موضوع پایان نامه شما چیست؟

بهارلو

عضو جدید
از توضیحات خوبتون متشکرم. موضوع من باغ موزه پرندگان هست.کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه:redface:

nahalan

عضو جدید
سلام من ضوابط مجتمع تفریحی توریستی رو می خواستم اگه ممکنه کمکم کنید

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موضوعم مرکز خلاقیت و بازی های کودکانه ممنون میشم کمکم کنید

sepide 68

عضو جدید
موضوع منم خانه ی شعره اما هیچ نمونه ای ازش ندیدم خودمم میخوام از خود شاعرا تو طراحی استفاده کنم اما یکم گیجم من دیگه وقتی ندارم کسی میتونه به من کمک کنه؟

عاطفه.ن

عضو جدید
..

..

موضوع منم خانه ی شعره اما هیچ نمونه ای ازش ندیدم خودمم میخوام از خود شاعرا تو طراحی استفاده کنم اما یکم گیجم من دیگه وقتی ندارم کسی میتونه به من کمک کنه؟

دوست من منم اول راه هستم و هنوز حتی پروپوزالم رو هم تحویل ندادم اما به نظر من شما باید برای این که کارتون راحت تر و البته مشخص تر و کامل تر و پخته تر باشه باید موضوعت رو خاص کنی! محدود ترش کنی یکمی...حالا با توجه به 1 شاعر خاص و یا 1 سبک خاص!

عاطفه.ن

عضو جدید
بچه ها اینجا کسی طرح تفصیلی نیشابور رو داره؟؟ موضوع پایان نامه ام خانه ی شعر عطاره و میخوام سایتم هم توی نیشابور باشه اما نمیتونم طرح تفصیلی اش رو پیدا کنم

kian93

عضو جدید
سلام می شه به من کمک کنید من موضوع پایان نمه مو تغییر دادم چون باید سیستم کابلی طراحی می کردیم می خوام مجتمع ورزشی بردارم آیا کسی هست در پروپوزال نوشتن کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتم خیلیییییییییییییییییییییییییی محدوده:cry:

H2_9055

عضو جدید
سلام رفیق
من میخوام پایانامه ام رو با موضوع *سایت مدیریتی شهرمن"پاریس کوچولو"* شروع کنم. این سایت شامل شهرداری و نظام مهندسی و فرمانداری و ... است استاد راهنمام فقط منابع مستند و کتاب رو قبول داره . خوشحال میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه. بای تا های

3dmap

عضو جدید
سلام به همه دوستان
موضوع پایان نامه من متاسفانه مدیاتک هستش و توی رسالش گیر کردم . از دوستان کسی هست رساله با این موضوع رو داشته باشه؟!
تو کل اینترنت فقط دوتا پیدا کردم که قیمتشون خیلی بالا بود.

arc_shl

عضو جدید
موضوع پایان نامه من سرای ویژه معلولینه اما یکم راجع به استاندارداش گیرم..

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها اینجا کسی طرح تفصیلی نیشابور رو داره؟؟ موضوع پایان نامه ام خانه ی شعر عطاره و میخوام سایتم هم توی نیشابور باشه اما نمیتونم طرح تفصیلی اش رو پیدا کنم
لینک

اما اگه مطالعات خاص تری نیاز دارید باید به شهرداری منطقه (معونت معماری و شهرسازی) مراجعه کنید که من پیشنهاد میکنم نکنید!چون این مطالعات خیلی قدیمی هستند و یه سری کلیات هستند.

mahta188

عضو جدید
سلام من میخوام برای پایان نامه روی موضوعی کار کنم که در تعامل با معماری سبز باشه میتونید در این زمینه به من یاری برسونید؛ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

fo roogh

عضو جدید
salam . mozue tarhe nahai e man tarahi khaneye maskoni ba roykarde memarie paydaree ... lotfan matalebii vase motaleatesh bezarin , mamnoon

at.23

عضو جدید
سلام دوستان پایان نامه من در مورد ایستگاه راه آهن هست.
پروپوزالم رو نمیتونم پر کنم اگه کسی میتونه کمکم کنه خوشحال میشم.:redface:

آخرین ویرایش:

مژده رجایی

عضو جدید
سلام.پایان نامه شما تموم شده؟من میخام موضوع هتل رو انتخاب کنم که تا به حال هم کار نکردم .سخته؟

mahta188

عضو جدید
سلام.
من قبلأ رو هتل کار کردم یکم کارش زیاد هست ولی سخت نیست.موفق باشی...

::: شیـــما :::

عضو جدید
سلام مهندسای عزیز
موضوع پایان نامم طرح احیای ی کاروانسرا تو اطراف تهرانه ک دقیقن وسطه بیابونه الان
برای تغییر کاربریش از کاروانسرا ب نظرتون چی مناسبه ؟ حدود ۱۲ هزار متر مساحتشه

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندسای عزیز
موضوع پایان نامم طرح احیای ی کاروانسرا تو اطراف تهرانه ک دقیقن وسطه بیابونه الان
برای تغییر کاربریش از کاروانسرا ب نظرتون چی مناسبه ؟ حدود ۱۲ هزار متر مساحتشه

سلام
یه سری اصول توی طراحی و احیای بافت های قدیمی هست که یکیشون اینه که همون کاربری اصلی خودشون رو بهشون بدیم
کاروانسراها یه جورایی هتل های امروزی هستن!با توجه به سایتتون میتونه یه اقامتگاه بین راهی باشه. :)
یه نمونه خارجی خیلی خوبی در این مورد دیده بودم متاسفانه اصلا یادم نمیاد کجا بود اگه بعدا خواستید بفرمایین از استادم میپرسم مجدد.
نمونه های ایرانی هم که داریم :)

::: شیـــما :::

عضو جدید
سلام
یه سری اصول توی طراحی و احیای بافت های قدیمی هست که یکیشون اینه که همون کاربری اصلی خودشون رو بهشون بدیم
کاروانسراها یه جورایی هتل های امروزی هستن!با توجه به سایتتون میتونه یه اقامتگاه بین راهی باشه. :)
یه نمونه خارجی خیلی خوبی در این مورد دیده بودم متاسفانه اصلا یادم نمیاد کجا بود اگه بعدا خواستید بفرمایین از استادم میپرسم مجدد.
نمونه های ایرانی هم که داریم :)

مرسی جواب دادی عزیزم
استادمون رو این مورد گیره دوس داره طرحمون تغییر کاربری داشته باشه ! ی چیزی مثل زندان قصر ک تبدیل ب باغ موزه قصر شده میخاد کار کنیم :(

tv.kade

عضو جدید
سلام دوستان
پایان نامه من کمپ ترک اعتیاد بود اما استاد قبول نکرد
حالا این موضوع انتخاب کردم مرکز همایشهای جهان اسلام
اما این دیگه هیچی نیست نه نمونه کار و رساله چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی جواب دادی عزیزم
استادمون رو این مورد گیره دوس داره طرحمون تغییر کاربری داشته باشه ! ی چیزی مثل زندان قصر ک تبدیل ب باغ موزه قصر شده میخاد کار کنیم :(

به گیر استاد نیست که! به اصوله :)(هرچند این چیزا واسه کسی مهم نیس دیگه)
خب سایت شما اجازه نمیده که بیای و مثلا مهد کودک کار کنی! بگرد ببین چه کاربری وسط یه بیابون ممکنه به درد بخوره! شاید درمانگاه، موزه حیات وحش :D ، موزه تاریخ طبیعی:surprised:، مرکز تحقیقات زمین شناسی، کمپ نجوم و ... بتونه به دردت بخوره.:confused:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
موضوع پایان نامه من متاسفانه مدیاتک هستش و توی رسالش گیر کردم . از دوستان کسی هست رساله با این موضوع رو داشته باشه؟!
تو کل اینترنت فقط دوتا پیدا کردم که قیمتشون خیلی بالا بود.

یعنی اینجا هیچکس رساله مدیاتک نداره؟؟؟!!!!

من فقط تحلیل مدياتك سندايي رو دارم که 3 صفحه نوشتاری هست :confused: اگر کمکتون میکنه بذارم؟
منبعش هم آبادي شماره 37 ( دوره جديد.) هست اگر دسترسی داشتید شاید چیز دیگه ای هم باشه توش

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
پایان نامه من کمپ ترک اعتیاد بود اما استاد قبول نکرد
حالا این موضوع انتخاب کردم مرکز همایشهای جهان اسلام
اما این دیگه هیچی نیست نه نمونه کار و رساله چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بسم الله بگین خودتون شروع کنید :D
ببینی این عنوان ها بخصوص تو دوره کارشناسی بیشتر یه تعارفه!
خب برنامه فیزیکی خاصی نخواهید داشت و همون سالن کنفرانس و ... بیشتر فضاهاتون رو شامل میشه
فصل های اول هم که مراکز همایش چیه و لزوم این که توی یه کششور اسلامی چرا باید باشه رو شامل میشه که بازم یه کوچولو سرچ کنید چیزای خوبی گیرتون میاد.
مطمئن باشین روز ژوژمان کسی اون رساله رو ورق هم نمیزنه :(

سحرصابری2

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در مورد موزه دریانوردی مطلبی داره دراختیارم بذاره؟ممنون میشم...یه نمونه موردی با نقشه هاش رو دراختیارم بذارین..میخوام ببینم فضاها به چه شکل هستن....ممنون میشم.:gol::gol:

بالا