موسسه عالی علامه رفیعی قزوین

filippini

عضو جدید
یه دانشکده جمع و جور با یک سری مدیران با حال که کاملا مطیع دانشجو ها هستند و سعی در بهبود امکانات درشون موج می زنه. البته شاید در نگاه اول جای کوچکی به نظر برسه اما کم و کسری آنچنانی نداره. استادای خوب تدریس دارند و خروجی های دانشگاه هم تونستند تو دانشگا های خوبی تو مراتب بالاتر قبول شن. در کل جای دنجیه که کسی با کسی ماری نداره و اگه درستو بخونی راحت ترین جاست
من خودم ورودی امسال یعنی 88 کارشناسی هستم . و تا اینجای کار هم اوضا خوب پیش رفته.
ضمنا اگه بچه های خودمون سر زدن من محمودم نمایندتون. درود بر همه بچه های خودمون و همه تازه واردا

T_E_X_A_S

عضو جدید
یک سری مدیران با حال که کاملا مطیع دانشجو ها هستند و سعی در بهبود امکانات درشون موج می زنه
نه بابا جدی میگی بگو یه فکری به حال اون غذاش بکنن دیدی که اون روز توش چی بود

استادای خوب تدریس دارند
از طراحی الگوریتم چه خبر

خروجی های دانشگاه هم تونستند تو دانشگا های خوبی تو مراتب بالاتر قبول شن
نصف دانشگاه شریف از همین دانشگاه علامه رفیعی هستند کجای کاری

من محمودم نمایندتون
نماینده کیلو چنده :D

filippini

عضو جدید
مشکل غذا حل شد

مشکل غذا حل شد

مشکل غذا که در این 3 روز با تعویض مسوولین قبلی حل شد و الان هیچ دانشگاهی در حد این دانشگاه از نظر غذایی قابل رقابت نیست.

و طراحی الگوریتمم حرفی برای گفتن نیست چون خیلی آدم ... است و هیچ کاریشم نمیشه کرد.
ازون طرفم بله ما بسیار بسیار دانشجو داشتیم که به دانشگاه های معتبر رفتند مثل آقای پیر ویسی که در حال حاظر در آکسفورد انگلیس در حال گذراندن مدرک دکترای تحقیقاتیشون هستند.

موفق و پایدار باشید محمود

ICT_k

عضو جدید
یه دانشکده جمع و جور با یک سری مدیران با حال که کاملا مطیع دانشجو ها هستند و سعی در بهبود امکانات درشون موج می زنه. البته شاید در نگاه اول جای کوچکی به نظر برسه اما کم و کسری آنچنانی نداره. استادای خوب تدریس دارند و خروجی های دانشگاه هم تونستند تو دانشگا های خوبی تو مراتب بالاتر قبول شن. در کل جای دنجیه که کسی با کسی ماری نداره و اگه درستو بخونی راحت ترین جاست
شوخی میکنی!!!!!:surprised:
به نظر من بیشتر شبیه موزه ی عبرته، شایدم کانون اصلاح و تربیت...........:biggrin::biggrin::biggrin:

nargesh

عضو جدید
رشته

رشته

من خودم ورودی امسال یعنی 88 کارشناسی هستم . و تا اینجای کار هم اوضا خوب پیش رفته.
ضمنا اگه بچه های خودمون سر زدن من محمودم نمایندتون. درود بر همه بچه های خودمون و همه تازه واردا
سلام من دانشجوي صنايع غذايي هستم ميشه بگين چه رشته هايي داره دانشگاهتون؟

M-A-H

عضو جدید
بابا بیخیال حاج محمود:D میتونی اسم چند تا استاد خوب رو نام ببری !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted:ما که هرچی فکر کردیم چیزی به ذهنمون نرسید;)

بالا