موسسه اموزش عالی زند شیراز

rozan

عضو جدید
من حافظم حیف شد ولی یکی از دوستام اونجاست رشته خودت
رزمجوی میشناسیش؟

marrym

عضو جدید
سلام منم دانشجوی کارشناسی کامپیوتر پاسارگادم
Nice to meet you

diabloo

عضو جدید
mirinima85@yahoo.com

mirinima85@yahoo.com

[i think when a person as a matter of fact a young blady or a young gentelman want to becomefriend
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

a opposite ***

gharib2009

عضو جدید
سلام منم کارشناسی کامپیوتر زند می خونم
در ضمن چرا تاپیک میزاری بعد خودت سر نمی زنی؟؟؟؟

habibeng

عضو جدید
آقا اینجا کسی نیست که بگه سطح علمی این موسسه در چه سطحیه؟

lailiya

کاربر فعال
دل خوش نکنید به موسسه زند من امسال فارغ التحصیل شدم به استاداتون اعتاد نکنید تا میتونید خودتون درس بخونید بخصوص بچه های کامپیوتر آخه سطح این رشته زند توی شیراز خیلی پایینه

sayrus2010

عضو جدید
دل خوش نکنید به موسسه زند من امسال فارغ التحصیل شدم به استاداتون اعتاد نکنید تا میتونید خودتون درس بخونید بخصوص بچه های کامپیوتر آخه سطح این رشته زند توی شیراز خیلی پایینه

با سلام ،من سال 88 از این موسسه فارغ التححصیل شدم،سطح علمی دانشگاه در حد خیلی پایینی(صرفا کامپیوتر) هست...اون موقع ها که ما بودیم نه استاد درستی بود و نه امکانات درستی ... در کل گذشت ولی دوره کارشناسی رو دانشگاه معتبر دولتی خوندن واقعا میشه تفاوت سطوح علمی رو فهمید همچنین سطوح علمی دانشجویان هم رشته ای...
موفق و موید باشید...