موضوع احتمالی اسکیس ارشد دانشگاه آزاد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xx_shaghayegh

عضو جدید
آره سال پیشم همینجور بوده...یه ساعت زودتر بچه های اساتید.........رفتن سرجلسه و اسکیسو شروع کردن......میگن امسال به احتمال زیاد طراحی یه المان یا مقبره برای اخوان ثالث یا ستار خان هست....راستی ستار خان کیه؟؟؟؟:surprised:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره سال پیشم همینجور بوده...یه ساعت زودتر بچه های اساتید.........رفتن سرجلسه و اسکیسو شروع کردن......میگن امسال به احتمال زیاد طراحی یه المان یا مقبره برای اخوان ثالث یا ستار خان هست....راستی ستار خان کیه؟؟؟؟:surprised:
به هر حال من که قزوین زدم جز شهرستنیا محسوب میشم:child:

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
خونه 4 فصله یعنی چی؟
پس الان 3 تا موضوع داریم
ورزشی، المان، خونه 4 فصله
حالا یکی بگه اینا یعنی چی؟ :D

hadired2012

عضو جدید
بچه ها من تبریزو زدم.کسی میدونه ترازش چنده وباید درچه حدی درصدارو بزنم؟مرسی

draz

عضو جدید
سلام دوست گرامی
یکی ازدوستان منو به این تایپ فرستادکارتون خوبه اما جای کار داره شما باید زمان بندی داشته باشیداصول اسکیسو بدونید کگه تونستید جزومو خوب بخونید بهتر کمکتون میکنه
حق نگهدارتون

xx_shaghayegh

عضو جدید
سلام دوست گرامی
یکی ازدوستان منو به این تایپ فرستادکارتون خوبه اما جای کار داره شما باید زمان بندی داشته باشیداصول اسکیسو بدونید کگه تونستید جزومو خوب بخونید بهتر کمکتون میکنه
حق نگهدارتون

mohandesi bargh...eskis....=77

faeal

عضو جدید
سلام،بچه ها من چند تا نمونه سوالات دانشگاه آزاد ارشد برایه سال های پیش رو میخام

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه کارای جالبی‌.... در نوع خودش خاصه... بسیار عالی‌
یه ذره گرافیک و راندوش زیاده سفیدیش کمه ولی‌ خوب اینم یه سبکیه... جالبه... من که خوشم اومد.

mehras khanum

عضو جدید
کسی نمی دونه تایم اسکیس امسال چند ساعته؟!!!وقتی نوبت آزمون صبحه.:surprised:تاجایی که من میدونم!!!صبح به تا ساعت دوازده میگن!!!:w15:یعنی ما مثلا ازده تادوازده اسکیس داریم؟پس یه موضوع کوچیک می خوان بدن؟:w20:یعنی المان میخوان بدن؟ اگه کسی ازتایم اسکیس خبرداره اطلاع رسانی کنه تاماحدسیاتمون به واقعیت نزدیکتربشه!!!!:w17::w27:قبلامرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا