اهل فن باشند که نام حسابدار رو همیشه زنده نگه داشتین.
منم به امید خدا به اینترنت پر سرعت دست یافتم می خوام همه روزه بهشون سر بزنم و مطالب جدید براشون بذرارم.

marof

عضو جدید
هیچ کس نمیاد؟

فکر کنم این تاپیکمم بازم بی نتیجه میمونه واسه جمع کردن دوستان کنار هم :cry:
نه نه نمییییذاریییییمممممم امید داشته باش....... فقط یکم بچه ها سرشون تو کار شلوغه بعضی ها مثل من هم به اینترنت دسترسی کامل ندارن شما ببخشینشون

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم که اهل حساب و کتاب هستن

خوب حالا که همه دور هم جمع شدیم از چی صحبت کنیم ؟؟؟ که روحیه بگیریم و شاد و خندون باشیم
.

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم . همچين جايي لازم بود برامون.
من الان سركار حسابرسي هستم و دارم صورت مالي تهيه ميكنم
از صبح كلنجار ميرفتم تا اينكه سودوزيان وترازم در امد موند صورت جريان وجه نقد
گفتم بيام يه سري بزنم اينجا روحيه م عوض شه ;)
كه شد:gol::gol:

آخی عزیز دلم فدای تووووووو ایشالا روحیت خیلی عوض بشه تا کاراتو بهتر بهتر انجام بدی

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که اینجا شلووووووووووووووووووووووغ شده آفرین به شما بچه های شیطون و فعال

همگی خوش آمدید و بهتره اول بیاید سنتونو بگید و اینکه کجا زندگی میکنید تا بیشتر آشنا بشیم

roya.b

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم که اهل حساب و کتاب هستن

خوب حالا که همه دور هم جمع شدیم از چی صحبت کنیم ؟؟؟ که روحیه بگیریم و شاد و خندون باشیم
.

هر چه ميخواهد دل تنگت بگو
اينجا منطقه آزاده (البته با توجه به قوانين باشگاه )
منظور اينكه از شعر وگفتمان و جوك وعكس گرفته تاااااااااااااااا داستانهاي كوتاه وبلند و خاطره و............... غيبت همسايه هاتون و...........
:biggrin:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول خودم

من امروز رفتم تو 19 سال هووووووووووووووووووراااااااااااا

تهران زندگی میکنم

avayestan

کاربر بیش فعال
بهاره جان ممنون از تایپیک خوبت.. منم تو تالار بچه های حسابداری بودم برام پیامت اومد.. هرچند من لیسانس ریاضیم.. امسال ارشد حسابداری امتحان دادم .. بچه های حسابداری دعوام نکنینا.. حالا آقا شیطونه گولم زد دیگه.. منم راه مییدین به غیبت کردن از همسایتوووووووون؟ اینقد دختر خوبیمممممممممممم .. بلدم غیبت کنمااااااااااا....

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که اینجا شلووووووووووووووووووووووغ شده آفرین به شما بچه های شیطون و فعال

همگی خوش آمدید و بهتره اول بیاید سنتونو بگید و اینکه کجا زندگی میکنید تا بیشتر آشنا بشیم

من فاطمه هستم 20 سال هم سنمه...

بچه ها کسی اینجا هست که ارشد حسابداری بخونه؟؟؟

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهاره جان ممنون از تایپیک خوبت.. منم تو تالار بچه های حسابداری بودم برام پیامت اومد.. هرچند من لیسانس ریاضیم.. امسال ارشد حسابداری امتحان دادم .. بچه های حسابداری دعوام نکنینا.. حالا آقا شیطونه گولم زد دیگه.. منم راه مییدین به غیبت کردن از همسایتوووووووون؟ اینقد دختر خوبیمممممممممممم .. بلدم غیبت کنمااااااااااا....

حالا قبول شدی؟؟؟
منم مازندرانی هستم...
کجای مازندران هستی؟؟؟

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
الان كجايي؟ جايي مشغولي؟ كارت تو چه زمينه ايه؟
من الان روز جمعه هم سر كارم. كار شريف حسابرسي:smile:
درسم تازه تموم شده تو يه مغازه كه مال دو تا شريكه مشغولم. تو همين مدت كوتاه پدرمو درآوردن. تازه فهميدم ورودم به اين رشته اشتباه محض بوده اولش كه اين باشه واي به حال آخرش.:cry:

avayestan

کاربر بیش فعال
حالا قبول شدی؟؟؟
منم مازندرانی هستم...
کجای مازندران هستی؟؟؟

آره تو تکمیل ظرفیت قبول شدم اونم بابل.. اما امسال امتحانی شرکت کردم .. اصلا پایم قوی نیس..یعنی از مالی و صنعتی چیزی نمیدونم..بابل قبول شدم.. همه میگن پیش نیاز میگذرونی.میتونی.. موندم حالا که برم ثبت نام یا نه.. میخوام ارشدی بگیرم که پایم قوی باشه.. اینکه واقعا با خوندن دروس پیشنیاز میشه خودمو برسونم یا نه..... من 0191 هستم.. خودت چی؟

mari2012

عضو جدید
سلام به حسابدار باحالا
بچه ها یه سوال:
اگه چند ماه قبل از شروع دانشگاه بیکار بودید چی می خوندید که چند ماه بعد به درد یونی
و رشته حسابداری بخوره؟

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به حسابدار باحالا
بچه ها یه سوال:
اگه چند ماه قبل از شروع دانشگاه بیکار بودید چی می خوندید که چند ماه بعد به درد یونی
و رشته حسابداری بخوره؟

ریاضی سالهای پیشمو چون خیلی اشکاال دارم:(

avayestan

کاربر بیش فعال
تایپیک بچه های حسابداری ماشاالله چشم نخوره چه شلوغه.. هیچکسم پیدا نمیشه جواب سئوال آدمو بده.. بچه ها چه بی حال وبی بخارن.. شایدم خب سرشون شلوغه.. اما کاش تعداد کاربرای پای ثابت بیشتر شه..

avayestan

کاربر بیش فعال
سلام به حسابدار باحالا
بچه ها یه سوال:
و رشته حسابداری بخوره؟

دروس پایه حسابداری رو میخوندم..