موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

baran8833

عضو جدید

سلام دوستان. استاد خوب اسکیس در تبریز کسی میشناسه؟

artin68

عضو جدید
[h=2]http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
سلام دوستان
اگه واسه کلاسای اسکیس بخوایم اقدام کنیم دوستانی ک اشنایی دارن کجا رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟:confused::confused::confused:
اگر از هزینه ها اطلاعی دارین خوشحال میشم کمکم کنید :w17:
محل زندگیم تهران نیست واقعا نیاز به مشاوره دارم با این رتبم میخوام نهایت تلاشمو بکنم اسکیسم در حد صفره :biggrin: صفر صفر​

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهترین استاد اسکیس چه کنکوری چه غیر کنکوری الان کیه? من شنیدم استاد منصورپور ? درسته?

ebadi69

عضو جدید
دوستان بهترین استاد اسکیس چه کنکوری چه غیر کنکوری الان کیه? من شنیدم استاد منصورپور ? درسته?

استاد اسکیس خوب زیاد داریم
شقاقی و گروهش خوبن از همه بهتر دکتر علی نیا که واقعا تموم اساتید تهرانم قبولش دارن
منصور پورم خوبه علی عسگری و شکوهی مرکز معماری
تمومشون اساتید به نامی هستن ... همش بستگی به خودتون داره استاد 30 درصد راهو نشون میده بقیش هنر شماس...... خیلی پیگیر استاد نباشین خودتون باید تلاش کنین
من پارسال ورکشاپ شقاقی رفتم امسال ورکشاپ منصور پور و عسگری میرم
علی نیا هم خصوصی میزاره اما هزینش خیبلی بالاس

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسكيس - مشاوره

اسكيس - مشاوره

استاد اسکیس خوب زیاد داریم
شقاقی و گروهش خوبن از همه بهتر دکتر علی نیا که واقعا تموم اساتید تهرانم قبولش دارن
منصور پورم خوبه علی عسگری و شکوهی مرکز معماری
تمومشون اساتید به نامی هستن ... همش بستگی به خودتون داره استاد 30 درصد راهو نشون میده بقیش هنر شماس...... خیلی پیگیر استاد نباشین خودتون باید تلاش کنین
من پارسال ورکشاپ شقاقی رفتم امسال ورکشاپ منصور پور و عسگری میرم
علی نیا هم خصوصی میزاره اما هزینش خیبلی بالاس

میخوام بدونم اگه یه نفر خودش واقعا پرتلاش و پیگیر باشه و فقط هدف انتخاب بهترین استاد اسکیس باشه اون بهترین استاد کیه?
منظورم از بهترین کسیه که وجدان کاریه بالا داشته باشه،واسه شاگرداش وقت بزاره،فقط نقاشی و اسکیس یاد نده سیر تا پیاز دیتیل و بحثهای تئوری هم که مرتبط به طراحیه اسکیسه یاد بده ،کسی که از وقت کلاس نهایت استفاده رو بکنه
مثلا برای درس ایستایی استاد سروس نیا و برای تنظیم استاد ایزدی با اختلاف زیادی بهترینن با این که اساتید خوب دیگه ای هم هستن، منم تو اسکیس اون بهترین رو میخوام خواهشا راهنمایی کنید دوستان

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسكيس - مشاوره

اسكيس - مشاوره

میخوام بدونم اگه یه نفر خودش واقعا پرتلاش و پیگیر باشه و فقط هدف انتخاب بهترین استاد اسکیس باشه اون بهترین استاد کیه?
منظورم از بهترین کسیه که وجدان کاریه بالا داشته باشه،واسه شاگرداش وقت بزاره،فقط نقاشی و اسکیس یاد نده سیر تا پیاز دیتیل و بحثهای تئوری هم که مرتبط به طراحیه اسکیسه یاد بده ،کسی که از وقت کلاس نهایت استفاده رو بکنه
مثلا برای درس ایستایی استاد سروس نیا و برای تنظیم استاد ایزدی با اختلاف زیادی بهترینن با این که اساتید خوب دیگه ای هم هستن، منم تو اسکیس اون بهترین رو میخوام خواهشا راهنمایی کنید دوستان
دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه یعنی هیچکی کلاس نمیره:(

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان:gol:. کسی تو شهر اردبیل یا تبریز کلاس یا استاد اسکیس خوب سراغ داره؟
از مرکز معماری کلاسای اسکیس اردبیل رو پرسیدم گفتن برای کلاس مقدماتی استاد جعفریان هستن که مبلغ ۲۵۰ تومن میگیرن برای ۱۰ جلسه ۱.۵ ساعته و کلاس پیشرفته استاد تقی نژاد که ۵۰۰ تومن میگیرن باز برای ۱۰ جلسه ۱.۵ ساعته. (کلاسای اسکیس معماری تبریز رو فعلا نپرسیدم)

به نظرتون این کلاسای بالا سطحشون خوب میشه؟ یا ۱۰ جلسه برای اسکیس کفایت می کنه؟ (دست و ذهنیت معماری من به شدت ضعیفه)

کلاسای استاد شقاقی و گروه ایده رو هم پرس و جو کردم. نه شماره ای از استاد شقاقی پیدا کردم نه از تلگرامی چیزی از گروه ایده. اصلا نمی دونم توی کدوم موسسه هستن. می خوام زنگ بزنم بپرسم کلاساشون کی برگزار میشه و هزینه ش چقدره. البته کلیت کلاسشون دستم اومده که هفته ای یه باره. بخوام کلاس اسکیس تهران شرکت کنم خیلی سختم میشه. ۱۳ ساعت راه! نمی تونم اونجا بمونم و باید کلاس و شرکت کنم و برگردم!!!:w22:. واقعا سخت میشه فک کنم.

اطلاعی دارین استاد شقاقی تو اردبیل یا تبریز کلاس برگزار می کنن یا نه؟:cry: در ضمن من کلاس اسکیس چن جلسه ای نمی خوام. یه چیزی باشه که بتونم با روندش پیشرفت کنم نه اینکه زودی شروع شه زودی هم تموم بشه.

یه دنیا ممنون میشم راهنمایی بفرمایین:heart::gol:

بالا