موسیقی کلاسیک

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلاااااااااااااااام خدمت هم باشگاهی های محترم

:w32:

به دلیل علاقه بسیار زیاد بنده به سبک موسیقی کلاسیک خواستم اطلاعات خودم رو تو این زمینه افزایش بدم همینطور تلنگری بزنم به اونایی که علاقه مندند و دنبالش نمیرن(بازم خودم شد :دی)

در نظر دارم ابتدا در مورد خود سبک کلاسیک حرف هایی زده بشه .بعدش شروع می کنیم به معرفی بزرگان این سبک و آثارشون که قطعا به گوش خیلی ها آشناست..ایشالا آثار

برجسته رو هم به صورت صوتی و هم ویدیو اینجا می زاریم.حتی میشه فیلم هایی که راجع به زندگی و یا موزیک های بزرگان این عرصه ساخته شده هم معرفی کنیم مثلا فیلم

copynig bethoween یا ویروسبتهوون(کره ای) می تونه مارو با آثارشون بیشتر آشنا کنه.

نیاز به همراه هم احساس میشه در این تاپیک ....دوستی که در این زمینه تخصص داره یا نداره. دوستانی که مایلند لطفا منو مطلع کنن یا همینجا اعلام آمادگی کنن.اگه شد تاپیک دیگری خواهیم زد.

دلیل علاقه شخصی من به موسیقی بی کلام و صرفا این نوع موزیک اجازه و فرصتی هست که به شنونده میده تا تصور کنه ، تا غرق در رویاها بشه ....رویاپردازی شیرین .... (البته

نه در همه آثار )..نمیدونم خودتون بهتر می دونید :دی و همینطور به شخصیت رهبران ارکستر هم علاقه مندم (می تونیم معروفاشون رو معرفی کنیم مثل هربرت فون کارایان و...)

آثار مورد علاقه خودم هم خیلی زیادن ..4 فصل ویوالدی، سمفونی 5 بتهوون، فتح بهشت ونجلیس، آثار موزارت، باخ، شوپن،چایکوفسکی ....جناب روحانی و و و و و///////////////

امیدوارم که همشونو داشته باشیم تو تاپیک.

به نظر من هر هفته در مورد یکی از این بزرگان سخن برانیم بهتر هست ...نظر شما چیه؟ کیست ما را یاری کند!....

(نمی دونم شاید هم از سر نادانی حرف نادرستو غیر تخصصی تو بالا زده بودم لطفا نادیده بگیرید).

فهرست تاپیک های ایجاد شده در راستای موضوع :

01. [موسیقی کلاسیک] - سمفونی های بتهوون
02. [موسیقی کلاسیک] - مشهورترین رقص باله های جهان
03. ...
04. ...
05. ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
دوست عزیز -سلام
می بینم هم سلیقه هستیم-مایلم باهم مطالبی را ارایه دهیم -نظرت چیست؟ از بابت سیمفونی برهبری کارایان هم ممنون.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز -سلام
می بینم هم سلیقه هستیم-مایلم باهم مطالبی را ارایه دهیم -نظرت چیست؟ از بابت سیمفونی برهبری کارایان هم ممنون.

سلام بر شما :gol:
بسیار هم عالی .شما اگر پیشنهادی برای ادامه تاپیک دارید بفرمایید. به نظر شما چطور بهتره؟

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
سلام بر شما :gol:
بسیار هم عالی .شما اگر پیشنهادی برای ادامه تاپیک دارید بفرمایید. به نظر شما چطور بهتره؟
همکار محترم : سلام
من برای شروع وامتحا ن -اگر موافقی این نوشته زیر را از طرف هر دو برایت می گذارم . کمک شما گذاردن یک قسمت کوتاه از سمفونی 5 -یکدقیقه- روی انست وبرای تالار موسیقی تایپک ارسال می شود. اگر استقبال شد کار مشترکمان را ادامه می دهیم اگر نه از ما بخیر از انها بسلامت.! . متن ابی منظور است که در پیام دوم نوشتم.

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
با سلام-دریاچه :قو چایکوفسکی را تایپیک کردم برایتان ارسال کردم- کافیست ملاحظه کنید اگر خواستید اضافه کنید ویا تصمیری از چایکوفسکی یا تزیین صفحه وبرای تالار ارسال کنید.مرا از دریافت ان مطلع فرمایید با تشکر. جداگانه است.کار شماره 2-دستتان رسید یا نه؟.خبر دهید.

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
پست موقت - توضیحات ِ کلی

پست موقت - توضیحات ِ کلی

سلام بر شما خانوم مهندس سحر و جناب مهندس سیامک عزیز
ابتدا از فعالیت های خوب شما عزیزان در عرصه ی موسیقی کلاسیک تشکر میکنم .
و اما بعد با توجه به تجربیات شخصی ، چند مورد رو میخواستم حضور شما متذکر شم که امیدوارم در روند ِ رو به رشد تاپیک، مفید و موثر افتد.

1. اگر به صلاحدید شما عزیزان، تشخیص میدید که میتونیم برای هر یک از این موضوعات یک تاپیک جداگانه ایجاد کنیم، اطلاع بدید که براتون ایجاد کنم . برای مثال :
الف - تاپیک [موسیقی کلاسیک] - سمفونی های بتهوون
ب - تاپیک [موسیقی کلاسیک] - مشهورترین رقص باله های جهان
ج - تاپیک ...

2. برای تکمیل توضیحاتی که در مورد هر یک از آثار هنری - موسیقیایی که ارائه میدید ، میتونید خود همون اثر رو هم برای دانلود قرار بدید. مثل مطلب دوم (رقص باله) که لینک دانلود قرار داده شده بود برای دیدن اثری که نقد و تحلیل میشه.

3. لطفا جهت عدم انحراف بحث اصلی تاپیک و عدم گسستگی موضوعی، مطالبی رو که در تکمیل بحث های تاپیک نیست و بیشتر جهت هماهنگی شما عزیزان هست رو به صورت پیام خصوصی با هم در میان بگذارید.

بزودی این پست خودم رو حذف خواهم کرد.
از فعالیت و همراهی شما سپاسگزارم .
شاد و تندرست باشید .:gol: