موسسه ی امزش عالی روزبهان ساری

o-star

عضو جدید
سلام من الان ترم 4 کاردانی هستم و یک ترم دیگه درسم تمام میشه. اینجا اصلا فضای سبز نداره امکاناتش هم افتضاح نیست. ولی بعضی از استاد های اینجا توپ توپ هستند فقط بعضی هاشون. راستی اینجا کسی روزبهان درس نمی خونه؟ :eek:راستی یک چیز جالب دانشگاه ما 2 تا شعبه ی دیگه هم داره!!!!!

mk_mk550

عضو جدید
سلام رفیق گل.روزبهانی اینجازیاده خیالت تخت ماهمه همدردیم .فضای سبزشو بیخیال صدای گوسفندارونمیگی که وسط کلاس دلنگودلونگ زنگوله هاش تا4کیلومتریش میره:biggrin:

dj_manijak

عضو جدید
خوش بحال خودم که دارم از این موسسه مالی و جیب خالی کنی میرم.به نظرم کسی یا درس نخونه یا مثل آدم بخونه بره یه جای درست حسابی.کاش اون زمان عقلم میرسید مثل الان
:wallbash:

o-star

عضو جدید
سلام مگه ترم چندی که این جور دلت پره؟ البته برای رشته ی شما خب خیلی سخته.میدونم:confused:

michi

عضو جدید
ارشد معماری

ارشد معماری

سلام
خوبید؟

اینجا کسی هست که بدونه رتبه این یونی واسهه ارشد معماری در چه حده؟

عطا الله

عضو جدید
سلام به همه دوستان خوبه روزبهانی.
من دانشجوی ترم یک ارشد برقم.ایجا استاداش چجورین یعنی نمره بده هستن یا نه.چون من کارشناسیم IT بوده و اینکه برق یخورده واسم سخته.استادام یکی مهندس آرش عابدی هستش و یکی مهندس رضا بابایی. اگه این اساتید رو میشناسین یا باهشون درس داشتین لطفا بهم بگین چطوری امتحان میگرن مثل جزوه میگیرن یا اینکه سوالاتو می پیچونن.در کل اینو میخوام بگم امیدی به پاسوندن درسها هستش یا اینکه برم واسه انصراف؟ممنون میشم بهم کمک کنید.:)

ساری 69

عضو جدید
سلام بانو
ما توو کلاسمون از 700 داریم تا 3000
بستگی به درصد اسکیس داره نتیجه ی نهایی واسه قبولی توو رشته ی ما

ساری 69

عضو جدید
سلام
خوبید؟

اینجا کسی هست که بدونه رتبه این یونی واسهه ارشد معماری در چه حده؟

سلام بانو
ما توو کلاسمون از 700 داریم تا 3000
بستگی به درصد اسکیس داره نتیجه ی نهایی واسه قبولی توو رشته ی ما

بالا