موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

parza93

عضو جدید
مرسی عزیزم که جواب دادی،والا متاسفانه اسم کوچیکشون رو نمیدونم . توی نت دنبال کلاس اسکیس بودم ایشون رو توی آکادمی تخصصی معماری دیدم.
دوستان درباره مهندس ایمان سیاح چیزی میدونین.آماری ازیشون دارین؟

farchitect

عضو جدید
سلام کسی از دوستان
میتونه آدرسی لینکی از مدرسای اسکیس اینجا بذاره
کلاسای استاد شقاقی گذاشته شده
اگه میتونین بقیه اساتید هم مثل استاد سپیده.استادای آکادمی،و .. بزارین ممنون میشم (تهران)
اگه تو خوزستان هم سراغ داشتین که خیلی خوبه
از کمکتون ممنون

دوست عزیز یه سرچ ساده تو نت کنید آدرس و تلفن همه استادا هست.

astronomygirl66

عضو جدید
دوستان کسی از مهندس موقر اطلاعی داره؟
کسی شنیده چیزی از نتایج کلاس اسکیس ایشون؟ من تهران نیستمو و به اساتید دیگه دسترسی ندارم؟(

anahitashiraz

عضو جدید
دوستان کسی از مهندس موقر اطلاعی داره؟
کسی شنیده چیزی از نتایج کلاس اسکیس ایشون؟ من تهران نیستمو و به اساتید دیگه دسترسی ندارم؟(
استاد موقر خوبه. من احتمالا کلاسشو برم شیراز. 25 و 26 هم جلسه اولشه که جلسه توجیهی هست. اگه میخوای این تلفنه زنگ بزن و رزرو کن اگه خواسی تصمیم بگیری : آتلیه مهندس موقر : (071)36300373

NegR.s

عضو جدید
اینجانب 1هفته ست نمیتونم 1تصمیم قطعی بگیرم بین آقای عسگری پور و شقاقی :(

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجانب 1هفته ست نمیتونم 1تصمیم قطعی بگیرم بین آقای عسگری پور و شقاقی :(

سلام . من عسگری پور بودم و راضی. عسگری پور چون با خط کش ریلی و گونیا کار می کنه دستت قوی باشه و نباشه بالاخره راه میفتی ..(هر چند من آخرش خط کش ریلی نبردم)..البته از اینا که بگذریم ورکشاپا مهم تره.;)

saratanha

عضو جدید
من اسکیسم ضعیفه تو ایده و برنامه فیزیکی ضعیفم مشهدیم استادایی که اینجا هستن عسگری پور و موقر و محمد زاده است که نمیدونم کدومشون بکارم میاد لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه من عجله دارم اخه عسگری پور ثبت نام کردم نمیدونم کنسل کنم یا نه؟
راستی جریان ورک شاپ چیه؟ فرقش با دوره هایی که الان برگذار میشه چی هست؟

آخرین ویرایش:

saratanha

عضو جدید
من اسکیسم ضعیفه تو ایده و برنامه فیزیکی ضعیفم مشهدیم استادایی که اینجا هستن عسگری پور و موقر و محمد زاده است که نمیدونم کدومشون بکارم میاد لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه من عجله دارم اخه عسگری پور ثبت نام کردم نمیدونم کنسل کنم یا نه؟
راستی جریان ورک شاپ چیه؟ فرقش با دوره هایی که الان برگذار میشه چی هست?

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی جریان ورک شاپ چیه؟ فرقش با دوره هایی که الان برگذار میشه چی هست؟

سلام .فرقشون اینه که تو دوره اول بیشتر آموزش هست.اینایی که میگم در مورد کلاس مهندس عسگری پوره، ایشون تو دوره اول هندسه تدریس کردن، پرسپکتیو یک دو و سه نقطه، انواع اقلیم ها، خرد کردن احجام و رسیدن به فرم،پلان زدن، و ....
تو ورکشاپا موضوع بهت میدن تو 4 ساعت (مطابق جلسه کنکورر) صبحو بعد از ظهر، بعدش کارارو اگه وقت بشه تحلیل می کنن و اینکه چطور اصلا باید با اون موضوع برخورد کرد.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.کسی میدونه بین پژمان شکوهی و عسکری پور کدومشون بهتره؟

استاد شکوهی دو جلسه اومدن واسه ما .ایشونم خیلی تجربه دارن ،نکات خوبی رو گفتن و با دست کار می کنند ولی مهندس عسگری پوربا خط کش هست.

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
image-90b1d0b861ddfd3ea4ec97a1b76b51567671bea29687f803f916f71805ad5ba6-V.jpg

دوستای نازنینم کسی هست که مهندس بهرامی رو بشناسه ؟
در انتخاب تجربه افرادی که با ایشون کلاس داشتند بسیار برام مهمه!

آنستان

عضو جدید
راستی جریان ورک شاپ چیه؟ فرقش با دوره هایی که الان برگذار میشه چی هست?

اگه علیمحمدزاده مشهد بره که خیلی خوبه چون معمولا سفر نمیره ، چون کارش عالیه ، ما که خیلی راضی هستیم سال قبلی ها هم خیلی تعریف میکنن

m_architect

عضو جدید
سلام.کسی میدونه بین پژمان شکوهی و عسکری پور کدومشون بهتره؟

هر دوی این اساتید بزرگوتر کارشون خوبه. اقای شکوهی دستی بسیار قوی دارن و به شما نحوه فکر کردن رو یاد میدن. سال گذشته آمار قبولی فوق العاده ای داشتن و 5 تا از ورودی های دانشگاه تهران با ایشون کلاس داشتن. تو سه مرحله اسکیس رو درس میده: پرسپکتیو و راندو، تفکر ترسیمی و اسکیس موضوعی. بعدش هم ورکشاپ. به نظرم یکی از بهترین ها هستن تو اسکیس

pzeinali

عضو جدید
سلام به همگی . یکی از دوستان یه سوالی پرسید که من اطلاعی نداشتم . خواستم از شما بپرسم . اطلاع دارین کلاس های امیر شقاقی حدودا چند نفره ست ؟

mas6969

عضو جدید
سلام
کسی اسماعیل موقر را می شناسد؟ کارش چطوره؟تدریس و نحوه برخورد با دانشجو چه طوره؟
خواهشن بدون عصبیت و تعصب پاسخ بدید

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

سلام به همگی . یکی از دوستان یه سوالی پرسید که من اطلاعی نداشتم . خواستم از شما بپرسم . اطلاع دارین کلاس های امیر شقاقی حدودا چند نفره ست ؟
من زنگ زدم از منشی ایوان خانه پرسیدم
25 نفره

okami22

عضو جدید
سلام دوستان . اگه کسی میخواد کلاس خصوصی با رتبه یک ارشد منظر 93 داشته باشه میتونه واسه من پیام بزاره که هماهنگ کنم. سابقه تدریس هم دارن ایشون . یک جلسه هم بصورت رایگان مشاوره میده و روند کلاس رو توضیح میده بهتون.

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی خانوم های آقاجانی که دارند تدریس می کنند توی آکادمی رو می شناسه؟!
کارشون می دونید چه طوره...؟
داره دیر میشه:cry:

pzeinali

عضو جدید
بچه ها استاد علی نیا چطوره ؟ دو سه مورد تعریف شنیدم اما تو اینترنت چیزی پیدا نکردم . با ایشون کسی کلاس داشته ؟

masuli

عضو جدید
بچه ها كسي ميدونه احسان توسلي كدوم موسسه هست؟شماره اي ندارين؟ خيلي تعريفشو شنيدم ولي پيداش نميكنم محل اتليه اش عوض شده.

samira-arch

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه پارسال بین استاد عسگری پور و استاد موقر قبولی کدومشون بیشتر بوده؟
کدومشون موضوعی تر تدریس میکنه؟

بالا