میادین نفتی ایران و عراق

kian.kateb

عضو جدید
اینجا دو تا عکس گذاشتم که میادین نفتی ایران و عراق رو نشون میدن.دیدنش ضرر نداره.

پیوست ها

• iraq_oil_2003.jpg
    iraq_oil_2003.jpg
    36.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • iran_major_oilfields78.jpg
    iran_major_oilfields78.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله...........راست گفتین..........سود و ضرری نداشت.:):)مرسی.

kian.kateb

عضو جدید
بله...........راست گفتین..........سود و ضرری نداشت.:):)مرسی.
دوست گلم دستت درد نکنه که دیدی و نظر دادی.من گفتم ضرر نداره.نگفتم سود نداره.البته برای شما که پلیمر خوندی نبایدم سود داشته باشه.عجیب نیست!!!!

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گلم دستت درد نکنه که دیدی و نظر دادی.من گفتم ضرر نداره.نگفتم سود نداره.البته برای شما که پلیمر خوندی نبایدم سود داشته باشه.عجیب نیست!!!!
خواهش میکنم.قابل شمارو نداره. :gol:بله من خودم سودشو بهش اضافه کردم برای تاکید;)

aidin_bdj

عضو جدید
سلام کیان جان.
تو باعث افتخار من و تمام دانشجوهای امیدیه واستاد عباس روحی وصمد شریفی وافشین نونوا هستی.
:cry:اینم بغض شادیمه!
دمت گرم.مارم یاد کن.به آفتابه سازان هم بزاز یه حرفی بزنن.باشما دوست پلیمری نبودمآآآآآ;):biggrin:

kian.kateb

عضو جدید
سلام کیان جان.
تو باعث افتخار من و تمام دانشجوهای امیدیه واستاد عباس روحی وصمد شریفی وافشین نونوا هستی.
دمت گرم.مارم یاد کن.به آفتابه سازان هم بزاز یه حرفی بزنن.باشما دوست پلیمری نبودمآآآآآ;):biggrin:

ما چاکر تمام مفاخر امیدیه هم هستیم.بیادتم هستیم.شما تحویل نمیگیری مهندس.

kian.kateb

عضو جدید
خواهش میکنم.قابل شمارو نداره. :gol:بله من خودم سودشو بهش اضافه کردم برای تاکید;)

خوب خدارو شکر.حداقل یه چیز درست و حسابی خوندی.
اما کلا من تو فورم پلیمر نمیرم چون باید خیلی چیز بهش اضافه شه و منم حوصله ای که شما واسه اضافه کردن سود گذاشتی رو متاسفانه ندارم.

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما کلا من تو فورم پلیمر نمیرم چون باید خیلی چیز بهش اضافه شه و منم حوصله ای که شما واسه اضافه کردن سود گذاشتی رو متاسفانه ندارم.
.................ببخشید حوصله نداری یا نمی فهمییییییییی؟:biggrin:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام کیان جان.
مگه خودتون هوای همدیگرو داشته باشین وگرنه........:mad::mad::mad:
شما دوست عزیز نیاز به کلاس توجیهی دارین.......خواهشمندم بدون اطلاع صحبت نکن.....
البته گناهی هم ندارین شما نفتیا چی از پلیمر میفهمین:D

kian.kateb

عضو جدید
مگه خودتون هوای همدیگرو داشته باشین وگرنه........:mad::mad::mad:
شما دوست عزیز نیاز به کلاس توجیهی دارین.......خواهشمندم بدون اطلاع صحبت نکن.....
البته گناهی هم ندارین شما نفتیا چی از پلیمر میفهمین:D

دوست خوبم مطمئن باش از شما بیشتر راجع به رشتتون شناخت داریم.4 سال با پلیمریا زندگی کردیم.اما اونا هیچ وقت در مورد چیزایی که توش سررشته نداشتن نه نظر میدادن و نه دخالت میکردن.و الان هم همشون موفقن.شمام به جای اینکه در مورد مسائل نفتی و نفت کنکاش کنی بهتر به همون درسای الاستیک و پلاستیک و سینتیک و لاستیکتون برسی که اگه خدا بخواد چند سال دیگه تو شرکتای لاستیک سازی استخدام شی.اینجا جای این حرفا نیست داداش گلم.اگر کاری داشتی میتونی بهم پیغام بدی.
در هر صورت اگر اطلاعات در مورد نفت میخواستی میتونی بپرسی نه اینکه بیای و بگردی و با تعنه حرف بزنی.
موفق باشی

aidin_bdj

عضو جدید
البته که رشته بس پارش رشته جالبیه! اما جزو صنایع پایین دستی حساب می شه.
شاید اگر روزی فرجی یا موجزه ایی رخ بده و پلیمرای طبیعی با بازیافت هم پیشرفت کنند و همین طور اسطوره های بس پارش مثل خونکدار - جعفری - نیک فرجام و کوشا رضائی هم زنده بودن شاید 2تا ساختمون در پژوهشگاه شیمی به بس پارش بدن.
در ضمن کیان جان الاسسسسسستوووومر یادت رفت;)