موقعيت هاي كاري اصلاح نباتات؟؟؟

Hasti_r

عضو جدید
دوستان اصلاحي سلام, دوست دارم اين جا درمورد رشتمون و موقعيت هاي كاري اون صحبت كنيم, به نظرم بهترين شاخه كشاورزي اصلاحه, من كه عاشقشم, دلم ميخواد نظر شمارم بدونم, اونايي كه مشغول به كارن تو اين زمينه از موقعيت كاريشون و ميزان رضايتشون بكن؟؟؟؟؟ خلاصه هر نظري در مورد اين رشته داريد بفرماييد:smile:

نجار حسن

عضو جدید
من روی هیبریداسیون پنبه و نرعقیمی اون کار می کنم ما یک رقم جدید در دست معرفی هم داریم مناسب برداشت با کمباین . کلا این رشته بخاطر ادامه دار بودن کار و همیشه چیز های جدیدی رو می بینی جالبه.

901251107

عضو جدید
نظر

نظر

من روی هیبریداسیون پنبه و نرعقیمی اون کار می کنم ما یک رقم جدید در دست معرفی هم داریم مناسب برداشت با کمباین . کلا این رشته بخاطر ادامه دار بودن کار و همیشه چیز های جدیدی رو می بینی جالبه.

من يه دانشجوي فارغ التحصيا در مقطع اين رشته يعني اصلاح نباتاتد هستم . چه فايده اين همه درس خوندم آلان نمي دونم چيكار كنم بيكارم.:(

نجار حسن

عضو جدید
تو بخش خصوصی این وضعیت وجود داره ولی در بخش دولتی بالاخص مراکز تحقیقاتی تنها رشته ها یی هستند که طرح و ایده دارند.

نجار حسن

عضو جدید
الان روی گیاهان دارویی خیلی دارن کار میکنن و درامد خوبی داره چه بحث خشک و چه تولید تر آن، روی این موضوع میشه کارکرد.

الهام سوری

عضو جدید
هستی جان سلام من ترم اولی اصلاح هستم می شه بیشتر در مورد بازار کار این رشته توضیح بدی مثلا این که در آینه چه کارهایی می شه کرد؟

saeed omrani

عضو جدید
سلام
با احترام به نظر تمامی دوستان.دانشجویان و اساتید
این رشته در کل رشته جالب و دوست داشتنی و... است.
اما در مورد بازار کار هیچ دفاعی از این رشته نمی توان داشت و
احتیاج زیادی به رابطه برای ورود به بخش دولتی دارد.
البته بازار کار در ایران ندارد در کشور های اروپایی این موضوع کاملا متفاوت است.
پیشنهاد کلی برای شما دوست عزیز : در درس خواندنت بسیار کوشا باش . پیشرو باش . به حرف کسی توجه نکن و البته توکل داشته باش.
همه چیز تغییر میکند(این یک قانون است)
پایدار باشید
عمرانی